دنبال کن

نیازمند کار در منزل خود هستم

بسته بندی

1401/01/29
بسته بندی یا هر کار دیگر 
15:21
3 پاسخ
14 تایید
بسته بندی
یک شرکت قطعه بندی مرغ و گوشت واقع در تهران شریف اباد جهت سورت و بسته بندی پوست مرغ نیاز به نیروی کار دارد حقوق ۱۵ ملیون بیمه خوابگاه برای اقایان صبحانه نهار شام و مزایا طبق قانون کار
یاسرمحمدی
سلام من یک کار نیاز دارم درمنزل  با درآمد خوب به پول نیازدارم
21:23
4 تایید
1401/01/30
زهراطاهری
سلام من خییلی نیازدارم خاهشن
13:31
3 پاسخ
5 تایید
1401/02/04
خوبه مشکلی نیست  یک زوج که در پرند زندگی میکنند این کار مناسب است خیلی فعال و کاری هم هستند..چجوری میتوانم هماهنگ با شما بشویم 
10:17
آوانگاره | Avanegare
استخدام مسئول بسته بندی کالا (خانم)
آشنا به کار با اینترنت و نرم افزارهای کاربردی (مانند مجموعه office) مسلط و سریع در بسته بندی و ارسال محصولات بیان و لحن مناسب در ارتباط با مشتریان منظم و دقیق و مسئولیت پذیر دارای روحیه کاری تیمی ...
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم 
10:18
1 پاسخ
2 تایید
1401/02/06
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج 
18:20
1 پاسخ
5 تایید
1401/02/08
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم 
12:12
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
عرض سلام و وقت بخیر. متقاضی نیروی خانم زیر ۴۰ سال هستیم زمان ساعت کاری ۶ تا ۸ ساعت کار بسته بندی محیط کار بدون حظور آقایان. خانم عبدالله
1401/02/10
سلام من به کار در منزل نیاز دارم واقعا به پولش احتیاج دارم
12:41
2 پاسخ
4 تایید
1401/02/12
سلام خانم از اصفهان هستم نیاز به کار در منزل هستم احتیاج به درآمد دارم 
08:07
1 تایید
سلام 
08:53
1 پاسخ
1 تایید
گروه آموزشی پرش | Paresh
استخدام کارمند بسته بندی (خانم)
شرکت پرش جهت تکمیل نیروی انسانی در بخش بسته بندی ،کارمند بسته بند ساده با شرایط ذیل استخدام می کند ساعت کاری: - 8:30 الی 5:30 عصر پنجشنبه ها تا ظهر - ترجیحا با سابقه کار در انتشارات - سفارش ها را توس...
1401/02/13
نیاز به کار در خانه دارم
14:02
3 پاسخ
4 تایید
1401/02/18
سلام از پرند فاز شیش بسته بندی درخونه  هر کاری باشه انجام میدم ب پولش احتیاج دارم😔
11:41
نگین
سلام خسته نباشید من تمایل ب کار بسته بندی در خانه دارم 
13:21
2 تایید
طراحی ساشه
طراحی ساشه ی قهوه مد نظر هستش با قیمت منصفانه در صورت طراحی خلاقانه و زیبا مبلغ پاداش پرداخت خواهد شد
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
17:51
1 پاسخ
معص
نجف ابادم
1401/02/19
زعر
سلام نیاز کار در منزل ۳نفریم با توانایی بالا در تهران
16:54
پیشگامان سنجش | Pishgaman Sanjesh
استخدام کارمند بسته بندی (آقا-شهر شهریار)
حداکثر سن 35 روز های کاری یکشنبه تا پنجشنبه ساعت کاری 8 صبح الی 17 عصر بیمه + پاداش
نیاز به کار در منزل دارم
17:57
2 پاسخ
1401/02/21
سلام من نگین خانم هستم شهریار اسدآبادوحتد کار خانگی نیازمندم دو نفر هستم
15:07
1 تایید
1401/02/22
باسلام بنده  به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:29
بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
باسلام بنده به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:31
1401/02/23
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم
13:28
1 تایید
سلاما در ۲۵۰ کیلومتری مشهد استیم  روستا ۳۰ خانوار یم ومرم بیکارند اگر کسی برای بسته بندی خاست 
15:29
بسته بندی
استخدام نیروی خانم فقط محدوده ازاد شهر کار در منزل نداریم سرویس ایاب و ذهاب داریم کار بسیار اسان وسبک فقط تماس پاسخ داده میشود ادرس کارخانه فاز یک شهرک صنعتی استخدام تعداد محدود
1401/02/25
فاطمه رسولی فر
سلام نیازمندکاردرمنزل خودهستم
11:05
مهرافروززارع
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی حبوبات
14:47
1401/02/26
سلام نیازمند کار درمنزل هستم از اردبیل
20:41
بسته بندی
بسته بندی محصولات بهداشتی در منزل خودتون فقط خانوم مجرد باشه تسویه به صورت روزانه یا هفته ای به هیچ عنوان خانومای متاهل پیام ندن ممنون
1401/02/28
لیدا فرزانه فر
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل در اصفهان 
09:33
1 تایید
سلام من نیازمند کار بسته بندی درمنزل خودم هستم .از رشت
10:38
سلام من نیاز به کاربسته بندی در منزل دارم از تهران
10:57
دنبال کار بسته بندی در منزل
کار در منزل دانشجو هستم
سلام جویای کار در منزل خودممم بسته بندی هر چیزی که شد خواهش میکنم از رشت
11:15
سلام کار دوخت کف انجام میدهیم 
15:38
نیاز به کار در خانه دارم
کار دوخت کفش  در منزل نیرو فعال می‌خوایم  0**** 
15:39
دو نفر خانم جوان
بسته بندی نان خشک داخل کارگاه
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
کار دوخت کفش 0**** 
15:40
نیاز به کار در منزل دارم
دوخت کفش انجام میدهیم 0**** 
15:41
ما کاردر منزل داریم مخصوص برای ساکنان فردیس ومشگین اباد کرج محمد شهر و دور اطراف کسی خواست تماس بگیرین 0**** 
15:44
2 تایید
کار در منزل
با سلام بسته بندی پوشاک و لوازم تحریر مناسب برای بانوان عزیز که شرایط کار در خارج از منزل را ندارند درامد ماهانه حدود ۶ تا ۱۰ تومن داشته باشید برای کسب اطلاعات دیگر پیام بدهید با توجه به درخواست ...
1401/03/01
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
07:17
1 پاسخ
ملحیه خاوریه
سلام نیازمند کاردستی 
07:21
سلام  خسته نباشیدمن ب کاراحتتیاج دارم کاربسته بندی باشه
10:08
اتو و بسته بندی جوراب زنانه
لطفا اگهی رو با دقت بررسی کنید اگر سوالی بود تماس بگیرید و پیامک دهید
1401/03/02
نیاز به کار در منزل دراصفهان دارم
11:42
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:36
1 تایید
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام دوستان نیازمند کار در منزل بسته بندی پوشاک زنانه هستم 
15:23
خانوم جهت امور منزل ( کمک به اساس کشی )
محدودیت سنی نهایت ۳۰ سال یک نفر خانوم جهت کمک به مادرم برای بسته بندی و جعبه کردن اسباب منزل نیازمندم دستمزد ۱ تومن یک روز کار
1401/03/12
 سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی خیلی به پول احتیاج دارم از شیراز
07:54
هاتفی                   سلام خسته نباشید کادرمنزل بسته میخوام توخونه انجام بدم به پولش احتیاج دارم 
16:03
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم 
18:28
3 پاسخ
کارگر ساده شرکت بستنی با جای خواب بیمه و غذا
استخدام کارگر ساده آقا در شرکت بسته بندی بستنی ✔️ساعت کاری ۸صبح تا۴ بعدازظهر جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق ✔️دارای ۳وعده غذایی ✔️دارای ۳روزمرخصی با حقوق ✔️دارای خواب تمیز و مرتب و مجهز با تمامی ...
ندا غفاری
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
من از شهریار تهرانم
18:29
1401/03/17
لطفا به ماکاردهید
جویای کاردرمنزل هستم بسته بندی کنیم هرچی باشه
تبریز
اونقدردنبال کارهستیم😭😭😭پیدانمیکنین😭😭😭😭
06:28
1401/03/18
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. 
0**** 
05:20
1 پاسخ
نظافت منزل و آشپز خونه
نیازمند یک نفر (خانم ) جهت جمع کردن و بسته بندی وسایل منزل، جهت جابجای.ب شهرکرد ..مکان هفشجان ..حقوق طبق موسسه کاریابی.+هزینه ایاب و ذهاب..ساعت کاری صبح یا بعدظهر فرق نداره.
الهام جعفری
 سلام ب کار در منزل احتیاج دارم 
09:57
1 پاسخ
1401/03/19
سلام من بچه مریض معلول دارم واقعا به کار درمنزل نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید
06:57
1401/03/20
اعظم عباسیان
سلام من به  کار  در منزل نیاز دارم
10:32
امیر
کارگر ساده
دنبال کار میگردم در منزل بسته بندی خشک بار. کار سوپر مارکت هم باشه خوبه الکی وقت همو نگیریم 0937XXX3931(نمایش کامل)
1401/03/21
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
09:09
1 پاسخ
محدثه جهانگیر
سلام خسته نباشید من کار  تو خونه نیازمندم ساکن رشت هستم  لطفا اگه کاری بود به من اطلاع بدید 
10:19
1401/03/22
سلام لطفا کار در منزل معرفی کنید در کاشان .نیاز دارم بهش ممنون
04:21
کار در منزل .کار بسته بندی نیست
چرا میگم شغل ما برای خانم ها مناسبه ؟؟ آنلاینه تو خونه انجام میشه بدون سرمایه میتونی شروع کنی  ساعت کاری دست خودته  تیم حمایتی داری ‍ نیاز به بیرون رفتن از خونه هم نیست‍ میشه با یه برنامه ریزی هم...
ناهید علیپور
سلام من  به   کار در منزل  نیاز دارم 
04:50
1401/06/03
زینب نوری سوها
نیاز به کار در خانه دارم
سلام..کار در منزل پرستاری از کودک یا سالمند زن نیاز به پول دارم متشکرم زینب نوری سوها
22:35
زینب نوری سوها
نیاز به کار در منزل دارم
سلام.من نیاز به کار در منزل را دارم .خیلی نیاز به پول دارم متشکر
22:43
استخدام خانمهای خانه دارباروابط عمومی بالا
دعوت به همکاری ویژه بانوان فعال بهترین کاربرای درآمدزایی وکسب وکاراینترنتی کسب درآمد حتی در مهمونی و مسافرت باساعات کاری کاملا منعطف بدون محدودیت زمانی و مکانی تنها بایک گوشی برای اطلاعات بیشتر،نام،نا...
1401/06/04
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم 
12:14
1 پاسخ
1401/09/06
صدیقه کشتکار
سلام من احتیاج به کارخونه دارم مثل بسته بندی برا شهرک صنعتی فتح اباد هستم
13:01
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم
۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی  دارم
13:08
1 پاسخ
استخدام و کار در منزل
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1401/09/07
خانم سلیمیان
سلام من واقعا نیاز به کار در منزل دارم.کار بسته بندی هرچی که میخواد باشه. واقعا به پولش احتیاج دارم.
ان شاءالله با در آمد بالا باشه.
16:05
خانم جمشیدی هستم سرپرست خانوار هستم درکرج سکونت میکنم
سلام من خانم سرپرست خانوار هستم سه بچه یتیم دارم به یک کار در منزل خودم نیاز مندم 
17:45
1401/09/08
سمیه امین الرعایا
سلام ساکن اصفهان هستم..به کاردرمنزل احتیاج دارم کاری ک بسته بندی یاچیزی ک فقط درمنزل خودمون باشه 
09:26
استخدام و کار در منزل
سمیه امین الرعایا
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم ۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی دارم
سلام..میشه معرفی کنید چ کاری هست ک انجام میدین درمنزل؟
09:27
1401/09/11
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید 
11:01
1 پاسخ
بسته بندی یا هر کار دیگر
به بازاریاب برای فروش محصولات پوست و مو نیاز دارم 
16:41
بسته بند پوشاک زنانه
به دو نفر خانم جهت همکاری در تولیدی پوشاک زنانه جهت بسته بندی . و دو نفرکمک برشکار آقا جوان و فعال نیازمندیم
سکینه فرجالاپور
سلام من  خانوم  فرجی هستم به کار در منزل خیلی احتیاج دارم.فقط توخونه باشه ممنونتون میشم 
21:58
1401/09/13
کار خوب با درآمد خوب برای کسانی که میخوان تو منزل کار کنن بدون تحصیلات ، بدون سابقه کاری ، بدون سرمایه ،  بدون پارتی ،  با آموزش های رایگان 
با شماره 0****  تماس بگیرین تا این کار خوب رو با این همه آپشن بهتون معرفی کنیم . 
13:52
کار  در  منزل با درآمد  خوب گه نه تحصیلات میخواد ، نه سن ، نه سرمایه ، با آموزش رایگان ، با شماره 0****  تماس بگیرین
14:01
1 تایید
استخدام و کار در منزل
فاطمه
دنبال کار غیر حضوری هستم مثلا اپراتور چیزی 
کسی بود پیام بدهد 
17:48
1401/09/14
سمیه بشکار
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم هر نوع بسته بندی که باشه خانم سلطانی از کرمان
06:59
نیازمند به کار هستم
07:35
نیروی خانم کار در فروشگاه انلاین تم تولد
به دو نیروی کار خانمِ مسئولیت پذیر، متعهد و دارای آشنایی نسبی به کامپیوتر جهت همکاری با فروشگاه انلاین تم تولد نیازمندیم.محیط کاملا خانومانه. در محدوده ی بلوار انصاری، نظام مهندسی،خیابان ارشاد، دیانتی...
بهزادکاکی
سلام من خاهان کار درمنزل برای ۲نفرهستم باحقوق خوب
09:24
کبری بلالی
لام من رشت هستم نیازبه بسته بندی یاهرکار دیگه ای که بشه تومنزل خودم انجام داد دارم 
11:13
سلام دنبال کاردرمنزل هستم دربسته بندی یاهرچیزی لطفاً معرفی کنید
18:07
*استخدام کار درمنزل*
ناھید محمدی
سلام روی روتختی۔رومیزی و انواع لباس مجلسی۔عروس۔بافت۔مانتوو۔۔۔سنگدوزی۔جواھردوزی و۔۔ گیفت حناانجام میدم شھرستان دورود 0**** 
20:58
فاطمه رستمی
سلام ماهم نیازمند کاردرمنزل هستیم سنندج 
22:40
1401/09/15
سلام ساکن اسلام اباد ام اماده همکاری در گارگاه برش پارچه 
هستم 
03:13
کارگر ساده شانه سازی
به تعدادی کارگر ساده منظم و مرتب و متعهد برای انجام کارهای شانه سازی بسته بندی نیازمندیم جهت هماهنگی و مراجعه حضوری به آقای قلی زاده
1401/09/17
نجمه عفیفی پور
سلام جویای کاردرمنزل هستم شیراز
08:14
1401/09/19
صمد چمنگرد
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج

15:11
سلام آماده آماده برای کار در منزل. امیر همدان🙏
21:57
دوزندگی ،چرخکار،تولیدی پوشاک ورزشی
تولیدی پوشاک لباس ورزشی محمد خیابان جی،نبش چهارراه مسجدعلی،ساختمان ۱۱۰ چرخکار ماهربه چرخهای زیگزال دوز،میاندوز،راستادوز برش کار ماهر ،اتو کشی،بسته بندی مکان بسیارعالی وبا ارامش حقوق ماهانه جهت استخ...
1401/09/20
سلام نیاز فوری برای کار در منزل خودم هستم کار الگوکشی روی پارچه و برشکاری ، بسته بندی انجام میدم .از خمینی شهر اصفهان ممنون میشم همکاریم کنید،🙏
20:00
1401/09/21
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی 
21:37
1 پاسخ
1 تایید
زینب احمدی
بسته بندی 
21:37
سورت و بسته بندی پوست مرغ
یک شرکت قطعه بندی مرغ واقع در تهران شریف اباد جهت بسته بندی پوست مرغ نیاز به ۳۰ نفر نیروی کار اقا دارد حقوق ۱۵ ملیون صبحانه نهار شام بیمه و عیدی و پاداش طبق قانون کار
1401/09/23
زهرا ایوبی
سلام من  نیاز مندکار در منزل هستم   
بسته بندی
07:47
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
11:39
1 پاسخ
حمیده وانقی
سلام من نیازمنده کار در منزل هستم
16:39
بسته بندی میوه وتربارهنیازم
نیازمند تعدادی نیرو خانم /اقا
1401/09/24
پریسارحیمی
سلام
من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب 
البته بسته بندی خشکبار
20:11
1 پاسخ
پریسارحیمی
پریسارحیمی
سلام من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب البته بسته بندی خشکبار
0**** 
پریسارحیمی
20:12
1 پاسخ
1401/09/25
طغیانی
نیازمند کار در منزل خودم هستم اصفهان 
09:40
بسته بندی و فروش خشکبار
به یک همکار خانم خوش اخلاق و خوش برخورد جهت کار در خشکبار نیازمندیم
سلام من به شدت به کار در منزل بسته بندی با درامد خوب نیازمندم. دوتا بچه دارم . لطفا 
ممنونم.

0****  پروانه جعفری ساکن پرند
13:20
1401/09/26
سلام من مریم ازاستان کهگیلویه.وبویراحمدنیازمنددرکاردرمنزل بسته بندی هستم درصورت شرایط لطفابامن تماس بگیرید
09:15
سلام بسته بندی درمنزل ..اصفهان نیازدارم 
09:41
به تعدادی بسته بندی خانم کارگر
به تعدادی کارگر ساده خانم جهت بسته بندی کفش در کارخانه کفش واقع در حسن آباد نیازمندیم
1401/10/02
سمانه وجدی
سلام وجدی هستم ساکن تهران بچه ۳ ساله دارم کاربسته بندی درمنزل می خوام خیلی به کاراحتیاج دارم 
20:05
1401/10/04
سلام نیازبه کار درمنزل.خیلی به کارکردن فعال هستم.از تبریز  
11:14
1401/10/05
زهرا موسوی
سلام من به کاردرمنزل نیازمندم ازمشهد
02:10
جویای کار هستم
با سلام خدمت دوستان دنبال کارم 40 ساله شغل اصلیم از اول قناد بودم حالام برام فرقی نداره چه کاری باشه یه جای مناسب و بهداشتی هم دارم برای کار بسته بندی و مثل کار در منزل. هر عزیزی مایل هست یا علی 0...
1401/10/06
زهراطالعی
سلام به کاردرمنزل نیاز دارم
12:13
1401/10/07
فاطمه چاهه
سلام من دخترناشنوا هستم خیلی به پول احتیاج دارم یه پسر ۲ ساله دارم در خونه ۲۰متری زندگی  میکنم 
03:12
زهراخاندوزی
سلام به کار درمن منزل  بسته بندی دراستان گلستان احتیاج دارم
10:33
جی تی آی | JTI
مهندس نگهداری و تعمیرات | Maintenance Engineer
تحصیلات: • لیسانس مهندسی سابقه کار و صلاحیت: • داشتن حداقل 3 سال سابقه کار در محیط های صنعتی • آشنایی با استانداردها، شاخص ها و روش های فرآیند نگهداری ماشین آلات< br>• آشنایی...
1401/10/09
ابوذرقربانی
زهراطاهری
سلام خوبی ببخشیدکدوم شهرهستید
10:46
شمسی رحیمی
سلام  من به شدت نیاز به کاردرمنزلدارم کاربسته بندی  
22:33
فاطمه شفقی
سلام  به کاربسته بندی درمنزل نیازدارم.خواهشا.ازرشت.0**** 
23:02
کاردرمنزل،بسته بندی،پاره وقت
سلام کاردرمنزل به ۶۰ نفر خانوم فعال جهت بسته بندی درمنزل نیازمندیم استخدام از همه‌شهر ها وشهرستان ها بدونه محدودیت سنی همراه با اموزش پرداخت حقوق به صورت هفتگی و ماهانه کار معتبر میباشد❌️ ۴ نفر ا...
1401/10/10
اکبر خواجه لو
از شهریار هستم لطفاً کار در منزل بهم معرفی کنید ممنونم
03:57
1 تایید
سلام نیاز به پول دارم ومی خواهم در خانه باشه از شهرستان لامرد هستم
04:07
3 پاسخ
مرتضوی اعظم
سلام نیازبه کاردرمنزل دارم واسه بسته بندی
17:02
بسته بندی و نگین کاری
با سلام به تعدادی خانم جهت نگین کاری پوشاک فقط در محدوده طبرسی شمالی ۳۰ نیازمندیم جهت کار در کارگاه یا منزل. برای کار در منزل نیاز به دو نفر می باشد چت دیوار فقط جهت گذاشتن شماره تماس جهت توضیحات تماس...
1401/10/11
سلام نیاز کار در خانه هستم ممنون میشم 
12:34
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
19:19
1 پاسخ
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
20:07
1 پاسخ
کار در منزل بسته بندی
کار در منزل بسته بندی جوراب دستکش پاکن خودکار شمع
1401/10/12
نسرین رضاییان
سلام من نیاز دارم به کار در منزل  هرچی باشه بسته بندی انجام میدم ....درشهرستان جهرم
18:18
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
کاردرمنزل،بسته بندی،پاره وقت
سلام کاردرمنزل به ۵۰ نفر خانوم فعال جهت کاردرمنزل نیازمندیم استخدام‌از همه شهر ها و شهرستان ها بدونه محدودیت سنی همراه با اموزش پرداخت حقوق به صورت هفتگی و ماهانه کارمعتبر چند نفر ادمین پاسخگویی...
1401/10/16
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم 
16:45
1 پاسخ
به کار درمنزل نياز دارم،از دماوندم 
18:37
زیبا
سلام کار در منزل هر کار باشه انجام میدم خیلی نیاز دارم در اردبیل 
21:21
بسته بندی بلور
به چند نیروی کار آقا و خانم جهت کار در کارگاه بسته بندی بلور نیازمندییم.
1401/10/17
سهیلا نجفی
سلام من 35 سال دارم خانم هستم به شدت نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم 
04:10
باسلام جویای کاردرمنزل خودمم کاربسته بندی واقعااحتیاج به پولش دارم
15:58
زهرا فتحی
نیاز به کار در خانه دارم
سلام من به کار در منزل نیاز دارم 
21:01
2 پاسخ
استخدام فقط خانوم در محیط کاملا زنانه
با سلام شرکت تشریفات در زمینه بسته بندی مواد غذایی به افراد زیر نیاز دارد 10نفر خانوم جهت بسته بندی در محیطی کاملا سالم و زنانه حقوق 9میلیون ساعت کاری 7الی 4 فقط از مسیر راه آهن اندیشه سهند دو نفر ...
1402/01/16
خانم زارعی
0**** 
07:47
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن  پردیس بومهن هستم
12:35
1 پاسخ
1402/01/22
زهرابختیاری
سلام  نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید 
12:47
1 پاسخ
سرپرست خط تولید، آقا
شرکت بهبود طعم فلات سبز فعال در حوزه تولید و بسته بندی زیتون (واقع در شهرک مواد غذایی دهسرخ) جهت تکمیل کادر خط تولید خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری میکند: سرپرست خط تولید جنسیت آقا سن: ح...
1402/01/24
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
20:48
1 پاسخ
1402/01/28
زهراغلامی
سلام. نیازمندکاردرمنزل خودهستم. تشک ر
01:12
1402/01/30
فاطمه عزیزی
سلام در فریدونکنار نیاز ب بسته بندی
06:39
کاردرخانه
کار درمنزل برای بانوان خانه دار و شاغل که میخوان بدون نیاز به بیرون رفتن از خونه به درآمد عالی برسن بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون پرداخت حق ثبت نام ،آموزش رایگان فضای مجازی (اینستا و روبیکا) در م...
1402/01/31
سمیه بایزدی
نیازمندکاردرمنزل بسته بندی هستم 
17:01
1402/02/01
مریم حسینوند
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام  من کار بسته بندی را دوست دارم انجام بدم لطفا جواب بدین یا اگه میشه با این شماره تماس بگیرین چون خیلی پول نیاز دارم 0**** 
11:52
1402/03/29
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:54
استخدام و کار در منزل
1402/03/30
هانیه حیدری
کار در منزل هرچی باشه بسته بندی انجام میدم در تهران
11:12
فاطمه پوربنا
سلام به کار در منزل نیاز دارم ، دزفول زندگی میکنم.
16:27
شیدا پیچکار
سلام
نیاز به کار در منزل دارم
اسلامشهر_تهران
خوشحال میشم کمک کنید
ممنون
17:35
1 پاسخ
نیروی خانم محدوده الوند جهت بسته بندی کاشی استخری
به تعدادی نیروی خانم جهت میکس و بسته بندی کاشی استخری در یک شرکت معتبر با حقوق و مزایای قانون کار + پورسانت در محدوده شهر الوند و نصرت آباد نیازمندیم
محب رحمانی
سلام دوباله کار در منزل هستد
22:19
محب رحمانی
مرد
22:19
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام من یک کار نیاز دارم  در منزل بادرامد خوب
22:52
استخدام نیرو کار در منزل) بسته بندی)
استخدام نیروی کار در منزل ؛ حقوق ماهیانه بین ۸ الی ۱۶ تومان؛ بدون هیچگونه محدودیت سنی و یا تحصیلی؛ تسویه حقوق به صورت لحظه ای و انی؛ ظرفیت محدود
طوبی محمدعلی شاه ابادی
به کاردرمنزل احتیاج دارم با درامد خوب
22:53
2 پاسخ
1402/03/31
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
18:33
2 پاسخ
1402/04/01
محمد صمدی
زهراطاهری
0**** 
15:33
کار و آموزش در مرکز عمده پخش قطعات خودرو
فروشگاه نمایان مرکز پخش قطعات خودرو و نمایندگی چندین کارخانه معتبر قطعات خودرو و با سابقه ۳۰ ساله جهت تکمیل کادر خود ...
محمد صمدی
سلام 
15:40
1402/04/03
محمد صمدی
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:40
محمد صمدی
۰۹۱۳۰۰۵۳تماس بگیرید
18:47
کارگر خانم جهت بسته بندی و تولید
کارگر خانم جهت تولید و بسته بندی لیوان کاغذی وضعیت جسمانی سالم و دارای قدرت بدنی جهت جابجایی بسته ها شیفت کاری ۸ صبح تا ۱۶ و شیفت دوم ۱۶ الی ۲۴ دارای سرویس رفت و برگشت حقوق بسته به شرایط فرد و توانای...
محمد صمدی
0**** 
18:48
1402/04/04
محمد صمدی
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:38
مهدیه مجدی
سلام نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی باشه فقط درامد داشته باشه الکی نباشه
17:10
کارگر ساده شانه سازی
به تعدادی نیروی کار ثابت و موجه و منظم برای بسته بندی و کار در شانه سازی نیازمندیم اولویت برای شیفت شب میباشد از ساعت ۱۱شب تا ۷ صبح میباشد( بدون سرویس ) حقوق ماهیانه ۱۲ تومان ثابت هماهنگی حضوری از سا...
محمد صمدی
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
1402/04/08
زهرا قاسمی
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم 0**** 
10:24
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا قاسمی
سلام من نیازمند کار در منزل هستم ۰۹۹۴۱۴۳۳۲۳۵
سلام 0**** پیام بدید
11:51
استخدام و کار در منزل
1402/04/13
محمد صمدی
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:49
محمد صمدی
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:57
1402/04/15
محمد صمدی
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:47
کار در فروشگاه ، چیدمان و بسته بندی
اینجا هایپر و تولیدی هلسید است به دنبال همکار جوان و پر انگیزه برای گرداندن مجموعه هستیم ترجیحا اگر نزدیک باشید دو شیفت بیاین خیلی بهتره ولی میتونید یک شیفت هم تشریف بیارید.کار ما بسته بندی چیدمان و ف...
محمد صمدی
زهرا فتحی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:48
محمد صمدی
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:50
محمد صمدی
پریسارحیمی
۰۹۱۱۵۰۳۸۲۵۱ پریسارحیمی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:52
بسته بندی قاشق و چنگال یکبار مصرف
محل کار کرونی نیرو خانم ساعت کار از 15 الی 21 سرویس رفت و برگشت داریم بیمه نداریم کار در منزل ندازیم لطفا سوال نفرماین پاسخگویی فقط بصورت تلفنی
محمد صمدی
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:57
محمد صمدی
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:58
محمد صمدی
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:02
نیرو جهت بسته بندی
درود به تعدادی نیرو خانم و محدودی آقا جهت سورت و بسته بندی سبزی شیفت شب... دقت کنید سبزی شیفت شب بصورت سبدی با حقوق طبق عرف و منصفانه ... تسویه بصورت توافقی که معمولا تسویه ماهیانه می‌باشد. و تعداد...
محمد صمدی
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:03
محمد صمدی
الهام جعفری
سلام ب کار در منزل احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:09
محمد صمدی
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. ۰۹۱۳۲۸۱۵۲۳۶
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:10
استخدام و کار در منزل
محمد صمدی
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:13
1402/05/06
رقیه جعفری
سلام نیازبه کاردرمنزل خودم هستم شیراز ممنون
07:53
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم  بچه  کوچیک دارم 6ماهشه اگ کار بسته  بندی باش خیلی خوبه 0**** 
12:57
1 پاسخ
دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی
بشتابید بشتابید یه فرصت استثنایی برای کسایی ک دنبال شغل دوم یا پاره وقت هستند تولیدی دستمال کاغذی یک کسب کار خانگی‌ و بدون محدودیت زمان بدون محدودیت سن و فقط در یک فضای کوچک در خانه در اتاق خودتان تو...
محمد صمدی
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم بچه کوچیک دارم ۶ماهشه اگ کار بسته بندی باش خیلی خوبه ۰۹۹۰۳۹۳۲۸۴۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:40
سمیرا میرافضل
سلام 
15:05
1 پاسخ
محمد صمدی
سمیرا میرافضل
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:58
فروشگاه زنجیره ای غیرحضوری
فروشگاه های زنجیره ای غیر حضوری اسنپ به چند نیروی کار (خانم یا آقا) نیازمند است. چیدمان، جمع آوری و بسته بندی سفارشات از جمله وظایف ایشان است. محل کار:محدوده زرتشت بهجت آباد ساعات کاری: دو شیفت ۰۸ ال...
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:59
محمد صمدی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:00
سلام کاربسته بندی درمنزل نیازمندم درگلبهار جمهوری ۴۶
21:39
نوو نور دیسک پارس | Novo Nordisk
کارآموز پشتیبانی تولید | Production Support Intern
novo nordisk در سطح جهانی به عنوان بهترین مکان برای کار شناخته شده است و برای دو سال متوالی در سال های 2022 و 2023 در صدر رتبه ها قرار گرفته است. این زمان هیجان انگیزی است برای پیوستن به novo Nordisk ...
1402/06/30
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم 
18:34
1 پاسخ
محمد صمدی
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم
سلام تماس 0**** بگیرید
18:44
1402/07/01
صدیقه شریعتی
شیدا پیچکار
سلام نیاز به کار در منزل دارم اسلامشهر_تهران خوشحال میشم کمک کنید ممنون
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:03
فروشنده و بسته بندی فروشگاه
باسلام لطفا آقا پیام بده سن از ۱۴ الی ۱۷ صبح الی ظهر و عصر الی شب ساعت کاری کاری باشه . اهل رفیق بازی و موبایل نباشه . کارش راحته خودمون راهش میندازیم
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:06
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
صدیقه شریعتی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
استخدام و کار در منزل
صدیقه شریعتی
الناز جم
صدیقه شریعتی
زهرابختیاری
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید
20:08
صدیقه شریعتی
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن پردیس بومهن هستم
20:09
نیرو کار برای کار در واحد تولیدی
لطفا نکات زیر مطالعه شود نیرو فقط آقا ترجیحا زیر ۵۰ سال کار شامل ، تولید ، بسته بندی ، آماده سازی مواد ، مونتاژ و …. سرویس نداریم در هر ماه ، یک هفته شیفت شب ( ۱۹ الی ۷صبح) (شیفت شب از ماه سوم شروع می...
صدیقه شریعتی
زهرا فتحی
صدیقه شریعتی
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم
صدیقه شریعتی
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
20:10
نیرو چیدمان غرفه لبنیات بسته بندی
به یک نفر نیرو جهت چیدمان اجناس غرفه لبنیات تره بار
1402/07/05
ماهتاب گودرزی نژاد
باسلام من نیازمند کار درمنزل خود هستم
07:50
خانم  از بهارستان هستم  نیازمند کار در منزل هستم
13:57
1402/07/06
سلام نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم خیلی احتیاج دارم
05:02
کارمند جهت بسته بندی و امور انبار
همکار خانم یا آقا جهت بسته بندی استخدام اتباع هم داریم پایه حقوق 15 میلیون تومان سن : ۱۸ تا نهایتا ۳۰ ساله فقط افراد مجرد فقط افراد منظم، مسئولیت پذیر، آراسته بدون جای خواب امکان پرداخت هفتگی ساعت کا...
R B
سلام شیرازم . نیازمند ‌کار بسته بندی در منزل هستم در شیراز.
18:20
افرا جاهد
سلام دنبال. بسته بندی برای کاددد در کادر منزل هستم اردبیل 
19:20
1402/08/07
سلام به یک کار در منزل خودم نیاز دارم محل زندگیم هم شهرک ابریشم کرج هستش
09:27
نیازمند تعدادی نیروی خانم برای کار در تولیدی
نیازمند به تعدادی نیروی خانم برای کار برش و بسته بندی و تعداد خانم برای کار خیاطی در منزل (داشتن چرخ خیاطی الزامی است)
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم  باتشکر 
15:27
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم باتشکر
سلام تماس بگیرید 0**** 
17:36
1402/08/08
سلام خانم رحیمی هستم به کار درمنزل خودم نیاز دارم. 
08:17
دنبال کارهستم نظافت یاپرستاری کودک
خانم هستم 34 ساله ساکن مشهد متاهل خوش اخلاق ومهربون کار نظافت منزل یا پرستاری کودک روز 4 ساعت 4روزدرهفته فقط شهرمشهد لطفا بی دلیل مزاحم نیشیدکار بسته بندی و مدلینگ اینجورکارهاانجام نمیدم تمام توضیح ...
1402/08/09
سلام من به کاردرمنزل نیاز دارم میشه راهنماییم کنید
06:13
مرضیه گل محمدی
سلام  نیازکاردرخانه دارم 
16:12
1402/08/13
صدیقه رستگاری
سلام اهلل شاهیننشهر اصفهانم نیاز شدید به کار در منزل دارم
08:43
کارگاه بسته بندی ذغال قلیون و بازی جنگا و راکت
به یک خانم بین ۲۵تا ۳۵ سال در یک کارگاه بسته بندی ذغال نیاز مندیم کار سختی نیست
1402/11/04
سلام ‌من‌به‌کار‌درمنزل‌خودم‌نیاز‌دارم‌بسته‌بندی‌هر‌چیزی‌باشه
فقط‌من‌در‌روستا‌زند‌گی‌میکنم
18:40
نازیین احمدی
سلام من کار در منزل نیاز دارم لطفاً 
19:32
نازیین احمدی
سلام 
19:32
کارگر افغانی
باسلام به ۱نفر نیروی جوان حداقل ۲۰تا۳۰سال جهت کار در کارگاه تولید و بسته بندی ذغال نیازمندیم جای خواب دارد خورد و خوراک پای خود کارگر حقوق ۱۵ملیون تمام ماهانه ب صورت شبانه روزی میخام درصورت داشتن ...
1402/11/05
زهراطاهری
سلام گردوشکستن بلدی 
13:25
1402/11/25
سلام من یه کارنیازدارم درمنزل باادرامدخوب به پول نیازدارم
12:04
باچه شماره ای میتوانم باشماصحبت کنم
12:06
پستایی چک کن
پستایی چک کن آشنا به پستایی کتانی آشنا به شمارش و بسته بندی پستایی سرویس رفت و برگشت روزمزد ۶۰۰ تسویه هفتگی
آزموده
سلام من به دنبال کار درمنزل نیاز دارم احتیاج به پولش دارم سه فرزند دارم بسته هر چیزم قبول دارم بدونه هزینه هزینه بابت استخدام 
19:05
سلام من نیاز به کار در منزل دارم 
21:13
1402/11/26
Safie Tazike
کار در منزل بسته بندی
15:10
جذب نیروی کار در تهران
باسلام جذب نیروی آقا مجرد زیر۳۵سال کار در انبار خشکبار،شورکاری،فروشندگی،بسته بندی،آشپز،نگهبان،آبدارچی،حسابدار و پشت صندوق،راننده،سردخونه،جابه جایی با وعده های غذایی و بیمه و جای خواب
1402/12/01
سلام من 35سال دارم خانم هستم به شدت نیازمندکاربسته بندی درمنزل هستم
11:00
فاطمه میرباقری
سلام خانم از ملایر هستم نیاز به کار در منزل هستم 
11:15
1402/12/03
هاشم.اقایی
سلا‌م‌من‌‌‌خانه‌دارم‌‌وبه‌شدت‌نیازمندکاربسته‌بندی‌درخانه‌‌هستم‌‌درپیربکران
14:28
کارگاه بسته بندی کلوچه
کارگاه بسته بندی جهت تکمیل کادر خود از خانمهای واجد شرایط دعوت به عمل می‌نماید شرایط سنی از ۱۹ تا ۳۸ کار به صورت نشسته است یک ربع تایم صبحانه استراحت یک ساعت تایم نهار استراحت سرویس دارد
1403/01/17
سلام من کار درمنزل احتیاج دارم تو روخدا  بهم کار خوبی معرفی کنید خواهش میکنم 
02:20
نیازمند کار در منزل خودم هستم مازندران نکا
11:38
1403/01/20
بخشایشی
سلام من از تهران هستم کار در منزل نیاز دارم خانم هستم
04:27
به تعدادی نیرو برای بسته بندی زغال
به تعدادی نیرو برای بسته بندی زغال حقوق به صورت درصدی یا ماهانه همراه با جای خواب فقط اتباع فقط تماس
شنبه 6 مرداد 1403، ساعت 00:51