دنبال کن

می خوام مدلینگ بشم

مدلینگ

1401/08/26
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
08:22
6 پاسخ
6 تایید
مدلینگ
سلام خسته نباشید به یک خانم برای کار مدلینگ باچهره نیازمندیم. اندام مناسب ظاهر اراسته و استایل مدلینگ رزومه و عکس استایلتون بفرستین باهاتون تماس میگیرن بچه ها اولویت ما اول اندام و استایل خوبه
1401/08/30
مهدی محبتی
سلام من 28ساله ورزشکار استایل فیزیک می خوام تو مدلینگ مشهد شرکت کنم از کجا باید شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
12:52
1 تایید
1401/09/02
سلام میخواستم برای مدلینگ ثبت نام کنم باید کجل برم
10:28
3 پاسخ
5 تایید
1401/09/26
سلام میخوام دخترموببرم واسه مدلینگ تومشهدکجابایدبرم
19:50
4 پاسخ
1 تایید
گالری اردیبهشت | Ordibeheshtt gallery
استخدام مدلینگ (خانم-کرج)
مجموعه اردیبهشت جهت تولید محتوای اینترنتی لاین کیف و کفش به مدل خانم نیازمند است. شرایط مورد نیاز: قد: ۱۶۵ به بالا سایز: ۳۸ ترجیحا دارای سابقه کاری در زمینه مدلینگ( در صورت داشتن پارامترهای بالا نیر...
1401/09/28
مهدی سهرابی
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
سلام
 خانم هستید یا آقا؟
23:15
1 تایید
1401/09/29
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
10:00
1 پاسخ
1401/10/04
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید 
23:45
3 پاسخ
4 تایید
مدلینگ
مدلینگ برای عکاسی با لباس مجلسی
1401/10/15
سونیا نعمتی فر
سلام برای مدلینگ بودن کجا ثبت نام کنیم
21:17
4 پاسخ
3 تایید
1401/10/17
من برای   مدلینگ شدن  تو اصفهان  باید کجا برم  و چی کار کنم 
21:10
3 پاسخ
1 تایید
1401/10/18
امیررضا جعفری
سلام پسری هستم ۱۷ساله درعین تحصیل خوش فیس وبور وزیبا هستم میخواستم مدل بشم لطفا راهنمایی کنید ممنون
06:56
مدلینگ کفش
مدل کفش مجلسی خانوم های تا 30 سال سایز کفش تا 42
1401/10/30
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم
۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم 
00:13
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/12
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد 
کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ 
23:48
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/18
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب 
10:22
6 پاسخ
مدل لباس جواهرات کفش میکاپ عکس
دختر هستم کار مدلینگ انجام میدم اگر مدل برای استایل و اکسسوری و کفش و میکاپ و عکاسی و ... بخاید من هستم لطفا برای ایجاد مزاحمت پیام ندیدن چون صدرصد پیگرد قانونی‌میکنم
1401/11/20
حمید قجاوند
سلام منم به کار مدلینگ خیلی علاقه دارم ولی خوب به خاطره یه سری شرایط زندگی هی ازش فاصله گرفتم ۲۷ سالمه و از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم که بتونم در این رشته قدمی بر دارم ممنون 
09:45
حمید قجاوند
سلام‌من ۲۷ سالمه قد ۱۸۹ آقا هستم مناسب کار مدلینگ هستم و به این رشته خیلی علاقه دارم از شما درخواست کمک و راهنماییی که بتونم تو این رشته قدمی بر دارم تا به نتیجه برسم سپاس گذارم .
09:48
1401/11/24
رسول اکبرابادی
سلام پسرمو میخوام ببرم واسه مدلینگ ۴ساله اش لطفا کنید راهنماییم کنید
10:42
استخدام خانم جهت مدلینگ
با سلام استخدام خانم جهت مدلینگ طراحی و لباس پرداخت عالی بین ۱۷ الی ۳۰ سال تمامی توضیحات تماس
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
10:43
1 پاسخ
1401/11/25
مهشید اختری
سلام  دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
10:46
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/28
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
14:45
5 پاسخ
1 تایید
استخدام مدلینگ خانم لاین مجلسی و اسپرت
جهت مدلینگ لباس در لاین های اسپرت و مجلسی نیازمند مدل خانم هستیم. امکان پرداخت هفتگی نیز وجود دارد. ۳ آفیش در هر هفته و پرداختی بابت هر آفیش ۱/۵ تا ۲ میلیون می باشد. فقط در سایزهای ۳۴ و ۳۶ و ۳۸ نیازمن...
1401/11/29
مهراس ممبینی
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
سلام پسرم ۱۸ سالشه اراک زندگی میکنیم برای مدل شدنش کجا ببرم؟
09:18
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
18:27
2 پاسخ
1 تایید
onyx
توی شیراز جایی هست مدل بخواد؟
18:33
1 پاسخ
مدلینگ خانوم
به یک خانوم مجرب جهت مدل لباس های مجلسی . اسپرت و ... نیازمندیم.بدون محدودیت سنی
1401/12/09
سلام من ۲۰سالمه. قدم۱۸۰ میخواستم برم مدلینگ مشهد
16:25
1 تایید
1401/12/17
مهدی
سلام من پسر25ساله علاقه دارم مدل بشم.چهره بور و جذابی دارم به گفته اطرافیان.چشم رنگی قد متوسط دارم.خیلی ها پیشنهاد میدن پیگیر مدلینگ باشم.میتونید راهنماییم بکنید.ممنون میشم
00:12
1402/01/08
مهراج
سلام محمد هستم ساکن شیرازم میخام مدلینگ بشم 21سالمه رپرم واسه لباس لش اینا عالی هستم میتونید عکسام اینستا ببینید mehraj_ 071
12:40
مدلینگ خانم میخام
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی به چند نفر مدلینگ خانم احتیاج دارم جهت اطلاعات بیشتر تماس یا تلگرام وات ساپ پیام بدین با تشکر ارش
1402/01/12
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
20:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/01
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا  ی راهنمایی لطفا 
01:00
1 پاسخ
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه  عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم  و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید 
01:01
3 پاسخ
1 تایید
مدلینگ بدون چهره خانم
مدلینگ بدون چهره سایز ۳۲ تا ۴۶ بدون محدودیت سنی حتی مبتدی لطفا مشخصات خود را از طریق واتسپ و تلگرام ارسال نمایید
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
01:05
2 پاسخ
1402/02/02
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
12:42
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/09
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
00:54
1 پاسخ
استخدام مدل خانم
به یک همکار خانم برای کفش زنانه جهت امور مدلینگ نیازمندیم. برای اطلاع از شرایط همکاری چت دیوار و تماس تلفنی. ساعات کاری منعطف.
اعظم نعمتی
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
تو خرم اباد هستیم. کجا باید مراجعه کنیم واسه مدلینگ شدن بچه ها
00:57
1402/02/14
سلام میخوام مدلینگ بشم مال اصفهان هستم
16:33
1 تایید
1402/03/02
مهدیه رجایی
منم علاقه زیادی ب مدلینگ دارم ولی نمیدونم کجا برم راهنمایی کنید هیکلو قدم اروپایی هستش*
12:43
مدلینگ پوشاک خانم بدون چهره
عرض سلام به مدل خانم بدون چهره برای عکاسی پوشاک زنانه نیازمندیم سن ۱۸ الی ۴۰ همه سایز ها پذیرش داریم فقط ساکنین تهران و حومه پیام بدن با سپاس از برنامه دیوار
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل
فقط گرگان.
17:06
1 پاسخ
1402/03/06
سمیه دهقانژاد
دروددخترم دوونیم سالشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی
20:14
1 تایید
سمیه دهقانژاد
دخترم دوسالونیمشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی مچکرم
20:15
1 تایید
مدلینگ عکاسی
با سلام به یک خانم جوان جهت مدلینگ عکاسی باحقوق مناسب نیازمندم
1402/03/07
سلام میخوام پسرم برامدلینگ ببرم مشهدی هستم کجابابدببرم ممنون میشم راهنمایی کنید
05:33
1402/03/08
سلام برای مدلینگ درکرمان لطفا راهنمایی کنید
04:02
برای مدل شدن درکرمان چه اقدامی کنم؟
04:03
جذب مدلینگ خانوم
جذب همه سایز ها محیطی کاملا امن قرداد بلند مدت
رحیم عباسی
سلام من میخواستم مدلینگ بشم
16:09
1402/03/12
نیوشا نیازی
سلام میخام برای مدلینگ ثبت نام کنم کجا باید مراجعه کنم قدم ۱۷۳ وزنم ۶۳
14:54
1402/03/19
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:06
استخدام مدلینگ خانم پوشاک
استخدام مدلینگ خانم مجرد یا متاهل بازه سنی ۱۸ الی ۴۵ سال سایز ۳۸ الی ۴۲ تسویه درجا به همراه پاداش لطفا مشخصات ارسال کنید
شاهین
میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب
سلام بی زحمت مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:08
مدلینگ لباس خانم و ادمین خانم
مدل لباس خانم جهت ست های ورزشی و اسپورت و.. ✓بدون محدودیت سنی ✓عکس ها بدون چهره برای پیج و کانال ✓امکان دور کاری از منزل خودتون و یک نفر ادمین خانم ترجیحا مجرب جهت شرایط لطفا واتساپ پیام بدین یا آی د...
شاهین
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:11
شاهین
سلام تعدادی مدل برای همه شهر ها میخوایم با حقوق عالی برای بانوان بدون شرایط با آموزش فوری شماره 0****  شاهین محمدی گروه داریم در واتساب برای بانوان 
23:13
شاهین
تماس بگیرید 0****  
23:27
استخدام مدل خانم بدون چهره
سلام خدمت علاقه مندان استخدام تیم مدلینگ خانم ( نوجوان و جوان ) برای همه لاین ها : بدون چهره و با چهره _ میکاپ _ پابند _ لباس های فصلی تابستونه و... نیاز مندم. مشخصات خودتونو بفرستید تا اطلاعات دقی...
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرد 0****  محمدی 
23:27
1 تایید
1402/03/23
ستاره زرانداز
سلام من ۱۹.۲۰ سالمه  میخوام مدل بشم 
بندر عباس ام کجا برم 
20:21
1 تایید
1402/03/27
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون  هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش 
21:26
1 پاسخ
به یک فروشنده و مدلینگ خانم نیازمندیم
به یک فروشنده تمام وقت خانم برافروش پوشاک زنانه و همچنین مدلینگ لباس نیازمندیم. جهت مصاحبه حضوری تماس بگیرید و یا پیام بگذارید.
1402/03/28
زکیه سلطانیان
سلام  من ۲۰ سالمه میخوام مدل بشم 
از اصفهان  باید  کجا  بروم
09:58
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
13:41
2 پاسخ
1 تایید
1402/04/02
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش
14:21
مدلینگ خانم و مدلینگ لباس بانوان
به تعدادی خانم سایز ۳۴ _ ۳۶_ ۳۸ _۴۰ برای عکاسی لباس بانوان به صورت تسویه روزانه ۳ الی ۴ ملیون محیط خانومانه استایل مناسب عکاسی صرفا بدون چهره میباشد چت دیوار مشخصات ارسال نمایید با تشکر ۰
شاهین
14:22
شاهین
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید
شاهین
نسرین رادان
استخدام مدلینگ پوشاک
یک مجموعه بازرگانی پوشاک برای جذب مدل خانم بدون چهره دعوت به همکاری می‌کند. لطفا رزومه خود را صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید و منتظر اپراتور باشید . متشکرم
شاهین
سونیا نعمتی فر
شاهین
من برای مدلینگ شدن تو اصفهان باید کجا برم و چی کار کنم
14:23
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
1 تایید
منشی
به تعدادی خانوم جهت منشی و مدلینگ برای تبلیغات در دفتر استانبول نیازمندیم تمامی هزینه هایه مهاجرت با ما میباشد فعالیت شرکت در ضمینه درب و پنجره و ساختمان میباشد برای دریافت اطلاعات با شماره تماس ...
شاهین
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
شاهین
مهنازجعفری
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
مدل تبلیغاتی ((خانم))
با احترام فعالیت برای یک برند خودرویی معتبر جهت ضبط کلیپ های تبلیغاتی به تعدادی مدل ((خانم)) نیازمندیم. از ساعتی ۵۰۰ تا ساعتی ۲میلیون لطفا اگر تجربه و شرایط مدلینگ چهره (با حجاب) دارید نمونه کار یا ...
شاهین
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا ی راهنمایی لطفا
14:24
1402/04/06
خانم هستیدیا اقا
04:51
سلام من آقا هستم قدبلند وهیکلم خوبه 23ساله ساکن اصفهان 0**** برای مدلینگ
04:54
نیازمند فروشنده خانم و مدلینگ
به یک فروشنده خانم که با مدلینگ هم اشنایی داشته باشه جهت همکاری در عمده فروشی پوشاک زنانه نیازمندیم تایم کاری از 14 تا 20 جمعه ها یکی در میون حقوق ثابت 4 با پورسانت هر تیکه 5 تومن به علاوه هزینه عکاسی...
1402/04/08
محمد صمدی
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
سلام 0**** تماس 
16:41
1402/04/09
محسن براتی
سلام من میخوام مدلینگ بشم باید کجایه مشهد خودمو معرفی کنم 
11:47
1402/04/12
سجاد کفایی
سلام وقت بخیر میشه بگید کجا میتونم تست مدلینگ بدم؟
07:52
مدل خانم جهت صنعت پوشاک
با سلام و درود خانم هایی که علاقه مند به کار مدلینگ هستن مشخصات بعلاوه عکسشون رو در واتساپ یا ربیکا یا پیام دیوار ارسال کنن از رنگ زدن لطفا خودداری کنید ممنونم با تشکر از برنامه خوب دیوار
1402/04/14
شاهین
 0****  محمدی 
10:05
1402/04/17
شاهین

22:04
شاهین
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش محمدی هستم 
22:04
فروشگاه آنلاین ونسونی | Wensoni
استخدام عکاس و ادیتور (کرج)
ما پذیرای یک هم تیمی جدید هستیم تا مسئولیت عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوای تصویری با کیفیت برای سایت و شبکه های اجتماعی رو به عهده بگیره شرایط اولیه: منظم و مسئولیت پذیر باشه شخص باید جزیی نگر و اید...
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرید 0****  محمدی هستم 
22:07
1402/04/19
محمد جعفری
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
سلام وقتتون بخیر... میخوام مدلینگ بشم.. نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم... آقا هستم از اتباع افغانستان هستم ولی متولد ایران
11:21
نرگس قربانی
من نوجوانم اما بدن ایده آل میخوام
22:29
مدل فیلمبرداری خانم مدلینگ
باشگاه زنجیره ای الماس برای تکمیل کادر خود و تولید محتوا به یک مدل خانم نیاز دارد. ((بدون نیاز به سابقه)) کار به صورت بدون چهره میباشد . امکان تمرین در باشگاه به صورت رایگان مدت زمان حضور در هر ماه ۸ ...
1402/04/22
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:41
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:42
شاهین
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
14:43
مدل برای میکاپ
مدل میکاپ سن زیر ۲۵ الی ۲۸ صورت صاف بدون جوش چهره مناسب مدلینگ جهت تکمیل آلبوم در صورتی که اکت بلد باشند مبلغ آفیش بالاتر میرود
شاهین
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
14:43
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
19:53
1 پاسخ
1 تایید
1402/04/24
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
11:27
1 پاسخ
منشی و مشاور زیبایی مدلینگ خانم در کلینیک زیبایی
منشی مطب مشاور زیبایی خانم مجرد تا ۳۵ سال ظاهری آراسته خوش برخورد و صبور و پر انرژی و روابط عمومی خوب خوش صحبت برای پذیرش بیماران و پاسخگویی دقیق و کامل به تلفن های کلینیک مسئولیت پذیر وقت شناس تو...
رومیناافسرده
سلام من میخام مدل بشم مدل دخترر در هرمزگان بندرعباس 
11:28
1402/05/04
سحر رمضان زاده
سلام میخوام مدلینگ شم داخل قم ، کجا باید برم و چیکار باید بکنم ؟ ممنونم راهنماییم کنید🙏
11:33
1 تایید
1402/05/29
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
22:13
1 پاسخ
1 تایید
مدلینگ خانوم جهت عکاسی
مدلینگ خانوم جهت عکاسی برای هماهنگی و ارسال رزومه ایدی روبیکا بزارید
الهوردی زاده
سلام میخوام در مشهد مدلینگ لباس  بشم خودم ۲۸ سالم دخترم ۱۰ ساله کمکم کنید لطفا مچکرم 
22:16
1 تایید
1402/05/30
عسل طاهری
سلام من ۱۰ ساله میخوام در اصفهان مدلینگ بشم
14:47
2 پاسخ
محمد صمدی
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:59
مدل خانم برای مدلینگ و تولید محتوا
باشگاه زنجیره ای الماس برای تکمیل کادر خود و تولید محتوا به یک مدل خانم نیاز دارد. ((بدون نیاز به سابقه)) با توجه به ثبت شرکت بودن باشگاه کار به صورت بدون چهره میباشد . امکان انجام کار در محل باشگاه و...
محمد صمدی
عسل طاهری
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:00
1402/06/02
شاهین
۶۳۳۲
تماس 
19:46
1402/06/07
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم 
08:30
2 پاسخ
1 تایید
استخدام مدلینگ (عکاسی)
استخدام مدلینگ (عکاسی) یک شرکت تبلیغاتی جهت انجام پروژه های عکاسی خود از خانم های واجد شرایط و علاقه مند به حوزه مدلینگ پوشاک، میکاپ و عروس و.... به تعداد محدود، دعوت به همکاری می نماید. سن 16 الی 40...
1402/06/12
میخوام.  مدلینگ  بشم
21:32
1 تایید
1402/06/13
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم 
08:36
2 پاسخ
1 تایید
1402/07/13
فهيمه اسدى
سلام من علاقه ب مدلینگی دارم ۱۸سالمه و مشهد زندگی میکنم لطفاً راهنمایم کنید 
11:45
1 تایید
مهندس مکانیک
مقطع تحصیلی: لیسانس رشته: مهندسی مکانیک گرایش: جامدات سابقه کار: حداقل 2 سال در واحدهای صنعتی تسلط به حداقل یکی از نرم‌افزارهای نقشه‌کشی صنعتی، مدلینگ، نرم‌افزارهای طراحی و تحلیل مهندسی مکانیک از قبیل...
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن 
11:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/07/17
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید 
19:10
4 پاسخ
1 تایید
1402/07/20
اراد زهرایی
سلام  من میخوام پسرموببرم برامدلینگ مشهد کجابایدببرم
09:04
مدلینگ خانوم برای استایل های فصلی
سلام و عرض ادب. استخدام مدلینگ خانم ( نوجوان و جوان ) برای همه استایل ها : میکاپ _ پابند _ لباس های فصلی تابستونه و... نیاز مندم. مشخصات خودتونو بفرستید تا اطلاعات دقیق تری در اختیارتون قرار بدم ...
1402/07/23
مهدی دژفر
سلام میخوام مدل شم تو مشهد راهنماییم کنید 
07:40
1402/08/01
یاسر تاجی
سلام وقتتون بخیر چند وقته میخوام مدلینگ بشم از کجا باید شروع کنم
11:15
1402/08/05
زهرا عباسی
میخوام مدل بشم تویزدو۴۴سالمه کجا میتونم این کارو انجام بدم
13:18
3 پاسخ
1 تایید
مدل خانم همه لاین ها لباس و..
سلام و عرض ادب استخدام مدلینگ خانم ( نوجوان و جوان ) برای همه لاین ها : میکاپ _ پابند _ لباس های فصلی تابستونه و... نیاز مندم. مشخصات خودتونو بفرستید تا اطلاعات دقیق تری در اختیارتون قرار بدم در مو...
1402/08/06
رضا طویهی
 سلام منم خیلی به مدلینگ علاقه دارم میشه بی زحمت راهنمای کنید 
19:00
1402/08/14
پویا محمدی
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن
@afaf140201
سلام تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:11
پویا محمدی
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید
@afaf140201
00:16
خانوم مدل علاقمند به مدلینگ
سلام تعدادی مدل خانوم برای مدلینگ‌ حقوق بالا و پرداخت روزانه ۲ افیش در هفته هزینه ایاب ذهاب اطلاعات (اسم،سن،محل،قد و وزن و سایز) و عکساتون ارسال کنید بررسی میشه الویت با کسانی که زودتر پیام بدن
پویا محمدی
زهرا عباسی
@afaf140201
پویا محمدی
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم
@afaf140201
پویا محمدی
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم
@afaf140201
00:17
خانم خوش پوش برای مدلینگ
به یک خانم جوان و خوش پوش برای مدلینگ لباس زنانه نیازمندیم.
پویا محمدی
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
 تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:23
پویا محمدی
عسل طاهری
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
00:23
1402/08/18
سلام دختر8ماهه دارم برامدلینگ در شهر یزد کجا باید بروم
14:58
مدلینگ خانوم با شرایط فوق
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز به چند خانوم جهت عکاسی در لاین های مختلف نیازمندیم در محیطی کاملا امن دوستان جهت همکاری چت در خدمت هستیم اطلاعات بیشتر چت ممنونم
1402/08/20
Nima Rahbar
سونیا نعمتی فر
Slm saken koja hastud
23:29
Nima Rahbar
نازنین پروینی
0**** 
23:30
1402/10/12
پویا محمدی
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر 
23:09
نیازمند مدل برای ودینگ
نیازمند مدل خانم برای نمونه کار آتلیه هستیم. حداقلهای ظاهری و جسمی رو داشته باشند. حداقلهای آشنایی با مدلینگ و پز گرفتن رو بشناسند. نیازی به سابقه نیست چنانچه سابقه ندارید میتونید یکمرتبه کار آزمای...
پویا محمدی
سونیا نعمتی فر
سلام خوبید وقت بخیر afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
23:16
1402/10/17
مانیا بیگی
من 16سالمه والیبالیستم حدودا قدم178هست نمیتونم مدل بشم؟
08:39
2 پاسخ
1402/11/10
ترمه محمدی
مهنازجعفری
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام 
07:13
1 پاسخ
خانم جهت مدلینگ پوشاک
خانم جهت مدلینگ پوشاک عکاسی با چهره و بدون چهره حقوق و پورسانت عالی با تسویه روزانه مشخصات خود را از طریق ارسال فرمایید
ترمه محمدی
مانیا بیگی
البته ک میتونید نتونستن وجود نداره 
07:14
1402/12/18
نازنین پروینی
@Afaf140301سلام آیدی تلگرام هست
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
22:59
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
23:00
استخدام مدلینگ خانم
با عرض سلام مجموعه black Angel در نظر دارد جهت تکمیل کادر مدلینگ در لاین های : مجلسی،اسپرت،کاستوم خود از بین عزیزان استخدام نماید. شرایط : از سنین ۲۰ تا ۵۰ سال خوش استایل،ورزشکار،اجتماعی،روابط عموم...
فاطمه مسگر
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل فقط گرگان.
مدلینگ لباس
مدلینگ لباس خانم براساس شات تسویه بصورت روزانه بدون نیازبه سابقه
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
23:01
هانی
مدلینگ جوراب و کفش و بوت میشم
مدل کفش و جوراب و بوت میشم بصورت دورکاری و در منزل اگر اعتماد دارید ک اجناس رو بفرستید پیام بدید در غیر این صورت مزاحم نشید ک جواب نمیدم درخواست مدلینگ لباس های نامتعارف رد میشه 23 ساله مجرد قد 168 وز...
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
رومینا
تینا شوندی
نیاز به یک خانم برای مدلینگ کفش
نیاز به یک خانم برای مدلینگ کفش حقوق روزانه 600تومن امکان دور کاری هم هست
زهرا عباسی
مانیا بیگی
23:02
ترمه محمدی
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام
23:02
نیاز به مدلینگ برند آرایشی و بهداشتی
با سلام نیاز به خانم ترجیحا از سن ۱۷ تا ۳۵ سال، دارای شرایط مدلینگ و ظاهر متناسب پروژه توافقی تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان، برای برند آرایشی و بهداشتی و مزون لباس دارای پیش پرداخت لطفا مشخصات کامل و رز...
1402/12/21
هنگامه سلیمانی
سلام من 17سالمه و خیلی علاقه دارم و خوش استایل هستم راهنمایی کنین بی‌زحمت ساکن مشهد
12:42
1403/01/07
نسرین رادان
12:48
سونیا نعمتی فر
12:49
مدلینگ خانم جهت کار در مبلمان
ی خانم خوش چهره و خوش صدا جهت جلوی دوربین برای توضیحات مبلمان هفته‌ ای ۳روز هر روز ۵ ساعت
مهنازجعفری
مهنازجعفری
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
مدلینگ خانوم...
نیازمند مدلینگ خانوم جهت لباس لطفا مشخصات فردی خودتون شامل ( وزن و قدو سن و تاهل و عکس) .....عکس برداری بدون چهره است...... پرداخت حقوق روزانه است هر جلسه قبل از عکس برداری... ارسال مشخصات د...
1403/01/09
سارا قاسمی
سلام برای مدلینگ شدن کجا ثبت نام کنم؟
08:12
4 پاسخ
1403/02/08
منم قدم بلنده استایلم مناسبه برای مدلینگ دوس دارم مدل بشم ولی نمی‌دونم چه جوری. 
09:01
3 پاسخ
1 تایید
مریم سادات
سلام من 22 سالمه  سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
21:54
3 پاسخ
1 تایید
مربی رزمی و بدنسازی خانم
کمک مربی یا مربی رزمی و فیتنس خانم ✓ جهت مشاوره و پشتیبانی ✓آشنا به برنامه های غذایی و تمرینی و یک نفر مدلینگ مبتدی یا حرفه ای خانم بدون جهت ست های ورزشی ,بدون چهره دستمزد مناسب جهت تمایل واتسا...
1403/02/11
سعیده اکبری
سلام من سابقه مدل شدن رو داشتم 2 ساله ب حرفه ای فیتنس کار میکنم الان هم برای مدل میکاپ و هم استایل اگه برای خراسان جنوبی بیرجند و طبس کسی بود در خدمتم قدم 167 وزنم 60 
21:51
5 پاسخ
1 تایید
1403/02/12
مریم بوکان
سلام من علاقه دارم به مدلینگ چیکار کنم مال بندرعباس هم هستم
12:27
5 پاسخ
1 تایید
1403/02/16
پویا محمدی
سعیده اکبری
سلام من سابقه مدل شدن رو داشتم 2 ساله ب حرفه ای فیتنس کار میکنم الان هم برای مدل میکاپ و هم استایل اگه برای خراسان جنوبی بیرجند و طبس کسی بود در خدمتم قدم 167 وزنم 60
11:37
استخدام مدل مبتدی لباس زنانه بدون چهره همه لاینها
آکادمی مدلینگ خصوصی لباس بانوان بدون چهره تک پوش برای تکمیل کادر خود از بین داوطلبان و علاقمندان این حرفه دعوت به همکاری مینماید داشتن شرایط زیر الزامیست: مدل سایز لباس ۳۶ الی ۴۶ بدون نیاز به سابقه ک...
پویا محمدی
مریم بوکان
پویا محمدی
مریم سادات
سلام من 22 سالمه سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
پویا محمدی
آکادمی مدلینگ خصوصی لباس بانوان بدون چهره تک پوش برای تکمیل کادر خود از بین داوطلبان و علاقمندان این حرفه دعوت به همکاری مینماید داشتن شرایط زیر الزامیست: مدل سایز لباس ۳۶ الی ۴۶ بدون نیاز به سابقه ک...
پویا محمدی
سارا قاسمی
1403/02/28
پویا محمدی
سعیده اکبری
پویا محمدی
مریم بوکان
مدلینگ برای بانوان علاقمند
سلام برای شروه فعالیت و تکمیل کادر مدل از خانم های علاقمند به فعالیت در این زمینه بصورت مجازی ( حضوری در صورت تائید کار ) با توضیحات زیر دعوت بعمل می آید: مدلینگ بدون چهره در تمامی لاین ها استایل ، ب...
پویا محمدی
پویا محمدی
مریم سادات
سلام من 22 سالمه سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
پویا محمدی
سارا قاسمی
1403/03/07
نیما نیکروز
سلام من 16ساله میخام تو مدلینگ آقا در گرگان شرکت کنم
19:22
نیما نیکروز
برای ما کارنیست
19:31
1403/03/14
پویا محمدی
سعیده اکبری
13:57
خانوم برای مدل لباس می خوام
سلام بزرگواران. بنده یه خانوم میخوام که استایلشون برای مدلینگ لباس خوب باشه. حقوق ماهی ۳۵ میلیون. لطفاً در صورت داشتن شرایط زنگ و پیامک نزنید. بلکه توی تلگرام یا روبیکا به همین شماره آگهی مشخصات ...
پویا محمدی
مریم بوکان
13:57
1403/04/02
سلام میخواستم مدلینگ شیراز شرکت  کنم کجا باید برم؟
19:37
2 پاسخ
1 تایید
1403/04/17
پویا محمدی
سلام میخواستم مدلینگ شیراز شرکت کنم کجا باید برم؟
سلام خوبید وقت بخیر تلگرام پیام بدید ممنون میشم برای همکاری @aaaaaa1403
08:41
استخدام مدلینگ خانم
به تعدادی مدلینگ خانم با اندامی مناسب نیازمندیم جهت پوشاک مانتو .شومیز .شلوار. کت شلوار
1403/04/22
پویا محمدی
@aaaaaa1403سلام خوبید وقت بخیر بنده چندتا دفتر دارم راحت میتونی کار کنید و آموزش ببینید ممنونم اگه تلگرام پیام بدید ممنون 
15:25
پویا محمدی
onyx
توی شیراز جایی هست مدل بخواد؟
@aaaaaa1403سلام خوبید وقت بخیر بنده چندتا دفتر دارم راحت میتونی کار کنید و آموزش ببینید ممنونم اگه تلگرام پیام بدید ممنون 
پویا محمدی
onyx
مدلینگ عکاسی مانتو (بدون چهره)
مدلینگ(عکاسی بدون چهره) ❌️❌️لطفا اول شرایط رو مطالعه کنید در صورت داشتن شرایط حضوری تشریف بیارید ❌️❌️ ما جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماییم. به شرح زیر مسلط به ...
پویا محمدی
مریم بوکان
پویا محمدی
سعیده اکبری
15:26
پویا محمدی
سارا قاسمی
مدلینگ خانم برای فروشگاه لباس مجلسی
خانم با اندام عالی برای مدلینگ فروشگاه لباس با حقوق بالا ۲۰ تومن چت جوابگو میباشم
پویا محمدی
پویا محمدی
مریم سادات
پویا محمدی
مهنازجعفری
مدلینگ تبلیغاتی خانم ۲۰ تا ۳۱ سال
شرکت تبلیغاتی ماه جهت تبلیغات و برندینگ از علاقمندان عرصه مدلینگ تبلیغاتی دعوت به عمل می آورد. شرایط سنی ۲۰ نهایت ۳۱سال ساکن تهران اولویت اول چهره مناسب میباشد لطفا جهت ارسال مشخصات و یا رزومه فقط از ...
1403/04/23
پویا محمدی
سلام میخواستم مدلینگ شیراز شرکت کنم کجا باید برم؟
12:16
1403/06/01
پویا محمدی
سارا قاسمی
سلام خوبید وقت بخیر تلگرام پیام بدید ممنون میشم برای همکاری @aaaaaa1403 تهران هستیم و شهر های مختلف کسانی هستند که مورد قبول هستند با ما همکاری می‌کند مدل بشی شما
15:54
پویا محمدی
سلام خوبید وقت بخیر تلگرام پیام بدید ممنون میشم برای همکاری @aaaaaa1403 تهران هستیم و شهر های مختلف کسانی هستند که مورد قبول هستند با ما همکاری می‌کند مدل بشی شما
15:54
علیزاده
عکاس و تصویربرداری صنعتی مدلینگ کودک و...
سلام. وقت بخیر ما در استودیو «رادیکال» با تیمی حرفه‌ای و تجهیزات مدرن آماده‌ایم تا در زمینه تولید محتوای بصری با شما همکاری کنیم. استودیوی ما به طور تخصصی در زمینه‌های عکاسی مدلینگ (پرتره)، عکاسی کودک...
1403/06/08
سلام دختر 12 ساله هستم  برا مدلینگ  در اصفهان   دوست دارم شرکت کنم  اگر ممکنه اطلاع بدید ممنونم
15:48
1 پاسخ
1 تایید
1403/06/18
پویا محمدی
Afaf140301سلام آیدی تلگرام هست
22:42
پویا محمدی
سلام دختر 12 ساله هستم برا مدلینگ در اصفهان دوست دارم شرکت کنم اگر ممکنه اطلاع بدید ممنونم
22:42
مهندسین مشاور سادن اسپادان
طراح فاز 2, معمار
مهندسین مشاور سادن اسپادان دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغل: طراح فاز 2 مهارت ها و سوابق: فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری تسلط کامل در نرم‌افزار (BIM) Revit و جزئیات اجرایی عنوان شغل: معمار مهارت ه...
پویا محمدی
مریم بوکان
22:43
1403/06/23
آرزو احمدی
سلام من میخاستم مدلینگ بشم کسی هست احتیاج داشته باشه تهران شریف اباد زندگی میکنم خانم
18:39
1 تایید
آرزو احمدی
پسرمم هس برای مدلنیگ سنش 9سالش خوش صورت 
18:40
1 پاسخ
1 تایید
استخدام مدل لباس خانوم پاره وقت
استخدام نیرو خانم جهت مدلینگ و تولید محتوا در برندی معتبر ساعت کاری ۲ ساعت در روز تصویر چهره معلوم نیست سایز ۳۶ تا ۳۸ قد ۱۶۷ به بالا حقوق توافقی
1403/06/31
ماهک مژدهی
مدلینگ شدن ارزوی بچگیمه میشه گفت این کارو خیلی دوست دارم همیشه یکی از علاقه ها بوده یه دختر 17 سالم با قدی نسبتا بلند چشم ابرو مشکی مخصوص مدل ارایشی و لباس خوشحال میشم راهنماییم کنین
17:10
1 پاسخ
1 تایید
1403/07/18
پویا محمدی
ماهک مژدهی
مدلینگ شدن ارزوی بچگیمه میشه گفت این کارو خیلی دوست دارم همیشه یکی از علاقه ها بوده یه دختر 17 سالم با قدی نسبتا بلند چشم ابرو مشکی مخصوص مدل ارایشی و لباس خوشحال میشم راهنماییم کنین
14:48
پویا محمدی
آرزو احمدی
پسرمم هس برای مدلنیگ سنش 9سالش خوش صورت
14:48
مهندسین مشاور سادن اسپادان
مهندس معماری
استخدام مهندسین مشاور سادن اسپادان مهندسین مشاور سادن اسپادان در استان اصفهان (اصفهان، منطقه ۶، گبر‌آباد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید مهندس معماری جنسیت: خا...
پنج‌شنبه 3 آبان 1403، ساعت 10:36