دنبال کن

علی محمد مهرگان مرغزاری

بسته بندی مواد غذایی

1402/10/17
نازنین
من به یه خانم تو ایتا پیام دادم سایتشرکتتون رو بران فرستاد و ۳۶۸ تومن واریز کردم برای شروع و قرار شد زنگ بزنن از طرف شرکت ولی ۴ روزه هیچ تماسی دریافت نکردم، تکلیف چیه؟؟ 
12:06
3 تایید
مونتاژ کار
مونتاژ کار دستگاه بسته بندی مواد غذایی
نازنین
شماره کارتی که واریز کردم به نام شما بود..! 
12:07
1 تایید
من ھم بہ کارت علیمحمد مھرگان مرغزاری واریز کردم 368 تومن الان تکلیف ما چیہ
17:40
1 پاسخ
حسین امامی
آیا منم واریز کنم درسته ؟!
19:49
راننده آقا و بسته بند خانم
به یک راننده آقا موجه سن ۲۵ تا ۴۰ بدون خودرو بدون اعتیاد با مدارک نیازمندیم به یک خانم جهت بسته بندی مواد غذایی نیازمندیم سن ۲۵ الی ۴۰ ساعت کاری آقا ۹ الی ۱۸ بدون اعتیاد ساعت کاری خانم ۸ الی ۱۶ ح...
1402/10/18
زینب عالی پور
سلام منم به کارت علی محمد مهرگان مرغزاری واریز کردم گوشیشون خاموشه وبلاگشون هم باز نمیشه
04:59
2 پاسخ
1402/10/19
زهرا علیشاهی
سلام منم به همین اسم پول واریز کردم تکلیف چیه؟ 
20:52
1402/10/20
زهرا
من‌ ب خانم تو ایتا پول واریز کردم ب همین اسم و الان5روز خبری نیست و دیگه اصلا خانم تو ایتا جواب پیام نمیده من پول قرض کردم و حالا باید چیکار کنم؟ 
11:45
راه انداری کارگاه تولیدی و بسته بندی مواد غذایی
اگر چنانچه قصد شروع کاری را دارید و از بازار فروش آن نگران هستید لطفا توجه نمائید!!! شرکت واریان گستر کیانکار فعال در زمینه بسته بندی انواع گیاهان دارویی زعفران و هل فعال میباشد لذا برای تکمیل سفارشا...
زهرا
من ھم بہ کارت علیمحمد مھرگان مرغزاری واریز کردم 368 تومن الان تکلیف ما چیہ
بله تکلیف چیه.تو این اوضاع اقتصاد بد .این 368برامون خیلی پوله.خدا لعنتتون کنه..
12:36
1 پاسخ
2 تایید
منم همین کاروکردم اصلا جواب نمیدن یعنی کلاهبرداری بود
18:20
1402/10/21
فاطمه داربزینی
پول ب حسابش نزنید من ریختم ب حسابشون 368هزار تومن ن جوابمو دادن ن چیزی تازه اکانت شون هم حذف کردن کلاه برادره
15:38
آدرین پلاست پارسیس | Adrianplastparsis
استخدام مسئول دفتر (خانم)
مجموعه ما به دنبال نیرویی با انگیزه و توانا برای شروع همکاری تمام وقت هست مهارت های لازم: _ تسلط کامل به نرم افزارهای آفیس به خصوص word و excel _ فن بیان خوب، خوش برخورد و منعطف _ منظم، مسئولیت پذیر و...
سمیه مرزبان
انشالله پول کفن شما یشه بحق علی آشغال مردم گول میزنین پول حروم میخوری حرومزاده لاشی پول کفن خانواده ات بشه  بحق علی 
16:27
1 پاسخ
2 تایید
سمیه مرزبان
سمیه مرزبان
انشالله پول کفن شما یشه بحق علی آشغال مردم گول میزنین پول حروم میخوری حرومزاده لاشی پول کفن خانواده ات بشه بحق علی
علی محمد مهرگان مرغزاری 
16:27
1 تایید
1402/10/27
باید  به پلیس فتا شکایتوشون کرد خدا می‌دونه حق چن نفرو خوردن
10:10
1 پاسخ
3 تایید
....گل ارغوان
نیازمند کار ساده بسته بندی مواد غذایی
به سه نفر نیروی کار خانم با شرایط سنی 25 تا 45 سال جهت کار در َسالن بسته بندی درصورت دارابودن شرایط زیرنیازمندیم یک... داشتن حداقل سواد خواندن و نوشتن دو... خانم های که اجازه ولی (همسر یا پدر یا برادر...
من تو
خدا ازشون نگزره خدا کنه خرج بیمارستان بچه هاشون خانوادشون بشه به حق فاطمه زهرا از من هم کلاهبرداری کردن 
16:44
1 تایید
1402/11/03
زینب عالی پور
سلام منم به کارت علی محمد مهرگان مرغزاری واریز کردم گوشیشون خاموشه وبلاگشون هم باز نمیشه
سلام منم 368هزار تومن به حساب علی محمد مهرگان مرغزاری وعریز کردم قرار بوده طی 48 ساعت تماس بگیرند الان 4روزه ن پیامی دریافت کردم ن تماسیاللن تکلیفم چیه 
15:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/11/04
این علی محمد مرغزاری یه ادم کلاه بردار بی ناموسه بیشرفه اگه بگیرمش میدم  کو***نش بزارن بی نامووووووووسو 
10:44
استخدام در مواد غذایی
باسلام به ۲ نفر خانم ۲۵ تا ۴۰ ساله متآحد و منظم جهت بسته بندی مواد غذایی نیازمندیم حقوق و مزایا طبق اداره کار با سرویس رفت و برگشت بدون نهار مشخصات خود را در چت دیوار ارسال کنید با شما تماس گرفته خواه...
1402/11/05
سلام منم 380تومان از یکی قرص کردم زدم حساب پارسا هاشمیان بلاکم کرده 2روز هس تکلیف چیه
11:14
1402/11/08
صفیه عزیزیان
من هم بنام امیر صادقزاده واریز کردیم والان هم هیچ جوابی نمیدهندخدا ازشون نگذره تویه این وضع بد مارو بدبخت کردن
07:36
1402/11/11
شیما بادپی
همین بلا سر منم اومد 368 هزار تومان قرض کرده بیشرفا کلاه برداری کردن
13:01
1 تایید
استخدام اپراتور و تعمیر کار دستگاههای بسته بندی
یک شرکت معتبر بسته بندی به یک نفر اپراتور دستگاه بسته بندی مواد غذایی با شرایط زیر نیازمند است: ۱. مسلط به کار ، تعمیر و نگهداری دستگاههای بسته بندی مواد غذایی ۲. دارای سابقه کار با دستگاه های بسته ...
شیما بادپی
به حق 5 تن پول کفن و دفن عزیزترین کس و کارشون کنن
13:02
1 تایید
1402/11/17
سلام منم بخاطر کار میخواستم بریزم ولی شک کردم دو دلم نمیدونم بریزم یا نه
10:05
1 تایید
1402/11/23
سلام من بحساب مهرگان مرغزاری واریز کردم 
دیگه کار نیومده برام
20:22
1 پاسخ
کارگر ساده و نیمه ماهر با جای خواب و غذا
⚜️شرکت تولید دارو و تجهیزات پزشکی در قسمت خط تولید و بسته بندی و... نیازمندیم تعدادی نیرو ساده آقا با شرایط زیر میباشد پذیرش فقط آقایان ۱۸ تا ۳۸ سال استخدام از لحظه ورود بدون اتلاف میباشد ✔️تایم کاری ...
1402/11/24
مرتضی عهدی
منم بهشون،پیام دادم ومبلغ 255 تومان به حساب مهرگان مرغزاری زدم وقرار شد طی 48 ساعت تماس بگیرن ولی لان 3روزه هیچ خبری نیست
13:26
1402/11/25
محبوبه دنکوب
من توایتا پیام دادم ب یه خانمی گفت 255 تومن واریز کن من واریز کردم الان تکلیف ما چیه ؟؟
04:22
مهران جوادی
زینب عالی پور
سلام از منم خورده بود گرفتم ازش به این خط زنگ بزنید0****  تا راهنمایتون کنم
18:22
کارگر ساده در تولیدی فیلتر و لوازم جانبی
شرکت تجاری بازرگانی نارون گستر لاوین اسیا توجه ⏪️با دقت بخونید در صورت عدم پاسخگویی حضوری مراجعه فرمایید ✅️به تعدادی نیروی آقا وخانم ساده، ماهر، فنی در تولیدی معتبر نیازمندیم زیر 45 سال، بدونه سو ...
مهران جوادی
زهرا
بله تکلیف چیه.تو این اوضاع اقتصاد بد .این 368برامون خیلی پوله.خدا لعنتتون کنه..
من ازش گرفتم به این خط زنگ بزنید راهنماییتون کنم 0**** 
18:23
مهران جوادی
سلام منم 368هزار تومن به حساب علی محمد مهرگان مرغزاری وعریز کردم قرار بوده طی 48 ساعت تماس بگیرند الان 4روزه ن پیامی دریافت کردم ن تماسیاللن تکلیفم چیه
سلام بهم زنگ بزن راهنماییتون کنم 0**** 
18:24
مهران جوادی
سلام من بحساب مهرگان مرغزاری واریز کردم دیگه کار نیومده برام
زنگ بزن راهنماییت کنم 0****  از منم خورده بود گرفتم ازش
18:25
1 پاسخ
کارگر ساده اقا جهت بسته بندی مواد شوینده
به تعدادی نیروی کار اقا جهت بسته بندی تولید در شرکت معتبر مواد غذایی واقع در شهرک صنعتی اشتهارد شرایط کار : بیمه - غذا- سرویس دارد سن از ۱۸ سال تا ۴۵ سال دانشجو هم پذیرفته می‌شود سرویس از اشتهارد -...
مهران جوادی
مهران جوادی
زنگ بزن راهنماییت کنم 0**** از منم خورده بود گرفتم ازش
0**** 
18:26
1402/11/26
سجاد روشنی
باید به پلیس فتا شکایتوشون کرد خدا می‌دونه حق چن نفرو خوردن
درسته به پلیس فتا گزارش‌شده بدین همه باهم همکاری کنین تا این علی محمد مهرگان حرومزاده دستگیر بشه
21:55
1 تایید
سجاد روشنی
کلاه برداریه،به پلیس فتا گزارشش کنین تا این حرومزاده رو دستگیر کنن
21:56
1 تایید
کارگر ساده خانم و آقا در تولیدی هود،گاز، سینک
شرکت تجاری بازرگانی نارون گستر لاوین اسیا توجه ⏪️با دقت بخونید در صورت عدم پاسخگویی حضوری مراجعه فرمایید ✅️به تعدادی نیروی آقا وخانم ساده، ماهر، فنی در تولیدی معتبر نیازمندیم زیر 45 سال، بدونه سو ...
سجاد روشنی
حروم لقمه های آشغال،چطور پول مردمی که به زور نون شبشونو در میارن به راحتی میخورین؟خدا جوابشو نه فقط از شما بلکه از زنو بچت میگیره همه این پولای حرفمو باید خرج بیماریشون بکنی آقای علی محمد مهرگان حرومزاده
21:58
1 تایید
1402/11/27
نسیم اخری
اینا کلاه برداران 500 هم من واریز کردم 
07:27
1 تایید
1402/11/30
سلام منم واریز کردم
12:53
1 تایید
به تعدادی نیروی خانم نیازمندیم
شرکت تجاری بازرگانی نارون گستر لاوین آسیا تولید، مونتاژ،بسته بندی، تأمین کالا موسسه تأمین نیرو، مشاوره شغلی، توسعه اشتغال حضوری به تعدادی نیروی خانم جهت پشتیبانی، و پاسخگویی تماس،و پیگیری کارها...
1402/12/04
ابتسام بیت سیاح
باسلام وادب من بابت بسته بندی درمنزل واردسایتهاشون شدم خواستن بهم کاربدن گفتن تاواریزنکنی بهت کارنمیدیم اگه بگم  چندبارواریزی داشتم نگم بهتره..خداشاهده خیلی ناراحتم نمیدونم دیگه آدم چطوراعتمادکنه...
10:40
1402/12/20
فاطمه سادات
سلام منم به شماره کارت علی محمدمهرگان مرغزاری پول واریزکردم خبری ازشون نشد کلاهبردار بودن خدالعنتشون کنه
14:19
1402/12/23
سلام،منم به حساب این نامرد بی انصاف (علی محمد مرغزاری)289 هزارتومان واریز کردم،الهی که خرج بیمارستانش بشه،خدا از سر تقصیراتش نگذره.
12:17
شرکت مواد پروتئینی(سوسیس،کالباس)/کارگر و حراست
⭕️پذیرش فوری کارخانه صنایع غذایی نیروی کار آقا ایرانی و اتباع جوان جهت استخدام در قسمت های : ✅کارگر ساده ، بسته بندی و خط تولید ✅راننده پایه ۱ و پایه ۲ و لیفتراک + موزع ✅حراست و نگهبانی ( ارتقا شغلی و...
1403/01/12
اعظم مالیوند
من هم به کارن علی‌محمد مهرگان مرغداری  واریز کردم 368 خدا لعنتش کنه
18:52
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 20:32