دنبال کن

کاردرمنزل

بسته بندی

1400/08/29
فرخنده ظهیریان
ماچندخانم هستیم که کاردرمنزل مثل بسته بندی حبوبات یا ترشی انداختن رو انجام میدیم
19:54
10 پاسخ
19 تایید
بسته بندی
بسته بندی باشه .حقوق ماهانه سروقت پرداخت بشود
دنبال کار بسته بندی هستم هر بسته بندی باشه
21:05
3 پاسخ
14 تایید
1400/08/30
کمال زارع
سلام دنبال کار  در منزل هستم ساکن تهران
06:12
زهرا علوی
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم.شهریاسوج
08:20
بارجیل | Barjil
استخدام کارمند ارسال و بسته بندی (شیفت عصر)
حواستان جمع است و اهل کار تیمی هستید؟ ما در تیم بسته‌بندی و ارسال خود نیاز به فردی با روابط عمومی خوب داریم که کنار باقی همکاران به خوبی بتواند به کارش مشغول شود. شرایط رشد و توسعه را هم فراهم کرده‌...
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم هر بسته بندی باشه
20:47
1 پاسخ
5 تایید
سلام دنبال کاردرمنزل هستم در محمدیه قزوین
21:22
1 تایید
1400/09/01
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم شهر سنندج 
ممنونم اگر اطلاع  بدید  بهرامی
07:34
1 تایید
بسته بندی
نیروی کار جهت کار بسته بندی چای و کار خدماتی
سلام دنبال کار در منزل برای بسته بندی هستم در اصفهان
18:07
4 تایید
1400/09/02
سلام دنبال کار بسته بندی هستم در منزل ملارد کرج هستم
04:52
سوری
سلام دنبال کار در منزل هستم تهران شهر ری 
10:19
بسته بندی
نیاز مند یک نیروی جوان کم سن پسر یا خانم برای بخش بسته بندی کارگاه نانو اولویت با آقای کم سن هست. شرایط ساکن پونک یا نزدیک به پونک باشه وسیله داشته باشه خیلی خوبه اگر ندارین مشکلی نیست سرویس رفت وبر...
زهراجعفری
سلام بسته بندی  کاردرمنزل قزوین  اقبالیه  میخوام بیارم بسته بندردرمنزل انحام بدم

12:12
Mina Hoshdel
سلام دنبال کار بسته بندی در خونه هستم در اردبیل
12:16
1 پاسخ
دنبال کار در منزل هستم هرنوع کاری باشه انجام میدم متاهلم و بچه ندارم
12:45
1 پاسخ
1 تایید
همکار کارخانه تزریق پلاستک
نیازمند کارگر برای تولید کردن با دستگاه :مواد درست کردن :آسیاب کردن نظافت کردن رو سالن :بسته بندی. و کار های غیر ه ۸ساعت کار حقوقش 9 تومان ۱۲ساعت کار حقوق 12تومان
بهاره جلولی
سلام خانم۲۷سال هستم نیازمندکاردرمنزل تهران بومهن
13:45
نیشتمان پورحسین خان
سلام دنبال کار بسته بندی ماسک در منزل هستم. شهر بوکان استان آذربایجان غربی 
15:07
سلام دنبال کار در منزل در اصفهان هستم ممنون میشم کمکم کنید

18:50
جذب نیرو مجرد آقا در قسمت های مختلف فروش
انبار موادغذایی واقع در تهران و شیراز به تعدادی نیروی مجرد آقا باشرایط جسمانی و روحی سالم در بخشهای: حسابداری،امور اداری حراست،نگهبانی رانندگی،کمک راننده باغبانی توزیع و پخش تاسیسات انبارگردانی،بسته ...
1400/09/03
سلام وقت بخیر ،دنبال کار بسته بندی در منزل هستم در اردبیل 
05:47
1 تایید
1400/09/04
پیمان آلاشتی
سلام یه خانم ۳۶ساله هستم دنبال کار در منزل چون بچه کوچیک دارم و نمیتونم بیرون کار کنم.از شهر زیبای بابلسر.
13:00
سلام کاردرمنزل هستم از بومهن
17:11
صندوقدار با سابقه و مسلط
کترینگ پیرمستان برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط نیازمند است‌. صندوقدار خانم با سابقه از ساعت ۱۱ تا ۵ با دو روز مرخصی در ماه با حقوق ۷.۵۰۰ کانترکار جهت بسته بندی غذا مسلط به محدوده گوهردشت از س...
رقیه علی حسینی
سلام دنبال کار در بسته بندی در خانه هستم هر کاری باشه تبریز
21:35
1400/09/05
لیلا
من هم دنبال کار  درخانه بسته‌بندی میگردم هر چیزی باشه  باشه
07:49
1 پاسخ
لیلا
لیلا
من هم دنبال کار درخانه بسته‌بندی میگردم هر چیزی باشه باشه
از تبریز
07:50
نیازمند 5 نفر خانوم جهت بسته بندی ظروف یکبار مصرف
با سلام نیازمند 5 نفر خانوم زرنگ کاری جهت بسته بندی ظروف یکبار مصرف درکارگاه از ساعت 8 تا 5 عصر نهار صبحانه و سرویس رفت و برگشت داریم بیمه هم بعد یک ماه کاری که دیدم ثابت میاین میکنیم حقوق پایه مونده ...
معصومه معزز
سلام دنبال کار بسته بندی میگردم معصومه معزز اردبیل
09:17
خانم هستم جویای کار در منزل خودم یا منزل کارفرما ،اشپزی ،ترشی ، مربا ، سرخ کردن سبز یجات ،، یا بسته بندی جوراب ، ، بسته بندی حبوبات انجام میدم ،، از فردیس کرج ،
12:53
دنبال کاردرمنزل هستم درگنبدکاووس
20:15
1 پاسخ
کارشناس فروش - خانم
برقراری ارتباط موثر با مشتریان برنامه ریزی و مدیریت سفارشات ثبت سفارشات-بررسی امور و فرایندهای اولیه سفارش گذاری مثل بررسی کارت چاپی و ... نامه نگاری های درون و برون سازمانی ارائه گزارشات مدیریتی مسلط...
1400/09/06
سکینه دریادل
مندنبال کار منزل. هستم در تبریز
13:57
سکینه دریادل
دنبال کار در منزل هستم تبریز0**** 
13:57
1400/09/07
سلام کاردرخانه خودم انجام میدم نیازبه کاردارم ممنون دررشت
11:55
استخدام نیروی مونتاژ و بسته بندی با جای خواب
استخدام و جذب نیروی کار برای خط مونتاژ،بسته بندی و فروش لوازم خانگی ✳️محدوده سنی : ۲۱ تا 28 سال ✳️مدرک تحصیلی: دیپلم ✳️بیمه : تامین اجتماعی بعد از ماه اول ✳️پرداخت پاداش سنوات عیدی بسته های تشویق...
سلام دنبال کار در منزل هستم 
13:02
شهناز سرپرست
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی از شهر اردبیل
14:44
فرخنده ظهیریان
ماچندخانم هستیم که کاردرمنزل مثل بسته بندی حبوبات یا ترشی انداختن رو انجام میدیم
سلام بنده هم دنبال کار در منزل هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
16:43
فعالیت در ساندویچی
همکار آقا یا خانم بصورت تک شیفت یا دو شیفت از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ و عصر ها از ساعت ۱۶ الی ۲۲ فعالیت مورد نظر : تهیه و آماده کردن و بسته بندی مواد ساندویچ ویژگی مورد نیاز : برقراری ارتباط خوب ، خوش بخرد...
کار در منزل نیازمندم دماوند گیلاوند شماره 0**** 
18:09
1 تایید
دنبال کار بسته بندی در منزل هستم کرج
22:00
1400/09/08
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم نیازبه کاردارممنون میشم ساکت رشت
04:47
بسته بندی نبات
با سلام به چند نفر نیرو خانوم برای بسته بندی نبات نیاز مندیم حقوق به موقع پرداخت میشود بیمه دارد +پاداش
سلام نیازبه کاردارم درمنزل خودم بسته بندی  ممنون میشم ساکن رشت هستم
04:58
1 پاسخ
سلام من یه زن خانه دار هستم که دنبال کار در منزل هستم بسته بندی جوراب یا حبوبات از رزن
05:04
سلام دنبال کار بسته بندی هستم ساکن اصفهان ۴۳ سالمه
07:14
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
رباب گفتاری
سلام دنبال کار درمنزل هستم بسته بندی یا هر کاری باشه لطفاکمک کنید... تبریز
10:37
دنبال کار بسته بندی درمنزل هست  هربسته بندی باشه ساکن رشت
17:21
سلام  دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اصفهان
23:02
1 تایید
بسته بندی زغال کبابی
به یک نیروی کار برای کارگاه بسته بندی زغال به صورت دائمی اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست 0935XXX4421(نمایش کامل)
1400/09/10
فاطمه امدادی
سلام من خانم هستم بسته بندی حبوبات میخواستم از شهر ارومیه
16:01
سلام نیاز مند کار بسته بندی در خانه هستم ساکن شیراز هستم
20:59
1 تایید
مریم صدری
سلام  دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم ساکن بهارستان  اصفهان وسرپرست خانواده ویک فرزنددارم.ممنون  میشم کمک کنید.
21:24
نیرو خانوم
نیرو خانوم جهت کارخانه بسته بندی دارو
مائده جوان پرست
سلام دنبال کار درمنزل هستم ازقبیل انواع بسته بندی و.... یه کوچولو هم خیاطی  بلدم چرخ صنعتی دارم
استان گیلان رشت
22:23
1400/09/11
سلام دنبال  کار در منزل هستم خیلی نیاز به این کار دارم 
08:46
سلام دنبال کار در منزل هستم از اصفهان
08:47
به چند خانوم برای بسته بندی خشکبار نیازمندیم
به چند خانوم منظم وبا رعایت شهونات اسلامی برای بسته بندی خشکبار با حقوق توافقی وپرداخت کرایه نیازمندیم لطفا مشخصات وشماره تماس ارسال کنید باشما تماس می گیریم
سلام من جویای کار درمنزل هستم بسته بندی حبوبات یالباس فرقی نمیکنه. رشت
14:16
سلام نیازبه کاردارم درمنزل خودم بسته بندی ممنون میشم ساکن رشت هستم
کارتلفنی انجام میدهد
14:45
راضیه صادقی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم.شهرستان کوار
16:23
کار در کارگاه بسته بندی زغال
بسته بندی زغال کبابی دستمزد بر اساس تعداد بسته های تولید شده هست اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست
بهارسیاوش3133
من ههم دنبال کاکار بسته بندی در منزل هستم از سهند0**** 
17:46
1400/09/12
مهری موسوی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم هستم ،هر بسته بندی باشه ، به این کار نیاز دارم ، تهران نسیم شهر اکبر آباد
16:29
مهری موسوی
دنبال کار بسته بندی در منزل خودم  می گردم به پولش نیاز دارم 
16:32
کارگر بسته بندی
باسلام به یک خانواده ۳نفره یا ۴ نفره کاری بابت بسته بندی نیازمندیم درضمن یک خانه دراختیار آنها گذاشته می‌شود لطفا خانواده‌ای که نیاز به مسکن وکار دارند تماس بگیرند (اتباع پذیرفته میشه)
سلام کاردرمنزل هستم ازکازرون
22:01
1400/09/13
شهربانو عبدی
من دنبال  کاردرخانه هستم
06:49
اعظم ارفعی
با سلام و احترام.دنبال کار در منزل هستم در الهیه مشهد.ممنونم.
08:50
تولید و بسته بندی رشته آش
به تعدادی نیروی کار خانم و آقا جهت کار در کارخانه رشته بری یاسی نیازمندیم .
سلام دنبال کار در منزل از اصفهان هستم ممنونم🙏🙏
09:18
فا
سلام  نیازمند کاردرمنزل هستم از هشتگرد
18:18
1400/09/14
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی از تهران
09:54
کار در منزل با گوشی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
1400/09/15
سولماز صبوحی
سلام دنباله کاره بسته بندی درمنزل هستم 
05:30
سمیه شهریار
سلام خسته نباشید.من نیاز فوری به کار درمنزل دارم دارم.بسته بندی یا هرچیزی خودم میام تحویل میگیرم تحویلم میدم .ممنون میشم اگه سراغ دارین منم معرفی کنین.مرسی
08:44
سمیه شهریار
سلام خسته نباشید .من از اردبیل هستم نیاز فوری به کار درمنزل دارم.ممنونم
08:46
کار مختص بانوان. آنلاین در خانه با گوشی
به نام خداوند بخشنده و مهربان باسلام خدمت بانوان عزیز اگه بچه کوچک داری و نمیتونی بیرون منزل کارکنی بیا برات پیشنهاد کاری بدم ک داخل محیط امن خونت انجام بده و صاحب درآمد شو و بدون سرمایه و مدرک تحصیل...
علی امیری
سلام خسته نباشید من جویای کار در منزل مثل بسته بندی هستم ممنون میشم راهنماییم کنین مرسی
09:57
دنبال کار در منزل هستیم فقط بسته بندی باشه
11:30
سلام ماچندتاخانوم هستیم دنبال کاردرمنزل هستیم بسته بندی مشهد
15:13
استخدام کارگر ساده خانم جهت بسته بندی
برای بیرون کار نداریم خواهشا تماس با پیام ندید ✅️جهت افزایش تولید در کارگاه تولیدی به چند نفر خانم زیر ۳۲ سال نیازمندیم ✅️ محیط زنانه ، کار دایم ، محیط بهداشتی و سالم ✅️ پرادخت حقوق ( روزانه ، هف...
ما چندتا خانوم کاردرمنزل بسته بندی نیازمندیم مشهد
15:14
1400/09/16
زهرامحمدرضایی
سلام من نیازمند کاردرمنزل بسته بندی هستم دراهواز ممنون میشم راهنماییم کنید چون نمیشه به همه کاراعتمادکرد اکثرتبلیغا برا بسته بندی دروغ هستن
09:54
مریم مرادی
فرخنده ظهیریان
سلام خسته نباشید  من همراه خواهر و مادرم جویای کار بسته بندی در منزل هستیم.ساکن قرچک
13:17
هیرکان پخش
استخدام سرپرست وبازاریاب(فروشنده حضوری)مواد غذایی
شرکت توزیع مواد غذایی هیرکان پخش جهت تکمیل کادر پرسنل فروش خود اقدام به جذب بازاریاب (فروشنده) حضوری خانم و آقا در استان مازندران با درآمد بالا مینماید. کالاها: 1-اشی مشی 2-آبمیوهای لیمون 3-گلاب 444 ...
زهرا اسماعیلی
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه از سربندان هستم
18:21
امامی
سلام دنبال کارخیاطی توخونه هستم چرخ صنعتی راسته دوز وسردوز دارم کارهای مزون وشخصی دوزی کار میکنم 0**** 
18:49
1400/09/17
سلام من نیازمندکاردرمنزل هستم ممنون میشم راهنماییم کنین مشهد
11:56
استخدام نیرو خانم
چت دیوار پیام دهید تماس پاسخگو نیستم به تعدادی نیروی خانم در شرکتی معتبر برای کار بسته بندی نیاز مندیم کار در شهر قدس(قلعه حسن خان) هستش ساعت کاری ۸تا۱۷ با صبحانه و نهار کار راحت و بدون نیاز ب تجرب...
1400/09/18
مریم جعفری
سلام  نیازمندکاردرمنزل بسته بندی هستم از قزوین 
06:17
فرخنده ظهیریان
سلاام من میخواستم کاردرمنزل انجام بدم شرایطش چیه؟
07:36
1 پاسخ
1400/09/19
سلام سه نفر هستیم و دنبال کار بسته بندی هستیم از قم
13:28
استخدام خانم بسته بندی
انتهای بلوار طبرسی اول نبش میدان فجر
1400/09/20
قانعی نسب
سلام  نیازمند کار هستم در منزل مثل بسته بندی کردن   سبزوار
16:51
1400/09/22
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم هر بسته بندی باشه
من دنبال کاربسته بندی درخانه هستم هربسته بندی باشه
03:51
فاطمه یزدانی
فرخنده ظهیریان
سلام میشه به من هم معرفی کنین؟ 
10:53
1 تایید
انباردار، متصدی خط بسته بندی قهوه
مجموعه قهوه آژو جهت تکمیل کادر خود آماده همکاری با یک نیروی آقا مطابق با شرایط ذیل میباشد. *مجرد *سن بین 20 الی 35 سال *خوش برخورد *خوش اخلاق *دارای توان بدنی قابل ملاحضه *نداشتن مشکلات جسمی، حرکتی *...
ا
سلام خسته نباشید من دنبال کار در منزل هستم ممنون میشم راهنمایی کنید در پردیس زندگی میکنم
12:08
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ازمراغه
تارا برزگران
دنبال کاردرمنزل هستم.بسته بندی هرچیزی
15:34
خانم جهت نظافت استخدام خانم خانم خانه دار
سلام ، روی نقشه مسیر زدم . خانم مستقل و مجرد جهت خدمات نظافت گردگیری شست شو بسته بندی ، فقط یکنفر ماهانه ، حقوق ۹ تومن کمک هزینه .مسیر دور باشه موردی نیست . ( موجه بدون حاشیه تروتمیز ، متعهد وقت شناس ...
ظفری
سلام من دنبال کار درمنزل هستم
23:26
ظفری
سلام  خسته نباشید من جویای کاربسته بندی درمنزل هستم.شهرستان نهاوند
23:29
1400/09/23
سمیرا کمالی کمالی
سلام  من  ساکن ا سلامشهر هستم  دنبال  کار بسته بندی هستم 
07:49
استخدام نیروی کار در منزل ( بسته بندی )
استخدام جهت کار در منزل ؛ حقوق بین ۷ الی ۱۵ میلیون تومان در ماه ؛ بدون محدودیت سنی ؛ بیمه و تسویه حقوق به صورت انی؛ ظرفیت محدود
زهرافرخی
سلام.دنبال کار در منزل  هستم.ساکن کرمانشاه.هستم.کارمثل بسته بندی حبوبات  .ممنون میشم. اگه قبول کنید
12:24
1400/09/24
سلام دنبال  کار در منزل مثل بسته بندی میگردم استان آذربایجان شرقی شهرستان مراغه لطفاً اطلاع بدین 
10:39
فاطمه بهمنی
سلام من در شهر مشهد زندگی میکنم وکار ساده ای درمنزل  میخواهم که جای کمی بگیرد 
12:04
نیروخانم و اقا جهت بسته بندی شانسی در منزل خودتان
با سلام به مناسبت افتتاحیه شرکت بررگ الماس جهت تکمیل کادر خودت جهت بسته بندی شانسی در منزل خودتان به 40 نفر نیروی اقا و خانم نیاز مند هستیم لطفا جهت ثبت نام فقط در برنامه ایتا پیام بزارین جهت تماس نگی...
سلاام منمم کار بسته بندی میخواستم ساکن اهوازم آیدی تلکراممasalraoofnia
19:35
1400/09/28
امیرصادقی
سلام جویای کار درمنزل هستم بسته بندی لباس جوراب ویالیمو عمانی....فقط در اهواز
لطفا فقط به  این شماره درواتساپ پیام دهید0**** 
10:52
1400/10/01
کوکب پاکباز نسب
سلام  من دنبال کار بسته   بندی   هستم  در منزل بوشهرم  لطفا راهنمایی  کنید
21:04
کارگر خانوم
به یک کارگر خانوم جهت کار در رستوران جهت سالن داری نظافت شستشو و بسته بندی غذا نیازمندیم ادرس بلوار ۲۲ بهمن بین بهمن ۲۱ و ۲۳ عمارت اجری
1400/10/02
دنبال کار در منزل تهران هست
13:04
معصومه نوروزی
سلام دنبال کاردر منزل بسته بندی هستم ساکن چناران
17:24
1400/10/03
وحیده مجیدزاده
سلام من خانم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اردبیلم  لطفا راهنمایی کنید ممنون
07:44
استخدام همکار اقا در فست فود
سلام به دو همکار اقا (کارگر ساده) برای شست و شو ظروف و زمین و نظافت اشپزخانه و میزها و بسته بندی غذاها نیازمندیم به همراه سرویس برگشت به خانه ساعت کاری ساعت ۴ عصر تا ۲ الی ۳ شب فست فود سرزمین کیلو...
1400/10/04
مینا قیاسی
دنبال کاردرمنزل هستم 
10:20
سلام
نیازمند کار در منزل هستم،. اصفهان. 
11:09
1400/10/05
مقدم
سلام به نظرتون این سایتها کلاه برداریه؟؟؟؟
22:20
کاردراشپزخانه
باسلام به یک همکارخانم جهت کاردر اشپزخانه (بسته بندی غذا،شستشوی ظروف,اماده سازی برخی مخلفات) با ساعت کاری 9صبح تا 5عصر باحقوق ماهیانه 6میلیون تومان نیازمندیم لطفا ساعت12ظهربه بعدتماس یا مراجعه فرمایی...
1400/10/06
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم یا کارفرما هستم هر بسته بندی فرقی ندارد ممنون میشم کمکم کنید مشهد زندکی یکنم
03:27
1 پاسخ
سلام من کار در منزل میخواستم
09:10
سلام ساکن ملارد _صفادشت هستم جویای کار در منزل
11:30
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه، پاداش و مزایا...
سمیه بهلولوند
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم. تهران منطقه 18.خانوم هستم. 
12:42
1400/10/07
نرگس ارزم
سا‌کن یزدهستم باشمار0**** 
07:15
اکرم طاهری
سلام جویای کار بسته بندی در منزل میباشم اگر حبوبات و یااسکاچ باشه بهتره نسبت به کار خیلی حساس و مسئولیت پذیر هستم از کرج گرمدره🙏
13:01
کنارک برودت
برق کار صنعتی
استخدام کنارک برودت شرکت کنارک برودت جهت تکمیل کادر خود در استان‌ سیستان و بلوچستان از افراد واجد شرایط از استان اصفهان دعوت به همکاری می‌نماید. برق کار صنعتی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار ن...
سلام به شدت دنبال کار بسته بندی در منزل هستم ساکن کرمانشاهم

15:36
1400/10/10
صفی الله جباری
دنبال   کار بسته بندی درمنزل هستم
21:28
1400/10/14
فاطمه خواجوی
سلام من دنبال کاردرمنزلم بسته بندی حبوباتت یاهم
17:06
استخدام نیرو کار در منزل ( بسته بندی )
استخدام جهت کار در منزل حقوق بین ۷ الی ۱۵ میلیون تومان در ماه بدون محدودیت سنی بیمه و تسویه حقوق به صورت آنی ظرفیت محدود
فاطمه خواجوی
سلام دنبال کاردرمنزلم بسته بندی شکلات یاهم حبوبات
17:09
1400/10/16
من خانم یوسفی هستم آز مشهد دنبال کار بسته بندی در منزل هستم
22:13
1400/10/17
فرزانه نادری
دنبال کار بسته بندی هستم از 
10:09
کنتراتی کارگر برای پر کردن و بسته بندی
نیازمند کارگر برای پر کردن و بسته بندی خاک گلدان شروع کاری از اول فروردین سرویس نداره محل کار پردیسان برای اطلاع از قیمت حضوری تشریف بیارید
فرزانه نادری
شهرستان
1 پاسخ
فرزانه نادری
 تماس میگیرم
1 پاسخ
طاهره رضایی
سلام متقاضی کار بسته بندی در منزل هستم . شهر تهران جمالزاده
15:31
کنارک برودت
برق کار صنعتی
استخدام کنارک برودت شرکت کنارک برودت جهت تکمیل کادر خود در استان‌ سیستان و بلوچستان از افراد واجد شرایط از استان تهران دعوت به همکاری می‌نماید. برق کار صنعتی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نو...
1400/10/24
فرخنده ظهیریان
سلام خانم ظهیریان منم دنبال بسته بندی درمنزل میگردم میشه راهنمایی کنین باتشکر🙏
22:24
1400/10/25
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم با هرشرایطی چون خیلی نیاز دارم
09:20
1 پاسخ
1400/10/26
هادی کهنهٔ
سلام دنبال کاردرمنزل هستم 
07:13
شرکت صنایع سازه های سبک
۱_ منشی خانم با روابط عمومی بالا ۲_ کارمند خانم جهت پیگیری مناقصات مرتبط با امور عمرانی ۳_ کارمند خانم جهت پروژه های عمرانی ۴_ خانم جهت بسته بندی
1400/10/28
سلام دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه یا درست کردن ترشی فرقی نداره 0****  شهربهبهان
00:18
سلام خسته نباشید. دنبال کار در منزل هستم  در تبریز 
12:08
ابراهیمی
سلام  دنبال  کاردرمنزل هستم خیلی نیازدارم
اگه میشه زودترخبربدین بسته بندی باشه 0**** 🙏🙏🙏🙏
13:08
کار در منزل بسته بندی ماسک
سلام نیرو نیاز داریم جهت بسته بندی ماسک در منزل پیک شرکت میاره تحویل میده بعد اتمام کار هماهنگ میشید با همکارامون پیک میاد ازتون تحویل میگیره همونجا هم دستمزدتون رو تسویه میکنه بخاطره اینکه شرکت میخ...
1400/11/02
مریم محمدی
فرخنده ظهیریان
سلام به دنبال کار در منزل بسته بندی هرچیزی هستم استان گلستان آزادشهر
04:37
1400/11/09
سکینه قربانی
سلام نیازمند کاردرمنزل هستم
18:22
1400/11/10
Zohreh
سلام دنبال کار در منزل هستم از اصفهان
15:24
منشی دانشجو
منشی دانشجو می پذیرم بسته بندی لوازم ارایشی
فاطمه علی دادی
سلام دنبال کار بسته 
16:48
1400/11/12
فریده نوزادی
سلام 
10:44
1 پاسخ
زهرا اسماعیل زاده
اینجانب زهرا اسماعیل زاده  کار در منزل را انتخاب کردم و  دو بار پول واریز کردم دفعه اول  که واریز کردم خانم نگار بختیاری سریع پاسخ دادن  وگفتن 5بهمن ساعت 4 بسته حبوبات برای بسته بندی ب دستت میرسد ولی نرسید بعد چند روز دوباره بیست تومان برای کارت اشتراک خواستند وهمان لحظه واریز کردم تقریبا دوهفته هست که جواب نمیدن هر چقدر اس میدم جوابی نمیدن ضمنا آدرس دفترشون رشت خ معلم خانه پژوهش به مدیریت آقای ثنائی هست که مراجعه کردم ادرس را پیدا نکردم در ضمن نیاز شدید مالی دارم شماره موبایل0****   هست امیدوارم که شما ب شکایت ما رسیدگی کنید باتشکر از لطف شما   
تاریخ 12 /11/ 1400
14:11
وسط کار کارگاه بسته بندی
فردی زبر و زرنگ و تند محیط کاملا زنانه بسته بندی کیف وجامدادی و غیره پنجشنبه ها ساعت پنج شروع از6فروردین
وثوق
سلام من متأهل هستم بچهم خیلی کوچیکه دنبال کار در منزل هستم شوهرم مریضه لطفاً اگه بسته بندی بدون فروش داشتین بهم زنگ بزنین خیلی لازم دارم بچم شیر خشک میخوره پول نداره واسش بخرم  از یزد هستم
22:49
1400/11/13
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم خیلی به این کاراحتیاج دارم ازلرستان شهرستان بروجرد
10:12
1400/11/16
دنبال کار درمنزل هستم 
19:04
استخدام در انبار با بیمه و سرویس (دیجی کالا).
آغاز استخدام سال ۱۴۰۳ دیجی‌کالا ⬇️ محل مصاحبه: کرج همکاران ما، در مراحل پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند. همکارانمون از موارد زیر برخوردارند: ✅ حقوق دریافتی از ۱ ...
1400/11/18
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم اصفهان و شهرکرد
05:35
1 پاسخ
سلام  دنبال کار بسته بندی  درمنزل هستم .ساکن قم 
06:00
مژگان منفرد
سلام  کاردرمنزل نیازمندم
13:48
استخدام نیروی انبار با مزایا و بیمه (دیجی کالا
آغاز استخدام سال ۱۴۰۳ دیجی‌کالا ⬇️ محل مصاحبه: کرج همکاران ما، در مراحل پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند. همکارانمون از موارد زیر برخوردارند: ✅ حقوق دریافتی از ۱ ...
عباسی
سلام من  دنبال کاربستهبندی منزلهستم  تهران
15:20
سلاام دنبال کارهستم درمنزل ساکن مشهدهستم هرنوع بسته بندی باشه عالیه 
1400/11/20
اگرم اکرامی پور
سلام.دنبال کار درمنزل. هستم بسته بندی هرچی باشه .ممنون
13:03
رادمان
بازاریاب تلفنی و ویزیتور
شرکت رادمان سازه : حوضه فعالیت با افتخار ما در صنعت پوکه معدنی و صنعتی : صنعت ساختمان، برای شیب بندی و کف سازی و عایق دیوارها مخلوط با گچ تولید قطعات بتنی و دال ها و دیوارهای پیش ساخته و بلوک های سبک ...
1400/11/26
سمیر رحیمی
سلام سمیر  هستم دنبال کار 0**** 
17:49
1401/01/24
باسلام خواهش میکنم نیازمند کاردرمنزل هستم سرپرست خانواده م ۴۰ساله م
1401/01/25
سلام دنبال  کار بسته بندی در منزل هستم
کارگر ساده کارخانه قطعات خودرو
استخدام کارگر ساده در کارخانه قطعات ایرانخودرو ⬅️《شروع به کار فوری》 کارگر ساده خانم تا 40 سال و آقا تا 45 سال استخدام در قسمت : مونتاژ،بسته بندی،اپراتور دستگاه (دریافتی حقوق بین 10 تا 14 م) است...
1401/01/30
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم شهر خرمشهر 
09:03
علیزاده
Mina Hoshdel
سلام دنبال کار بسته بندی در خونه هستم در اردبیل
سلام شما کار پیدا کردید؟
11:05
1401/03/05
کار در منزل کسب درآمد از اینترنت سایت گزرو  دات کام  ،پرداخت به ازای ثبت نام  و همکاری در فروش  
02:26
ظرفشور و بسته بندی
رستوران بهار هشتم واقع در خیابان وحدت بین وحدت21و23 جهت تکمیل پرسنل خود به یک نیرو ظرفشور و بسته بندی کار نیازمند است. نیرو متعهد و منظم و سریع نیازمند هستیم . لطفا تماس حاصل فرمایید . ساعت کار از ساع...
سلام دنبال  کار درمنزل هستم ساکن رشت
19:57
1401/03/07
سلام یه خانم 37ساله خستم اهل و ساکت یزد جویای کاربسته بندی حبوبات هستم
13:03
من دنبال کار در منزل بسته‌بندی هستم
14:57
استخدام نیرو برای تولیدی قطعات کمپرسور و یخچال
استخدام حداکثر ۳۰ سال پذیرش برای بخشهای مختلف قبیل: تولید، توزیع، بسته بندی، انبار داری، مونتاژ، کنترل کیفیت و ... پایه حقوق ۱۶ میلیون دارای جای خواب و سرویس رفت و برگشت برای پرسنل بومی بیمه تامین ا...
Salma bklari

سلام درود  خدمت شما بزرگوارمن احتیاج به شعل بسته بندی هستم درمنزل چون بیماری ام اس دارم واطلاع دارید هزینه های دارویی چقدر زیادوسرسام اورهست ادرس اصفهان شهراصفهان خیابان فروعی جنب بانک صادرات مسجالمعاددنبال جوی آب مسجد خانم کرمانی بن بست نصیر شماره  تماس 0**** خواهشمندم اگه بسته بندی در منزل داشتید با این شماره باهام تماس بگیریدسپاسگزارم سلامت شاد جاویدباشید🙏🙏🙏
15:36
فرخنده ظهیریان
سلام میشه شماره تماس یا سایت شرکت بسته بندی بفرمایین نیازدارم به کار
15:47
1 پاسخ
1401/03/09
شیرین نظری
سلام دنبال کار در منزل  هستم  بسته بندی  هرچی باشه    از قهدریجان  اصفهان هستم
09:56
آریا پلیمر پیشگام
تکنسین فنی تولید
استخدام آریا پلیمر پیشگام شرکت آریا پلیمر پیشگام در سال 1387 تاسیس و کار خود را به عنوان یک شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز کرد. آریا پلیمر پیشگام به عنوان یک شرکت خلاق، پویا و در ...
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ساکن اصفهان 
12:01
مهنازهوشیاری
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ساکن اصفهان
12:02
1401/06/16
ابی
سلام دنبال کا بسته بندی در منزل هستم.بابل
08:32
نیروی انبار فروشگاه اینترنتی
به یک نیرو خانم زیر ۳۰ سال با جدیت در کار ، دقیق ، کم حرف، کم حرف، کم حرف با حوصله جهت کارهای انبار پوشاک، شامل : چک کردن، شمارش، ثبت،. آماده سازی و بسته بندی نیازمندیم. اهل خرید اینترنتی و ...
1401/06/17
اعظم حیدری
سلام دنبال کار بسته‌بندی در منزل هستم .
09:46
1401/06/18
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل بسته بندی هستم
شهرکرد
13:20
2 پاسخ
1401/07/20
جولایی
سلام،نیازمند کاری هستم که بتونم داخل خونه انجام بدم،خانم هستم سرپرست هستم،اصفهان،ممنون
18:52
سرپرست طراحی و گرافیک
شرایط: توانایی بالا در طراحی انواع تصویرسازی های سوشال، بنر و بیلبورد تبلیغاتی، آگهی و اینفوگرافیک و وبسایت/لندینگ مسلط بر نرم‌افزارهای مطرح طراحی و دانش بروز در زمینه طراحی دیجیتال تسلط به مبانی طرا...
1401/07/23
الهام
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم از مینودشت
18:44
1401/07/24
زهرا عمویی
دنبال کار در منزل خودم هستم اگه دارین منم هستم ما هم. در تبریز هستیم 0**** اینم شماره تلفنم هست
14:08
1401/07/28
مایدمرادپسند
سلام خسته نباشید من انوای ترشی هارو بلدم ویا حبوبات بسته بندی کنم برای کاردرخانه درتالش زندگی میکنم 
05:36
استخدام کانتردار خانم
به یک همکار در قسمت کانتر فست فود برای بسته بندی و تحویل به دست مشتری نیازمندیم برای همکاری تماس بگیرید فست فود لویا خیابان امام بین شهریار و کاشانی
مایدمرادپسند
کاردرخانه نیازدارم درتالش هستم 
05:38
آذرخدابنده لو
سلام 
09:50
2 پاسخ
پریسا بنیادی
دنبال کار هستم سرایداری جاهم بدن نظافت باشه ازشهر دیگه ام جاندارم
22:59
1 پاسخ
کارگر ساده - آقا
کارگر ساده جهت کار در واحد تولید و بسته بندی نقاط سرویس: میدان دانشگاه خوارزمی حصارک ، کمالشهر (مسیر سرویس : جاده قدیم) ،هشتگرد، شهر جدید هشتگرد، نظرآباد، آبیک
پریسا بنیادی
سلام دنبال کارم خیلی نیاز دارم سرایداری نظافت باشه جاهم بدن ممنون میشم . غریب جایی ندارم مجبورم کارکنم بچه شهرستانم 
23:02
1401/07/29
فرحنازگل پروران
سلام  دنبال کاربسته بندی هستم سرپل ذهاب
16:53
1401/09/16
فاطمه نوروزی
سلام خانه دارهستم دنبال کسب درآمددرمنزل ازطریق بسته بندی کالاهستم لطفامعرفی کنید
10:58
1 پاسخ
استخدام نیرو در انبار دیجی کالا(بیمه+مزایا)
آغاز استخدام سال ۱۴۰۳ دیجی کالا ⬇️ محل مصاحبه: شادآباد همکاران ما، در مراحل پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند. همکارانمون از موارد زیر برخوردارند: ✅ حقوق دریافتی از ...
1401/09/17
مهناز سلطان پور
فاطمه نوروزی
سلام خانه دارهستم دنبال کسب درآمددرمنزل ازطریق بسته بندی کالاهستم لطفامعرفی کنید
 سلام کار با گوشی انجام می شود حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 0****  
14:36
زینب پورقلی
سلام   وقت  بخیر دنبال  کار در منزل هستم میشه راهنمایی کنید ساکن  رضوانشهر 
15:47
1401/09/19
سلام سلام 
14:27
استخدام نیروی انبار با بیمه و مزایا(دیجی کالا)
آغاز استخدام سال ۱۴۰۳ دیجی کالا ⬇️ محل مصاحبه: شادآباد همکاران ما، در مراحل پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند. همکارانمون از موارد زیر برخوردارند: ✅ حقوق دریافتی از ...
1401/09/21
سلام دنبال کار بسته بندی هستم هر بسته بندی باشه
شیراز 
09:59
عشرت شعبانی
دنبال کاربسته بندی درساری هستم
10:54
اکرم زمانی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل ساری هستم
12:21
نیاز به یک نفر خانم برای بسته بندی
به منظور بسته بندی بسته های پستی تایم کاری ۴ ساعت در روز حقوق ماهیانه ۳ میلیون و نیم
رها کریمی
چطوری میتونم با مشاور شرکت بسته بندی ارتباط برقرار کنم کسی میدونه بهم بگه
18:39
1 پاسخ
1401/09/22
مهناز سلطان پور
سلام به تعداد ی افراد برای جواب گوی مشتری ها به صورت پیامک نیاز مندیم، حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 0****  
10:04
1401/09/23
09132318814
فرخنده ظهیریان
ححقوححقو
14:38
بسته بندی در منزل خودتان
09132318814
فرخنده ظهیریان
ححقوححقو
14:39
1401/10/17
فاطمه لیاولی
خانم نیازمند کاردرمنزل،انواع بسته بندی -محمدیه قزوین 
19:06
1401/10/18
پریساشکرزاده
سلام کاردرمنزل،انواع بسته بندی میخاستم دراردبیل
07:51
بسته بندی در منزل خودتان
1401/11/17
حسین علی یاری
من تولیدکننده نبات طمع دارهستم فقط میتونم کسی که کاردرمنزل میخواست باکمترین هزینه کارکنه درخانه راهنمایی ازمن کاردرامدازشما0**** 
13:12
ناهید هرمزی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم از شهرستان بوکان
23:29
1402/04/09
محمد صمدی
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل بسته بندی هستم شهرکرد
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:29
بسته بندی آجیل کار در منزل
با سلام خدمت شما کارجویان محترم ؛ ‌ ‌بایستی خدمت شما عرض شود که کار ما در منزل میباشد و اینکه شرکت تازه تاسیس ما نیاز به تعدادی خانوار برای بسته بندی آجیل های شب عید نیازمند هست و فرصتی مناسب است برای...
محمد صمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم اصفهان و شهرکرد
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:30
محمد صمدی
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل بسته بندی هستم شهرکرد
سلام 0**** تماس 
17:32
محمد صمدی
آذرخدابنده لو
سلام
سلام 0**** تماس 
17:33
استخدام نیروی ساده در صنایع غذایی
جذب نیرو در بخش های مختلف صنایع غذایی و بسته بندی حبوبات جذب نیرو به تعداد محدود توجه کنید فقط نیرو های آقای مجرد از سنین 20 تا 30 سال تماس بگیرند فقط از این شرایط نیرو میگیریم بخش ها :. +نیرو...
محمد صمدی
پریسا بنیادی
دنبال کار هستم سرایداری جاهم بدن نظافت باشه ازشهر دیگه ام جاندارم
سلام 0**** تماس بگیرید  نیازمندم 
17:35
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل هستم شهرکرد
20:07
2 پاسخ
1402/04/10
محمد صمدی
فرزانه نادری
تماس میگیرم
سلام 0**** تماس 
15:34
استخدام در انبار بزرگ دیجی کالا+بیمه
محمد صمدی
شکوفه هادی زاده
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:37
1402/04/11
محمد صمدی
دنبال کار در منزل هستم هرنوع کاری باشه انجام میدم متاهلم و بچه ندارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
محمد صمدی
شکوفه هادی زاده
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:48
بسته بندی در خانه
به یک کار بسته بندی در خانه نیاز دارم سر وقت هم تحویل میدم اگر کار بسته بندی داشتین در چت بهم پیام بدین ایجاد مزاحمت نکنید 0992XXX1437(نمایش کامل)
1402/04/12
محمد صمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم با هرشرایطی چون خیلی نیاز دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:02
زهرا صوفی
سلام نیاز مند کار در منزل
بسته بندی (مختلف هرچیزی)
بدون سابقه 
مشهد سیدی 
اگر سراغ دارین تماس بگیری 
17:57
1 پاسخ
زهرا صوفی
زهرا صوفی
سلام نیاز مند کار در منزل بسته بندی (مختلف هرچیزی) بدون سابقه مشهد سیدی اگر سراغ دارین تماس بگیری
0**** 
17:57
1 پاسخ
بسته بندی در منزل خودتان
متن آگهی :   درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ،...
1402/04/13
محمد صمدی
آذرخدابنده لو
سلام
سلام خوبی تماس بگیرید 
14:04
1 تایید
محمد صمدی
سلام میشه شماره تماس یا سایت شرکت بسته بندی بفرمایین نیازدارم به کار
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:13
محمد صمدی
زهرا صوفی
09035255687
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:16
کارمند بازرگانی
صنایع بسته بندی و کارتن خیرخواه ازعلاقمندان به امور بازرگانی دعوت به عمل میاورد شرایط احراز -مسلط به امور بازرگانی و اداری -ترجیحا آشنا به حسابداری و انبار شرایطی که شرکت برای شما فراهم آورده: -...
1402/04/20
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:36
1402/04/21
سلام دنبال کار بسته بندی در خونه هستم در یاسوج
10:57
نجیبه استادپور
سلام وقت بخیر تبریز هستم دنبال کار در منزل ترجیحا بسته بندی 
12:42
استخدام نیرو در دیجی کالا با بیمه(انبار)
محمد صمدی
سلاام من میخواستم کاردرمنزل انجام بدم شرایطش چیه؟
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:39
محمد صمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم یا کارفرما هستم هر بسته بندی فرقی ندارد ممنون میشم کمکم کنید مشهد زندکی یکنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:41
محمد صمدی
فرزانه نادری
شهرستان
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:42
جهت کار بسته بندی کاردرمنزل نیروی خانوم نیازمندم
نیروی خانوم جهت بسته بندی کار دایم هست بیمه دارد حقوق عالی کسی واقعان کار میخواد بیاد پیوی ادرس و سن وضعیت تاهل مجرد اعلام کنه تا جواب بدیم کار ازمشهد واسه تربت جام میارم
1402/04/22
محمد صمدی
دنبال کاردرمنزل هستم درگنبدکاووس
سلام 0**** تماس 
11:20
محمد صمدی
رها کریمی
چطوری میتونم با مشاور شرکت بسته بندی ارتباط برقرار کنم کسی میدونه بهم بگه
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:22
محمد صمدی
فریده نوزادی
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:44
استخدام نیرو در انبار دیجی کالا+بیمه و سرویس
1402/04/23
فاطمه اسکندری زاد
سلام من دنبال کار در منزل هستم از اصفهان کاری بودن ممنون میشم خبر بدید 0**** 
07:04
1 پاسخ
1402/05/14
میتراترک
سلام به کار بسته‌بندی در منزل نیاز دارم شهر بروجرد 
19:17
1402/05/22
محمد صمدی
فاطمه اسکندری زاد
سلام من دنبال کار در منزل هستم از اصفهان کاری بودن ممنون میشم خبر بدید ۰۹۱۶۰۱۰۴۳۹۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:18
استخدام نیروی انبار با بیمه و مزایا در دیجی کالا
زهرا گل‌کار
سلام، وقت  بخیر ،نیازمند کار در منزل مثل بسته بندی هستم ، ساکن کاشان
16:08
1402/08/28
شراره کرمی
سلام دنبال کاردرمنزل مثل خیاطی راسته دوز یا بسته‌بندی هستم در فردیس بلوار ارم گلستان یکم 
08:43
فاطمه زهرا پورعلی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم.بابل
14:00
استخدام نیرو در انبار با بیمه و مزایا(دیجی کالا)
عرفانه محمدپور
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی لاهیجانم
18:16
کرمانی
سلام خانم هستم دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم درسمنان
19:40
1402/08/29
زهره غفاری
سلام وقت به خیر من دنبال کار هستم خواهشمندم  با این بنده همکاری کنید. .کاری از قبیل بسته بندی وفروش و......
08:03
1 پاسخ
استخدام نیرو در انبار دیجی کالا(بیمه+مزایا)
مریم کثیری
فرخنده ظهیریان
سلام  درکدوم شهر  هستین 
08:57
1402/09/05
صدیقه شریعتی
زهره غفاری
سلام وقت به خیر من دنبال کار هستم خواهشمندم با این بنده همکاری کنید. .کاری از قبیل بسته بندی وفروش و......
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.
پیام بدین0930/191/5654
13:59
میثم سیدی
سلام میثم هستم دنبال کار بسته بندی درمنزل آمادگی همکاری دارم تمام وقت پاره وقت برام فرقی نمیکنه
21:54
دفتربازرگانی ،حراست،انبار
باسلام واحترام شرکت بازرگانی رفیع برای تکمیل نیروی خود ازجوانان آقا ۱۸الی ۲۸نیرو پذیرش میکند بخش های کاری مدیریت حسابدار نیرو مسلط به نرم افزارآفیس نیازمندیم فروشنده مارکتینگ انبار حراست بسته بندی ...
1402/09/06
سمیرا جرقه
سلام دنبال کاردرمنزل هستم شیرازفسا
12:25
1 پاسخ
سلام دنبال کار در منزل اعم از بسته بندی حبوبات خیاطی عروسک سازی و ادمینی و دایرکتر هستم
12:27
1 پاسخ
1402/09/07
صدیقه شریعتی
سلام دنبال کار در منزل اعم از بسته بندی حبوبات خیاطی عروسک سازی و ادمینی و دایرکتر هستم
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.
پیام بدین0930/191/5654
20:48
استخدام نیرومجرد آقا حسابداری وانبارداری موادغذایی
انبار موادغذایی واقع در تهران و شیراز به تعدادی نیروی مجرد آقا باشرایط جسمانی و روحی سالم در بخشهای: حسابداری،امور اداری حراست،نگهبانی رانندگی،کمک راننده باغبانی توزیع و پخش تاسیسات انبارگردانی،بسته ...
1402/09/08
زهره مومنی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم، اصفهان نجف آباد
04:36
ساجده عبیات
هستم 
ساجده عبیات
سلامن هم دنبال کار در منز 
دیجی کالا (استخدام نیروی انباربا بیمه)و سرویس
سلام دنبال کار هستم بسته بندی  باشه خیلی بهتره 
12:34
1402/09/14
جواد اکبری
کار در منزل از مرند 
16:11
1402/09/17
صدیقه شریعتی
سمیرا جرقه
سلام دنبال کاردرمنزل هستم شیرازفسا
برای اطلاع از شرایط کار تماس بگیرید.0930/191/5654
21:00
استخدام (نیرو در انباربا بیمه و مزایا در دیجیکالا.
1402/09/24
احسان نعیمی
سلام خانم  کسی هست بیادپرستاری 
17:55
سه‌شنبه 29 اسفند 1402، ساعت 09:40