از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

کار بسته بندی در منزل برای بانوان 

بسته بندی

1401/08/24
سهیلا جهنده
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام لطفا معرفی کنید 
10:51
7 تایید
باران
بسته بندی مرکبات
کار در سورتینگ در فضای پوشیده فقط بسته بندی مرکبات اس حقوق روزانه روزی 240
مائده مولوی
سلام کار بسته بندی در منزل میخواهم 
10:52
3 تایید
1401/08/25
فری
سلام کاردرمنزل بسته بندی میخوام لطفامعرفی کنیدازمازندران
08:47
سمیرا
سلام کار بسته بندی میخواهم از باسمنج 
11:28
بسته بندی
درودبرشما عزیزان به یک نفر کارگرآقا جوان وزبروزرنگ درمحدودی حاجی آباد.نهضت آباد.وروستاهای همجوار نیاز داریم حقوق اداره کار. کارگاه شهرک موادغذایی نهضت اباد هست کاردرمنزل نداریم شرمنده
معصومه اسعدی
آیا این آگهی بسته بندی درسته یا کلاهبرداریه
22:10
1 پاسخ
2 تایید
1401/08/26
فاطمه منصوری
سلام
06:07
کلثوم
سلام خسته نباشید من کار در منزل میخوام ممنون میشم که من معرفی کنید از شهرستان نوراباد دلفان 
09:41
1 تایید
kosar
استخدام خانم کار درمنزل فوری
استخدام خانم کار در منزل بدون هیچ هزینه ای دریافت حقوق بالا هر روز ساعت کاری کم کار راحت حتی بچه 7 ساله هم میتونه انجام بده با بیمه کار داعمی تا هر وقت بخواین میتونین کار کنین بسته بندی
کلثوم
سلام خسته نباشید من خیلی نیازبه کار دارم ممنون میشم که منو معرفی کنید از شهرستان نوراباد دلفان 
09:46
کاری باشه ک تو خونه انجامش بدم معرفی کنید از باسمنج یا تبریز
12:19
1 تایید
اعظم صادقی
سلام وقت بخیر شھرستان فومن ھستم کار در منزل میخوام مثلا بستہ بندی حبوبات معرفی کنین
16:12
بازاریاب ادویه جات هل و زعفران فله ای و بسته بندی
با توجه به کیفیت بالای اجناس و ارزانی آنها نسبت به بازار فعلی و این که بدون واسطه از هندوستان تهیه می گردند مشتری های زیادی را دارند و در نتیجه هرچه که فروش بیستر باشد درآمد بازاریاب بیشتر می شود س...
باباپور
سلام  وقتتون بخیر جویای کار بسته بندی در منزل هستم گیلان ،لنگرود 🙏لطفا معرفی کنید چون شرایط کار در بیرون ندارم .
20:42
دانا
سلام کار بسته بندی شرق تهران هستم 
23:09
1401/08/27
سلام جویای کار در منزل هستم اگه میشه راهنمایم کنین یا اگه کسیو میشناسید معرفیم کنید
10:34
بسته بندی زغال
با سلام و خسته نباشید این اگهی کار در منزل به هیچ عنوان نمیباشد به ۳یا۴خانم زرنگ برای بسته بندی زغال نیاز داریم کارگاه توی جاده کوپیته محدوده تالار گلستان میباشد ساعت کار ۹تا۴/۵ میباشد وناهار به عهده ...
مریم وائلی
کار بسته بندی در منزل میخوام کسی سراغ داره 
11:43
1 پاسخ
پریا اعتدالی زاده
سلام کار درمنزل میخام ساکن شیراز هستم لطفا معرفی کنید 
23:34
1 تایید
1401/08/28
برات زاده
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام لطفا معرفی کنید تربت جام 
02:05
کارمند جهت بسته بندی در انبار لباس
نیروی فقط خانم حداقل فوق دیپلم با ارایه مدرک بسیار بسیار دقیق و منظم متعهد و مسولیت پذیر جهت کار در انبار و بسته بندی لباس زنانه ساعت کاری ۸ الی ۱ ظهر در محدوده ی ۲۲ بهمن افرادی که سیکل دارن ، دیپ...
نازنین صفری
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام لاهیجان
07:17
اس ام
معصومه اسعدی
آیا این آگهی بسته بندی درسته یا کلاهبرداریه
سلام کلا کلاهبرداریه 
11:10
جواد یوسفی
سلام  جویای کار در منزل هستم برای بسته بندی
13:55
کارگر انبار
یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر خود در استان قم از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: شرایط احراز: حداقل مدرک تحصیلی: فوق دیپلم سن:۲۲ الی ۳۲ حداقل یک سال سابقه توانایی جسمانی مناسب جهت ...
1401/08/29
بدری
باسلام از همشهری های عزیز خرم آبادی درخواست میکنم اگه کار در منزل واقعی باشه نه سرکاری یا کارگاه زنانه بلدن به من بگن ممنونم لطفا الکی مزاحم نشین 
00:07
سلام من دنبال کار هستم بسته بندی شده خونه خودم باشه خونه من هادی شهر هست ممنون میشم کار بدین
12:04
سلام من دنبال کار هستم بسته بندی منزل خودم باشه خیلی به این کار نیازمند خونه من هادی شهر است میشه جواب بدین پیام بدین ممنون میشم
12:05
استخدام نیروی پاره وقت در انبار دیجیکالا
همکاران پاره وقت در انبار در روزهایی که می‌توانند کار کنند و خودشان انتخاب می‌کنند، در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از ...
سلام کار بسته بندی درمنزل می خواهم
20:27
1 تایید
1401/08/30
امیر فکور
سلام کر درمنزل خودم میخواهم ممنون میشم 
14:00
سمیه مرادی
  سلام خسته نباشین ببخشین من دنبال کار در منزل میگردم از اصفهان و فولادشهر اگر باشه 
22:16
استخدام نیروی انبار در دیجیکالا- پاره وقت
همکاران پاره وقت در انبار در روزهایی که می‌توانند کار کنند و خودشان انتخاب می‌کنند، در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از ...
1401/09/01
صدیقه حسینی
سلام جویای کار بسته بندی درمنزل هستم
10:55
یگانه
کار بسته بندی در منزل انجام میدم  از کرج 
14:26
1 تایید
سلام کار درمنزل بسته بندی میخوام در فومن لطفا معرفی کنید 
16:37
استخدام نیرو در انبار دیجی کالا - نیمه وقت
1401/09/02
لیلا صادقی فر
سلام من لیلاصادقی فرهست دنبال  کاردر منزل  بسته بندی حبوبات یا دستمال 
11:14
لیلا صادقی فر
سلام  من دنبال کاردرمنزل بسته بندی حبوبات یا دستمال کاغذئ
11:20
زیبا ندایی
سلام کار در بسته بندی در منزل می‌خوام  ساکن  اردبیل اگه کاری دارید لطفاً به این شماره زنگ بزنید 
11:59
دیجی‌کالا- استخدام نیروی پاره وقت + بیمه و سرویس
1401/09/03
فرشته رضایی
سلام من دنباله کارم اگه هست منزل انجام میدم 
09:43
فرشته رضایی
من از خلیل اباد هستم 
09:43
رقی
سلام کار در منزل میخوام خیلی ممنونم
11:09
استخدام نیروی انبار بصورت پاره وقت در دیجیکالا
زهرا حسین زاده
سلام به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم. سپاس
12:09
1 تایید
سوسن اداره
سلام به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم .با تشکر 
20:40
1401/09/04
لیلا همسری
سلام من نیاز  به کار در منزل دارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم 
14:31
استخدام نیروی نیمه وقت در انبار با بیمه-دیجی کالا
ناهیدسادات طاهریان
سلام کاربسته بندی دراصفهان لطفا
18:42
1 پاسخ
محمدی
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم لطفابهم معرفی کنیدبسته بندی ساکن ملارد
20:48
1401/09/05
مرجان حسن اف
سلام نیاز مند کار در منزل هستم و بسیار نیازمند کار 
05:12
همکاری در زمینه فروشندگی و بسته بندی مواد غذایی
به نام رزق و روزی دهنده یک مجتمع صنایع غذایی معتبر ، در راستای تکمیل نیروی کاری اش ، به تعدادی محدود آقا و خانم نیروی کار برای فروشندگی و بسته بندی مواد غذایی شامل غلات و ... در منزل بصورت دورکار نیاز...
معصومه زنگنه
سلامم کاربسته بندی درخانه مییخوام معصومه
09:30
1 تایید
سلام ۲۷ سالمه و به کار در منزل خیلی نیاز مندم  در استان اصفهان اتشگاه. زندگی میکنم. لطفا  بهم اطلاع  بدهید 
13:15
کار بسته بندی در اصفهان  در منزل نیاز دارم 
13:18
پرسال | Persol
حسابدار | Accountant
● توانایی انجام هرگونه حسابداری در فروش، موجودی، خزانه، مالیات، بیمه، حسابرسی و گزارش مالی. ● مدرک لیسانس حسابداری یا رشته های مربوطه. ترجیحا فوق لیسانس ● حداقل 5 سال سابقه کار در سمت های ارشد. ● صلاح...
زاهد خسروبیگی
سلام کار در منزل بسته  بندی میخوام
18:53
1 تایید
فاطمه انصاری
کار درمنزل می خواهم 
19:42
1 تایید
1401/09/06
سلام کاربست بندی درمنزل  میخام در اصفهان
06:18
مارین و شارین | marine & sharin
مدیر تولید | Production Manager
● مسلط به فناوری تولید. ● مسلط به برنامه‌ریزی ظرفیت. ● مسلط به برنامه‌ریزی تلفیقی. ● مسلط به برنامه زمان‌بندی. ● مسلط به کنترل موجودی و برنامه ریزی مواد. ● مسلط به کنترل کیفیت. این کارخانه در شهر...
منیره حسنیان
سلام روز بخیر کار بسته بندی در منزل می خوام یا یک پاره وقت از کیش هستم
07:43
. نصیری
سلام کار درمنزل کاردستی  یا بسته بندی جوراب یا بُرس باشه با درآمد خوب  و منصف در مشهد باشه 
08:35
عمرانی
سلام کار درمنزل میخواستم مشهد 
11:10
فرما طب | Pharmateb
مدیر برنامه‌ریزی تولید و عملیات | Production Planning and Operations Manager
● لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی صنایع یا مهندسی شیمی. ● حداقل پنج سال سابقه کاری مرتبط. ● آشنایی با اصول آمار و روشهای آن. ● مسلط به نرم افزارهای ms office، به ویژه نرم افزار اکسل، دسترسی و انبار. ● مها...
سلام خسته نباشید کار بسته بندی درمنزل خودم مبخام
17:48
سلام کاربسته بندی درمننزل میخوام کسی خواست زنگ بزنه قاعمشهر
19:53
1401/09/07
یوسفی
سلام  کاردرمنزل بسته بندی یامونتاژباشه انجام میدم ازقزوین
18:36
نیروی خانم کارکرده برا بسته بندی کلوچه درکارخانه
نیرو خانم زرنگ و با سابقه جهت بسته بندی کلوچه نیازمندیم مجرد سن تا ۳۰ سال بیمه دارد سرویس دارد محدوده زینبیه ولاله ساعت کاری ۸ تا ۵ بعدازظهر حقوق با بیمه ۵ میلیون وسیصد آدرس روبرو شهرک صنعتی جی حتم ...
هادی کاظمیان نسب
سلام خسته نباشید کار در منزل میخواهم شیراز
18:43
1401/09/08
سلام من کار در منزل  میخوام  از رشت 
08:38
پارسه
ناهیدسادات طاهریان
سلام کاربسته بندی دراصفهان لطفا
منم میخوام  کار بسته بندی در اصفهان ☹️
09:22
توسعه طب آدریان سلامت | Tose Teb Adrian Salamat
مسئول فنی دارویی | Responsible Pharmacist
• داروساز با مجوز معتبر داروسازی. • بیش از 3 سال تجربه در امور بالینی/پزشکی. • درک خوب از بازار و استراتژی های دارویی. • مهارت های ارائه خوب. • تسلط بر ttac. • تجربه با مایکروسافت آفیس، به ویژه word، ...
1401/09/09
زهرا محرابی
ساام من کار  در منزل میخوام  ،از شهرکرد. لطفا  معرفی کنید .
13:10
صنم
کار در بجنورد میخوام بسته بندی باشه 
21:34
1401/09/10
مریم رستمی
سلامم کار بسته بندی در منزل نیازمندم از قزوین
00:28
نیروی کار آقا حدودا ۲۰ ساله کارگاه
نیروی آقا حدود ۲۰ ساله برای کارگاه بسته بندی گلدان سفالی لالجین جهت هماهنگی وبازدید حضوری فقط از ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر به تماس پاسخ داده میشود
سلام مه خانم شهزاده استم کاردر منزل  میخواهم
06:59
سودابه بابایی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام ملارد صفادشت
11:00
امینی
سلام‌ کاربسته  بندی  درمنزل‌شهررشت‌میخواستم
22:00
کارگرخانم جوان
کارگرخانم جوان زیر30سال جهت کاردرتولیدی جوراب برای بسته بندی نیازمندیم باسرعت عمل بالا شماره
1401/09/11
معصومه ر رمصانی
سلام  کاربسته درمنزل  رومیخوام اازلاهیجان هستم
03:42
معصومه ر رمصانی
سلام به کاربسته بندی درمنزل میخوام  ازلاهیجان
03:45
1401/09/12
مرضیه فرهادی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخواستم خیلی احتیاج دارم
04:29
خیاط فاماس وپستایی
خیاط و کارکشی و شستشو وچسب و بسته بندی
رها آزاد
سلام وقتتون بخیر من دنبال کار درمنزل بسته بندی جوراب.لوازم تحریر و..در تهران
07:17
زهرا دهقانی
باسلام برای بسته بندی خشکبار مزاحم میشم 
12:30
زهرا دهقانی
کار جورکنید که عالیه 
12:31
نیروی بسته بندی خرما و چینش
به دو نیروی خانم جهت کار در انبار بسته بندی خرما نیازمندیم . ساعت کاری از نه صبح تا سه بعد از ظهر انبار در محدوده میدان نبوت می باشد . حقوق ساعتی بیست هزار تومان کار سبک می باشد . اتباع هم پذیرفته می...
زهرا دهقانی
باسلام کار در منزل بسته بندی میخوام ممنونم 
12:33
پروین دهقانی
سلام ازبوشهرهستم کاردرمنزل میخواستم لطفاسراغ دارین بگین
23:53
1401/09/13
مینا نصرالله زاده
 سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم در استان گیلان شهرستان صومعه سرا هستم اگه کسی سراغ داره بی زحمت بهم خبر بده ممنون
08:34
ali irani
کار در منزل - کار و استخدام
تحویل کار درب منزل تسویه زمان جمع آوری کار کار در منزل دوخت بسته بندی ( دور کاری ) بدون نیاز به مراجعه پیامک جواب داده نمیشود لطفا در ساعات کار اعلام شده تماس بگیرید تماس 9:30 صبح الی 5 عصر ...
عباس رنجبردار
سلام وقتتون بخیرجویای کار بسته بندی در منزل هستم لطفا  معرفی کنید چون شرایط کار در بیرون ندارم.
12:25
فاطمه شفقی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام.لطفامعرفی میکنید.رشت
13:56
1401/09/15
سعیده آزادی گلستانی
 سلام وقت بخیر من خیلی به کار نیازمندم  ممنون میشم منو معرفی کنید شهرستان کرمانشاه 
08:51
بسته بندی کار خانم اجرت تسویه
محیط زنانه اجرت بالا تسویه نقد جمعه ها تعطیل ساعت کار از هشت صب تا شش عصر یک تا دو تایم استراحت آدرس طبرسی شمالی17 کار راحت الان شاگردای خودم شبی بالای صد تومن کار میکنن کار در منزل ندارم سوال نکنین ...
1401/09/16
سلام کاربسته بندی در منزل میخوام، امکان دور کاری باشه، از مازندران 
07:09
سلام کار بسته بندی میخوام کار در منزل باشه لطفا معرفی کنید ، مازندران  هستم دور کاری باشه 
07:14
زهرا بزرگی
سلام کار در منزل میخوام ساکن رشت
11:53
1 پاسخ
کارگر بسته بندی
شهرک صنعتی مهریز نیاز به کارگر جهت بسته بندی
اکرم صدیقی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام لطفامعرفی کنید
14:27
1401/09/17
سلام کار در منزل برای بانوان کار بسته بندی  میخوام
09:35
کیومرث گراوند
کاربسته بندی درمنزل میخام معرفی کنیدباتشکر
11:54
بسته بندی و شستشوی سبزی
به یک خانم جهت کار در کارگاه سبزیجات آماده و محصولات متفرقه نیازمندیم. ترجیحا نزدیک به افسران باشد. حقوق روزانه 100 پیام پاسخ داده نمیشود
مهدی
سلام کاربسته بندی درپاکدشت هستم
19:13
1401/09/18
معصومه  کاربست بندی میخوام ازبردسکن
19:16
1401/09/19
اری
کار در منزل میخام. شاهین شهر 
00:31
دیجیکالا-استخدام در مرکز پردازش دانش +بیمه و سرویس
همکاران انبار در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از موارد زیر برخوردارند: ✅ سرویس ایاب و ذهاب از مناطق مختلف تهران و کرج ...
آنارونقی
سلام کاربسته بندی در منزل میخوام از صومعه سرا
13:05
سیمااقاجانپور
سلام با عرض سلام من سیمااقاجانپور از رشت هستم.نیاز به کار در خانه هستم.با تشکر از کمک شما.شماره من.09334335412
13:34
1401/09/20
سمیه عباسی نژاد
باسلام لطفاکاربسته بندی درمنزل میخوام باتشکر ٠۹٠۵۹۲۹۶٠۴۷ 
22:20
استخدام نیرو در مرکز پردازش دیجی‌کالا+بیمه و سرویس
همکاران انبار در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از موارد زیر برخوردارند: ✅ سرویس ایاب و ذهاب از مناطق مختلف تهران و کرج ...
1401/09/21
نادره‌‌محمدی
مریم وائلی
کار بسته بندی در منزل میخوام کسی سراغ داره
سلام نیاز کار دارم
16:24
1 پاسخ
نادره‌‌محمدی
نیاز کار دارم
16:24
نادره‌‌محمدی
خیلی نیاز دارم کار
16:25
کارمند اداری
دو خانم*تمام وقت* جهت کار در دفتر سایت: ثبت و ویرایش اطلاعات در سایت کتاب پاسخگویی تلفنی مشتریان بسته بندی کتاب برای ارسال پستی کار ما تمام وقت از شنبه تا پنج شنبه از ساهت 8:30 تا 19 هست. دانشجو نیاز...
نادره‌‌محمدی
نادره‌‌محمدی
سلام نیاز کار دارم
کسی جواب بدین
16:29
نادره‌‌محمدی
۰۹۳۸۹۰۸۲۰۶۲
16:29
مهسا برقیان
سلام وقتتون بخیر دنبال کار بسته‌بندی در منزل هستم هر بسته بندی که باشه فرقی نداره
18:57
فروشندگی و بسته بندی
سلام به یک نیرو آقا یا خانم جهت فروشندگی و بسته بندی نان فانتزی واقع در امامت نیازمندیم ساعت کاری : ۱۵ الی ۲۳ مرخصی : ۲ جمعه در ماه ( مرخصی با حقوق است ) در صورت پیشرفت در کار و داشتن تعهد حقوق قابل...
1401/09/22
فرزانه فتاحی
سلام جویای کار بسته بندی در منزل هستم     ژیلا هستم
05:09
مهناز سلطان پور
سلام به تعداد ی افراد برای جواب گوی پیام ها نیاز هست، شرایط کار فقط داشتن گوشی، حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 09912347835 
09:59
1401/09/23
زهرا محمدولی
سلام میشه یه کار درمنزل در فردیس کرج معرفی کنيد ممنونم واقعا
19:44
استخدام انباردار در کارخانه مبلمان
استخدام انباردار انجام کلیه امور مرتبط به انبار(ورود و خروج کالا،بسته بندی کالا،جابجایی وچیدمان کالا در انبار عزیزانی که آشنا به کار مبلمان هستند در اولویت می‌باشند. توضیحات: توانایی کار فیزیکی و ای...
زهرا محمدولی
میشه یه کار در منزل بسته بندی در فردیس یا کرج معرفی کنيد؟ ؟؟
19:45
1401/11/04
بهار نظری
نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی هرچی09015154101
16:44
1401/11/05
بابک رفیعی
فریبا هستم
کار بسته بندی جوراب درمنزل میخوام 
از کرج لطفا راهنمایی کنید ممنون
15:21
استخدام در کار بسته بندی
استخدام درکار بسته بندی باحقوق ماهیانه بالای۱۰ ملیون در ماه مناسب همه افراد با هر سنی بدون هیچگونه پیش پرداختی دارای بیمه، پاداش و مزایای عالی فقط از طریق چت دیوار پیام دهید تا راهنمایی بشید.
سلام خسته نباشید کار درخانه  بسته بندی اصفهان اگه هست میشه معرفی کنید 
18:56
سمیه عزیزی
سلام کار در  منزل فریمان روستای ها فریمان بسته بندی ممنون میشم 
19:20
آتنا بلوچ
سلاکار بسته بندی درمنزل میخوام 
21:37
استخدام نیروی خانم بسته بندی در گروه شیمیایی ثنا
نیروی ساده خانم جهت بسته بندی سلفون مواد غذایی سن حداکثر تا۳۵ سال محدوده محل سکونت نیروگاه.میدان امام .میدان زین الدین دوشیفت ۸ ساعته چرخشی شروع کار ۶الی ۱۴ و۱۴ الی ۲۲ حقوق ومزایا کاملاطبق قانون...
مریم فتح اللهی
سلام خسته نباشین کار بسته بندی در منزل میخوام خیلی واجبه لطفا معرفی کنید خیلی نیاز دارم 
22:15
1401/11/06
دولتی
سلام کار بسته بندی در خانه خودم هستم  در اردبیل لطفا راهنمایم کنین
05:20
فاطمه مختاری
سلام و خسته نباشید جستجوی کارهستم میخوام که بسته بندی در منزل باشد ممنون میشم .
16:01
دیجی کالا- استخدام نیروی انبار با سرویس و بیمه
فاطمه مختاری
سلام نیاز به کار دارم و میخوام این بسته بندی در منزل انجام  بشه ممنون میشم .
16:05
مرضیه نبی زاده
کار در منزل میخوااهم
17:19
سلام کاربسته درمنزل می‌خوام لطفاً معرفی کنین.مشهد
21:36
دیجی‌کالا- استخدام نیروی انبار با بیمه و سرویس
سلام جویای کار بسته بندی درمنزل هستم لطفامعرفی کنین.مشهد
21:37
1401/11/08
سمیه عزیزی
سلام کار  در منزل میخام فریمان  لطفن معرفی کنید
07:08
زینب حسین پورمقدم
سلام خسته نباشید من کار در منزل مخوام ممنون میشم معرفی کنین شهرستان قوچان
08:22
دیجی‌کالا-استخدام نیروی انبار +بیمه، حق غذا، سرویس
میرزاخانی
سلام کار در منزل میخوام #اراک#
09:04
1401/11/09
شعله نامداری
سلام وقت بخیر درخواست کار درمنزل رو دارم
12:11
سلام نیازکاربه  بسته بندی در منزل دارم  کرج هستم
16:04
دیجیکالا- استخدام در انبار غرب تهران با سرویس
نیازمند کار بسته بندی درمنزل کرج هستم
16:07
باران تاجیک
سلام جویای کار در منزل هستم مثلا هر نوع بسته بندی از اهواز لطفا معرفی کنید 
16:39
سلام‌‌خسته نباشی ازقزوین شهر بیدستان کاردرمنزل‌بسته بندی‌‌‌باشه، ماسه‌نفر هستیم
20:06
دیجیکالا- استخدام نیروی ساده انبار با بیمه و سرویس
برای بسته‌ بندی‌درمنزل‌‌ماسه‌نفر یم‌‌قزوین شهر بیدستان شماری‌تلفن ۰۹۱۰۰۴۶۰۱۳۰
20:10
1401/11/10
محدثه نصیرزاده
سلام کار در منزل میخوام از تبریز ممنون میشم منو معرفی کنین
21:46
1401/11/11
مرضيه فکرت اندیش
کار بسته‌  بندی  میخواهم
04:47
حسابدار و دفتردار خانم شرکت بسته بندی ماهتیسا
به یک خانم حسابدار مجرب با حقوق مکفی و بیمه جهت همکاری در شرکت بسته بندی برنج بینظیر ماهتیسا نیازمندیم . دفترکار مجزا از سالن اصلی میباشد ‌. داشتن وسیله برای رفت و امد الزامیست . ادرس : جاده ساری به ل...
شهین رضایی
سلام خسته نباشین
من کاردرمنزل میخام
ساکن قزوینم
07:16
6952
سلام من کاربسته بندی میخام در اصفهان
18:47
1401/11/12
مریم عباسی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام لطفا معرفی کنید مشهد
03:30
صندوق دار خانم جهت فست فود
ساعت کاری و آدرس توی آگهی درج شده فعالیت در قسمت دریافت سفارش تلفنی و حضوری ، بسته بندی و تحویل سفارش
با سلام خسته نباشی من بسته بندی در منزل نیاز دارم ساکین کرجم 093335568337 ممنون میشم با هام تماس بگیرین🙏
09:11
1401/11/13
سلام  من کار بسته بندی میخوام درسنندج.اگه لازم داشتید لطفا اطلاع بدید ممنون
05:43
سلام کار بسته  بندی در منزل میخام بسته بندی شکلات یا دستمال یا حبوبات  خواهشا راهنمایی کنین از شهر اصفهان ملک شهر
22:41
کار اینترنتی و بسته بندی
سلام بدون دردسر پنجاه و پنج تومن برداشت کن ،برنامه کارنت رو از بازار یا مایکت نصب کنید،کد معرف منو بزنید ( 0e1107468 ) پنجاه و پنج هزار تومان به کیف پولتون میاد هرموقع دوس داشتی برداشت کن،درضمن اگه ...
سلام به بسته بندی در منزل نیاز دارم خواهشا اگر میشه راهنمایی کنین ممنون میشم از اصفهان ملک شهر 
22:48
جمعه 14 بهمن 1401، ساعت 06:46