چه کاری؟

کجا؟

شهر یا استان
خراسان رضوی، مشهد
14,888 فرصت شغلی فعال در شهر مشهد
18,250 فرصت شغلی فعال در استان خراسان رضوی

4 آگهی استخدام یک نفر کارگر ساده در شهر مشهد

5 روز پیش
خراسان رضوی، مشهد، خواجه ربیع
مشاهده آگهی
5 روز پیش
خراسان رضوی، مشهد
فراخوان استخدامی فوری شرکت های معتبر (فرصت های شغلی فوری کاریابی آرمان توس) 1-فوری !!!فوری !!! شرکت بسیار معتبر !!! کارگر ساده آقا و خانم 50 نفر تا 35 سال تحصیلات سیکل،دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس جهت...
مشاهده آگهی
2 هفته پیش
خراسان رضوی، مشهد، ابوطالب
مشاهده آگهی

استخدام در مشهد

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام در شهر مشهد را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر مشهد در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر مشهد که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب‌و‌کار و استخدام در مشهد


مشهد به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی شرق کشور شناخته می‌شود که در صنعت چرم‌سازی و کشاورزی (در حوزه کاشت زعفران و زرشک) شهرت دارد. 

از جمله کسب‌و‌کارهای پررونق در این شهر می‌توان به فروش زعفران و زرشک، کارگاه تولید و فروش نبات، فروش آجیل و خشکبار و چرم‌سازی اشاره کرد. هتلداری و فعالیت در زیرشاخه‌های گردشگری نیز از مشاغل درآمدزا در مشهد محسوب می‌شوند. 

شهرک گلبهار، بینالود، طوس، کاویان، کلات، ماشین‌سازی، باغچه و ناحیه امان‌آباد مشهد، جزو شهرک‌های صنعتی اطراف این شهر هستند.


بیشتر بخوانید...
2 هفته پیش
خراسان رضوی، مشهد، امام خمینی
مشاهده آگهی
آگهی‌های نزدیک به جستجوی شما 🡇
3 هفته پیش
خراسان رضوی، قدمگاه
فرصت شغلی کد: 476 📆 تاریخ: 1399/07/20 ✅ کارگر ساده و خدمات نظافت 🔰جنسیت:مرد 🔰تعداد: یک نفر 🔰سن : حداکثر35سال 🔰مدرک تحصیلی: دیپلم 🔰ساعت کار: 6 الی18 🔰 حقوق: قانون کار با مزای...
مشاهده آگهی
2 هفته پیش
خراسان رضوی، قدمگاه
فرصت شغلی کد: 481 📆 تاریخ: 1399/07/22 ✅کارگر ساده 🔰جنسیت:مرد 🔰تعداد: یک نفر 🔰سن : حداکثر35سال 🔰مدرک تحصیلی: دیپلم و بالاتر 🔰ساعت کار:6 الی 18 🔰 حقوق: 3.000.000(قانون کار با مز...
مشاهده آگهی
2 هفته پیش
خراسان رضوی، نیشابور، برزنون
مشاهده آگهی
اولین کسی باش که آگهی‌های استخدام یک نفر کارگر ساده در شهر مشهد رو می‌بینه
شغلی که می‌خواستی رو سمت راست ببین
چهارشنبه 7 آبان 1399، ساعت 19:35