کارمند بعدی شما
همینجاست

کارپیشه

هدف اصلی کارپیشه، خدمات‌رسانی به جویندگان کار است. سایت کارپیشه، موتور جستجوی شغلی است که تمام آگهی‌های استخدام سراسر کشور را از منابع آنلاین و غیر آنلاین، ثبت و طبقه‌بندی می‌کند. کارجو با جستجو در کارپیشه می‌تواند به تمام این آگهی‌ها دسترسی داشته باشد.

در صورتی که قصد دارید آگهی استخدام ثبت کنید، می‌توانید با توجه به نوع شغل و کسب‌ و کار خود، به یکی از سایت‌های کاریابی زیر مراجعه کنید و مطمئن باشید که آگهی شما هم در سایت مبدا و هم به صورت خودکار در سایت کارپیشه نمایش داده می‌شود.

 

سایت‌های کاریابی

دیوار

دیوار

دیوار از سال ۱۳۹۲ با هدف خرید و فروش بدون واسطهٔ آنلاین آغاز به کار کرد. دیوار یکی از بزرگترین مراجع ثبت آگهی های استخدامی یقه آبی محسوب می شود
شیپور

شیپور

سایت شیپور از مرداد ماه سال ۱۳۹۱ با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم می باشد. با توجه به فعال بودن شیپور در بیش از ۱۱۰ شهر در سراسر کشور، جزء بزرگترین مراجع ثبت آگهی های استخدامی یقه آبی محسوب می شود
ای استخدام

ای استخدام

آگهی های استخدامی به تناسب رشته، تخصص و شهر تفکیک شده و آگهی ها از طریق ایمیل یا پیامک برای کاربران مرتبط ارسال می شود
دانشکار

دانشکار

تیم دانشکار فعالیت خود را از سال 1396 با هدف ایجاد یک پل ارتباطی بین دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف آغاز کرده است. دانشجویان و فارغ‌التحصیلان با استفاده خدمات مختلف دانشکار از جمله فرصت‌های کارآموزی و استخدام، بوت‌کمپ‌های تخصصی، رویدادهای آموزشی و تست‌های شخصیت شناسی می‌توانند با فراگیری مهارت‌های موردنیاز، مسیر شغلی خود را یافته و وارد شرکت‌های مورد علاقه خود شوند. کسب و کارها نیاز با اعلام نیازمندی‌های شغلی خود، به رزومه افراد مستعد و متخصص دسترسی خواهند داشت.
 

کاریابی در اینستاگرام

 

کاریابی در تلگرام

چهارشنبه 12 مهر 1402، ساعت 00:51