دنبال کن

کیا کار در منزل انجام میدن نی نی سایت

بسته بندی

1402/02/06
شکوه حیدری
من دنبال کاردمنزل هستم خیلیی لازم دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه ..0**** اینم شمارمه اگه کسی تونست کمکم کنه ممنون میشم
21:44
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
به چند نفر نیرو جهت همکاری در کارگاه نان بستنی نیازمندیم. محدود کارگاه : باسمنج
1402/02/08
نرجس فتحی سوق
سلام من دنبال کار در منزل هستم استان کهکیلویه شهرستان دهدشت خانم هستم ۲۶ساله
12:33
سلام دنبال کار بسته بندی ام فرقی نمیکنه چیکاری باشه خانم هستم 25ساله این شماره هست 0**** از مازندران
13:02
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/10
شیوا احمدی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم لطفا اگه موردی بود راهنماییم کنید
21:10
بسته بندی
ما در حوزه تهیه محصولات غذایی خانگی شامل انواع سبزیجات سرخ شده ، ترشیجات و مربا فعال هستیم نیازبه همکار خانم علاقمند به کارهای آشپزی با اسکان رایگان است. اگر علاقمند به همکاری با ما هستید، لطفا با ما...
جیران جعفری
درود شاد باش بنده به کار در منزل که بسته بندی هست نیاز دارم دلماه جعفری خوشحال میشم جهت همکاری 🙏🙏
23:45
1402/02/11
رها قاسمی
سلام من دنبال کار بسته بندی هستم لطفا اگه بود اطلاع دهید ممنونم ازتو 
09:17
نیاز به کار بسته بندی دارم درمنزل  رضا بهاری
12:36
بسته بندی
بسته بندی شال و روسری
رقیه عابدینی
من دنبال کاردر منزل هستم خیلیی لازم دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه 0**** اینم شمارمه ممنون میشم
13:14
1 پاسخ
سلام من درورامین هستم نیاز به کاردرمنزل دارم ممنون میشم شماره تماس
0**** 
15:31
1402/02/12
طاهره خوشرو
من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم .0****  با تشکر
05:05
بسته بندی
نیازمند نیروی آقا حتی بازنشسته شهرک صنعتی چهاردانگه خ ۱۷کاوه بلوار صنایع خ ۱۶/۵ هنر پ ۷
احمد همتی
سلام من 20 سالمه دنبال کار درمنزل هستم، 0**** 
06:03
لیلا
سلام منم میخوام
10:28
1 پاسخ
1 تایید
زینب محمدی
سلام من احتیاج به کار درمنزل دارم کاربست بندی هم فرقی نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید
10:59
رستوران لوکس طلایی | Lux e Talaee Restaurant
استخدام کارمند بسته بندی غذا (شیرینگ-آقا)
بسته بندی غذا (شیرینگ)و تحویل غذا به پیک همکار آقا ساعت کاری 11 شروع می کنیم تا 4 حدود 200 تا فاکتور داریم روزانه ناهار با مجموعه بیمه از شروع کار
رویاشیرمردی
سلام درمنطقه تهرانپارس هستم خیلی به کاردرمنزل نیازدارم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم برم سرکار
15:31
نعیم حیدری
من به دنبال کار در منزل و بسته بندی هستم
16:53
1402/02/14
اع
سلام نیازمند کار بسته بندی در خانه هستم 
08:35
تصفیه آب بهاب | Behaab
استخدام کارمند فروشگاه (آقا-کرج)
شرکت بهاب برای انجام امور جاری داخل فروشگاه از آقایان دعوت به همکاری مینماید. شرح شغل: انجام امور جاری فروشگاه مانند ارسال بسته‌های پستی، پر کردن قفسه‌ها، مرتب‌سازی انبار، نظافت، تخلیه و تحویل گرفتن ب...
ضغری طهماسبی۹
سلام من دنبال کار در منزل هستم هر کاری باشه در رشت هستم 0**** 
14:28
1 پاسخ
سکینه عباسی
سلام منم کار در منزل می‌خوام خییییییلی احتیاجم توی کرایه خونم موندم بقیه به کنار 
16:50
2 پاسخ
1402/02/25
خانم سبحانی
سلام من خانم هستم نیازکار در منزل  مثل کار بسته بندی از شهرگلپایگان🙏
22:23
بسته بندی
سلام ساعت کاری از ساعت ۹تا۸شب بدون جای خواب یوسف اباد خ مهرام بین خ۴۰ و۴۲ پ۶۱ فروشگاه مدبر نیروی کار اقا اضافه کاری روزهای تعطیل از ساعت۱۰ تا۱۳ مبلغ۴۰۰هزار تومان غذا با خودتان است سرویس نداریم حقوق۱۷...
سلام و عرض ادب
دنبال کار در منزل هستم 43سالمه و شدید نیاز به کار دارم ممنون میشم یک کار به من معرفی کنید
0**** 🙏🙏
23:56
1402/02/26
خانم بی بی دلروز
سلام من خانم هستم نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم چون بچه معلول دارم نمیشود برم بیرون یاسوج
04:39
1402/02/28
سلام خانوادگی دنبال کاربسته بندی وکاردرمنزل هستیم مازندران.بابل اینم شمارم0**** 
08:11
بسته بندی
گروه صنعتی با ۱۷ سال سابقه جهت تکمیل کادر خود به یک نیروی خانم برای بسته بندی نیاز دارد متعهد و منظم دارای روحیه کار گروهی دارای محیطی امن و ارام در صورت داشتن شرایط تماس بگیرید
محترم راهی الیاسی
سلام به کار در خانه احتیاجم از دزفولم
18:34
محترم راهی الیاسی
خانم هستم
18:35
محترم راهی الیاسی
0**** 
18:38
بسته بندی
کارگر ساده ترجیحا محدوده طرق.سیدی. رباط.ده غیبی کار بسته بندی داخل سوله وراحت سرویس داریم حقوق توافقی تعطیلات رسمی.تعطیل
محترم راهی الیاسی
واقعا به کار احتیاجم
18:38
1402/02/29
معصومه صالحزاده
سلام  نیازمندکاردرمنزل  هستم  39سالمه  گرمدره  هستم 0**** 
06:21
من ب کار نیاز دارم ک در خانه باشه ودرامد خوب داشته باشه ممنون میشم 
13:50
1 پاسخ
دنبال کار در منزل هستم
کار بسته بندی و مونتاژ انجام میدهم
1402/02/31
نسرین عسکری نژاد
من دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه کسی هست معرفی کنه این شمارمه 0**** 
11:13
1 پاسخ
1402/04/03
محمد صمدی
نسرین عسکری نژاد
من دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه کسی هست معرفی کنه این شمارمه ۰۹۱۱۹۴۲۱۶۸۹ ۱
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:48
محمد صمدی
سکینه عباسی
سلام منم کار در منزل می‌خوام خییییییلی احتیاجم توی کرایه خونم موندم بقیه به کنار
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:08
کارگر ساده و نیمه ماهر با جای خواب و غذا
استخدام کارگر ساده ماهر و نیمه ماهر آقا در کارخانه تولید آبمیوه و بستنی قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ✔️ساعت کاری ۸صبح تا ۴بعدازظهر جمعه ها و ✔️تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق ✔️دارای ۳ وعده غذایی ✔️...
1402/04/08
محمد صمدی
لیلا
سلام منم میخوام
0**** 
14:19
1402/04/12
محمد صمدی
شکوه حیدری
من دنبال کاردمنزل هستم خیلیی لازم دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه ..۰۹۱۸۲۳۵۱۸۳۷اینم شمارمه اگه کسی تونست کمکم کنه ممنون میشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:45
1402/04/14
صدیقه شریعتی
ضغری طهماسبی۹
سلام من دنبال کار در منزل هستم هر کاری باشه در رشت هستم ۰۹۱۷۳۳۲۶۲۵۱
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
14:28
بسته بندی دستمال کاغذی رودان
بسته بندی دستمال کاغذی فقط خانوم رودان
1402/04/15
محمد صمدی
رقیه عابدینی
من دنبال کاردر منزل هستم خیلیی لازم دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه ۰۹۹۳۵۹۶۵۳۹۹اینم شمارمه ممنون میشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:29
محمد صمدی
سکینه عباسی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:30
1402/05/06
محمد صمدی
سلام دنبال کار بسته بندی ام فرقی نمیکنه چیکاری باشه خانم هستم ۲۵ساله این شماره هست ۰۹۱۱۶۳۲۱۵۴۳از مازندران
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:02
خانم جهت بسته بندی حوله
به چند نفرنیروی جوان خانم جهت همکاری در بسته بندی حوله نیازمندیم محیط زنانه حقوق ماهانه پرداخت می‌شود بیمه ندارد کاردرمنزل نداریم ساعت کاری توافقی کاربه خانه بیرون نمیدیم محیط زنانه حقوق توافقی آدرس س...
آسیه شمس
من دنبال کار در منزل هستم. 34 ساله مجردم

0**** 
23:32
2 پاسخ
1402/05/07
سلام کار در منزل مهرگان قزوین 
11:13
محمد صمدی
آسیه شمس
من دنبال کار در منزل هستم. ۳۴ ساله مجردم ۰۹۳۳۳۷۴۷۳۴۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:32
استخدام نیرو کار در منزل ( بسته بندی)
استخدام جهت کار در منزل : حقوق بین ۷الی۱۵ میلیون در ماه؛ بدون محدودیت سنی؛ بیمه و تسویه به صورت انی؛ ظرفیت محدود
سمیراپورکریمی
منم دنبال کار دورکارم در استان گیلان 
17:02
1402/06/22
لینا عمری
سلام دنبال کار در منزل هستم ممنون میشم برایم معرفی کنید
19:02
1402/06/25
صدیقه شریعتی
آسیه شمس
من دنبال کار در منزل هستم. ۳۴ ساله مجردم ۰۹۳۳۳۷۴۷۳۴۰
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:37
به یک کارگر خانم یک روز در میان نیازمندیم.
به یک کارگر زیر چهل سال ترجیحا خانم برای بسته بندی اسفنج نیازمندیم با حقوق ماهانه شش میلیون تومان از ساعت 7صبح تا 5 بعدازظهر بصورت یک روز در میان ، سرویس هم داریم فقط از پاکدشت به محل کار. چت پاسخگو ن...
صدیقه شریعتی
من ب کار نیاز دارم ک در خانه باشه ودرامد خوب داشته باشه ممنون میشم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:38
1402/06/26
سلام کاردرمنزل میخواستم خیلی خیلی نیازدارم توروخداکمکم کنید
04:30
نغم ناظرفرد
سلام من کار در منزل میخواستم خیلی احتیاج دارم بسته بندی باشه اهل قزوین شریفیه 
07:10
بسته بندی پوشاک
به تعدادی همکار خانم جهت بسته بندی و اطو کاری نیازمندیم حوالی مترو سعدی کوچه برلن
هدا محمدپور
سلام من دنبال کار بسته بندی درمنزل احتیاج دارم 
09:24
1 پاسخ
محمد صمدی
هدا محمدپور
سلام من دنبال کار بسته بندی درمنزل احتیاج دارم
سلام تماس 0**** بگیرید
19:03
1402/06/27
اعظم ابراهیمی
بسته بندی درمنزل میخوام بدون هزینه
0**** 
16:12
نیروی خط تولید
نیروی خط تولید فقط اقا ترجیحا زیر ۲۵ سال شغل شارژ مواد اولیه متراژ و بسته بندی محصول حقوق بالا هم روز مزد و هم ثابت ماهانه .
1402/06/28
مریم ف
سلام خانم هستم کار در منزل میخوام بسته بندی اراک زندگی میکنم 0**** 
11:05
1402/08/08
زينب قاسمی
سلام  منم دنبال کار در  منزل هستم کسی سراغ داره  راهنماییی کنه ممنون
16:37
1402/08/09
مریم نجفی
دنبال کار بسته بندی در منزل خود هستم محدوده پیشوا ورامین لطفا فقط پیام بدین 
00:03
بسته بندی پای مرغ در کشتارگاه
نیازمند تعداد ی خانم وآقا جهت کار در کشتارگاه مرغ واقع در همدان بعد از پلیس راه بهار دوراهی سنندج فرعی اول سمت راست هستیم حقوق طبق وزارت کار تعین شده بیمه دارد بیمه تکمیلی دارد وسهمیه مرغ بعد از یکماه...
1402/11/08
فاطمه صادقلو
دنبال کاردرمنزل هستم استان گلستان 0**** 
00:51
مهشید نامداری
سلام من دنبال کار در منزل هستم لطفا اگه موردی بود راهنماییم کنید 
05:19
مهدی غفوری
سلام من دنبال 
کاردرمنزل هستم لطفا اگه کار داری معرفی کنید
13:13
کلاف کار . مونتاژ کار (ام دی اف )
به چند نفر کلاف کار (ام دی اف) در خط مونتاژ یک کارگاه تولید لوازم چوبی منزل نیازمنیدیم. کار شامل تولید لوازم کوچک چوبی میباشد که رنگ کاری .مونتاژ کاری . سوراخکاری .بسته بندی .نقطه جوش .و مواردی از این...
فاطمه امینی
سلام من کار در منزل احتیاج دارم ممنون میشم راهنمایی کنید 
15:53
1403/01/06
سلام خانم داودی هستم من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم درلنجان چمگردان ممنون میشم کاری بودبهم خبربدین 
08:10
سمیه باصولی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزلم‌  استان بوشهر شهر برازجان ممنون میشم. خبر بدین‌. 0**** 
22:52
کارگر ساده و نیمه ماهر با جای خواب و غذا
استخدام کارگر ساده آقا در شرکت بسته بندی کیک و باقلوا در رده سنی ۱۸ تا ۳۷ سال نیازمندیم: شرایط کاری : ♦️ساعت کاری ۸صبح تا ۴بعدازظهر جمعه ها و تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق ♦️دارای ۳ وعده غذایی ♦️دارای...
1403/01/26
احمدرضا کشاورز
درود بر شما من دنبال کار هستم در منزل
07:13
جمعه 31 فروردین 1403، ساعت 18:48