دنبال کن

نیازمند کار بسته بندی لوازم تحریر یا حبوبات در منزل هستم.

بسته بندی

1401/12/05
سرد خانه تهران شباهنگ
کارگر ساده بسته بندی
به تعدا ۳۰نفر بسته بندی کار و نیرو ساده نیازمندیم بسته بندی کوشت قرمز
لیلا ولی پور
یه خانم هستم نیاز به کار درمنزل دارم 
شهر ساری هستم
10:07
1 تایید
لیلا ولی پور
حبوبات یا هربسته بندی دیگه 
10:08
3 تایید
زینب تقی‌زاده
سلام من ی خانم 42ساله هستم نیازمند کار درمنزل هستم ساکن شهرضا هستم 
18:20
2 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
کادری خانم بسته بندی هستش کارمزد روزی ۲۰۰ بسته بندی در کارگاه هستش ت خونه نمیشه سوال نفرمایید
1401/12/06
دلارا روحانی
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار از اصفهان
14:22
1 پاسخ
1401/12/10
خانم امانی
سلام من یه خانم هستم مشهدی
دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم 
15:00
1401/12/11
۸۹۷۰
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم
03:31
بسته بندی
به یک نفر آقا و دونفر خانم جهت بسته بندی به صورت پیمانکاری نیازمندیم لطفا فقط از منطقه آخمقیه رواسان واندیشه تماس بفرمایید جهت اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید *********** ساعت تماس از ۸صبح تا۲ بعدازظهر ...
1401/12/13
خانم محمدی
سلام تعدادی خانم هستیم ک دنبال کار بسته بندی در منزل خودمان هستیم کار فقط در شیراز باشه ممنون
17:39
1 تایید
صدیقه شریعتی
زینب تقی‌زاده
ببخشید شما فقط دنبال کار بسته بندی هستید?
20:40
1 پاسخ
صدیقه شریعتی
منم دنبال کار بسته بندی در منزل بودم اما الان کار خیلی بهتری توی خونه پیدا کردم..می‌دونم که آدم از ناچاری این کارو می‌کنه ..اما کارای بهتری هم هست که باعث رشد آدم هم میشه
20:43
4 پاسخ
3 تایید
بسته بندی
نیازمند نیروی کار خانم جهت بسته بندی مواد غذایی
1401/12/14
سلام خسته نباشید منم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم کار در تهران باشه ممنون 
08:47
1 تایید
از مشهد هستم دنبال کار در خانه هستم ۲۳سالم هست خاستین خبر بدین 
16:46
2 پاسخ
1401/12/15
لیلا امینی
سلام من از زازران فلاورجان هستم نیاز ب کار در خانه  بسته بندی مواد غذایی وحبوبات دارم  راهنمایی کنید 
10:41
الویت | Elevate Co,
استخدام مسئول بسته بندی (خانم)
**محل فعالیت خیابان شوش شرقی** کارگاه تولیدی پوشاک زنانه تحویل محصولات از انبار کنترل سلامت از نظر اتو، پارگی، زدگی، تمیزی و... بسته بندی و آماده سازی جهت ارسال سن بین ۲۰ تا ۳۰ سال
رضوانه سادات
سلام  من یه دختر هستم 
نیازمند یک کار هستم  مثل بسته بندی اینا سبزوار 
16:45
1 پاسخ
مریم
سلام من ۲۲ سالمه ساکن کرمانشاه هستم کار بسته بندی در منزل کسی داشت خبرم کنه
21:28
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم تهران مختاری حالا بسته بندی لباس لوازم آرایشی و یا حبوبات باشد فرقی نمیکند ممنون
22:50
بسته بندی
به یک خانم واسه بسته بندی نیازمندم حقوق توافقی بین 28تا38شماره چت دیوارارسال کنیددراسروقت تماس میگیرم
1401/12/16
Alipour
سلام من 18سالمه ساکن صباشهر کار بسته بندی در منزل کسی داشت خبر بده ممنون میشم 
18:28
سلام دنبال کار در خانه هستم کازرون 
20:52
1401/12/17
کورانی
سلام من کاردرمنزل خیلی خوب وعالی روتوسط یه دفترکاریابی پیدا کردم شغل ودرامدالانم ومدیونشون هستم توی خونه کارمیکنم وبالای 4میلیون درامد دارم
0**** خیشوند شماره کاریابی هست
09:30
1 پاسخ
1 تایید
گروه منفرد | Monfared Group
استخدام کارشناس بسته بندی و ارسال (آقا)
خلاصه شرح وظایف کلی کارشناس بسته بندی و ارسال : دریافت فاکتور فروش آنلاین یا فروش غیر حضوری از مسئول مربوطه دریافت کالا/کالاهای هر فاکتور فروش از مسئول مربوطه تطبیق کالا با فاکتور فروش بسته بندی ایمن...
سلام من يه خانم 30 ساله هستم دنبار كار مى كردم در منزل باشه شماره تماس 0**** تكاب
13:48
1 پاسخ
زهرا ارین
سلام خانمی هستم ۲۱سالمه ساکن ازنا هستم دنبال کار بسته بندی در ازنا 
21:42
1401/12/18
پایاب
سلام دنبال کاردرمنزل خودم هستم بسته بندی هرچی باشه پاکدشت هستم 
04:40
بسته بندی
کارگر ساده ترجیحا محدوده طرق.سیدی. رباط.ده غیبی کار بسته بندی داخل سوله وراحت سرویس داریم حقوق توافقی تعطیلات رسمی.تعطیل
ساینا
سلام دنبال کار در منزل در خانه خودم میگردم نیاز مند هستم 
12:56
محمدوهابی
سلام خانم ۴۰ساله ،متاهل ،نیازمند کار درمنزل هستم مثل بسته بندی ،ساکن رشت
21:01
1 پاسخ
محمدوهابی
صدیقه شریعتی
منم دنبال کار بسته بندی در منزل بودم اما الان کار خیلی بهتری توی خونه پیدا کردم..می‌دونم که آدم از ناچاری این کارو می‌کنه ..اما کارای بهتری هم هست که باعث رشد آدم هم میشه
سلام ،میشه لطف کنید بگید چه کاری هستش ،من هم دنبال کار در منزل هستم .ممنونم
21:03
بسته بندی
تعدادی خانم جهت بسته بندی ذغال چینی سرویس رفت و برگشت محیط کار جدا از اقایان
سلام من ی خانومم آشنا وسابقه کاردرتولیدی تریکو ولی اشنا به بسته بندی  اتو کاری اکه در منزل باشه باحقوق دونه ای 
22:31
1 تایید
1401/12/20
۹۴۳۳
سلام خسته نباشید دنبال کار در خانه هستم در رشت
10:23
سلا من به دنبال یه ایده کار برای یه دختر و پسر جوان هستم اگر ایده ای دارید لطفاً بگید 

17:04
نیروی خانم جهت کار در آشپزخانه فست فود
امور محوله جهت انجام آماده سازی اعم از اسلایس ژامبون،بسته بندی پنیر و موارد دیگه،اسلایس خیارشور و گوجه،پخت غذا در صورت دیدن آموزش و ... وعده غذایی بعهده ما ،لباس فرم،تخفیف خرید از مجموعه،احتساب اضافه ...
سلام

من به دنبال یک کار در خانه هستم میشه لیست کارهای که در منزل میشه انجام داد برای کارفرما چیه؟؟؟؟
17:05
1 پاسخ
دلارا روحانی
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار از اصفهان
قالی بافم بیمه دارم نیازمند کاردر منزل هستم
18:34
1401/12/23
باقری
سلام من میتونم مثلا بسته بندی اینا انجام بدم کار درمنزل 
11:34
1 پاسخ
جذب نیروی کار  دریک تولیدی جهت بسته بندی
باسلام به چندنفر خانم جهت همکاری دریک تولیدی جهت بسته بندی نیازمندیم
باقری
11:34
1 پاسخ
زهراشهرکی
سلام خانم 35 هستمم،دنبال کار درمنزل هستم هر کاری مهم نیس فقط درمنزل خودم انجام بدم0**** رحیم زاده
14:30
دبیری
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم کاربسته بندی نورآبادگنبدکاووس بهاره
16:14
کارگر ساده
نیروی کارگر ساده خانم مجرد سن بین ۱۸ تا ۲۵ سال حقوق ۷ میلیون بسته بندی لوازم یدکی آدرس، شهرقدس، میدان ساعت، به سمت نفت پارس، بلوار قاسم اصغری، نرسیده به میدان مادر، جنب کوچه افراسیابی، کوچه باران پلاک...
1401/12/25
آمینه انکارد
سلام
من یه خانوم ۲۸سالمه دنبال کاردرمنزل تربت جام
11:47
1 پاسخ
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
11:48
2 پاسخ
1402/01/02
سلام من دنبال کار مونتاژ وبسته بندی در حانه هستم درحوزه ی شهریار شاهدشهر
06:03
استخدام اپراتور مسلط به دستگاه بسته بندی موادغذایی
یک شرکت معتبر مواد غذایی مستقر در شهرک صنعتی پایتخت (علی آباد) به یک نفر اپراتور دستگاه بسته بندی مواد غذایی با شرایط زیر نیازمند است: ۱. مسلط به کار و تعمیر نگهداری دستگاه های بسته بندی مواد غذایی ۲....
1402/01/04
امینی
سلام من خانم امینی هستم نیاز به کار دارم در چهاردنگه
17:42
سکینه حسینی
سلام دونفر  خانم فعال هستیم نیازمند کار بسته بندی هر وسیله وخوراکی و... در منزل ممنون میشم خبر بدید
ساکن استان فارس
18:10
1402/01/06
جوان بخت
سلام  من یک خانم هستم مشهدی دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هست
09:35
بسته بندی درمنزل
سلام خدمت دوستان بسته‌ بندی لباس وبسته بندی ماسک درمنزل خودتون هستش حقوق ماهیانه هستش به چند نیرو خانم نیاز داریم مجرد سرپرست هم مشکل نداریم آقایون پیام ندن خوانده نمیشه باتشکر ازبرنامه خوب دیوار م...
1402/01/07
حکیمه کوهکن
سلام خانم هستم تهران هستم متولد ۱۳۵۶
دنبال کار در منزل هستم
07:24
ماه پری فیضی
سلام من خانم ۲۹ساله هستم نیازبه پول دارم دنبال کاردرخانه هستم دراصفهان زندگی میکنم
10:35
1 پاسخ
عباسعلی ابولفظلی
سلام 
10:59
بسته بندی در منزل خودتان بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1402/01/08
سلام من دنبال کارهستم
04:44
زهرانوروزی
سلام بنده ۲۴سال سن دارم نیازمندکاربسته بندی در منزل هستم 
09:18
1 پاسخ
1402/01/09
ناهید عبدی
سلام نیازمندم کار بسته ندی هستم لطفا  راهنمایی کنید
10:28
استخدام و کار در منزل بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲میلیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه پاداش و مزایا و...
پروین اخلاقی
سلام کار به چه صورتی هست در منزل
17:59
1 پاسخ
1402/01/10
سلام خانم هستم دنبال  کار در منزل هستم در محسن اباد برخوار 
17:58
1402/01/11
توروسننع؟!
نیازمند بسته بندی در منزل هستم یزد اردکان
00:57
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
توروسننع؟!
یه خانم هستم نیازمند کا در منزل بسته بندی اردکان 
00:58
زینب غلامیان
منم  از بابلم نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم
09:02
1402/01/14
سهیلاخزایی
سلام یه خانم هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم
02:04
کار در منزل / بسته بندی با دست
دوستان کار بسته بندی فقط و فقط در خانه بدلیل هزینه بالا برای ما در کارخانه بسته بندی هارا به شما میسپاریم خواهش و لطفا تماس نگیرید و در برنامه شیپور برای ما پیام بگذارید توضیحات کامل هم براتون ار...
فرشته قلیچ
سلام منم دنبال کار بسته بندی حبوباتم توقوچان
12:28
سلام کاربسته بندی در قوچان نیازمندم 
17:53
زهرا اسدی
سلام چند نفرخانم هستیم نیازمند کاردر منزل خودمان... اراک... سابقه کار  دور روزی روسری و اتو و بسته بندیش و بسته بندی لوازم تحریر داریم 
20:40
استخدام در فروشگاه مواد غذایی
فروشگاه مواد غذایی قاسمی جهت تکمیل کارکنان ،به تعدادی همکار خانم صندوقدار ،ترازودار ،بسته بندی و سالن دار دعوت به همکاری می‌نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به دفتر مدیریت خیابان مشهد میدان قرآن ج...
1402/01/15
سلام دو نفر خانم هستیم جویای کار در خانه هر کار بسته بندی در تبریز هستیم 
08:22
دو نفر خانم هستیم جویای هر کاری در خانه مرسی جواب بدید
08:23
دو نفر خانم هستیم دنبال بسته بندی یا هر کاری در منزل شماره تلفن 0**** 
08:26
استخدام و کاردر منزل بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
مهدی سروری
سلام نیازمند کار در منزل هستم
12:16
1402/01/16
سلام ندامردانشاهی هستم ۴۳ ساله هستم جویای کار در خانه هستم وگلپایگان زندگی میکنم
05:27
زهرا برزوفرد
سلام من مادری سی ساله هستم در روستای سهروفیروزان اصفهان دنبال کار در منزل هستم
05:55
1 پاسخ
ساعت کاری منعطف پاره وقت امکان دورکاری نحوه پرداخت لحظه ای و بعد دریافت بار درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون...
ناهید سیفی
سلام  من یه خانم هستم فیروز اباد فارس دنبال بسته بندی کار در منزل  خودم  هستم 
12:23
1 پاسخ
1 تایید
1402/01/17
سلام نیاز به کار در منزل دارم ساکن خمینی شهر هستم 0**** 
05:02
1402/01/18
فاطمه درعلی
کاربسته حبوبات   چکار اصفهان هستم
00:52
1 پاسخ
درآمدمیلیونی باکاربسته بندی درمنزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی ودارای تمام مجوزات رسمی باحقوق ماهانه12ملیون به بالا دارای تاییدیه ازپلیس فتاونهادهای قضایی باحق بیمه.پاداش و مزایا و عیدی مخصوص فق...
حمیدرضا محبی
سلام من کار در منزل میخوام هرکسی خواست خبرم کنه
06:07
معصومه محمودی
سلامم خانوم هستم ۳۸ ساله کار درمنزل کارهای بسته بندی جارودستی یا حبوبات فقط بسته بندی  باشه اردبیل هستم 🙏
12:14
1402/01/19
ربابه ابراهیمی
کار در منزل  بسته بندی حبوبات هر چی فرق نمی کنه کار باشه
11:13
نیرو برای بسته بندی سفارش ها
ما انلاین شاپ در زمینه تجهیزات عکاسی هستیم و روزانه فاکتور های زیادی دریافت میکنیم یک فرد دقیق و منظم نیاز داریم که سفارش ها رو بدون خطا بسته بندی کنه
ربابه ابراهیمی
کار در منزل بسته بندی هر چی باشه رشت هستم 
12:44
1402/01/20
خانم هستم به کار بسته بندی در منزل نیازمندم
09:39
زهراصادقی
نیازمند کار درمنزل هستم
10:02
1 پاسخ
استخدام وکاریابی درمنزل  بسته بندی درمنزل
درآمدمیلیونی باکاربسته بندی درمنزل بدون نیازبه خروج ازخانه بهداشتی ودارای تمام مجوزات رسمی باحقوق ماهانه ۱۲میلیون به بالا دارای تاییدیه ازپلیس فتا ونهادهای قضایی باحق بیمه،پاداش ومزایاوعیدی مخصوص ❎فقط...
اشرف سادات
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار در منزل در یزدهستم
12:45
مستانه معنوی
سلام خانومی هستم نیازمند کار بسته بندی در منزل در شهرستان کاشان
17:29
سلام یه خانم 22ساله مشهدی هستم نیازمند کار در منزل هستم  
18:00
استخدام و کار در منزل  بسته بندی
درامد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه 12 میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های غذایی با حق بیمه، پاداش و مزای...
لطفاً اگه در مشهد کار در منزل پیدا شد تماس بگیرید 0**** 
18:01
پریماه سعادت
صدیقه شریعتی
سلام میشه بگید چه کاری 
21:34
1 پاسخ
پریماه سعادت
محمدوهابی
سلام خانم ۴۰ساله ،متاهل ،نیازمند کار درمنزل هستم مثل بسته بندی ،ساکن رشت
سلام کاری پیدا کردین
21:37
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه 9 میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه،پاداش،مزایا،عید...
سلام من  خانم ۲۸ساله  هستم نیازمندکاردرمنزل سنندج
22:21
1402/01/22
سلام یک خانم جوان هستم نیاز به کار در منزل هستم بسته بندی بابلسر باشه 
10:15
فریبا قهرمانی یگانه
سلام  من یه خانوم هستم نیازمند کار در منزل بسته بندی هستم از زنجان
15:04
فریبا دانش عدالت
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم گل خشک و لوازم تحریر
19:27
نرگس سیفی
سلام من یه خانم هستم از تهران نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی
21:43
1 تایید
1402/01/24
اکرم عباسی
سلام خانم و متاهل نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم ....فولادشهر اصفهان.....با تشکر
05:42
مرتضی فاضلی
سلام من ی خانم هستم نیاز به کار درمنزل خودم شاهرود هستم
09:09
1402/01/25
رویاسامانی
سلام مراغه هستم کاردرمنزل میخواستم 
22:44
1402/01/26
زهرا یوسفی
سلام من دنبال کار در منزل هستم بسته بندی بچه ی کوچیک دارم از اسلامشهرممنون میشم خبر بدید بهم
13:01
درآمد میلیونی با بسته بندی کار در منزل کاملآ بهداشتی بدون نیاز به خارج از منزل دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ۱۲ ملیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه پاداش و مزایا و عی...
شیما عبدالعلی پور
درود بر همگی دنبال کار در منزل در نسیم شهر هستم 
21:35
1402/01/27
فاطمه صفری
نیازمند بسته بندی در منزل هستم
10:23
1 پاسخ
فاطمه صفری
9516 
10:25
فاطمه صفری
فاطمه صفری
نیازمند بسته بندی در منزل هستم
نجف  آباد اصفهان 
10:26
1 پاسخ
حیدری
صدیقه شریعتی
چه کاری پیدا کردی
11:47
1 تایید
صدیقه شریعتی
پریماه سعادت
سلام میشه بگید چه کاری
میتونید به این شماره پیام بدین تا دربارش صحبت کنیم..
0**** ..یه فرصت کاریه..
12:18
استخدام رستوران
رستوران طرقبه مشهد شعبه بندرعباس در نظر دارد افراد ذیل را برای تکنیک کادر خود به استخدام درآورد. @@@@@@@کانتردار @@@@@@ 1نفر آقا یا خانم جهت کانترداری با سابقه کار کانترداری و بسته بندی غذا حداکثر سن...
صدیقه شریعتی
رضوانه سادات
سلام من یه دختر هستم نیازمند یک کار هستم مثل بسته بندی اینا سبزوار
سلام .‌‌‌‌‌‌به من پیام بدین..0**** 
12:23
س نوری
سلام  یه  خانم ۳۰سالم در شرق تهرانم دنبال کار بسته بندی در منزلم هستم اگر بود لطفا اطلاع دهید ممنون میشم🙏
15:05
طاهره کمالی
سلام دنبال کاردرمنزل هستم خیاطی هم بلدم ازفلاورجانم
19:48
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه دوازده میلیون به بالا دارای تائیدیه از پلیس فتا و نهادهای نظارتی با حق بیمه ،پاداش و مز...
1402/01/28
فاطمه موسوی
سلام خانم هستم ازاسلامشهر. نیازمندکاردرمنزل هستم  اینم  شمارم 
0**** 
13:26
مجتبی رستمیان
سلام من چند خانم سراغ دارم محتاج کار هستن در منزل هرگونه بسته بندی در اصفهان
13:46
1402/01/29
علی رمضانی
صدیقه شریعتی
سلام چه کاری هست؟
12:14
1 پاسخ
نیروی کارجهت بسته بندی لباس زیر
به چندنفرخانم جهت بسته بندی لباس زیر به ادرس اخرراسته کوچه یک کوچه مانده به اتشنشانی کوچه اخلاقی پلاک ۳۸ اصغری نیازمندیم تلفن *********** کاربرای منزل نداریم
1402/01/30
نفیسه کریمی
سلام من یه خانم۳۰ساله هستم ازقزوین دنبال کاربسته بندی هستم درمنزل لطفاراهنمایی کنید ممنون
21:24
شهین ذاتی محبوب
ست دارم کار بسته بندی درمنزل انجام بدم  
21:46
1402/01/31
از اسلامشهر نیاز ب کاردرمنزل  هستم

06:18
( استخدام و کار در منزل )  بسته بندی
الهه مرادی
سلام من خانمو هستم دنبال کاردرمنزل بسته بندی  لوازم تحریر یا حبوبات هستم
10:14
فرشته ویسی
سلام من یی خانم هستم نیازبه کار درمنزل هستم
13:08
1402/02/01
سلام من لیل
06:32
1 پاسخ
نیروی کار خانوم جهت بسته بندی لباس
با سلام به یک خانوم جهت بسته بندی لباس نیازمندیم آدرس انبار نبش سرافرازان 38
سلام،خسته نباشید 
دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی
کاردرشیرازباشه.باتشکر
08:41
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی شیرازباشه.ممنون
08:42
نیازمندکاردرمنزل
08:43
کاردرمنزل
08:43
1 پاسخ
کبری اشرف
سلام یه خانم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل خودم هستم استان فارس شهرستان نی ریز 
09:59
کریمی
خانم  کریمی 
سلام  من  خانم  هستم  تبریز 
دنبال کار هستم  درمنزل 
12:18
1402/02/03
سلام خسته نباشید خانم ۳۵ ساله هستم  نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم لطفا راهنمایم کنید
19:59
1402/02/04
زر ی نامدار
سلام خانم خانه دار هستم نیاز به کار در منزل دارم شهرستان کاشمر هر کاری بودانجام میدم زری نامدار
04:28
1 پاسخ
سیده سکینه هاشمی
سلام.خانمی ازساری نیاز به کار درمنزل دارم
13:01
بسته بندی در منزل
1402/02/05
خانم محمدی
سلام خانمی هستم 41 ساله دنبال کاری هستم که بتونم تومنزل خودم انجام بدم کار بسته بندی باشه اهل شهرکرد شهرستان لردگان هستم. تو را خدا خیلی به کار نیازمندم لطفا درجریانم بزارید خیلی ممنونم.  0****  لطفا کسی میخواست برا کار پیشنهادبده بااین شماره تماس بگیره.
مچکرم.
08:49
1 پاسخ
سلام مژگان پالیزی هستم نیاز کاردرمنزل شیراز هستم 
16:00
برای پیشنهاد کار در منزل مثل بسته بندی دوخت لباس بیمارستان با این شماره تماس بگیره 0**** 
16:02
استخدام نیرو بسته بندی
درودبرشما. خب دوستان عزیزی که جویای کار راحت درخانه هستن باشرایط کاملابهداشتی وسبک فقط وفقط داخل پیام رسان (ربیکا) پیگیری کنید.متشکرم
ندا حیدری
سلام من یه خانم هستم ۲۳سالمه دنبال کار در منزل (بسته بندی یا کار با موبایل)
22:29
1 پاسخ
1402/02/06
آزموده
علی رمضانی
سلام چه کاری هست؟
سلام چه کاری هست به ما کمک کنید 
04:12
زهرا مقصودی
سلام خانم قربانی هستم دنبال کار در منزل بسته بندی حبوبات هستم از  مشهد
18:03
نیروی کار  بسته بندی
۱. کارگر ساده برای بسته بندی ۲.نظافتچی ۳.استادکار قیفکار ۴.استاد خشکار پنجشنبه ها تعطیلی و جمعه ها تایم کاری می باشد آدرس:خیابان سلمان فارسی بین ابوریحان و ۲۲ بهمن ساعت پاسخگویی: ۱۰صبح تا ۵ عصر ...
1402/02/07
شیر محمدی
خانم هستن نیاز ب کار در منزل دارن بسته بندی باشه خیلی بهتره 
07:43
شیر محمدی
دنبال کار در منزل هستم 
07:43
1 پاسخ
فر یده طهماسبی هستم
سلام  وقت ب خیر منم دنبال کار هستم  در خونه  هر کاری  باشه با حقوق خوب
19:12
2 پاسخ
کارگر ساده
بسته بندی زغال کلیوی ۱۰۰۰ هزار تومان شهرک فرهنگیان انتهای بلوار استقلال
1402/02/08
شقایق ملکی
زینب تقی‌زاده
سلام وقت بخیر،خانم ۳۰ساله هستم و خانه دار در استان مرکزی،نیازمند کار درمنزل از قبیل بسته بندی محصولات مثل پوشاک ومواد غذایی و لوازم آرایشی بهداشتی وتایپ جزوه هستم،ممنون میشم راهنمایی و کمک کنید.
22:40
1402/02/10
صدیقه شریعتی
سلام.خودتون میدونید که کار کردن برای
خانومها بیرون خونه سخته ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:15
صدیقه شریعتی
آمینه انکارد
سلام من یه خانوم ۲۸سالمه دنبال کاردرمنزل تربت جام
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:57
کارگاه پیراهن دوزی
تولیدی پیراهن (در محیط کامل زنانه)به چن نفر خانم جهت بسته بندی اتوکاری وسط کاری نیازمندیم ادرس خیابان شاپور محدودیت سنی از۱۷تا۳۴سال
صدیقه شریعتی
فر یده طهماسبی هستم
سلام وقت ب خیر منم دنبال کار هستم در خونه هر کاری باشه با حقوق خوب
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:58
1402/02/11
غفارزاده
سلام من نیازمند کار  در خانه هستم آذبایجان شرقی
11:50
1 پاسخ
مژگان مسکینان
سلام خسته نباشقد دنبال کار در خانه هستم خانه اصفهان 
12:28
زرین گوهر آوین | Zarin Gohar Avin
استخدام کارشناس فروش (جعبه و کارتن بسته بندی-کرج)
آشنایی کامل با office مجرب و منضبط شرایط سنی: تا 35 سال آشنایی با سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) دارای سابقه کار در امر فروش پایدار مسلط به فنون مذاکره با فن بیان قوی و مکالمه تاثیرگذار توانایی ...
لیلاواحدی
غفارزاده
سلام من نیازمند کار در خانه هستم آذبایجان شرقی
سلام من یه خانم هستم دنبال کاردرمنزل بسته ه بندی باشه رچی باش ازشهریار
12:48
من یه خانهم هستم تیران وکرون برای کار بسته بندی و فلفل دلمه باتشکر
13:07
1402/02/12
طاهره خوشرو
سلام خانمی هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم در اندیشه فازیک شهریار ۴۵ ساله تمام وقت 
04:37
کارگر ساده و خط تولید
شرکت پتروصنعت عادل تولید کننده تجهیزات نفت گاز و پتروشیمی جهت تکمیل تیم تولید خود اقدام به استخدام   کارگر ساده جهت خط تولید ، بسته بندی خود آشنا به شرکت‌های پروژه محور آشنا به office دارای روحیه ک...
محمد عباسیان
سلام دنبال کار در منزل هستم درتبریز
11:40
زبیده برزگر
سلام من خانم خانه دا هستم نیازبه کاردرمنزل دارم
14:30
1 پاسخ
زبیده برزگر
زبیده برزگر
سلام من خانم خانه دا هستم نیازبه کاردرمنزل دارم
ازمشهدرسالت
14:31
تولید کار سفره و نایلکس
با سلام خدمت دوستان عزیز. به چند نفر تولید کار ماهر در تولید سفره یکبارمصرف و.. به چند نفر کارگر ساده آقا در کمک تولید در کار خانه ماهان پلاست تبریز یک نفر خانم در آبدارخانه دو نفر خانم در بسته بن...
نعیم حیدری
بسته بندی دارو یا اسکاچ یا لوازم تحریر برای کار در منزل 
16:49
1402/02/14
علی.اکبرشاهوار
سلام
08:55
معصومه فیروز
کورانی
سلام من کاردرمنزل خیلی خوب وعالی روتوسط یه دفترکاریابی پیدا کردم شغل ودرامدالانم ومدیونشون هستم توی خونه کارمیکنم وبالای ۴میلیون درامد دارم ۰۹۹۰۷۷۴۹۳۷۲خیشوند شماره کاریابی هست
سلام مطمعنی راسته چه کاری هست هالا
11:44
استخدام در کارخانه تولید ساندویچ سرد
استخدام در کارخانه تولیدی ساندویچ سرد به تعدادی نیروی کار خانم/آقا جهت تکمیل کادر خط تولید و بسته بندی ساندویچ سرد نیازمندیم ساعت کار شروع 7 صبح تا 6 عصر روز های کاری جمعه تا چهارشنبه پنج شنبه بجای ج...
زهرا افشار
سلام من ی خانم هستم ب کار در منزل واقعا نیاز دارم 
ساکن مشهد هستم
15:16
پریسانوری
سلام من. نیاز به کاردر منزل رو دارم اردبیل 
18:18
گلی زینی۹۲۱۰
سلام من خانم ۴۲ساله هستم کاردرمنزل هررچی باشه انجام میدم 
19:20
نیروی تمام وقت زغال فروشی
سلام خدمت دوستان عزیز به نیروی کار تمام وقت نیازمند هستیم برای فروشندگی در مغازه زغال فروشی عزیزان فقط در جریان باشید که ساعت کاری از ۸ صبح الی ۱۰ شب بدون تعطیلی هست ودر این ساعت باید فقط کار کنید (ف...
مریم سلطانی
نیازمند کار در منزل شیراز
21:22
1402/02/15
سلام نیاز مند کار بسته بندی در منزل هستم
06:17
ایلیا نظری
سلام من خانم هستم نیازمند کاردرمنزل اصفهان شاهین شهر
09:30
زرین گوهر آوین
کارشناس فروش جعبه و کارتن بسته بندی
استخدام زرین گوهر آوین شرکت زرین گوهر آوین (کارتن سازی آوین پک) در استان البرز (کمالشهر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. کارشناس فروش جعبه و کارتن بسته بندی جنسیت:...
1402/02/16
Arezooo
سلام دنبا ل  کار هستم بسته بندی کسی نیازداشت تماس بگیره 0**** 
10:03
1 پاسخ
شهناز یوسفی
با سلام خانمی هستم نیاز به کار در منزل هستن 
10:25
1 پاسخ
شهناز یوسفی
سلام من سرپل ذهاب هستم نیاز به کار در منزل هستم 
10:27
استخدام نیرو آقا در تولیدی شیرینی شکلات
جذب نیرو در بخش های تاسیسات ، بارکدزنی،نگهبانی، خط تولید، بسته بندی، رانندگی، حسابداری، بازاریابی، فروشندگی ، اپراتور پشت دستگاه، جوشکاری و... نیازمندیم. استخدام نیرو آقا سن بین ۱۸ تا ۳۶ سال مجرد ه...
صدیقه شریعتی
ماه پری فیضی
سلام من خانم ۲۹ساله هستم نیازبه پول دارم دنبال کاردرخانه هستم دراصفهان زندگی میکنم
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:09
صدیقه شریعتی
زر ی نامدار
سلام خانم خانه دار هستم نیاز به کار در منزل دارم شهرستان کاشمر هر کاری بودانجام میدم زری نامدار
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:11
صدیقه شریعتی
ندا حیدری
سلام من یه خانم هستم ۲۳سالمه دنبال کار در منزل (بسته بندی یا کار با موبایل)
11:15
بسته بند آقا نان فانتزی
سلام نیازمند نیروی کار آقا جهت بسته بندی نان فانتزی شیفت صبح
صدیقه شریعتی
فر یده طهماسبی هستم
سلام وقت ب خیر منم دنبال کار هستم در خونه هر کاری باشه با حقوق خوب
11:17
سمیه غفاری
سلاممنم نیازمند کار بسته بندی هستم در گلپایگان 
22:19
1402/04/10
محمد صمدی
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
سلام 0**** پیام بدید
18:04
شریک . تولید . آبنبات . آجیل
شریک مناسب برای راه اندازی کارگاه فراوری و بسته بندی آبنبات،پفیلا، اجیل،خشکبار،وپفک ، در مشهد یا تربت حیدریه تمام دستگاههای خط تولید رو دارم (خط تولید کارخانه ای وصنعتی هست و با دستگاه های معمولی و م...
1402/04/11
محمد صمدی
سلام من لیل
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:37
محمد صمدی
شیر محمدی
دنبال کار در منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:38
1402/04/15
مهسا مرادی
سلام بسته بندی بلدم در خانه 0**** 
11:20
1 پاسخ
کار در غذای آماده
به یکنفر نیروی ساده جهت کار در غذای آماده نیازمندیم کارهای مربوط اعم از شستشو ، نظافت ،بسته بندی و …
مستوره طهماسی
من از میانه دنبال کار بسته بندی در خانه هستم
12:54
1402/04/16
محمد صمدی
مهسا مرادی
سلام بسته بندی بلدم در خانه ۰۹۱۳۹۱۰۳۴۲۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:59
1402/04/20
محمد صمدی
سلام من يه خانم ٣٠ ساله هستم دنبار كار مى كردم در منزل باشه شماره تماس ٠٩١٣٠١٩٠٦١٥تكاب
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:29
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
محمد صمدی
زهرانوروزی
سلام بنده ۲۴سال سن دارم نیازمندکاربسته بندی در منزل هستم
سلام 0**** تماس 
18:31
محمد صمدی
زهرا برزوفرد
سلام من مادری سی ساله هستم در روستای سهروفیروزان اصفهان دنبال کار در منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:33
محمد صمدی
فاطمه صفری
نجف آباد اصفهان
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:35
راننده با نیسان
کارگاه بسته بندی تخم مرغ سان رایز جهت حمل تخم مرغ از شهرستانهای مجاور به انبار الیگودرز ودرود نیاز مند دو دستگاه نیسان ترجیحا مدل بالا با راننده جوان ومتعهدبا شرایطی که مدیریت تعریف میکند دعوت به همکا...
محمد صمدی
خانم محمدی
سلام خانمی هستم ۴۱ ساله دنبال کاری هستم که بتونم تومنزل خودم انجام بدم کار بسته بندی باشه اهل شهرکرد شهرستان لردگان هستم. تو را خدا خیلی به کار نیازمندم لطفا درجریانم بزارید خیلی ممنونم. 09162230540 لطفا کسی میخواست برا کار پیشنهادبده بااین شماره تماس بگیره. مچکرم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:38
1402/04/21
محمد صمدی
باقری
سلام من میتونم مثلا بسته بندی اینا انجام بدم کار درمنزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:43
1402/04/22
محمد صمدی
صدیقه شریعتی
ببخشید شما فقط دنبال کار بسته بندی هستید?
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:37
استخدام خانم،با روابط عمومی بالا(کار درمنزل)  کار در اینترنت
✅دعوت به همکاری ویژه بانوان با ارتباط عمومی بالا✅ ✳️بهترین کار برای درآمدزایی کسب و کار در اینترنت ✳️درآمدزایی حتی در مهمونی و مسافرت ✳️با ساعت کاری کاملا منعطف ✳️بدون محدودیت زمانی و مکانی ✳️تنها ب...
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:38
محمد صمدی
کاردرمنزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:42
محمد صمدی
زهراصادقی
نیازمند کار درمنزل هستم
سلام 0**** تماس 
16:18
کاربسته بندی
کار در خانه کار بسته بندی ظرفیت ۳۵خانم هایی ک ب کار بسته بندی نیاز دارن لطفا پیام بدن تا کارو براشون باز کنم
محمد صمدی
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:21
محمد صمدی
باقری
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:22
1402/04/24
محمد صمدی
فاطمه درعلی
کاربسته حبوبات چکار اصفهان هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:03
استخدام افراد فعال جهت فروش محصولات نانو
۸ نفر پر انرژی و تلاشگر جهت فروش محصولات نانو استخدام می‌گردد. ✅️ بدون نیاز به سابقه کاری ✅️ نیاز به گوشی هوشمند ✅️ حداقل نیاز به ۳ ساعت زمان جهت کار در طول روز برای افراد بالای ۲۰ سال ❌️ کار بسته ب...
محمد صمدی
Arezooo
سلام دنبا ل کار هستم بسته بندی کسی نیازداشت تماس بگیره 09215049227
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:05
1402/04/25
نفس حیدری
سلام خانم هستم از اصفهان.بچه کوچیک دارم.کاری هست

در منزل خودم بتونم براتون انجام بدم؟؟ پول لازم هستم..
09:48
1 پاسخ
نفس حیدری
نفس حیدری
سلام خانم هستم از اصفهان.بچه کوچیک دارم.کاری هست در منزل خودم بتونم براتون انجام بدم؟؟ پول لازم هستم..
0**** 
09:52
2 پاسخ
خیاط نیمه ماهر ، اتو کار ، بسته بندی کار ، وسط کار
به تعدادی نیرو خانم و آقا جهت کار در تولیدی لباس بیمارستان (خیاط زیگزال دوز و راسته دوز ، اتو کار ، بسته بندی کار ، وسط کار ، کارگر ساده ) نیمه ماهر نیازمندیم. کار دایمی می باشد. حقوق از ۷/۵ تا ۱۲ میل...
محمد صمدی
نفس حیدری
۰۹۱۳۴۰۸۵۳۸۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:32
مهسا مرادی
سلام من یه خانم ۴۳ ساله هستن کار درمنزل بسته بندی شکلات
20:45
مهسا مرادی
0**** 
20:45
مشارکت در تولید همبرگر
یک کارخانه بسته بندی گوشت و مرغ داریم که به یک مجموعه فروش و تولید همبرگر جهت راه اندازی بخشی از کارخانه برای تولید همبرگر نیاز داریم(ترجیحا افراد با سابقه و دارای فروش ) برای اطلاعات بیشتر جهت شرایط ...
مهسا مرادی
تماس بگیرید
20:49
1 پاسخ
1402/04/26
جمیله جوانبخا
سلام من نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم درتبریز
04:09
محمد صمدی
مهسا مرادی
تماس بگیرید
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:33
نیازمندرفیق وسرمایه گذار و شریک وهمکار
جهت توسعه کار شرکت سهامی خاص به سرمایه گذار نیازمندیم. تولید و بسته بندی و صادرات. کلا دو نفر هستیم. یک نفر شریک با اخلاق ومهربان لازم داریم. واگذاری وانتقال یک سوم مالکیت کارخونه به شریک جدید. شر...
1402/04/27
محبوبه یونسی
ناهید سیفی
سلام من یه خانم هستم فیروز اباد فارس دنبال بسته بندی کار در منزل خودم هستم
سلام  اگه کارپیداکردین یه اطلاع هم به مابدین
00:30
Samin Eyvazi
سلام من نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم شهر اردبیل
09:09
محمد صمدی
سلام 0**** تماس 
17:19
ایرانیان پک | Iranian Pack
استخدام کمک انباردار(آقا)
صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک دعوت به همکاری می‌کند. شرح کار : هماهنگی جابه‌جایی بین کارگاهی، بسته بندی، شمارش، تحویل بار و انبارداری . مهارت های مورد نیاز : •توانا در برنامه ریزی •توانا در ا...
محمد صمدی
پروین اخلاقی
سلام کار به چه صورتی هست در منزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:24
محمد صمدی
نفس حیدری
۰۹۱۳۴۰۸۵۳۸۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:26
محمد صمدی
شهناز یوسفی
با سلام خانمی هستم نیاز به کار در منزل هستن
سلام 0**** تماس 
17:27
ایرانیان پک | Iranian Pack
استخدام بلاگر
ما در تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت چاپ و بسته بندی ایرانیان پک منتظر یک همکار خوش انرژی و فعال برای فعالیت جلوی دوربین و مدیریت شبکه‌های اجتماعی‌مون هستیم. لطفا همه مواردی که اینجا می‌نویسیم رو بخونید و ...
تینا
سلام  خانم هستم از سنندج دنبال کار در منزل برای بسته بندی هستم
21:56
1402/07/25
سلام نیازبه کار درخانه داشتم لطفا خبربدین درزاهدان 
09:54
1402/09/14
محمد صمدی
سلام من به دنبال یک کار در خانه هستم میشه لیست کارهای که در منزل میشه انجام داد برای کارفرما چیه؟؟؟؟
0**** 
20:19
کار در منزل بسته بندی
کار در منزل بسته بندی لباس و گیره برای اطلاعات بیشتر پیام ارسال کنید از افراد دارای واجد شرایط زیر استخدام می نماید. کار بسته بندی در منزل. فرد با انگیزه برای کار. وقت شناس؛چون باید در زمان تعیین شد...
سلام م خوبید خسته نباشید من دختر خانمی 40 ساله هستم جویای کار ومنظم وتمیز ز تحویلی  می دهم
20:38
جمعه 10 فروردین 1403، ساعت 15:24