دنبال کن

می خوام مدلینگ بشم

مدلینگ

1401/08/26
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
08:22
6 پاسخ
5 تایید
مدلینگ
مدل برای زیورآلات
1401/08/30
مهدی محبتی
سلام من 28ساله ورزشکار استایل فیزیک می خوام تو مدلینگ مشهد شرکت کنم از کجا باید شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
12:52
1 تایید
1401/09/02
سلام میخواستم برای مدلینگ ثبت نام کنم باید کجل برم
10:28
3 پاسخ
5 تایید
1401/09/26
سلام میخوام دخترموببرم واسه مدلینگ تومشهدکجابایدبرم
19:50
2 پاسخ
1 تایید
دورکاری ( اداری و ادمین فضا مجازی و مدلینگ)
هلدینگ معتبر در زمینه های: اقتصادی ، تجاری ، آموزشی حهت تکمیل نیرو انسانی خود و فعالیت در توسعه مد( کفش و لباس) و زمینه پوشاک اقدام به جذب نیرو اداری ، مدلینگ ، ادمین فضا مجازی( اینستاگرام)، مدیر می ن...
1401/09/28
مهدی سهرابی
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
سلام
 خانم هستید یا آقا؟
23:15
1 تایید
1401/09/29
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
10:00
1 پاسخ
1401/10/04
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید 
23:45
3 پاسخ
4 تایید
دورکاری (اداری و مدلینگ و ادمین فضا مجازی)
هلدینگ معتبر در زمینه های: اقتصادی ، تجاری ، آموزشی حهت تکمیل نیرو انسانی خود و فعالیت در توسعه مد( کفش و لباس) و زمینه پوشاک اقدام به جذب نیرو اداری،مدلینگ ، ادمین فضا مجازی( اینستاگرام)، مدیر می نما...
1401/10/15
سونیا نعمتی فر
سلام برای مدلینگ بودن کجا ثبت نام کنیم
21:17
4 پاسخ
2 تایید
1401/10/17
من برای   مدلینگ شدن  تو اصفهان  باید کجا برم  و چی کار کنم 
21:10
2 پاسخ
1 تایید
1401/10/18
امیررضا جعفری
سلام پسری هستم ۱۷ساله درعین تحصیل خوش فیس وبور وزیبا هستم میخواستم مدل بشم لطفا راهنمایی کنید ممنون
06:56
بانوان مدلینگ لباس حتی دورکاری پرداختی بالا
به تعدادی خانوم جهت مدلینگ پوشاک ( بدون چهره ) نیازمندیم حتی عزیزان بدون سابقه کار که اشنایی ای ندارند فقط جهت ژورنال و امکان کار حضوری در محل و کار در منزل ( دور کاری ) تسویه روزانه و درآمد ماهیانه ...
1401/10/30
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم
۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم 
00:13
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/12
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد 
کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ 
23:48
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/18
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب 
10:22
5 پاسخ
مدلینگ لباس خانم
یک خانم جوان (تقریباً ۱۸-۲۰) برای مدلینگ لباس زنانه نیاز است در صورت داشتن شرایط سنی فوق پیام بدید تا شرایط بدانید در صورت علاقه مندی شرکت کنید کار به صورت مجازی هست حقوق ثابت هم روزانه ۱میلیون تومان ...
1401/11/20
حمید قجاوند
سلام منم به کار مدلینگ خیلی علاقه دارم ولی خوب به خاطره یه سری شرایط زندگی هی ازش فاصله گرفتم ۲۷ سالمه و از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم که بتونم در این رشته قدمی بر دارم ممنون 
09:45
حمید قجاوند
سلام‌من ۲۷ سالمه قد ۱۸۹ آقا هستم مناسب کار مدلینگ هستم و به این رشته خیلی علاقه دارم از شما درخواست کمک و راهنماییی که بتونم تو این رشته قدمی بر دارم تا به نتیجه برسم سپاس گذارم .
09:48
1401/11/24
رسول اکبرابادی
سلام پسرمو میخوام ببرم واسه مدلینگ ۴ساله اش لطفا کنید راهنماییم کنید
10:42
بانوان مدل و مدلینگ پوشاک
به تعدادی خانوم جهت مدلینگ پوشاک ( بدون چهره ) نیازمندیم حتی عزیزان بدون سابقه کار که اشنایی ای ندارند فقط جهت ژورنال و امکان کار حضوری در محل و کار در منزل ( دور کاری ) تسویه روزانه و درآمد ماهیانه ...
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
10:43
1 پاسخ
1401/11/25
مهشید اختری
سلام  دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
10:46
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/28
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
14:45
5 پاسخ
1 تایید
ویستا فراز رایورز | Vista Faraz Rayvarz
استخدام کارشناس متریال هندلینگ
مهارتهای مورد نیاز: مسلط به طراحی سیستم های متریال هندلینگ، تجهیزات مکانیکی و ماشین آلات صنعتی مسلط به محاسبات مکانیک در طراحی سیستم های متریال هندلینگ، تجهیزات مکانیکی و ماشین آلات صنعتی تسلط نسبی ب...
1401/11/29
مهراس ممبینی
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
سلام پسرم ۱۸ سالشه اراک زندگی میکنیم برای مدل شدنش کجا ببرم؟
09:18
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
18:27
1 پاسخ
onyx
توی شیراز جایی هست مدل بخواد؟
18:33
استخدام مدلینگ لباس مجلسی
استخدام مدلینگ لباس مجلسی برای مزون شاد درباره شما: چهره: طبیعی ودست نخورده ونستبا کشیده آرایش:طبیعی ونچرال وحداقل مینمیال آمادگی برای عکاسی وفیلم برداری با نمایش چهره شما توانایی:مدلینگ، ژست گرفتن،ان...
1401/12/09
سلام من ۲۰سالمه. قدم۱۸۰ میخواستم برم مدلینگ مشهد
16:25
1 تایید
1401/12/17
مهدی
سلام من پسر25ساله علاقه دارم مدل بشم.چهره بور و جذابی دارم به گفته اطرافیان.چشم رنگی قد متوسط دارم.خیلی ها پیشنهاد میدن پیگیر مدلینگ باشم.میتونید راهنماییم بکنید.ممنون میشم
00:12
1402/01/08
مهراج
سلام محمد هستم ساکن شیرازم میخام مدلینگ بشم 21سالمه رپرم واسه لباس لش اینا عالی هستم میتونید عکسام اینستا ببینید mehraj_ 071
12:40
استخدام مدل جهت مدلینگ لباس
با سلام و عرض ادب درآمد ماهیانه عالی بنا به فعالیت شما متغیر کار به صورت حضوری و دور کاری ساعت کاری متغیر و متناسب تایم بیکاری شما بدون چهره بخاطر محدودیت و امنیت عکس مدل محیط امن کاری و امنیت کا...
1402/01/12
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
20:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/01
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا  ی راهنمایی لطفا 
01:00
1 پاسخ
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه  عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم  و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید 
01:01
3 پاسخ
1 تایید
نیازمند مدل
نیازمند مدلینگ خانوم بدون شرایط سنی (پاسخگویی روبیکاو ایتا و تلگرام)فوری 0992XXX0954(نمایش کامل)
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
01:05
2 پاسخ
1402/02/02
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
12:42
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/09
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
00:54
1 پاسخ
مجری طرح و عکاس هستیم
سلام به اطلاع کارفرمایان عزیز میرسانیم جهت همکاری برای پروژه های مدلینگ و عکاسی و طراحی لباس (استایلینگ) و کنترل و هندلینگ پیج های مجازی (اینستاگرام) اماده هستیم امور حضوری:محدوده شرق و شمال تهران ب...
اعظم نعمتی
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
تو خرم اباد هستیم. کجا باید مراجعه کنیم واسه مدلینگ شدن بچه ها
00:57
1402/02/14
سلام میخوام مدلینگ بشم مال اصفهان هستم
16:33
1 تایید
1402/03/02
مهدیه رجایی
منم علاقه زیادی ب مدلینگ دارم ولی نمیدونم کجا برم راهنمایی کنید هیکلو قدم اروپایی هستش*
12:43
به چند نفر مدل خانم جهت پوشاک زنانه نیازمندیم
به چند نفر مدل خانم بین 23تا 35 سال سن با اندام مناسب جهت مدلینگ نیازمندیم
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل
فقط گرگان.
17:06
1 پاسخ
1402/03/06
سمیه دهقانژاد
دروددخترم دوونیم سالشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی
20:14
1 تایید
سمیه دهقانژاد
دخترم دوسالونیمشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی مچکرم
20:15
1 تایید
مدلینگ لباس خانم
یک خانم جوان (تقریباً ۱۸-۲۰سال) برای کار مدلینگ لباس نیاز است در صورت شرایط سنی فوق پیام بدید توجه داشته باشید کار به صورت مجازی خواهد بود تناسب اندام خوب باید باشد واگر چاق هستید شرایط حضور نخواهد بو...
1402/03/07
سلام میخوام پسرم برامدلینگ ببرم مشهدی هستم کجابابدببرم ممنون میشم راهنمایی کنید
05:33
1402/03/08
سلام برای مدلینگ درکرمان لطفا راهنمایی کنید
04:02
برای مدل شدن درکرمان چه اقدامی کنم؟
04:03
مدلینگ بدون چهره و بازیگر خانم بدون سابقه
سلام به چند نفر خانم جهت مدلینگ لباس(بدون چهره) برای شرکت طراحی و تولید لباس روز با . حقوق عالی و به صورت پاره وقت(هفته ای دو روز )جهت عکاسی نیازمندیم امکان همکاری با محصل و دانشجو سن از ۱۶تا ۳۵ ...
رحیم عباسی
سلام من میخواستم مدلینگ بشم
16:09
1402/03/12
نیوشا نیازی
سلام میخام برای مدلینگ ثبت نام کنم کجا باید مراجعه کنم قدم ۱۷۳ وزنم ۶۳
14:54
1402/03/19
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:06
مدلینگ خانم
نیازمند چند نفر مدل لباس خانم صرفا جهت ست ورزشی و مدل خانم جهت صندل و کفش، سن ۱۶ تا۴۰ لطفا جهت شرایط ومشخصات فقط واتساپ پیام بگذارید
شاهین
میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب
سلام بی زحمت مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:08
عکاس
جنسیت : آقا / خانم . سن : 22 الی 35 . حداقل 3 الی 5 سال سابقه کار . مهارتهای مورد نیاز : مسلط به تجهیزات عکاسی ، دوربین و لنزها . مسلط به نور پردازی . مسلط به ادیت عکس . ذوق هنری ، سلیقه خوب و مشتاق ...
شاهین
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:11
شاهین
سلام تعدادی مدل برای همه شهر ها میخوایم با حقوق عالی برای بانوان بدون شرایط با آموزش فوری شماره 0****  شاهین محمدی گروه داریم در واتساب برای بانوان 
23:13
شاهین
تماس بگیرید 0****  
23:27
مدلینگ  لباس
چند نفر خانم جهت مد لباس
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرد 0****  محمدی 
23:27
1 تایید
1402/03/23
ستاره زرانداز
سلام من ۱۹.۲۰ سالمه  میخوام مدل بشم 
بندر عباس ام کجا برم 
20:21
1 تایید
1402/03/27
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون  هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش 
21:26
1 پاسخ
مدلینگ خانم  لاین لباس
مدلینگ خانم جهت لاین لباس با استایل با حقوق عالی نیازمندیم لطفاً مشخصات خودتونو بفرستید
1402/03/28
زکیه سلطانیان
سلام  من ۲۰ سالمه میخوام مدل بشم 
از اصفهان  باید  کجا  بروم
09:58
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
13:41
2 پاسخ
1 تایید
1402/04/02
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش
14:21
استخدام خانم جهت مدلینگ لباس
سلام درآمد عالی کار به صورت حضوری و دور کاری به صورت ادغام تایم کار در هفته سه روز عصر ها بصورت بدون چهره بخاطر شرایط مدل و محدودیت‌ها امکان عکاسی در منزل خودتون نسبت به درخواست شما ژستها ساده و ...
شاهین
14:22
شاهین
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید
شاهین
نسرین رادان
مدلینگ  پوشاک کودک برای آنلاین شاپ
سلام. برای پیج پوشاک کودک، نیازمند یه مدلینگ کودک دختر یا پسر هستیم و علاوه بر عکس باید اجرا در ویدیو هم داشته باشن سن ترجیحا بین ۳ تا ۶ سال باشد برای مکان فیلمبرداری از قبل بهتون اطلاع داده میشود
شاهین
سونیا نعمتی فر
شاهین
من برای مدلینگ شدن تو اصفهان باید کجا برم و چی کار کنم
14:23
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
مدلینگ کفش مجلسی
یک نفر خانم جهت مدل کفش مجلسی ۱۸ تا ۳۰ سال ترجیجا مجرد حقوق مزایا عالی
شاهین
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
شاهین
مهنازجعفری
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
مدلینگ لباس با چهره و بدون چهره لباس
به نیروی خانم برای مدلینگ لباس و کیف و کفش نیازمندیم لطفا کسانی که شرایط را دارند پیغام بگذارند پرداخت حقوق‌ خوب می‌باشد و توافقی
شاهین
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا ی راهنمایی لطفا
14:24
1402/04/06
من برای مدلینگ شدن تو اصفهان باید کجا برم و چی کار کنم
خانم هستیدیا اقا
04:51
سلام من آقا هستم قدبلند وهیکلم خوبه 23ساله ساکن اصفهان 0**** برای مدلینگ
04:54
به چند فیس مدلینگ برای بازدید عروس نیازمندیم
به چند فیس مدلینگ برای بازدید عروس و مدل با موی بلند برای شینیون برای آفیش فیری برای مدلهای تازه کار
1402/04/08
محمد صمدی
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
سلام 0**** تماس 
16:41
1402/04/09
محسن براتی
سلام من میخوام مدلینگ بشم باید کجایه مشهد خودمو معرفی کنم 
11:47
1402/04/12
سجاد کفایی
سلام وقت بخیر میشه بگید کجا میتونم تست مدلینگ بدم؟
07:52
استخدام مدلینگ خانم (لباس)
برای ژورنال اروپایی بدون محدودیت سن و سایز با اموزش و امکان مهاجرت ارسال مشخصات و عکس در چت دیوار
1402/04/14
شاهین
 0****  محمدی 
10:05
1402/04/17
شاهین

22:04
شاهین
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش محمدی هستم 
22:04
پروژه دانشجویی
طراحی پروژه های نرم افزاری معماری از قبیل رندرینگ و مدلینگ طراحی و رندرینگ پروژه های معماری دانشجویی
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرید 0****  محمدی هستم 
22:07
1402/04/19
محمد جعفری
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
سلام وقتتون بخیر... میخوام مدلینگ بشم.. نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم... آقا هستم از اتباع افغانستان هستم ولی متولد ایران
11:21
نرگس قربانی
من نوجوانم اما بدن ایده آل میخوام
22:29
مدل خانم برای لباس زنانه نیاز داریم
برای تکمیل کادر مدل خانم صرفا در تیم مدلینگ و رزومه سازی برای فعالیت علاقمندان به فعالیت در در لاین های استایل، اکسسوری، فانتزی، فول لاین ها بصورت با چهره و بدون چهره بدون محدودیت سنی و بصورت فریلنسری...
1402/04/22
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:41
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:42
شاهین
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
14:43
ساجیران
کارشناس معماری
· کارشناس معماری و یا معماری داخلی · تسلط کامل به Autocad دو بعدی · تسلط کامل به نرم افزار مدلینگ 3 بعدی Rhino · مسلط به نرم افزار 3DS MAX برای Rendering جهت تهیه ر...
شاهین
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
14:43
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
19:53
1 پاسخ
1 تایید
1402/04/24
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
11:27
1 پاسخ
استخدام دکترعمومی خانوم با پروانه درامور زیبایی
ازپزشک عمومی باپروانه تهران مسلط به امور زیبایی بوکال فت. نخ. مدلینگ. ژل.بوتاکس. پی ارپی. لیفت وغیر... سابقه کار حداقل ۲سال حقوق درصدی باقرشهر
رومیناافسرده
سلام من میخام مدل بشم مدل دخترر در هرمزگان بندرعباس 
11:28
1402/05/04
سحر رمضان زاده
سلام میخوام مدلینگ شم داخل قم ، کجا باید برم و چیکار باید بکنم ؟ ممنونم راهنماییم کنید🙏
11:33
1 تایید
1402/05/29
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
22:13
1 پاسخ
1 تایید
همکار مدلینگ لباس
خانم جهت کار مدلینگ لباس نیازمندیم
الهوردی زاده
سلام میخوام در مشهد مدلینگ لباس  بشم خودم ۲۸ سالم دخترم ۱۰ ساله کمکم کنید لطفا مچکرم 
22:16
1 تایید
1402/05/30
عسل طاهری
سلام من ۱۰ ساله میخوام در اصفهان مدلینگ بشم
14:47
2 پاسخ
محمد صمدی
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:59
دفتر معماری تم | Theme Office
استخدام مهندس معمار
شرکت تم آفیس جهت تکمیل کادر خود در استان تهران واقع در اندرزگو از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. مسلط به موارد زیر: -نرم افزار رویت و BIM -نرم افزار اتوکد -ضوابط معماری -فاز 1 و2 -مدلینگ ...
محمد صمدی
عسل طاهری
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:00
1402/06/02
شاهین
۶۳۳۲
تماس 
19:46
1402/06/07
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم 
08:30
2 پاسخ
1 تایید
بانوان مدل پوشاک در منزل
1402/06/12
میخوام.  مدلینگ  بشم
21:32
1 تایید
1402/06/13
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم 
08:36
2 پاسخ
1 تایید
1402/07/13
فهيمه اسدى
سلام من علاقه ب مدلینگی دارم ۱۸سالمه و مشهد زندگی میکنم لطفاً راهنمایم کنید 
11:45
1 تایید
مدلینگ بانوان پوشاک
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن 
11:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/07/17
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید 
19:10
4 پاسخ
1 تایید
1402/07/20
اراد زهرایی
سلام  من میخوام پسرموببرم برامدلینگ مشهد کجابایدببرم
09:04
نیازمند مدل عکاسی محصول (مانتو عبایی مانتو کفتان)
با سلام مجموعه ای نو پا برای شروع برای عکاسی و فیلمبرداری محصولات خود نیازمند مدل می باشد. پرداخت از ساعتی ۳۰۰هزارتومان به بالا نسبت به سابقه و چهره و استایل شما می باشد . در هفته دو روز از دو الی ۶س...
1402/07/23
مهدی دژفر
سلام میخوام مدل شم تو مشهد راهنماییم کنید 
07:40
1402/08/01
یاسر تاجی
سلام وقتتون بخیر چند وقته میخوام مدلینگ بشم از کجا باید شروع کنم
11:15
1402/08/05
زهرا عباسی
میخوام مدل بشم تویزدو۴۴سالمه کجا میتونم این کارو انجام بدم
13:18
3 پاسخ
1 تایید
مدل پوشاک بانوان مدلینگ
1402/08/06
رضا طویهی
 سلام منم خیلی به مدلینگ علاقه دارم میشه بی زحمت راهنمای کنید 
19:00
1402/08/14
پویا محمدی
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن
@afaf140201
سلام تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:11
پویا محمدی
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید
@afaf140201
00:16
مدلینگ استایل و چهره
به تعدادی خانم جهت مدلینگ پوشاک نیازمندیم در تمامی سایز ها بدون نیاز به سابقه کار امکان دور کاری و کار در منزل در چت دیوار و واتس اپ پیام بدین لطفا
پویا محمدی
زهرا عباسی
@afaf140201
پویا محمدی
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم
@afaf140201
پویا محمدی
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم
@afaf140201
00:17
مدلینگ خانم برای لاین لباس
با سلام استخدام نیروی خانم برای مدل های لباس بدون چهره درآمد ماهانه20الی25میلیون حقوق ثابت هزینه رفت و آمد با شرکت جهت ارسال رزومه و مشخصات دایرکت
پویا محمدی
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
 تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:23
پویا محمدی
عسل طاهری
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
00:23
1402/08/18
سلام دختر8ماهه دارم برامدلینگ در شهر یزد کجا باید بروم
14:58
نیاز به بازیگر خانم برای کار بلاگری
به همکار خانم علاقمند به بلاگری و مدلینگ تیزر های تبلیغاتی جهت همکاری در بخش تولید و محتوایی فضای مجازی نیازمندیم ساعت کاری منعطف سن 18تا 35 ترجیحا سابقه حضور جلوی دوربین کار عکاسی مدلینگ نیست و برای ...
1402/08/20
Nima Rahbar
سونیا نعمتی فر
Slm saken koja hastud
23:29
Nima Rahbar
نازنین پروینی
0**** 
23:30
1402/10/12
پویا محمدی
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر 
23:09
به یک خانم مدل نیازمندیم
سلام به یک خانم جوان جهت کار در بوتیک و مدلینگ نیارمندیم
پویا محمدی
سونیا نعمتی فر
سلام خوبید وقت بخیر afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
23:16
1402/10/17
مانیا بیگی
من 16سالمه والیبالیستم حدودا قدم178هست نمیتونم مدل بشم؟
08:39
2 پاسخ
1402/11/10
ترمه محمدی
مهنازجعفری
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام 
07:13
1 پاسخ
مدلینگ خانم لباس
نیازمندچند نفرخانم جهت مدلینگ لباس زنانه بدون چهره و کاملا محفوظ و خصوصی جهت تهیه کاتالوگ دفتر پخش عمده هستیم محدوده سنی ۲۵ تا ۴۰ ترجیحا مجرد حقوق بصورت ساعتی محاسبه می گردد هر ساعت ۹۰۰ هزارتومان بی...
ترمه محمدی
مانیا بیگی
البته ک میتونید نتونستن وجود نداره 
07:14
1402/12/18
نازنین پروینی
@Afaf140301سلام آیدی تلگرام هست
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
22:59
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
23:00
استخدام مدل خانم ( مدلینگ )
از علاقه مندان به حرفه مدلینگ آرایشی و استایل با حقوق و مزایای عالی دعوت به همکاری می شود . * حتی افراد مبتدی * همراه با آموزش و قرار داد معتبر کاری برای افراد مبتدی * شرایط و استاندارد های استخد...
فاطمه مسگر
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل فقط گرگان.
استخدام خانم منشی و دستیار مدیرعامل
آشنا به وظایف حرف گوش کن برای امور مدیرعامل و دفتر یک شرکت معتبر بین المللی در زمینه مدلینگ ارسال مشخصات و عکس در چت دیوار
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
23:01
مدلینگ خانوم بدونه چهره
مدلینگ خانوم لباس کیف کفش با پلاک بدونه چهره امکان دور کاری وجود دارد تمامی سایز
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
رومینا
تینا شوندی
به یک مدل لباس خانم جهت عکاسی
با سلام یه یک خانم مدلینگ جهت عکس برداری محدودیت سنی نداره واسه مزون
زهرا عباسی
مانیا بیگی
23:02
ترمه محمدی
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام
23:02
(51542)پروژه etap =/
سلام ETAP power system study (Short circuit, co-ordination, ...) یه پروژه دارم میخواستم ببینم انجام میدید؟ SLD و هراطلاعات دیگه بخواهید دارم براتون آماده میکنم و همینج...
1402/12/21
هنگامه سلیمانی
سلام من 17سالمه و خیلی علاقه دارم و خوش استایل هستم راهنمایی کنین بی‌زحمت ساکن مشهد
12:42
1403/01/07
نسرین رادان
12:48
سونیا نعمتی فر
12:49
پروژه GIS //(61827)
سلام کار مدلسازی توزیع گونه با مدلهای GAM یا GLM یا CART انجام میدین؟ برای دو گونه میخوام مدلسازی کنم دو گونه دریایی با 5 فاکتور محیطی با یکی از روش های GAM یا GLM یا CA...
مهنازجعفری
مهنازجعفری
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
پذیرش نیروی خانم جهت مدلینگ پوشاک
پذیرش نیروی خانم جهت مدلینگ پوشاک عکاسی با چهره یا بدون چهره لطفاً مشخصات قد ، وزن ، سایز و عکس استایلتون را از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال فرمایید کار پروژه‌ای با حقوق عالی پرداخت و تسویه حقوق رو...
1403/01/09
سارا قاسمی
سلام برای مدلینگ شدن کجا ثبت نام کنم؟
08:12
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403، ساعت 16:19