از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

میخوام تو خونه کار کنم

بسته بندی

1401/06/05
کسی کار درمنزل سراغ داره معرفیکنه
16:38
2 پاسخ
13 تایید
استخدام در شرکت بسته بندی
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ هزینه ای از طرف شما به حقوق ماهیانه بالای 6ملیون در ماه کار به صورت دائم و همیشگی است و دارای تمام مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق با تحویل هر ب...
1401/06/06
زهرا باقری
میخوام در منزل کار کنم در رشت لطفا راهنمایی کنید
17:42
1 پاسخ
2 تایید
فاطمه محمدی
من کار درمنزل میخوام
مثل پاسخ دادن تلفن 
منشی دور کاری
اردبیل هستم
19:49
1401/06/07
مژده ابراهیمی
میخوام در منزل کار انجام بدم مثل بسته بندی لطفا راهنمایی کنید.

09:48
3 تایید
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحوی...
لیلا ازادی
سلام کسی کاردرمنزل سراغ داره معرفی کنه دراردبیل
17:29
1 تایید
1401/06/08
فاطمه باستانی
سلام‌میخوام درمنزل کارکنم بسته بندی خرمدشت
09:50
1 تایید
فاطمه نظرابادی
می خوام من و مادرم در منزل کار کنیم مثل بسته بندی
15:59
3 تایید
به نیرو کار آقا نیازمندیم...
به تعدادی نیرو کار آقا جهت کار در خط تولید ، بسته بندی و فعالیت در نمایندگی قطعات خودردیی استخدام به عمل می آید... شرایط:16 تا 35 حقوق:9400000 اضافه کاری:2 ساعت بیمه: دارد جای خواب و غذا: دارد د...
1401/06/09
فاطمه آرایش خورشید
کار در منزل میخام شوهرم زندانه و ی بچه 6ماهه دارم در کرج کمالشهر
13:03
2 پاسخ
1 تایید
1401/06/10
شهاب حاتمی
زهرا باقری
میخوام در منزل کار کنم در رشت لطفا راهنمایی کنید
 بله واتساپ پیام بدین ۰۹۹۳۵۲۷۳۷۲۰
23:03
1 پاسخ
شهاب حاتمی
فاطمه آرایش خورشید
23:03
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق بات...
شهاب حاتمی
به خانوم جهت فروش پوشاک به صورت اینتزنتی نیازداریم
23:04
1 تایید
1401/06/11
فاطمه احمدی
باسلام کسی سراغ دارین کاردر منزل بخواد به من معرفی کنید
12:16
13 پاسخ
13 تایید
1401/06/12
غلامعلی جفاکش
سلام من دوتافرزنددختردارم یکی ۱۲ساله ویکی۳ساله ونمیتونم بیرون ازخانه کارکنم. میخوام توی خونه کارکنم کسی کاربسته بندی باحقوق خوب سراغ داره
10:17
سیمین رضایی
با ثبت نام در شرکت بسته بندی فوری
استخدام در شرکت بسته بندی در منزل خودتون بدون هیچ هزینه ی از طرف با حقوق ماهیانه 6میلیون کار بصورت دایمی و همیشگی هست و دارای تمامجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق با تحویل هربار شماره تماس:
سلام من به کار درمنزل نیاز دارم بسته‌بندی باشه کار با گوشی باشه شیراز 
11:26
سلام،کار در منزل می خوام بچه کوچیک دارم،بخاطر همین،فروشندگی لباس و اینجور چیزا نه،
بسته بندی و ....
قبلا دستبند و پا بند و مگنت درست کردم
11:52
2 پاسخ
کرج،حیدر آباد هستم
11:53
1 تایید
miss_sh
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحو...
زهرا شریفی
می‌خوام درمنزل بسته بندی باشه کارکنم اراک
12:49
1401/06/13
سیمین صدقی
میخوام تو خونه کار بسته بندی انجام بدم
04:55
سیمین صدقی
میخوام تو خونه کار بسته بندی انجام بدم ارومیه
04:56
یاران
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحو...
زهرا بزی
میخام در منزل کار کنم در ازادشهرچیکار کنم
05:13
1401/06/14
زینب احمدی
فاطمه احمدی
سلام بله من  کار در منزل می خوام
00:53
زهرا خرمی
فاطمه احمدی
سلام آره من میخام 
04:13
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق بات...
فریبا کریمی
بسته بندی در منزل میخواستم پاره وقت در محله پیروزی یا سرآسیاب دولاب
11:27
1401/06/15
فریبا کریمی
تروخدا یه کار بسته بندی واسه من جور کنید دیپلمه هستم 
14:05
فریبا کریمی
تهران سرآسیاب دولاب
14:06
علمحمدی
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دائمم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد. پرداخت حقوق باتح...
سمیرا عزیزی
فاطمه احمدی
سلام من کار در منزل ميخام اراک
17:29
1401/06/22
کاوه رخشانی
کار در منزل با حجم بالا....کرج...نزدیک ترمینال....کاوه رخشانی...۰۹۱۰۶۸۲۳۳۶۷ با سپاس از مدیران محترم
08:20
1 پاسخ
کاوه رخشانی
سلام کار بسته بندی دارو در منزل انجام میدهیم...با تسلط کامل ب زبان انگلیسی....شبانه روزی...کاوه رخشانی ۰۹۱۰۶۸۲۳۳۶۷ با تشکر از مدیران محترم
08:23
لیلا رفیعی
کارگر ایرانی و اتباع جای خواب و غذا
تعدادی نگهبان اتباع : جای خواب و غذا دارد حقوق 9تا 10 میلیون تعدادی نگهبان ایرانی : 12ساعت نگهبانی 12ساعت استراحت بیمه دارد حقوق تا 6 میلیون تعدادی خانم و آقا جھت نصب برچسب تبلیغاتی با درآمد 500تا...
1401/06/23
فاطمه حیدری
سلام کار در منزل میخوام از تبریز
09:36
1401/06/25
سلام کسی کار در منزل داره معرفی کنه در رودهن بسته بندی باشه
02:54
1 تایید
سمانه رمضانی
سلام عتیاج. کار درخانه هستم 
15:07
1401/07/03
جواد حیدری
فاطمه آرایش خورشید
😢😢😢😢😢
01:42
جواد حیدری
کار  در  منزل میخوام کسی هست معرفی کنید ممنون
01:44
1401/07/04
زهرایوسف زاده
فاطمه احمدی
من میخام 
10:28
کارگاه بسته بندی و منتاژ قطعات خوردو
-برداشت نیرو از افراد زیر 30 سال و بالای 20 سال مجرد و با اخلاق باشد _با جای خواب و خورد و خوراک _ پایه حقوق از 7 تومن تا 9 تومان _ساعت کاری از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر 2 ساعت اضافه کاری _شرایط حقوق...
سلام  کاردرمنزل  میخوام مثل بسته بندی اصفهان  شهر بهارستان  ۰۹۳۳۶۳۰۲۲۴۹
10:52
ایران کریمی
فاطمه احمدی
سلام  بنده به  شدت  دنبال  کاردرمنزل خودم  هستم  ساکن  قم می باشم ۰۹۳۵۴۷۸۱۷۴۸
11:09
1401/07/05
مهسایوسفی
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم.مسجدسلیمان.
07:27
استخدام در شرکت دسته بندی
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق با...
نگارلطفی
خسته نباشیدکاردرمنزل پرندکسی سراغ داره لطفاراهنمایی کنید۰۹۳۰۷۸۲۴۶۹۸
11:53
1401/07/06
ح شبوطی
سلام اهواز هستم نیاز به کار درخانه دارم مثل بسته بندی حبوبات یا بسته بندی پوشاک 
04:37
الهام محمدنیا
کار در منزل 
08:32
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق با...
کار درمنزل میخوام ... کرمانم 
13:44
1401/07/07
خانم بزرگنیا
میشه  جای که نیاز به نیر و برا بسته بندی محصولات در منزل است معرفی کنین 
19:17
محسن بهمنی
سلام کاردرمنزل میخوام 15سالمه کرمانشاه هستم 09302904719
20:38
لیلا کیکاوسی
سلام   من   یک خانم هستم کاردرمنزل نیاز دارم درنصیرآباد رباطکریم
22:18
1401/07/08
مجیدسمنانی
میخام در منزل بسته بندی  یا بعدظهرها مثل پخش بسته بندی یا هردوشو میتونم انجام بدم مشهد
مجید سمنانی
08:45
مجیدسمنانی
سلام
من جوان 32 ساله هستم
که میتونم مثل پخش بسته بندی و یا در منزل بسته بندی یا دور کاری رو انجام بدم و یا هردوشو انجام بدم در مشهد ساکنم مجید سمنانی
08:47
می خوام در منزل کار منشی انجام بدم گلشهر کرج کسی  سراغ دارهره
09:52
بسته بندی کار در منزل انجام میدم در پردیس کسی سراغ داره بگه ممنون
12:37
راضیه گروسی
سلام.میخوام در منزل بسته بندی باشه انجام بدم.همدان
22:03
1401/07/09
زهره
کاردرمنزل‌میخوام‌بسته‌بندی
07:10
زهره
کاردرمنزل‌میخوام‌بسته‌بندی‌اصفها
07:15
فاطمه احمدی
سلام من☝️
08:15
1 تایید
سلام کسی کار در منزل بسته بندی سراغ داره تهران دیلمان شهرری۰۹۳۷۹۵۰۰۲۱۵
11:16
مرضیه اکبری
من میخوام در منزل کار کنم
11:52
محمدجواد گنجی
فاطمه احمدی
سلام کار در منزل میخوام در اردبیل 
21:36
محمد مهدی حسینی
محمدجواد گنجی
سلام کار در منزل میخوام اردبیل 
21:40
1401/07/30
ناهیدشجاعتیان
سلام کاردرمنزل میخام لطفا راهنماییم کنیدفارس، نیریزهستم
16:37
1401/08/01
سوگند موسوی
با سلام دنبال کار در منزل  مثل بسته بندی 
و .... میگردم اهواز بخاطر  داشتن بچه نمیتونم بیرونم از منزل کار کنم لطفا اگه کسی نیرو کار خواستندارم بهم  اطلاع بده ممنون میشم
02:37
سلام وقت بخیر نیازمند کار بسته بندی هستم در شاهین شهر 
06:31
1401/08/02
الهه
فاطمه احمدی
سلام  منم کاردرمنزل میخوام
09:52
 سلام دوستان خوبم اگه کسی نیاز به کار در منزل داره پس با شماره ی من تماس بگیره قائدی هستم ۰۹۳۸۳۰۵۹۷۰۲
10:57
رضایی
1401/08/06
محمدی
فاطمه احمدی
سلام بله من میخوام
09:47
محمدی
سلام جویای کار در منزل هستم نیاز مالی دارم  لطفا اگر سراغ دارید بهم معرفی کنید
09:50
1401/08/07
مهدیه شیخ علیزاده
سلام  وقتتون بخیرمن بچه کوچیک دارم ازآذرشهر،اطراف تبریزمیخوام توخونه کارکنم ممنون میشم راهنمایی کنین.
05:44
سلام  دوست دارم  در منزل کارکنم مثل بسته بندب
08:35
سلام  فولادشهر کار بسته بندی در منزل سراغ دارید 
08:38
1401/08/08
سلام کاردرمنزل سراغ ندارین قرچک هستم 
12:00
مهسا فلفلیان
سلام مهسا فلفلیان  ازاصفهان کارخا نم در منزل بسته بندی معرفی کنید ممنون میشم
12:02
آرزو لقمانیان
سلام من به دنبال کار درمنزل نیازدارم بسته بندی باشه مشهد
14:41
الهه ابراهیمی
سلام کار در منزل اصفهان میخوام
16:52
ستخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحوی...
1401/08/09
انیس شکری
سلام به دنبال کار در منزل تهران ،از جمله بسته بندی و .... لطفاً راهنمایی کنید 
07:44
حوریه فغانی
سلام کار در منزل  نیاز دارم از قزوین
09:27
کار درمنزل اصفهان هستم فقط اینترنتی نباشه ،مثل بسته بندی ممنون میشم.
10:39
فاطمه احمدی
من  اصفهان زندگی می کنم به کار در منزل بسته بندی نیاز دارم کار اینترنتی نباشه
10:43
سلام کار در منزل میخوام دوتا بچه کوچک  دارم نمیتونم بیرون کار کنم بسته بندی باشه
12:01
زهرا حنظل عیدانی
سلام دنبال کار در منزل هستم کسی سراغ داره خیلی نیازمندم
13:43
Saeed Farzami
ترجمه سایت وردپرسی فریلنسرینگ به سایت فروش کالا
با سلام سایت وردپرسی با فرآیندی مشابه سایت فریلنسری پروژه ولی برای فروش کالا مد نظر است. قالبهای فریلنسرینگ برای پروژه دیدم اما برای کالا ندیدم. به این صورت که همانند سایتهای فریلنسری مشتری محصول مورد...
معصومه محمدی
سلام دنبال نون حلال هستم کار در منزل میخام محتاجم به این کار وگرنه زندگی به باد می‌ره چالوس
17:35
ابراهیمی
سلام کاردرمنزل میخوام همه کاری هم انجام میدم ولی کاراینترنتی نباشه اصفهان خمینی شهر
19:17
1401/08/12
احسان کاووسی
سلام د نبال خانم پرستار هستم لطفا تماس بگیرید 09117931085
03:08
ستایش
شرکت بسته بندی خشکبار
Ssss
سلام کار در منزل میخوام جزیره کیش
05:09
عریره کیوانی
فاطمه احمدی
سلام من کار درمنزل میخام یزدی هستم
12:14
اشرف مهدیزاده
من  یه کار در منزل  میخواستم. ساکن کرمانم
15:13
نیروخانم جهت بسته بندی ومونتاژ
به نیروخانم مجردجهت مونتاژوبسته بندی به صورت نیمه وقت یاتمام وقت نیازمندم فقط لطفا ساکن محدوده باشن باتشکر
1401/08/14
مریم محمدی
 سلام من خیاط هستم دنبال کار در منزل هستم  تهران هستم
05:43
سلام بسته بندی وسایل می‌خوام لطفاً شرایط و نوع بسته بندی روتوضیح بدین از لنگرود 
11:06
محمدطاهری
باسلام.ماهرودقیق جویای کاربرای کاربسته بندی درمنزل اماده همکاری هستم.
15:18
حسینی
تولید و بسته بندی ترشیجات و شوریجات فوری
به 2 نفر خانم جهت همکاری در سالن تولید ترشیجات و شوریجات نیازمندیم. ساعات کار 8 تا 18 پنج شنبه ها تا ساعت 12 سرویس ایاب و ذهاب از سهند و حومه با صبحانه. حقوق ماه اول توافقی در صورت رضایت از ماه ...
1401/08/15
مهناز سلطان پور
سلام،کار در منزل می خوام بچه کوچیک دارم،بخاطر همین،فروشندگی لباس و اینجور چیزا نه، بسته بندی و .... قبلا دستبند و پا بند و مگنت درست کردم
شماره ندارم مگر نه یه شغل خوب معرفی می کردم در منزل با قرداد رسمی 
10:13
1 تایید
1401/08/16
فری
فاطمه احمدی
سلام نیازبه کاردرمنزل دارم خیلی فوری
12:31
فری
کاوه رخشانی
کار در منزل با حجم بالا....کرج...نزدیک ترمینال....کاوه رخشانی...۰۹۱۰۶۸۲۳۳۶۷ با سپاس از مدیران محترم
سلام  نیازبه کاردارم درمنزل مازندران هستم
12:34
خباز
استخدام درکار شرکت بسته بندی. درمنزل خودتان بدون هیچ هزینه ای ازطرف شما، باحقوق ماهیانه بالای6میلیون درماه. کاربصورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام مجوزات قانونی می‌باشد. ...
1401/08/17
سلام،کار در منزل می خوام بچه کوچیک دارم،بخاطر همین،فروشندگی لباس و اینجور چیزا نه، بسته بندی و .... قبلا دستبند و پا بند و مگنت درست کردم
سلام  شبتون بخیردوست داری محصولات زیبایی وآرایشی ودرمانی باتلفنی بفروشی یک میلیون فروختی ۲۰۰تومن پورسانت برات میفرستم
18:50
1401/08/20
ماهان توانا
سلام می‌خوام درمنزل کار انجام بدم،چون شرایط کاربیرون رو ندارم.بسته بندی یامنجوق دوری باشه بلدم.لطفا راهنمایی کنید
06:40
ماهان توانا
تهران ،چهاردانگه زندگی میکنم
06:56
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ هزینه‌ای از طرف شما با حقوق ماهیانه 6ملیون به بالا کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق با تحویل هر ب...
سمانه دژه
سلام خانم ۲۸ساله هستم بشدت نیازبه کاردرمنزل بسته‌ بندی دارم تهران شهرک وردآورد 
09:55
1401/08/21
معصومه کلاهی
شهاب حاتمی
خانم هم استخدام دارید
05:32
فاطمه قادری
سلام خانمی  تهران هست دانشجو  دنبال کار در منزل و ۳روز حضوری  با این شماره 09056081829تماس گرفته شود 
09:56
1401/08/23
سهیلا فلاحی
با سلام کرمانشاه هستم میخام کار در منزل بسته بندی انجام بدم لطفاً اگه سراغ دارین معرفی کنین ممنون
18:30
سلام من با مادرم کرولال هست زندگی میکنم پدرم فوت کرده دنبال کار درمنزل میگردم بسته بندی باشه سراغ دارین
22:39
جعفری
فاطمه احمدی
سلام  من میخام
23:05
جذب نیروی مونتاژ و پشتیبانی
سلام یک کارگاه تولیدی اقدام به جذب یک نیروی فعال و جوان جهت انجام امور کارگاه مانند مونتاژ قطعات الکترونیکی، بسته بندی و لیبل زنی محصول، ارسال محصول و... می نماید. شرایط: تسلط نسبی به کامپیوتر و مو...
1401/08/24
ایمان شاهقلیان
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام ساکن اصفهان بهارستانم
09:33
1401/08/25
سمیرا
من کاربسته بندی میخوام از باسمنج در خانه کار کنم
11:30
سمیرا
سلام. من کار بسته. بندی میخوام در خانه کار کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید
11:32
مدیر انبار ها و امور داخلی داروخانه - آقا
ما به دنبال فردی هستیم که دانش، تجربه و مهارت کافی در اداره امور داخلی داروخانه روزانه داشته و همچنین در اداره انبار های دارویی و آرایشی بهداشتی داروخانه آنلاین با شرح وظایف زیر توانمند باشد. اگر به ف...
سلام کاردرمنزل کاردرم
12:00
1401/08/26
مرضیه رسولی
سلام میخواهم کار در منزل انجام دهم  کسی سراغ دارد کار بسته بندی میخواهم
09:34
1401/08/27
دادور
سلام من کار بسته بندی می خواهم به پولش احتیاج دارم لطفاً اگر کسی سراغ داره من را راهنمایی کنه فولادشهر اصفهان 
10:24
گرافیست صنعتی
شرایط احراز: 1) آشنایی کامل با صفحه آرایی، اصول و فرمت های چاپی (دیجیتال و افست) 2) مسلط به طراحی بروشور، بنر، تراکت، کاتالوگ، بسته بندی، وب، استوری، اسلایدر، بنرهای متحرک و..... 3) مسلط به ساختار و...
1401/08/28
منصوره شجاعی
باسلام جویای کار درمنزل هستم اگر سراغ دارید منو راهنمایی کنید در تبریز 
19:41
منصوره شجاعی
با سلام جویای کار در منزل هستم به پولش نیاز دارم لطفاً منو راهنمایی کنید کار بسته‌بندی می خواهم شجاعی از تبریز 
19:45
پنج‌شنبه 17 آذر 1401، ساعت 12:47