دنبال کن

علی محمد مهرگان

بسته بندی مواد غذایی

1402/10/19
سلام منم۳۶۸ هزارتومن  به کارت علی محمد مهرگان زدم خانمه گفت ۴۸ ساعت دیگه تماس میگیرن ولی الان ۳ روز شد خبری نیست ؟
17:11
4 پاسخ
همکار خانم برای بسته بندی
با سلام به تعدادی همکار خانم جهت بسته بندی مواد غذایی نیازمندیم. حقوق وزارت کاری ساعت کار از 8 صبح الی 4 عصر ساکنین جنوب تهران در اولویت هستند.
1402/11/07
فاطمه محمدی
سلام منم۳۶۸ هزارتومن به کارت علی محمد مهرگان زدم خانمه گفت ۴۸ ساعت دیگه تماس میگیرن ولی الان ۳ روز شد خبری نیست ؟
سلام خوبی شرمنده یعنی راست این بسته بندی مواد غذایی
06:00
1 تایید
1402/11/11
شیما بادپی
سلام منم به حساب علی محمد مهرگان مرغزاری پول زدم مبلغ 368هزار الان رفته رفته خاموش کردن چت ایتارو هم جواب نمیدن
12:50
شیما بادپی
سلام منم۳۶۸ هزارتومن به کارت علی محمد مهرگان زدم خانمه گفت ۴۸ ساعت دیگه تماس میگیرن ولی الان ۳ روز شد خبری نیست ؟
سلام همین بلاروسر منم آوردن منم همین مبلغ رو زدم گفت بعد از 48ساعت الان 5 روز گذشته و هیچی به هیچی خطش خاموش ایتا رو هم جواب نمیده دیگه 
12:52
تولید و بسته بندی
خط تولید و بسته بندی مواد غذایی، اتباع پذیرفته می‌شود آقا و خانم. ***********
شیما بادپی
به دیوارگزارش دادم شمام اگه گزارش بدید پیگیر میشن بقیه کسانی هم که پول ریختن بدون شک پیگیر میشن تا الان متوجه شدن کلاه برداری بوده
12:54
شیما بادپی
دیوار چرا باید راه کلاه برداری رو اینقد باز بزاره
12:55
1 پاسخ
1402/11/25
مهران جوادی
سلام از منم خورده بود ولی ازش گرفتم به این خط زنگ بزنید 0**** 
18:20
مونتاژ کار
مونتاژ کار دستگاه بسته بندی مواد غذایی
1402/12/01
افسانه جیران زاده
شیما بادپی
دیوار چرا باید راه کلاه برداری رو اینقد باز بزاره
سلام وقتی شماهاخودتون به حرف دیوارشیپوریاهرسایتی که مراجعه کننده داره به همه دراین مورد تذکرداده شده که اگرچنانچه کارفرماازکارجوتقاضای پرداخت هزینه راداشت فوراًمشکل راگزارش دهیدخودتون اهمیت نمیدین به این تذکروبازهم پول واریزمیکنیدخداازشون نگذره که دلشون برای آدمی که نداره وپیگیرکاری هست تابتونه توی خونه خودش کارکنه نمیسوزه ایناوجدان ندارن خداروهم نمیشناسن هواستون باشه دیگه گول این افرادرونخوریدمن خیلی دلم میسوزه همین بلاسرخودم اومده یه باراماخوشبختانه مبلغ زیادی واریزنکردم 
20:08
1402/12/15
منصوره صاحبی
سلام من 246 هزارتومن به کارت علی محمد مهرگان مرغزاری زدم خانمه گفتش ارسال میشه بعد دوروز حساب کاربریشو تو ایتا حذف کرد گوشیشو هم خاموش کرده
09:33
1403/01/22
افسانه شفیعی
سلام وقت بخیر دنبال کار در منزل هستم
19:05
1 پاسخ
راننده آقا و بسته بند خانم
به یک راننده آقا موجه سن ۲۵ تا ۴۰ بدون خودرو بدون اعتیاد با مدارک نیازمندیم به یک خانم جهت بسته بندی مواد غذایی نیازمندیم سن ۲۵ الی ۴۰ ساعت کاری آقا ۹ الی ۱۸ بدون اعتیاد ساعت کاری خانم ۸ الی ۱۶ ح...
محمد صمدی
افسانه شفیعی
سلام وقت بخیر دنبال کار در منزل هستم
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
19:09
1403/02/09
سلام من به حساب خانوم دنیا ملکی 271هزارتومان زدم جواب ندا 
05:04
سلام من به حساب آقای علی رضا رضایی نسب 70هزار زدم بعد چهار جواب نمیده
05:06
راه انداری کارگاه تولیدی و بسته بندی مواد غذایی
اگر چنانچه قصد شروع کاری را دارید و از بازار فروش آن نگران هستید لطفا توجه نمائید!!! شرکت واریان گستر کیانکار فعال در زمینه بسته بندی انواع گیاهان دارویی زعفران و هل فعال میباشد لذا برای تکمیل سفارشا...
سلام وقتی بخیر دنیا کار درمنزل بسته بندی هستم 0****  
05:09
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 08:42