دنبال کن

نیازمند کار در منزل خود هستم

بسته بندی

1401/01/29
بسته بندی یا هر کار دیگر 
15:21
3 پاسخ
14 تایید
بسته بندی
به چند نفر نیرو جهت همکاری در کارگاه نان بستنی نیازمندیم. محدود کارگاه : باسمنج
یاسرمحمدی
سلام من یک کار نیاز دارم درمنزل  با درآمد خوب به پول نیازدارم
21:23
4 تایید
1401/01/30
زهراطاهری
سلام من خییلی نیازدارم خاهشن
13:31
3 پاسخ
5 تایید
1401/02/04
خوبه مشکلی نیست  یک زوج که در پرند زندگی میکنند این کار مناسب است خیلی فعال و کاری هم هستند..چجوری میتوانم هماهنگ با شما بشویم 
10:17
بسته بندی
ما در حوزه تهیه محصولات غذایی خانگی شامل انواع سبزیجات سرخ شده ، ترشیجات و مربا فعال هستیم نیازبه همکار خانم علاقمند به کارهای آشپزی با اسکان رایگان است. اگر علاقمند به همکاری با ما هستید، لطفا با ما...
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم 
10:18
1 پاسخ
2 تایید
1401/02/06
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج 
18:20
1 پاسخ
5 تایید
1401/02/08
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم 
12:12
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
بسته بندی شال و روسری
1401/02/10
سلام من به کار در منزل نیاز دارم واقعا به پولش احتیاج دارم
12:41
2 پاسخ
4 تایید
1401/02/12
سلام خانم از اصفهان هستم نیاز به کار در منزل هستم احتیاج به درآمد دارم 
08:07
1 تایید
سلام 
08:53
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
نیازمند نیروی آقا حتی بازنشسته شهرک صنعتی چهاردانگه خ ۱۷کاوه بلوار صنایع خ ۱۶/۵ هنر پ ۷
1401/02/13
نیاز به کار در خانه دارم
14:02
3 پاسخ
4 تایید
1401/02/18
سلام از پرند فاز شیش بسته بندی درخونه  هر کاری باشه انجام میدم ب پولش احتیاج دارم😔
11:41
نگین
سلام خسته نباشید من تمایل ب کار بسته بندی در خانه دارم 
13:21
2 تایید
رستوران لوکس طلایی | Lux e Talaee Restaurant
استخدام کارمند بسته بندی غذا (شیرینگ-آقا)
بسته بندی غذا (شیرینگ)و تحویل غذا به پیک همکار آقا ساعت کاری 11 شروع می کنیم تا 4 حدود 200 تا فاکتور داریم روزانه ناهار با مجموعه بیمه از شروع کار
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
17:51
1 پاسخ
معص
نجف ابادم
1401/02/19
زعر
سلام نیاز کار در منزل ۳نفریم با توانایی بالا در تهران
16:54
تصفیه آب بهاب | Behaab
استخدام کارمند فروشگاه (آقا-کرج)
شرکت بهاب برای انجام امور جاری داخل فروشگاه از آقایان دعوت به همکاری مینماید. شرح شغل: انجام امور جاری فروشگاه مانند ارسال بسته‌های پستی، پر کردن قفسه‌ها، مرتب‌سازی انبار، نظافت، تخلیه و تحویل گرفتن ب...
نیاز به کار در منزل دارم
17:57
2 پاسخ
1401/02/21
سلام من نگین خانم هستم شهریار اسدآبادوحتد کار خانگی نیازمندم دو نفر هستم
15:07
1 تایید
1401/02/22
باسلام بنده  به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:29
بسته بندی
سلام ساعت کاری از ساعت ۹تا۸شب بدون جای خواب یوسف اباد خ مهرام بین خ۴۰ و۴۲ پ۶۱ فروشگاه مدبر نیروی کار اقا اضافه کاری روزهای تعطیل از ساعت۱۰ تا۱۳ مبلغ۴۰۰هزار تومان غذا با خودتان است سرویس نداریم حقوق۱۷...
باسلام بنده به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:31
1401/02/23
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم
13:28
1 تایید
سلاما در ۲۵۰ کیلومتری مشهد استیم  روستا ۳۰ خانوار یم ومرم بیکارند اگر کسی برای بسته بندی خاست 
15:29
بسته بندی
گروه صنعتی با ۱۷ سال سابقه جهت تکمیل کادر خود به یک نیروی خانم برای بسته بندی نیاز دارد متعهد و منظم دارای روحیه کار گروهی دارای محیطی امن و ارام در صورت داشتن شرایط تماس بگیرید
1401/02/25
فاطمه رسولی فر
سلام نیازمندکاردرمنزل خودهستم
11:05
مهرافروززارع
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی حبوبات
14:47
1401/02/26
سلام نیازمند کار درمنزل هستم از اردبیل
20:41
بسته بندی
کارگر ساده ترجیحا محدوده طرق.سیدی. رباط.ده غیبی کار بسته بندی داخل سوله وراحت سرویس داریم حقوق توافقی تعطیلات رسمی.تعطیل
1401/02/28
لیدا فرزانه فر
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل در اصفهان 
09:33
1 تایید
سلام من نیازمند کار بسته بندی درمنزل خودم هستم .از رشت
10:38
سلام من نیاز به کاربسته بندی در منزل دارم از تهران
10:57
فروشگاه اینترنتی اولنز | Olenz
استخدام کارمند بسته بندی
ما در اولنز نیاز به یه نیروی جوان و پرانرژی و خوش ذوق با روابط عمومی بالا و روحیه کار تیمی برای بسته بندی سفارشها داریم که روزانه سفارشاتی که روی سایت فروشگاه ثبت میشه رو بسته بندی و اماده ارسال ک...
سلام جویای کار در منزل خودممم بسته بندی هر چیزی که شد خواهش میکنم از رشت
11:15
سلام کار دوخت کف انجام میدهیم 
15:38
نیاز به کار در خانه دارم
کار دوخت کفش  در منزل نیرو فعال می‌خوایم  0**** 
15:39
گروه بازرگانی نیکطب | NikTeb
استخدام کمک انباردار (خانم)
ما در شرکت خود به دنبال جذب نیرویی پویا و فعال هستیم تا بتوانیم در یک محیط جوان و دوستانه تجربه حس رضایت شغلی را به ارمغان بیاوریم. شرکت دارویی وزن بسته ها بسیار سبک تنها احتیاج به دقت بالا و صبر می ...
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
کار دوخت کفش 0**** 
15:40
نیاز به کار در منزل دارم
دوخت کفش انجام میدهیم 0**** 
15:41
ما کاردر منزل داریم مخصوص برای ساکنان فردیس ومشگین اباد کرج محمد شهر و دور اطراف کسی خواست تماس بگیرین 0**** 
15:44
2 تایید
چیدینو | Chidino
استخدام کارمند ساده (آقا-اصفهان)
ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم که تولید یه سری محصولاتمون رو هم انجام میدیم و به دنبال یک هم تیمی توی مجموعمون هستیم . وظایف شما: ایجاد هماهنگی بین کارگاه های طرف قرارداد نظافت دفتر دارای ظاهر آراسته ...
1401/03/01
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
07:17
1 پاسخ
ملحیه خاوریه
سلام نیازمند کاردستی 
07:21
سلام  خسته نباشیدمن ب کاراحتتیاج دارم کاربسته بندی باشه
10:08
انبارداری مانتو وبسته بندی مانتو
بسته بندی مانتو فقط آقا
1401/03/02
نیاز به کار در منزل دراصفهان دارم
11:42
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:36
1 تایید
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام دوستان نیازمند کار در منزل بسته بندی پوشاک زنانه هستم 
15:23
کارگر ساده آقا در کارخانه موادغذایی
استخدام فوری کارگر ساده آقا در کارخانه موادغذایی در قسمت های تولید ، بسته بندی ، اپراتور ، آبدارچی دارای سلامت جسمی بدون محدودیت سنی بیمه تامین اجتماعی از روز اول کاری + ناهار و شام داشتن یا نداشتن کا...
1401/03/12
 سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی خیلی به پول احتیاج دارم از شیراز
07:54
هاتفی                   سلام خسته نباشید کادرمنزل بسته میخوام توخونه انجام بدم به پولش احتیاج دارم 
16:03
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم 
18:28
3 پاسخ
s....
بازاریاب حبوبات
به چند نفر بازاریاب خانم جهت فروش حبوبات بسته بندی شده شرکتی نیازمندیم حقوق ثابت و درصد از فروش
ندا غفاری
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
من از شهریار تهرانم
18:29
1401/03/17
لطفا به ماکاردهید
جویای کاردرمنزل هستم بسته بندی کنیم هرچی باشه
تبریز
اونقدردنبال کارهستیم😭😭😭پیدانمیکنین😭😭😭😭
06:28
1401/03/18
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. 
0**** 
05:20
1 پاسخ
نیروی آقا
جهت همکاری در کارهای روزمره دفتر به طور مثال بسته بندی کالا و جایجایی بار
الهام جعفری
 سلام ب کار در منزل احتیاج دارم 
09:57
1 پاسخ
1401/03/19
سلام من بچه مریض معلول دارم واقعا به کار درمنزل نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید
06:57
1401/03/20
اعظم عباسیان
سلام من به  کار  در منزل نیاز دارم
10:32
کارگر خط بسته بندی و انبار
این شرکت در زمینه قطعات موتوری انواع خودرو در شهرک صنعتی صفادشت فعالیت دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود به تعدادی آقای جوان حداکثر ۳۵ سال سن نیازمند است از عزیزانی که تمایل به استخدام در این شرکت را د...
1401/03/21
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
09:09
1 پاسخ
محدثه جهانگیر
سلام خسته نباشید من کار  تو خونه نیازمندم ساکن رشت هستم  لطفا اگه کاری بود به من اطلاع بدید 
10:19
1401/03/22
سلام لطفا کار در منزل معرفی کنید در کاشان .نیاز دارم بهش ممنون
04:21
کار داخل منزل شخصی خودتان بسته بندی حبوبات
کار بسیار راحت و آسان بدون نیاز به چک‌و سفته
ناهید علیپور
سلام من  به   کار در منزل  نیاز دارم 
04:50
1401/06/03
زینب نوری سوها
نیاز به کار در خانه دارم
سلام..کار در منزل پرستاری از کودک یا سالمند زن نیاز به پول دارم متشکرم زینب نوری سوها
22:35
زینب نوری سوها
نیاز به کار در منزل دارم
سلام.من نیاز به کار در منزل را دارم .خیلی نیاز به پول دارم متشکر
22:43
همکار خانم (جوان،متعهد،منظبت)
به یک نیروی جوان خانم جهت کار در تهیه غذای خاتون گیلان نیاز مندیم شرح وظایف: شست و شوی محیط و ظروف،کمک به آشپزی و بسته بندی ساعت کار : ۱۱ صبح الی ۱۵:۳۰ ۱۹ غروب الی ۲۲ حقوق ماهیانه ۶/۵۰۰/۰۰۰ فقط تماس ...
1401/06/04
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم 
12:14
1 پاسخ
1401/09/06
صدیقه کشتکار
سلام من احتیاج به کارخونه دارم مثل بسته بندی برا شهرک صنعتی فتح اباد هستم
13:01
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم
۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی  دارم
13:08
1 پاسخ
کار و درآمد در خانه آنلاین برای خانمها
به نام خداوند بخشنده و مهربان باسلام خدمت بانوان عزیز اگه بچه کوچک داری و نمیتونی بیرون منزل کارکنی بیا برات پیشنهاد کاری بدم ک داخل محیط امن خونت انجام بده و صاحب درآمد شو و بدون سرمایه و مدرک تحصیل...
1401/09/07
خانم سلیمیان
سلام من واقعا نیاز به کار در منزل دارم.کار بسته بندی هرچی که میخواد باشه. واقعا به پولش احتیاج دارم.
ان شاءالله با در آمد بالا باشه.
16:05
خانم جمشیدی هستم سرپرست خانوار هستم درکرج سکونت میکنم
سلام من خانم سرپرست خانوار هستم سه بچه یتیم دارم به یک کار در منزل خودم نیاز مندم 
17:45
1401/09/08
سمیه امین الرعایا
سلام ساکن اصفهان هستم..به کاردرمنزل احتیاج دارم کاری ک بسته بندی یاچیزی ک فقط درمنزل خودمون باشه 
09:26
کار درمنزل برای بانوان خانه دار وشاغل با گوشی
کار درمنزل برای بانوان خانه دار و شاغل که میخوان بدون نیاز به بیرون رفتن از خونه به درآمد عالی برسن بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون پرداخت حق ثبت نام ،آموزش رایگان فضای مجازی (انستا و روبیکا) در من...
سمیه امین الرعایا
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم ۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی دارم
سلام..میشه معرفی کنید چ کاری هست ک انجام میدین درمنزل؟
09:27
1401/09/11
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید 
11:01
1 پاسخ
بسته بندی یا هر کار دیگر
به بازاریاب برای فروش محصولات پوست و مو نیاز دارم 
16:41
کارگر ساده خانم و اقا جهت خط تولید
(ساعت کاری ۷ صبح تا ۴ مابقی تا ۷ اضافه کار ) یا( ۸صبح تا ۶ پنجشنبه نیمه وقت جمعه تعطیل )) محل کار محدوده چهاردانگه به تعدادی کارگر خانم و آقا جهت خط تولید بسته بندی....نیازمندیم. بیمه روز اول سرویس...
سکینه فرجالاپور
سلام من  خانوم  فرجی هستم به کار در منزل خیلی احتیاج دارم.فقط توخونه باشه ممنونتون میشم 
21:58
1401/09/13
کار خوب با درآمد خوب برای کسانی که میخوان تو منزل کار کنن بدون تحصیلات ، بدون سابقه کاری ، بدون سرمایه ،  بدون پارتی ،  با آموزش های رایگان 
با شماره 0****  تماس بگیرین تا این کار خوب رو با این همه آپشن بهتون معرفی کنیم . 
13:52
کار  در  منزل با درآمد  خوب گه نه تحصیلات میخواد ، نه سن ، نه سرمایه ، با آموزش رایگان ، با شماره 0****  تماس بگیرین
14:01
1 تایید
کار در منزل شما بسته بندی
سلام به تعدادی نیرو جهت بسته بندی حبوبات نیاز مندیم لطفا جهت هماهنگی واتساپ پیام دهید ***********
فاطمه
دنبال کار غیر حضوری هستم مثلا اپراتور چیزی 
کسی بود پیام بدهد 
17:48
1401/09/14
سمیه بشکار
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم هر نوع بسته بندی که باشه خانم سلطانی از کرمان
06:59
نیازمند به کار هستم
07:35
استخدام در انبار دیجی کالا
⬇️ محل مصاحبه: کرج همکاران ما، در مراحل پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند. همکارانمون از موارد زیر برخوردارند: ✅ حقوق دریافتی مطابق با حقوق قانون کار ۱۴۰۳+ دیگر مزا...
بهزادکاکی
سلام من خاهان کار درمنزل برای ۲نفرهستم باحقوق خوب
09:24
کبری بلالی
لام من رشت هستم نیازبه بسته بندی یاهرکار دیگه ای که بشه تومنزل خودم انجام داد دارم 
11:13
سلام دنبال کاردرمنزل هستم دربسته بندی یاهرچیزی لطفاً معرفی کنید
18:07
دیجیکالا(استخدام در انبار ) با بیمه و مزایا
⬇️ محل مصاحبه: کرج همکاران ما، در مراحل پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند. همکارانمون از موارد زیر برخوردارند: ✅ حقوق دریافتی مطابق با حقوق قانون کار ۱۴۰۳+ دیگر مزا...
ناھید محمدی
سلام روی روتختی۔رومیزی و انواع لباس مجلسی۔عروس۔بافت۔مانتوو۔۔۔سنگدوزی۔جواھردوزی و۔۔ گیفت حناانجام میدم شھرستان دورود 0**** 
20:58
فاطمه رستمی
سلام ماهم نیازمند کاردرمنزل هستیم سنندج 
22:40
1401/09/15
سلام ساکن اسلام اباد ام اماده همکاری در گارگاه برش پارچه 
هستم 
03:13
استخدام در انبار دیجی کالا با بیمه و سرویس .
1401/09/17
نجمه عفیفی پور
سلام جویای کاردرمنزل هستم شیراز
08:14
1401/09/19
صمد چمنگرد
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج

15:11
سلام آماده آماده برای کار در منزل. امیر همدان🙏
21:57
کار در منزل  طب سنتی
آموزش طب سنتی بصورت رایگان و در صورت تمایل ادامه به همکاری و کسب درآمد در منزل✅ برای ثبت نام ✅ نام و نام خانوادگی شغل میزان تحصیلات شهر محل سکونت شماره تماس #ویژه_خانم_های_خانه_دار تو خونه ی خودت ...
1401/09/20
سلام نیاز فوری برای کار در منزل خودم هستم کار الگوکشی روی پارچه و برشکاری ، بسته بندی انجام میدم .از خمینی شهر اصفهان ممنون میشم همکاریم کنید،🙏
20:00
1401/09/21
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی 
21:37
1 پاسخ
1 تایید
زینب احمدی
بسته بندی 
21:37
استخدام کارگر در کارخانه با وعده غذا/سرویس/ بیمه
استخدام کارگر آقا در کارخانه تولید حلواشکری در (قسمت خط تولید ، بسته بندی ، مهندس برق ) ✅شرایط کاری کارخانه بصورت ذیل می باشد ♦️ساعت کاری ۸صبح الی ۴ عصر با اضافه کاری ♦️جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل ...
1401/09/23
زهرا ایوبی
سلام من  نیاز مندکار در منزل هستم   
بسته بندی
07:47
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
11:39
1 پاسخ
حمیده وانقی
سلام من نیازمنده کار در منزل هستم
16:39
استخدام ادمین پاسخگو و نیرو جهت بسته بندی نخ
به تعدادی ادمین پاسخگو برای پیج کاری با حقوق ثابت هفتگی و مزایای عالی و به تعدادی نیرو در جهت بسته بندی نخ در منزل نیازمندیم بدون محدودیت سنی و جنسی و تحصیلی نیروی آقا و خانم پذیرش داریم برای اطلاع...
1401/09/24
پریسارحیمی
سلام
من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب 
البته بسته بندی خشکبار
20:11
1 پاسخ
پریسارحیمی
پریسارحیمی
سلام من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب البته بسته بندی خشکبار
0**** 
پریسارحیمی
20:12
1 پاسخ
1401/09/25
طغیانی
نیازمند کار در منزل خودم هستم اصفهان 
09:40
استخدام نیروی سالن و بسته بندی(پناهنده شعبه بازار)
● ساعت کاری 6 صبح تا 14 ظهر ● تعطیلی ندارد ● یک روز مرخصی با حقوق در ماه ● بدون نیاز به سابقه ،اموزش های لازم ارائه میشود ● دو نیروی خانوم جهت استخدام در قسمت سالن و پاچال جهت اطلاعات بیشتر تماس بگی...
سلام من به شدت به کار در منزل بسته بندی با درامد خوب نیازمندم. دوتا بچه دارم . لطفا 
ممنونم.

0****  پروانه جعفری ساکن پرند
13:20
1401/09/26
سلام من مریم ازاستان کهگیلویه.وبویراحمدنیازمنددرکاردرمنزل بسته بندی هستم درصورت شرایط لطفابامن تماس بگیرید
09:15
سلام بسته بندی درمنزل ..اصفهان نیازدارم 
09:41
ویزیتور نبات بسته بندی (سوپر، خشکبار،قنادی)
نیازمند همکاری با یک ویزیتور حرفه ای جهت محصول نبات در سوپر مارکت ها، شیرینی فروشی ها، خشکباری ها…. به صورت مویرگی نبات در بسته بندی های لوکس و صادراتی میباشد پرداختی ما به شما به صورت درصد از فروش ...
1401/10/02
سمانه وجدی
سلام وجدی هستم ساکن تهران بچه ۳ ساله دارم کاربسته بندی درمنزل می خوام خیلی به کاراحتیاج دارم 
20:05
1401/10/04
سلام نیازبه کار درمنزل.خیلی به کارکردن فعال هستم.از تبریز  
11:14
1401/10/05
زهرا موسوی
سلام من به کاردرمنزل نیازمندم ازمشهد
02:10
استخدام نفر بسته بندی غذا
غذای بیرون بر قابلمه واقع در اول خ درستکار جهت تکمیل کادر خود به دو نفر خانم یا اقا حداکثر سن ۳۰ جهت امور بسته بندی و اماده سازی سفارش طبق فاکتور نیازمند است. تک شیفت ۱۱تا۱۷ دو شیفت ۱۲ تا۲۲ حقوق تک شی...
1401/10/06
زهراطالعی
سلام به کاردرمنزل نیاز دارم
12:13
1401/10/07
فاطمه چاهه
سلام من دخترناشنوا هستم خیلی به پول احتیاج دارم یه پسر ۲ ساله دارم در خونه ۲۰متری زندگی  میکنم 
03:12
زهراخاندوزی
سلام به کار درمن منزل  بسته بندی دراستان گلستان احتیاج دارم
10:33
یک فرصت برای کار در خانه بسته بندی
با سلام دنبال کار میگردی شرایط کاری: اقا/خانم محترم به تعدادی نیرو جهت بسته بندی اسکاج برای شستشوی ظرف نیازمندیم   کار شما این هست که اسکاج هایی که به شما میدهیم داخل نایلون میزارید و با دستگاه ...
1401/10/09
ابوذرقربانی
زهراطاهری
سلام خوبی ببخشیدکدوم شهرهستید
10:46
شمسی رحیمی
سلام  من به شدت نیاز به کاردرمنزلدارم کاربسته بندی  
22:33
فاطمه شفقی
سلام  به کاربسته بندی درمنزل نیازدارم.خواهشا.ازرشت.0**** 
23:02
کار در منزل بسته بندی
با سلام دنبال کار میگردی شرایط کاری: اقا/خانم محترم به تعدادی نیرو جهت بسته بندی اسکاج برای شستشوی ظرف نیازمندیم   کار شما این هست که اسکاج هایی که به شما میدهیم داخل نایلون میزارید و با دستگاه ...
1401/10/10
اکبر خواجه لو
از شهریار هستم لطفاً کار در منزل بهم معرفی کنید ممنونم
03:57
1 تایید
سلام نیاز به پول دارم ومی خواهم در خانه باشه از شهرستان لامرد هستم
04:07
3 پاسخ
مرتضوی اعظم
سلام نیازبه کاردرمنزل دارم واسه بسته بندی
17:02
به ۲۰نیرو جهت بسته بندی در کارخانه نیازمندیم
کارخانه معتبر بسته بندی مواد غذایی واقع در تهران جهت بخش بسته بندی محصولات تعدادی کارگر ساده آقا(ایرانی و اتباع )نیازمندیم ❌️شرایط سنی کارگر ساده آقا از ۱۸سال تا ۴۵سال *بدون نیاز به سابقه ✅️جای ...
1401/10/11
سلام نیاز کار در خانه هستم ممنون میشم 
12:34
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
19:19
1 پاسخ
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
20:07
1 پاسخ
یک فرصت مناسب برای خانم های خانه دار  بسته بندی
1401/10/12
نسرین رضاییان
سلام من نیاز دارم به کار در منزل  هرچی باشه بسته بندی انجام میدم ....درشهرستان جهرم
18:18
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
نیروی خانم جهت کارگاه تولید کنستانتره دامی
به یک خانم بین ۲۰ تا ۴۰ سال ، ساکن پرند ، جهت کار در یک کارگاه تولید کنستانتره دامی، واقع در شهرک صنعتی زاویه ( نیم ساعت فاصله تا پرند ) نیازمندیم کار در محیط کارگاهی و با دستگاه های میکسر و آسیاب و...
1401/10/16
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم 
16:45
1 پاسخ
به کار درمنزل نياز دارم،از دماوندم 
18:37
زیبا
سلام کار در منزل هر کار باشه انجام میدم خیلی نیاز دارم در اردبیل 
21:21
استخدام و کار درمنزل بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1401/10/17
سهیلا نجفی
سلام من 35 سال دارم خانم هستم به شدت نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم 
04:10
باسلام جویای کاردرمنزل خودمم کاربسته بندی واقعااحتیاج به پولش دارم
15:58
زهرا فتحی
نیاز به کار در خانه دارم
سلام من به کار در منزل نیاز دارم 
21:01
2 پاسخ
استخدام راننده کامیون یخچالدار حمل مرغ
به یک نفر راننده آقا پر انرژی و با انگیزه کار بالا جهت حمل مرغ از کشتارگاه به قطعه بندی مرغ ساکی .✔️ساعت کار از ساعت ۷ شب تا ۷ صبح ✔️با صداقت و درستکار ✔️پرداخت حقوق به موقع✔️بیمه✔️پنج شنبه ها تعطیل✔...
1402/01/16
خانم زارعی
0**** 
07:47
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن  پردیس بومهن هستم
12:35
1 پاسخ
1402/01/22
زهرابختیاری
سلام  نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید 
12:47
1 پاسخ
نیازمند نیروی کار خانم در نانوایی
نیازمند نیروی کار خانم در نانوایی جهت فروش و بسته بندی و نظافت با حقوق روزانه و بیمه و صبحانه
1402/01/24
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
20:48
1 پاسخ
1402/01/28
زهراغلامی
سلام. نیازمندکاردرمنزل خودهستم. تشک ر
01:12
1402/01/30
فاطمه عزیزی
سلام در فریدونکنار نیاز ب بسته بندی
06:39
کار در منزل بسته بندی
درودبرشما. خب دوستان عزیزی که جویای کار راحت درخانه هستن باشرایط کاملابهداشتی وسبک فقط وفقط داخل پیام رسان (ربیکا یاایتا ) پیگیری کنید.متشکرم
1402/01/31
سمیه بایزدی
نیازمندکاردرمنزل بسته بندی هستم 
17:01
1402/02/01
مریم حسینوند
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام  من کار بسته بندی را دوست دارم انجام بدم لطفا جواب بدین یا اگه میشه با این شماره تماس بگیرین چون خیلی پول نیاز دارم 0**** 
11:52
1402/03/29
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:54
بسته بندی شیلنگ خودرو
به یک نفر خانم ترجیحا اتباع برای بسته بندی شلنگ خودرو نیازمندیم..کار در منزل نداریم.
1402/03/30
هانیه حیدری
کار در منزل هرچی باشه بسته بندی انجام میدم در تهران
11:12
فاطمه پوربنا
سلام به کار در منزل نیاز دارم ، دزفول زندگی میکنم.
16:27
شیدا پیچکار
سلام
نیاز به کار در منزل دارم
اسلامشهر_تهران
خوشحال میشم کمک کنید
ممنون
17:35
1 پاسخ
یک خانم بسته بندی ودکمه مادگی
فقط خانم لطفا اقازنگ نزنه
محب رحمانی
سلام دوباله کار در منزل هستد
22:19
محب رحمانی
مرد
22:19
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام من یک کار نیاز دارم  در منزل بادرامد خوب
22:52
کاردر منزل بسته بندی
باسلام،کسانی که جویای کاردر خانه هستند لطفا در برنامه 《ربیکا یاایتا》پیگیرباشید ترجیحا خانم باشند باشرایط زیر.. ◇ کاملا بهداشتی ◇ ساعت کاری مناسب ◇ بدون سابقه کاری
طوبی محمدعلی شاه ابادی
به کاردرمنزل احتیاج دارم با درامد خوب
22:53
2 پاسخ
1402/03/31
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
18:33
2 پاسخ
1402/04/01
محمد صمدی
زهراطاهری
0**** 
15:33
کارگر بسته بندی
به چند اقا یا خانم جهت کار در کارگاه بسته بندی و تولید غلطک رنگ نیازمندیم شرایط کاری: ساعت کاری صبح ۸تا ۵عصر صبحانه به عهده کارگاه نهار به عهده کارگر جمعه ها تعطیل،تعطیل رسمی ها تعطیل کار بسیار سبک و...
محمد صمدی
سلام 
15:40
1402/04/03
محمد صمدی
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:40
محمد صمدی
۰۹۱۳۰۰۵۳تماس بگیرید
18:47
نیروی خانم جهت بسته بندی و تحویل غذا(کانتر)
با سلام به چند نیروی خانم مرتب و منظم و متعهد جهت بسته بندی و تحویل غذا فست فود شیف بعد از ظهر از ساعت 17 الی 1 شب همراه با شام و سرویس برگشت نیازمندیم. و یک نیروی خانم یا آقا جهت سالن داری و نظافت نی...
محمد صمدی
0**** 
18:48
1402/04/04
محمد صمدی
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:38
مهدیه مجدی
سلام نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی باشه فقط درامد داشته باشه الکی نباشه
17:10
مزدی دوز شومیز( نساجی) نیازمندیم
مزدی دوز ‌شومیز و لباس زنانه با اجرت خطی نیازمندیم تعداد چرخ بالای ۶ کله خطی ۱۵۰۰ برای مثال عکس نمونه با اتو و بسته بندی ۲۴ تومان اکثر دوخت ها با ۴ نخ یا ۵ نخ انجام میشه دوخت تمیز با اتو و بسته بندی
محمد صمدی
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
1402/04/08
زهرا قاسمی
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم 0**** 
10:24
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا قاسمی
سلام من نیازمند کار در منزل هستم ۰۹۹۴۱۴۳۳۲۳۵
سلام 0**** پیام بدید
11:51
استخدام کارگر ساده اپراتور راننده حسابدار انباردار
‼️‼️ فرصتی ویژه ‼️‼️ متقاضیان جویای کار در هر عنوان شغلی با سواد بیسواد دارای مهارت بدون مهارت آقا و خانم ⏰در ساعات کاری دلخواه خود مشغول به کار شوید (۷الی۱۵)(۸الی۱۷)(۱۲+۲۴)(۱۲+۱۲)(۲۴+۲۴) (۱۲ساعت ...
1402/04/13
محمد صمدی
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:49
محمد صمدی
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:57
1402/04/15
محمد صمدی
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:47
نوو نور دیسک پارس | Novo Nordisk
هماهنگ کننده SAP | SAP Coordinator
● مدرک لیسانس در هر زمینه مرتبط ● حداقل 3 سال تجربه صنعتی به عنوان هماهنگ کننده شیره ترجیحاً در محیط gmp (داروسازی، مواد غذایی یا آرایشی) و پر کردن سوابق دسته ای. ● سازمانی، سیستماتیک و ساختار ذهنی. ●...
محمد صمدی
زهرا فتحی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:48
محمد صمدی
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:50
محمد صمدی
پریسارحیمی
۰۹۱۱۵۰۳۸۲۵۱ پریسارحیمی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:52
کارمند خانم و آقا دستنویسی متن و ویراستاری
استخدام   آگهی دعوت به همکاری یک مجموعه فعال در حوزه تجهیزات و لوازم بسته بندی ، جهت تکمیل سرمایه انسانی خود از علاقه مندان ، دعوت به همکاری می کند نیروی مورد نیاز : ۱ـ ـواحد ارتباطی و پشتیبانی ...
محمد صمدی
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:57
محمد صمدی
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:58
محمد صمدی
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:02
جابانیا | Jobania
استخدام طراح و گرافیست
ایده پردازی و خلاقیت در طراحی و توسعه هویت بصری برند مسلط به طراحی تبلیغاتی مسلط به طراحی در فضای آفلاین و چاپ مسلط به طراحی برای فضای دیجیتال ( تولید محتوای گرافیکی اینستاگرام و وب سایت) مسلط به اصو...
محمد صمدی
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:03
محمد صمدی
الهام جعفری
سلام ب کار در منزل احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:09
محمد صمدی
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. ۰۹۱۳۲۸۱۵۲۳۶
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:10
خانم جوان جهت بسته بندی و پک لباس
به یک خانم جوان جهت بسته بندی و پک لباس در یک آنلاین شاپ در مرکز شهر گرگان نیازمندیم. محیط کارگاهی با امکانات کامل. سن بین ۱۸ تا ۲۸ سال. دقت و سلیقه و مسئولیت پذیری اهمیت بالایی داره. ساعت کاری ۸.۳۰ ...
محمد صمدی
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:13
1402/05/06
رقیه جعفری
سلام نیازبه کاردرمنزل خودم هستم شیراز ممنون
07:53
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم  بچه  کوچیک دارم 6ماهشه اگ کار بسته  بندی باش خیلی خوبه 0**** 
12:57
1 پاسخ
کار در نانوایی
به یک کارگر برای کار در نانوایی برای بسته بندی خنک کردن نان و نظافت و کارت کشیدن نیازمندیم
محمد صمدی
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم بچه کوچیک دارم ۶ماهشه اگ کار بسته بندی باش خیلی خوبه ۰۹۹۰۳۹۳۲۸۴۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:40
سمیرا میرافضل
سلام 
15:05
1 پاسخ
محمد صمدی
سمیرا میرافضل
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:58
شاگرد در عطاری
سلام به یک همکار نیازمندیم برای کمک بسته بندی و همکاری با ما نظافت٫بسته بندی٫دست کمک باما باشه ساعت کار : ساعت 5 غروب تا 10 شب محل خدمت: طرف میدان امام رضا دوستان سوال داشتند به شماره ما پیام بدند
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:59
محمد صمدی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:00
سلام کاربسته بندی درمنزل نیازمندم درگلبهار جمهوری ۴۶
21:39
استخدام شاورما سوری  بسته بندی
سلام استخدام یک نفر با ظاهری مناسب و آراسته و دارای سابقه کاری برای بسته بندی غذا ها ناحیه خیابان فرهنگسرا نبش بلوار کویتی ها شاورما سوری
1402/06/30
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم 
18:34
1 پاسخ
محمد صمدی
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم
سلام تماس 0**** بگیرید
18:44
1402/07/01
صدیقه شریعتی
شیدا پیچکار
سلام نیاز به کار در منزل دارم اسلامشهر_تهران خوشحال میشم کمک کنید ممنون
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:03
نیازمندحسابدار برای فست فود
سلام. به یک همکار خانم با روابط عمومی بالا جهت حسابداری و بسته بندی سفارش نیازمندیم. محیط کاملا خانوادگی. ساعت کاری 1بعدازظهر الی 11شب. 0911XXX8946(نمایش کامل)
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:06
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
صدیقه شریعتی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
چرخکار زیگزالدوز وسط کار کارگرساده
با سلام به یک برشکار تعدادی زیگزالدوز تعدادی چرخ کار و کارگر ساده اتو کار و بسته بندی وسط کار خانم یااقا جهت کار در تولیدی تریکو کار دائم در محیطی کامل سالم و تمیز نیازمندیم 0912XXX8750(نمایش ک...
صدیقه شریعتی
الناز جم
صدیقه شریعتی
زهرابختیاری
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید
20:08
صدیقه شریعتی
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن پردیس بومهن هستم
20:09
هوشمندسازان | Hooshmand Sazan
استخدام کارمند انبار (پردازش خرید و پشتیبانی دریافت و ارسال کالا-آقا)
شرح شغل: تهیه و تامین سفارشات مشتریان از انبار و یا تامین کنندگان و بسته بندی و ارسال ارتباط با باربری و پیک بمنظور ارسال محصولات تحویل و دریافت بسته از پیک کنترل ورودی و خروجی انبار چیدمان بسته ها در...
صدیقه شریعتی
زهرا فتحی
صدیقه شریعتی
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم
صدیقه شریعتی
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
20:10
املاک فرشید
یک خانم جهت بسته بندی نمک
یا سلام به 1 خانم متاهل ساعت کاری 9 الی 17 0919XXX9314(نمایش کامل)
1402/07/05
ماهتاب گودرزی نژاد
باسلام من نیازمند کار درمنزل خود هستم
07:50
خانم  از بهارستان هستم  نیازمند کار در منزل هستم
13:57
1402/07/06
سلام نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم خیلی احتیاج دارم
05:02
نیروی خانم جهت بسته بندی درتولیدی لباس بچه گانه
نیروی خانم جهت کار بسته بندی لباس در تولیدی لباس بچه گانه ساعت کاری ۸/۳۰الی ۱۷/۳۰ کار راحت ومحیط سالم
R B
سلام شیرازم . نیازمند ‌کار بسته بندی در منزل هستم در شیراز.
18:20
افرا جاهد
سلام دنبال. بسته بندی برای کاددد در کادر منزل هستم اردبیل 
19:20
1402/08/07
سلام به یک کار در منزل خودم نیاز دارم محل زندگیم هم شهرک ابریشم کرج هستش
09:27
چرخ کار ،زیگرالدوز ، وسط کار ،کارگر ساده
با سلام به یک برشکار تعدادی زیگزالدوز تعدادی چرخ کار و کارگر ساده اتو کار و بسته بندی وسط کار خانم یااقا جهت کار در تولیدی تریکو کار دائم در محیطی کامل سالم و تمیز نیازمندیم
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم  باتشکر 
15:27
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم باتشکر
سلام تماس بگیرید 0**** 
17:36
1402/08/08
سلام خانم رحیمی هستم به کار درمنزل خودم نیاز دارم. 
08:17
بسته بندی در آنلاین شاپ
به یک خانم جوان جهت بسته بندی کالا (آنلاین شاپ) نیازمندیم ساعت کار از ۹تا ۱عصر جهت آشنایی و هماهنگی پیام بدین
1402/08/09
سلام من به کاردرمنزل نیاز دارم میشه راهنماییم کنید
06:13
مرضیه گل محمدی
سلام  نیازکاردرخانه دارم 
16:12
1402/08/13
صدیقه رستگاری
سلام اهلل شاهیننشهر اصفهانم نیاز شدید به کار در منزل دارم
08:43
بسته بندی حبوبات
کار داخل منزل خودتان حقوق عالی بدون نیاز به چک و سفته
1402/11/04
سلام ‌من‌به‌کار‌درمنزل‌خودم‌نیاز‌دارم‌بسته‌بندی‌هر‌چیزی‌باشه
فقط‌من‌در‌روستا‌زند‌گی‌میکنم
18:40
نازیین احمدی
سلام من کار در منزل نیاز دارم لطفاً 
19:32
نازیین احمدی
سلام 
19:32
کارگرساده،نیمه ماهرکارخانه آبمیوه بیمه جاخواب غذا
با سلام .... ✔️به تعدادی کارگرساده آقا جوان و با انگیزه در رده سنی ۱۸ تا۳۶ ساله جهت خط تولیدو بسته بندی شرکت آبمیوه های طبیعی نیازمندیم ❌️❌️جواب smsداده نمیشود❌️❌️ ✔️متولید ۶۶تا۸۴مورد پذیرش میباشد✔️ ...
1402/11/05
زهراطاهری
سلام گردوشکستن بلدی 
13:25
1402/11/25
سلام من یه کارنیازدارم درمنزل باادرامدخوب به پول نیازدارم
12:04
باچه شماره ای میتوانم باشماصحبت کنم
12:06
بسته بند
به تعدادی خانم جهت بسته بندی پوشاک بچه گانه نیازمندیم
آزموده
سلام من به دنبال کار درمنزل نیاز دارم احتیاج به پولش دارم سه فرزند دارم بسته هر چیزم قبول دارم بدونه هزینه هزینه بابت استخدام 
19:05
سلام من نیاز به کار در منزل دارم 
21:13
1402/11/26
Safie Tazike
کار در منزل بسته بندی
15:10
کارگر ساده و ماهر با جای خواب و وعده غذا(کارخانه)
✅استخدام نیروی کارگر ساده آقا در کارخانه معتبر اجیل و خشکباردر قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ♦️پذیرش آقایان از ۱۸ تا ۳۶ سال♦️ استخدام بدون اتلاف وقت از روز مراجعه شرایط کاری: ✅ساعت کاری ۸صب...
1402/12/01
سلام من 35سال دارم خانم هستم به شدت نیازمندکاربسته بندی درمنزل هستم
11:00
فاطمه میرباقری
سلام خانم از ملایر هستم نیاز به کار در منزل هستم 
11:15
1402/12/03
هاشم.اقایی
سلا‌م‌من‌‌‌خانه‌دارم‌‌وبه‌شدت‌نیازمندکاربسته‌بندی‌درخانه‌‌هستم‌‌درپیربکران
14:28
کارگر ساده
به یک کارگر جهت خشک کردن نان و بسته بندی در روستای سرتشنیز با حقوق مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به اضافه خرج و جای خواب ،حمام،نیازمندیم.ساعت کاری از ۶ صبح تا ۱۱ و نیم ظهر بعد ظهر از دو و نیم تا ۷ عصر .بیمه هم...
1403/01/17
سلام من کار درمنزل احتیاج دارم تو روخدا  بهم کار خوبی معرفی کنید خواهش میکنم 
02:20
نیازمند کار در منزل خودم هستم مازندران نکا
11:38
1403/01/20
بخشایشی
سلام من از تهران هستم کار در منزل نیاز دارم خانم هستم
04:27
کارگرساده،ماهرباجای خواب غذا(اسمارتیز،آدامس)
کارخانه معتبر تولید اسمارتیز و آدامس برای تکمیل مجموعه خود به تعدادی(کارگر ساده آقا) درقسمت بسته بندی و خط تولید نیازمند است. پذیرش آقایان از ۱۸ تا ۳۶ سال ⭐استخدام از روز اول مراجعه بدون اتلاف وقت ...
جمعه 31 فروردین 1403، ساعت 14:37