از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

نیازمند کار در منزل خود هستم

بسته بندی

1401/01/29
بسته بندی یا هر کار دیگر 
15:21
2 پاسخ
8 تایید
باران
بسته بندی مرکبات
کار در سورتینگ در فضای پوشیده فقط بسته بندی مرکبات اس حقوق روزانه روزی 240
یاسرمحمدی
سلام من یک کار نیاز دارم درمنزل  با درآمد خوب به پول نیازدارم
21:23
2 تایید
1401/01/30
زهراطاهری
سلام من خییلی نیازدارم خاهشن
13:31
1 پاسخ
2 تایید
1401/02/04
خوبه مشکلی نیست  یک زوج که در پرند زندگی میکنند این کار مناسب است خیلی فعال و کاری هم هستند..چجوری میتوانم هماهنگ با شما بشویم 
10:17
بسته بندی
درودبرشما عزیزان به یک نفر کارگرآقا جوان وزبروزرنگ درمحدودی حاجی آباد.نهضت آباد.وروستاهای همجوار نیاز داریم حقوق اداره کار. کارگاه شهرک موادغذایی نهضت اباد هست کاردرمنزل نداریم شرمنده
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم 
10:18
1401/02/06
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج 
18:20
1 پاسخ
2 تایید
1401/02/08
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم 
12:12
1 تایید
kosar
استخدام خانم کار درمنزل فوری
استخدام خانم کار در منزل بدون هیچ هزینه ای دریافت حقوق بالا هر روز ساعت کاری کم کار راحت حتی بچه 7 ساله هم میتونه انجام بده با بیمه کار داعمی تا هر وقت بخواین میتونین کار کنین بسته بندی
1401/02/10
سلام من به کار در منزل نیاز دارم واقعا به پولش احتیاج دارم
12:41
2 پاسخ
2 تایید
1401/02/12
سلام خانم از اصفهان هستم نیاز به کار در منزل هستم احتیاج به درآمد دارم 
08:07
1 تایید
سلام 
08:53
1 تایید
بازاریاب ادویه جات هل و زعفران فله ای و بسته بندی
با توجه به کیفیت بالای اجناس و ارزانی آنها نسبت به بازار فعلی و این که بدون واسطه از هندوستان تهیه می گردند مشتری های زیادی را دارند و در نتیجه هرچه که فروش بیستر باشد درآمد بازاریاب بیشتر می شود س...
1401/02/13
نیاز به کار در خانه دارم
14:02
3 پاسخ
2 تایید
1401/02/18
سلام از پرند فاز شیش بسته بندی درخونه  هر کاری باشه انجام میدم ب پولش احتیاج دارم😔
11:41
نگین
سلام خسته نباشید من تمایل ب کار بسته بندی در خانه دارم 
13:21
بسته بندی زغال
با سلام و خسته نباشید این اگهی کار در منزل به هیچ عنوان نمیباشد به ۳یا۴خانم زرنگ برای بسته بندی زغال نیاز داریم کارگاه توی جاده کوپیته محدوده تالار گلستان میباشد ساعت کار ۹تا۴/۵ میباشد وناهار به عهده ...
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
17:51
1 پاسخ
معص
نجف ابادم
17:51
1401/02/19
زعر
سلام نیاز کار در منزل ۳نفریم با توانایی بالا در تهران
16:54
کارمند جهت بسته بندی در انبار لباس
نیروی فقط خانم حداقل فوق دیپلم با ارایه مدرک بسیار بسیار دقیق و منظم متعهد و مسولیت پذیر جهت کار در انبار و بسته بندی لباس زنانه ساعت کاری ۸ الی ۱ ظهر در محدوده ی ۲۲ بهمن افرادی که سیکل دارن ، دیپ...
نیاز به کار در منزل دارم
17:57
2 پاسخ
1401/02/21
سلام من نگین خانم هستم شهریار اسدآبادوحتد کار خانگی نیازمندم دو نفر هستم
15:07
1401/02/22
باسلام بنده  به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:29
کارگر انبار
یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر خود در استان قم از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: شرایط احراز: حداقل مدرک تحصیلی: فوق دیپلم سن:۲۲ الی ۳۲ حداقل یک سال سابقه توانایی جسمانی مناسب جهت ...
باسلام بنده به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:31
1401/02/23
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم
13:28
1 تایید
سلاما در ۲۵۰ کیلومتری مشهد استیم  روستا ۳۰ خانوار یم ومرم بیکارند اگر کسی برای بسته بندی خاست 
15:29
استخدام نیروی پاره وقت در انبار دیجیکالا
همکاران پاره وقت در انبار در روزهایی که می‌توانند کار کنند و خودشان انتخاب می‌کنند، در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از ...
1401/02/25
فاطمه رسولی فر
سلام نیازمندکاردرمنزل خودهستم
11:05
مهرافروززارع
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی حبوبات
14:47
1401/02/26
سلام نیازمند کار درمنزل هستم از اردبیل
20:41
استخدام نیروی انبار در دیجیکالا- پاره وقت
همکاران پاره وقت در انبار در روزهایی که می‌توانند کار کنند و خودشان انتخاب می‌کنند، در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از ...
1401/02/28
لیدا فرزانه فر
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل در اصفهان 
09:33
1 تایید
سلام من نیازمند کار بسته بندی درمنزل خودم هستم .از رشت
10:38
سلام من نیاز به کاربسته بندی در منزل دارم از تهران
10:57
استخدام نیرو در انبار دیجی کالا - نیمه وقت
سلام جویای کار در منزل خودممم بسته بندی هر چیزی که شد خواهش میکنم از رشت
11:15
سلام کار دوخت کف انجام میدهیم 
15:38
نیاز به کار در خانه دارم
کار دوخت کفش  در منزل نیرو فعال می‌خوایم  09106126051
15:39
دیجی‌کالا- استخدام نیروی پاره وقت + بیمه و سرویس
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
کار دوخت کفش 09106126051
15:40
نیاز به کار در منزل دارم
دوخت کفش انجام میدهیم 09106126051
15:41
ما کاردر منزل داریم مخصوص برای ساکنان فردیس ومشگین اباد کرج محمد شهر و دور اطراف کسی خواست تماس بگیرین 09106126051
15:44
1 تایید
استخدام نیروی انبار بصورت پاره وقت در دیجیکالا
1401/03/01
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
07:17
ملحیه خاوریه
سلام نیازمند کاردستی 
07:21
سلام  خسته نباشیدمن ب کاراحتتیاج دارم کاربسته بندی باشه
10:08
استخدام نیروی نیمه وقت در انبار با بیمه-دیجی کالا
1401/03/02
نیاز به کار در منزل دراصفهان دارم
11:42
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:36
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام دوستان نیازمند کار در منزل بسته بندی پوشاک زنانه هستم 
15:23
همکاری در زمینه فروشندگی و بسته بندی مواد غذایی
به نام رزق و روزی دهنده یک مجتمع صنایع غذایی معتبر ، در راستای تکمیل نیروی کاری اش ، به تعدادی محدود آقا و خانم نیروی کار برای فروشندگی و بسته بندی مواد غذایی شامل غلات و ... در منزل بصورت دورکار نیاز...
1401/03/12
 سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی خیلی به پول احتیاج دارم از شیراز
07:54
هاتفی                   سلام خسته نباشید کادرمنزل بسته میخوام توخونه انجام بدم به پولش احتیاج دارم 
16:03
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم 
18:28
1 پاسخ
پرسال | Persol
حسابدار | Accountant
● توانایی انجام هرگونه حسابداری در فروش، موجودی، خزانه، مالیات، بیمه، حسابرسی و گزارش مالی. ● مدرک لیسانس حسابداری یا رشته های مربوطه. ترجیحا فوق لیسانس ● حداقل 5 سال سابقه کار در سمت های ارشد. ● صلاح...
ندا غفاری
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
من از شهریار تهرانم
18:29
1401/03/17
لطفا به ماکاردهید
جویای کاردرمنزل هستم بسته بندی کنیم هرچی باشه
تبریز
اونقدردنبال کارهستیم😭😭😭پیدانمیکنین😭😭😭😭
06:28
1401/03/18
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. 
۰۹۱۳۲۸۱۵۲۳۶
05:20
مارین و شارین | marine & sharin
مدیر تولید | Production Manager
● مسلط به فناوری تولید. ● مسلط به برنامه‌ریزی ظرفیت. ● مسلط به برنامه‌ریزی تلفیقی. ● مسلط به برنامه زمان‌بندی. ● مسلط به کنترل موجودی و برنامه ریزی مواد. ● مسلط به کنترل کیفیت. این کارخانه در شهر...
الهام جعفری
 سلام ب کار در منزل احتیاج دارم 
09:57
1401/03/19
سلام من بچه مریض معلول دارم واقعا به کار درمنزل نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید
06:57
1401/03/20
اعظم عباسیان
سلام من به  کار  در منزل نیاز دارم
10:32
فرما طب | Pharmateb
مدیر برنامه‌ریزی تولید و عملیات | Production Planning and Operations Manager
● لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی صنایع یا مهندسی شیمی. ● حداقل پنج سال سابقه کاری مرتبط. ● آشنایی با اصول آمار و روشهای آن. ● مسلط به نرم افزارهای ms office، به ویژه نرم افزار اکسل، دسترسی و انبار. ● مها...
1401/03/21
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
09:09
محدثه جهانگیر
سلام خسته نباشید من کار  تو خونه نیازمندم ساکن رشت هستم  لطفا اگه کاری بود به من اطلاع بدید 
10:19
1401/03/22
سلام لطفا کار در منزل معرفی کنید در کاشان .نیاز دارم بهش ممنون
04:21
نیروی خانم کارکرده برا بسته بندی کلوچه درکارخانه
نیرو خانم زرنگ و با سابقه جهت بسته بندی کلوچه نیازمندیم مجرد سن تا ۳۰ سال بیمه دارد سرویس دارد محدوده زینبیه ولاله ساعت کاری ۸ تا ۵ بعدازظهر حقوق با بیمه ۵ میلیون وسیصد آدرس روبرو شهرک صنعتی جی حتم ...
ناهید علیپور
سلام من  به   کار در منزل  نیاز دارم 
04:50
1401/06/03
زینب نوری سوها
نیاز به کار در خانه دارم
سلام..کار در منزل پرستاری از کودک یا سالمند زن نیاز به پول دارم متشکرم زینب نوری سوها
22:35
زینب نوری سوها
نیاز به کار در منزل دارم
سلام.من نیاز به کار در منزل را دارم .خیلی نیاز به پول دارم متشکر
22:43
توسعه طب آدریان سلامت | Tose Teb Adrian Salamat
مسئول فنی دارویی | Responsible Pharmacist
• داروساز با مجوز معتبر داروسازی. • بیش از 3 سال تجربه در امور بالینی/پزشکی. • درک خوب از بازار و استراتژی های دارویی. • مهارت های ارائه خوب. • تسلط بر ttac. • تجربه با مایکروسافت آفیس، به ویژه word، ...
1401/06/04
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم 
12:14
1401/09/06
صدیقه کشتکار
سلام من احتیاج به کارخونه دارم مثل بسته بندی برا شهرک صنعتی فتح اباد هستم
13:01
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم
۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی  دارم
13:08
1 پاسخ
نیروی کار آقا حدودا ۲۰ ساله کارگاه
نیروی آقا حدود ۲۰ ساله برای کارگاه بسته بندی گلدان سفالی لالجین جهت هماهنگی وبازدید حضوری فقط از ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر به تماس پاسخ داده میشود
1401/09/07
خانم سلیمیان
سلام من واقعا نیاز به کار در منزل دارم.کار بسته بندی هرچی که میخواد باشه. واقعا به پولش احتیاج دارم.
ان شاءالله با در آمد بالا باشه.
16:05
خانم جمشیدی هستم سرپرست خانوار هستم درکرج سکونت میکنم
سلام من خانم سرپرست خانوار هستم سه بچه یتیم دارم به یک کار در منزل خودم نیاز مندم 
17:45
1401/09/08
سمیه امین الرعایا
سلام ساکن اصفهان هستم..به کاردرمنزل احتیاج دارم کاری ک بسته بندی یاچیزی ک فقط درمنزل خودمون باشه 
09:26
کارگرخانم جوان
کارگرخانم جوان زیر30سال جهت کاردرتولیدی جوراب برای بسته بندی نیازمندیم باسرعت عمل بالا شماره
سمیه امین الرعایا
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم ۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی دارم
سلام..میشه معرفی کنید چ کاری هست ک انجام میدین درمنزل؟
09:27
1401/09/11
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید 
11:01
بسته بندی یا هر کار دیگر
به بازاریاب برای فروش محصولات پوست و مو نیاز دارم 
16:41
خیاط فاماس وپستایی
خیاط و کارکشی و شستشو وچسب و بسته بندی
سکینه فرجالاپور
سلام من  خانوم  فرجی هستم به کار در منزل خیلی احتیاج دارم.فقط توخونه باشه ممنونتون میشم 
21:58
1401/09/13
کار خوب با درآمد خوب برای کسانی که میخوان تو منزل کار کنن بدون تحصیلات ، بدون سابقه کاری ، بدون سرمایه ،  بدون پارتی ،  با آموزش های رایگان 
با شماره 09028378951 تماس بگیرین تا این کار خوب رو با این همه آپشن بهتون معرفی کنیم . 
13:52
کار  در  منزل با درآمد  خوب گه نه تحصیلات میخواد ، نه سن ، نه سرمایه ، با آموزش رایگان ، با شماره 09028378951 تماس بگیرین
14:01
نیروی بسته بندی خرما و چینش
به دو نیروی خانم جهت کار در انبار بسته بندی خرما نیازمندیم . ساعت کاری از نه صبح تا سه بعد از ظهر انبار در محدوده میدان نبوت می باشد . حقوق ساعتی بیست هزار تومان کار سبک می باشد . اتباع هم پذیرفته می...
فاطمه
دنبال کار غیر حضوری هستم مثلا اپراتور چیزی 
کسی بود پیام بدهد 
17:48
1401/09/14
سمیه بشکار
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم هر نوع بسته بندی که باشه خانم سلطانی از کرمان
06:59
نیازمند به کار هستم
07:35
ali irani
کار در منزل - کار و استخدام
تحویل کار درب منزل تسویه زمان جمع آوری کار کار در منزل دوخت بسته بندی ( دور کاری ) بدون نیاز به مراجعه پیامک جواب داده نمیشود لطفا در ساعات کار اعلام شده تماس بگیرید تماس 9:30 صبح الی 5 عصر ...
بهزادکاکی
سلام من خاهان کار درمنزل برای ۲نفرهستم باحقوق خوب
09:24
کبری بلالی
لام من رشت هستم نیازبه بسته بندی یاهرکار دیگه ای که بشه تومنزل خودم انجام داد دارم 
11:13
سلام دنبال کاردرمنزل هستم دربسته بندی یاهرچیزی لطفاً معرفی کنید
18:07
بسته بندی کار خانم اجرت تسویه
محیط زنانه اجرت بالا تسویه نقد جمعه ها تعطیل ساعت کار از هشت صب تا شش عصر یک تا دو تایم استراحت آدرس طبرسی شمالی17 کار راحت الان شاگردای خودم شبی بالای صد تومن کار میکنن کار در منزل ندارم سوال نکنین ...
ناھید محمدی
سلام روی روتختی۔رومیزی و انواع لباس مجلسی۔عروس۔بافت۔مانتوو۔۔۔سنگدوزی۔جواھردوزی و۔۔ گیفت حناانجام میدم شھرستان دورود 09167196037
20:58
فاطمه رستمی
سلام ماهم نیازمند کاردرمنزل هستیم سنندج 
22:40
1401/09/15
سلام ساکن اسلام اباد ام اماده همکاری در گارگاه برش پارچه 
هستم 
03:13
کارگر بسته بندی
شهرک صنعتی مهریز نیاز به کارگر جهت بسته بندی
1401/09/17
نجمه عفیفی پور
سلام جویای کاردرمنزل هستم شیراز
08:14
1401/09/19
صمد چمنگرد
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج

15:11
سلام آماده آماده برای کار در منزل. امیر همدان🙏
21:57
بسته بندی و شستشوی سبزی
به یک خانم جهت کار در کارگاه سبزیجات آماده و محصولات متفرقه نیازمندیم. ترجیحا نزدیک به افسران باشد. حقوق روزانه 100 پیام پاسخ داده نمیشود
1401/09/20
سلام نیاز فوری برای کار در منزل خودم هستم کار الگوکشی روی پارچه و برشکاری ، بسته بندی انجام میدم .از خمینی شهر اصفهان ممنون میشم همکاریم کنید،🙏
20:00
1401/09/21
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی 
21:37
زینب احمدی
بسته بندی 
21:37
دیجیکالا-استخدام در مرکز پردازش دانش +بیمه و سرویس
همکاران انبار در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از موارد زیر برخوردارند: ✅ سرویس ایاب و ذهاب از مناطق مختلف تهران و کرج ...
1401/09/23
زهرا ایوبی
سلام من  نیاز مندکار در منزل هستم   
بسته بندی
07:47
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
11:39
حمیده وانقی
سلام من نیازمنده کار در منزل هستم
16:39
استخدام نیرو در مرکز پردازش دیجی‌کالا+بیمه و سرویس
همکاران انبار در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از موارد زیر برخوردارند: ✅ سرویس ایاب و ذهاب از مناطق مختلف تهران و کرج ...
1401/09/24
پریسارحیمی
سلام
من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب 
البته بسته بندی خشکبار
20:11
1 پاسخ
پریسارحیمی
پریسارحیمی
سلام من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب البته بسته بندی خشکبار
۰۹۱۱۵۰۳۸۲۵۱
پریسارحیمی
20:12
1401/09/25
طغیانی
نیازمند کار در منزل خودم هستم اصفهان 
09:40
کارمند اداری
دو خانم*تمام وقت* جهت کار در دفتر سایت: ثبت و ویرایش اطلاعات در سایت کتاب پاسخگویی تلفنی مشتریان بسته بندی کتاب برای ارسال پستی کار ما تمام وقت از شنبه تا پنج شنبه از ساهت 8:30 تا 19 هست. دانشجو نیاز...
سلام من به شدت به کار در منزل بسته بندی با درامد خوب نیازمندم. دوتا بچه دارم . لطفا 
ممنونم.

۰۹۱۹۰۷۵۴۳۸۷ پروانه جعفری ساکن پرند
13:20
1401/09/26
سلام من مریم ازاستان کهگیلویه.وبویراحمدنیازمنددرکاردرمنزل بسته بندی هستم درصورت شرایط لطفابامن تماس بگیرید
09:15
سلام بسته بندی درمنزل ..اصفهان نیازدارم 
09:41
فروشندگی و بسته بندی
سلام به یک نیرو آقا یا خانم جهت فروشندگی و بسته بندی نان فانتزی واقع در امامت نیازمندیم ساعت کاری : ۱۵ الی ۲۳ مرخصی : ۲ جمعه در ماه ( مرخصی با حقوق است ) در صورت پیشرفت در کار و داشتن تعهد حقوق قابل...
مهناز سلطان پور
سلام، علاقه مندان به شغل های داخل منزل، کار با گوشی انجام می شود، به تعداد ی افراد برای جواب گوی پیام ها نیاز مندیم، حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 09912347835 
15:56
1401/10/02
سمانه وجدی
سلام وجدی هستم ساکن تهران بچه ۳ ساله دارم کاربسته بندی درمنزل می خوام خیلی به کاراحتیاج دارم 
20:05
1401/10/04
سلام نیازبه کار درمنزل.خیلی به کارکردن فعال هستم.از تبریز  
11:14
استخدام انباردار در کارخانه مبلمان
استخدام انباردار انجام کلیه امور مرتبط به انبار(ورود و خروج کالا،بسته بندی کالا،جابجایی وچیدمان کالا در انبار عزیزانی که آشنا به کار مبلمان هستند در اولویت می‌باشند. توضیحات: توانایی کار فیزیکی و ای...
1401/10/05
زهرا موسوی
سلام من به کاردرمنزل نیازمندم ازمشهد
02:10
1401/10/06
زهراطالعی
سلام به کاردرمنزل نیاز دارم
12:13
1401/10/07
فاطمه چاهه
سلام من دخترناشنوا هستم خیلی به پول احتیاج دارم یه پسر ۲ ساله دارم در خونه ۲۰متری زندگی  میکنم 
03:12
استخدام در کار بسته بندی
استخدام درکار بسته بندی باحقوق ماهیانه بالای۱۰ ملیون در ماه مناسب همه افراد با هر سنی بدون هیچگونه پیش پرداختی دارای بیمه، پاداش و مزایای عالی فقط از طریق چت دیوار پیام دهید تا راهنمایی بشید.
زهراخاندوزی
سلام به کار درمن منزل  بسته بندی دراستان گلستان احتیاج دارم
10:33
1401/10/09
ابوذرقربانی
زهراطاهری
سلام من خییلی نیازدارم خاهشن
سلام خوبی ببخشیدکدوم شهرهستید
10:46
شمسی رحیمی
سلام  من به شدت نیاز به کاردرمنزلدارم کاربسته بندی  
22:33
استخدام نیروی خانم بسته بندی در گروه شیمیایی ثنا
نیروی ساده خانم جهت بسته بندی سلفون مواد غذایی سن حداکثر تا۳۵ سال محدوده محل سکونت نیروگاه.میدان امام .میدان زین الدین دوشیفت ۸ ساعته چرخشی شروع کار ۶الی ۱۴ و۱۴ الی ۲۲ حقوق ومزایا کاملاطبق قانون...
فاطمه شفقی
سلام  به کاربسته بندی درمنزل نیازدارم.خواهشا.ازرشت.09397675075
23:02
1401/10/10
اکبر خواجه لو
از شهریار هستم لطفاً کار در منزل بهم معرفی کنید ممنونم
03:57
سلام نیاز به پول دارم ومی خواهم در خانه باشه از شهرستان لامرد هستم
04:07
دیجی کالا- استخدام نیروی انبار با سرویس و بیمه
مرتضوی اعظم
سلام نیازبه کاردرمنزل دارم واسه بسته بندی
17:02
1401/10/11
سلام نیاز کار در خانه هستم ممنون میشم 
12:34
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
19:19
دیجی‌کالا- استخدام نیروی انبار با بیمه و سرویس
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
20:07
1401/10/12
نسرین رضاییان
سلام من نیاز دارم به کار در منزل  هرچی باشه بسته بندی انجام میدم ....درشهرستان جهرم
18:18
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید09330132261
22:54
دیجی‌کالا-استخدام نیروی انبار +بیمه، حق غذا، سرویس
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید09330132261
22:54
1401/10/16
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم 
16:45
به کار درمنزل نياز دارم،از دماوندم 
18:37
دیجیکالا- استخدام در انبار غرب تهران با سرویس
زیبا
سلام کار در منزل هر کار باشه انجام میدم خیلی نیاز دارم در اردبیل 
21:21
1401/10/17
سهیلا نجفی
سلام من 35 سال دارم خانم هستم به شدت نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم 
04:10
باسلام جویای کاردرمنزل خودمم کاربسته بندی واقعااحتیاج به پولش دارم
15:58
دیجیکالا- استخدام نیروی ساده انبار با بیمه و سرویس
زهرا فتحی
نیاز به کار در خانه دارم
سلام من به کار در منزل نیاز دارم 
21:01
جمعه 14 بهمن 1401، ساعت 06:07