از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

کاردرمنزل

بسته بندی

1400/08/29
فرخنده ظهیریان
ماچندخانم هستیم که کاردرمنزل مثل بسته بندی حبوبات یا ترشی انداختن رو انجام میدیم
19:54
7 پاسخ
9 تایید
استخدام در شرکت بسته بندی
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق بات...
دنبال کار بسته بندی هستم هر بسته بندی باشه
21:05
2 پاسخ
6 تایید
1400/08/30
کمال زارع
سلام دنبال کار  در منزل هستم ساکن تهران
06:12
زهرا علوی
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم.شهریاسوج
08:20
duri
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحو...
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم هر بسته بندی باشه
20:47
1 پاسخ
4 تایید
سلام دنبال کاردرمنزل هستم در محمدیه قزوین
21:22
1400/09/01
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم شهر سنندج 
ممنونم اگر اطلاع  بدید  بهرامی
07:34
استخدام بسته بند
نیازمندنیروی کارجهت بسته بندی زعفران کارهاروتومنزل خودتون انجام میدید حمل ونقل تادرب منزل شمابعهده شرکت است برای کسب اطلاعات بیشترفقط تماس بگیرید
سلام دنبال کار در منزل برای بسته بندی هستم در اصفهان
18:07
1 تایید
1400/09/02
سلام دنبال کار بسته بندی هستم در منزل ملارد کرج هستم
04:52
سوری
سلام دنبال کار در منزل هستم تهران شهر ری 
10:19
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحو...
زهراجعفری
سلام بسته بندی  کاردرمنزل قزوین  اقبالیه  میخوام بیارم بسته بندردرمنزل انحام بدم

12:12
Mina Hoshdel
سلام دنبال کار بسته بندی در خونه هستم در اردبیل
12:16
1 پاسخ
دنبال کار در منزل هستم هرنوع کاری باشه انجام میدم متاهلم و بچه ندارم
12:45
1 تایید
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق بات...
بهاره جلولی
سلام خانم۲۷سال هستم نیازمندکاردرمنزل تهران بومهن
13:45
نیشتمان پورحسین خان
سلام دنبال کار بسته بندی ماسک در منزل هستم. شهر بوکان استان آذربایجان غربی 
15:07
سلام دنبال کار در منزل در اصفهان هستم ممنون میشم کمکم کنید

18:50
خورشیدی
استخدام در شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ هزینه از طرف شماباخقوق ماهیانه بالای 6میلیون درماه مار به صورت دایم و همیشگی هست ودارای تمام مجوزاتقانونی میباشدپرداخت حقوق با تحویل هربار لطفاً لطفاً...
1400/09/03
سلام وقت بخیر ،دنبال کار بسته بندی در منزل هستم در اردبیل 
05:47
1400/09/04
پیمان آلاشتی
سلام یه خانم ۳۶ساله هستم دنبال کار در منزل چون بچه کوچیک دارم و نمیتونم بیرون کار کنم.از شهر زیبای بابلسر.
13:00
سلام کاردرمنزل هستم از بومهن
17:11
رقیه علی حسینی
سلام دنبال کار در بسته بندی در خانه هستم هر کاری باشه تبریز
21:35
1400/09/05
لیلا
من هم دنبال کار  درخانه بسته‌بندی میگردم هر چیزی باشه  باشه
07:49
1 پاسخ
لیلا
لیلا
من هم دنبال کار درخانه بسته‌بندی میگردم هر چیزی باشه باشه
از تبریز
07:50
معصومه معزز
سلام دنبال کار بسته بندی میگردم معصومه معزز اردبیل
09:17
خانم هستم جویای کار در منزل خودم یا منزل کارفرما ،اشپزی ،ترشی ، مربا ، سرخ کردن سبز یجات ،، یا بسته بندی جوراب ، ، بسته بندی حبوبات انجام میدم ،، از فردیس کرج ،
12:53
دنبال کاردرمنزل هستم درگنبدکاووس
20:15
زارعی
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دائم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحو...
1400/09/06
سکینه دریادل
مندنبال کار منزل. هستم در تبریز
13:57
سکینه دریادل
دنبال کار در منزل هستم تبریز09147420852
13:57
1400/09/07
سلام کاردرخانه خودم انجام میدم نیازبه کاردارم ممنون دررشت
11:55
استخدام در شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق با تحویل هر ...
سلام دنبال کار در منزل هستم 
13:02
شهناز سرپرست
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی از شهر اردبیل
14:44
فرخنده ظهیریان
ماچندخانم هستیم که کاردرمنزل مثل بسته بندی حبوبات یا ترشی انداختن رو انجام میدیم
سلام بنده هم دنبال کار در منزل هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
16:43
کار در منزل نیازمندم دماوند گیلاوند شماره ۰۹۱۹۴۵۴۳۴۴۷
18:09
دنبال کار بسته بندی در منزل هستم کرج
22:00
1400/09/08
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم نیازبه کاردارممنون میشم ساکت رشت
04:47
سین
سلام نیازبه کاردارم درمنزل خودم بسته بندی  ممنون میشم ساکن رشت هستم
04:58
1 پاسخ
سلام من یه زن خانه دار هستم که دنبال کار در منزل هستم بسته بندی جوراب یا حبوبات از رزن
05:04
سلام دنبال کار بسته بندی هستم ساکن اصفهان ۴۳ سالمه
07:14
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق با...
رباب گفتاری
سلام دنبال کار درمنزل هستم بسته بندی یا هر کاری باشه لطفاکمک کنید... تبریز
10:37
دنبال کار بسته بندی درمنزل هست  هربسته بندی باشه ساکن رشت
17:21
سلام  دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اصفهان
23:02
1 تایید
غزل
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحویل ...
1400/09/10
فاطمه امدادی
سلام من خانم هستم بسته بندی حبوبات میخواستم از شهر ارومیه
16:01
سلام نیاز مند کار بسته بندی در خانه هستم ساکن شیراز هستم
20:59
مریم صدری
سلام  دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم ساکن بهارستان  اصفهان وسرپرست خانواده ویک فرزنددارم.ممنون  میشم کمک کنید.
21:24
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق باتحوی...
مائده جوان پرست
سلام دنبال کار درمنزل هستم ازقبیل انواع بسته بندی و.... یه کوچولو هم خیاطی  بلدم چرخ صنعتی دارم
استان گیلان رشت
22:23
1400/09/11
سلام دنبال  کار در منزل هستم خیلی نیاز به این کار دارم 
08:46
سلام دنبال کار در منزل هستم از اصفهان
08:47
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ پرداخت حقوق باتحویل هر بار لطفا فقط ...
سلام من جویای کار درمنزل هستم بسته بندی حبوبات یالباس فرقی نمیکنه. رشت
14:16
سلام نیازبه کاردارم درمنزل خودم بسته بندی ممنون میشم ساکن رشت هستم
کارتلفنی انجام میدهد
14:45
راضیه صادقی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم.شهرستان کوار
16:23
احسانی
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دائمی و همیشگی هست و دارای تمام مجوزات قانونی می‌باشد پرداخت حقوق با ...
بهارسیاوش3133
من ههم دنبال کاکار بسته بندی در منزل هستم از سهند۰۹۰۲۸۷۷۷۲۲۰
17:46
1400/09/12
مهری موسوی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم هستم ،هر بسته بندی باشه ، به این کار نیاز دارم ، تهران نسیم شهر اکبر آباد
16:29
مهری موسوی
دنبال کار بسته بندی در منزل خودم  می گردم به پولش نیاز دارم 
16:32
....
شرکت بسته بندی
استخدام در کار شرکت بسته بندی در منزل خودتان بدون هیچ‌هزینه ای از طرف شما با حقوق ماهیانه بالای 6 میلیون در ماه کار به صورت دایم و همیشگی هست و دارای تمام‌ مجوزات قانونی میباشد پرداخت حقوق با...
سلام کاردرمنزل هستم ازکازرون
22:01
1400/09/13
شهربانو عبدی
من دنبال  کاردرخانه هستم
06:49
اعظم ارفعی
با سلام و احترام.دنبال کار در منزل هستم در الهیه مشهد.ممنونم.
08:50
بسته بندی لباس زنانه
ب چند همکار خانم جهت بسته بندی لباس زنانه و چند همکار خانم جهت اتوکاری لباس زنانه نیازمندیم *********** خانم قاسمی تهران منطقه۱۵ خیابان خاوران نرسیده ب پمپ بنزین هاشم آباد خیابان بیات پلاک ۸۸ تالار ...
سلام دنبال کار در منزل از اصفهان هستم ممنونم🙏🙏
09:18
فا
سلام  نیازمند کاردرمنزل هستم از هشتگرد
18:18
1400/09/14
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی از تهران
09:54
لطفا پیام دهید ( تماس تلفنی پاسخ داده نمیشود)
استخدام در شرکت دسته بندی
1400/09/15
سولماز صبوحی
سلام دنباله کاره بسته بندی درمنزل هستم 
05:30
سمیه شهریار
سلام خسته نباشید.من نیاز فوری به کار درمنزل دارم دارم.بسته بندی یا هرچیزی خودم میام تحویل میگیرم تحویلم میدم .ممنون میشم اگه سراغ دارین منم معرفی کنین.مرسی
08:44
سمیه شهریار
سلام خسته نباشید .من از اردبیل هستم نیاز فوری به کار درمنزل دارم.ممنونم
08:46
علی امیری
سلام خسته نباشید من جویای کار در منزل مثل بسته بندی هستم ممنون میشم راهنماییم کنین مرسی
09:57
دنبال کار در منزل هستیم فقط بسته بندی باشه
11:30
سلام ماچندتاخانوم هستیم دنبال کاردرمنزل هستیم بسته بندی مشهد
15:13
کار در منزل بسته بندی مداد رنگی
سلام شما فقط لازمه یه اسم و یه آدرس دقیق به ما لطف کنیدبعد باید ثبت پرونده بشه که یه شماره تماس به ما میدید و ما ثبت پرونده میکنیم و هزینه ی ثبت نام 19500تومن هستش بعد شما هر یه پاکت 20تاایی پر کنید م...
ما چندتا خانوم کاردرمنزل بسته بندی نیازمندیم مشهد
15:14
1400/09/16
زهرامحمدرضایی
سلام من نیازمند کاردرمنزل بسته بندی هستم دراهواز ممنون میشم راهنماییم کنید چون نمیشه به همه کاراعتمادکرد اکثرتبلیغا برا بسته بندی دروغ هستن
09:54
مریم مرادی
فرخنده ظهیریان
سلام خسته نباشید  من همراه خواهر و مادرم جویای کار بسته بندی در منزل هستیم.ساکن قرچک
13:17
بسته بندی تولیدات برش لیزر
سلام به چند نیروی خانم جوان ترجیحا مجرد (فارغ از مشغله‌های متاهلی چون تعطیلی نداریم) برای بسته بندی تولیدات لیزری تم تولد محیطی ارام و بدون حاشیه، ابراتوری دستگاه هم اموزش داده میشود ،کار بسیار ساده...
زهرا اسماعیلی
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه از سربندان هستم
18:21
امامی
سلام دنبال کارخیاطی توخونه هستم چرخ صنعتی راسته دوز وسردوز دارم کارهای مزون وشخصی دوزی کار میکنم ۰۹۳۷۷۵۴۴۳۷۶
18:49
1400/09/17
سلام من نیازمندکاردرمنزل هستم ممنون میشم راهنماییم کنین مشهد
11:56
خاور مسقف
با سلام به یک خاور مسقف جهت جمع آوری کارتن بسته بندی شده فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در داخل شهر کرمانشاه و هفته یکبار جمع آوری استان همدان همراه با کارگر شرکت روزانه یک الی دوبار بارگیری از انبار...
1400/09/18
مریم جعفری
سلام  نیازمندکاردرمنزل بسته بندی هستم از قزوین 
06:17
فرخنده ظهیریان
سلاام من میخواستم کاردرمنزل انجام بدم شرایطش چیه؟
07:36
1400/09/19
سلام سه نفر هستیم و دنبال کار بسته بندی هستیم از قم
13:28
استخدام راننده خانم و آقا با حقوق ثابت
استخدام آقا و خانم با ماشین سواری (نوع ماشین فرقی ندارد ) حقوق ۱۲ میلیون تومان ' قرارداد شش ماهه ناهار و شام و بیمه دارد ساعت کار ۱۱ الی سه و نیم عصر و هفت و نیم شب الی دوازده شب نوع کار : تحویل ...
1400/09/20
قانعی نسب
سلام  نیازمند کار هستم در منزل مثل بسته بندی کردن   سبزوار
16:51
1400/09/22
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم هر بسته بندی باشه
من دنبال کاربسته بندی درخانه هستم هربسته بندی باشه
03:51
فاطمه یزدانی
فرخنده ظهیریان
سلام میشه به من هم معرفی کنین؟ 
10:53
1 تایید
استخدام در شرکت دسته بندی
ا
سلام خسته نباشید من دنبال کار در منزل هستم ممنون میشم راهنمایی کنید در پردیس زندگی میکنم
12:08
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ازمراغه
تارا برزگران
دنبال کاردرمنزل هستم.بسته بندی هرچیزی
15:34
:  استخدام در شرکت بسته بندی
ظفری
سلام من دنبال کار درمنزل هستم
23:26
ظفری
سلام  خسته نباشید من جویای کاربسته بندی درمنزل هستم.شهرستان نهاوند
23:29
1400/09/23
سمیرا کمالی کمالی
سلام  من  ساکن ا سلامشهر هستم  دنبال  کار بسته بندی هستم 
07:49
بسته بندی لباس
نیروی خانم جهت کار بسته بندی متعهد به کار و منظم روابط عمومی بالا 30 سال به بالا متأهل نباشه خوش اخلاق سابقه کار ساعت 13 تا 21 پیام بدید لطفا
زهرافرخی
سلام.دنبال کار در منزل  هستم.ساکن کرمانشاه.هستم.کارمثل بسته بندی حبوبات  .ممنون میشم. اگه قبول کنید
12:24
1400/09/24
سلام دنبال  کار در منزل مثل بسته بندی میگردم استان آذربایجان شرقی شهرستان مراغه لطفاً اطلاع بدین 
10:39
فاطمه بهمنی
سلام من در شهر مشهد زندگی میکنم وکار ساده ای درمنزل  میخواهم که جای کمی بگیرد 
12:04
مجتبی
نیرو کار نوجوان یا جوان برای کار پاره وقت بسته بندی
یک نیروی نوجوان و بدون حاشیه ترجیحا زیر 20سال برای کار پاره وقت بسته بندی قطعات چوبی،بعدازظهرها حدود 2یا3ساعت،کار در کارگاه خانگی،ساعتی 25هزار،لطفا مشخصاتتون را بفرستین خودم تماس میگیرم
سلاام منمم کار بسته بندی میخواستم ساکن اهوازم آیدی تلکراممasalraoofnia
19:35
1400/09/28
امیرصادقی
سلام جویای کار درمنزل هستم بسته بندی لباس جوراب ویالیمو عمانی....فقط در اهواز
لطفا فقط به  این شماره درواتساپ پیام دهید۰۹۳۰۷۱۹۶۳۹۵
10:52
1400/10/01
کوکب پاکباز نسب
سلام  من دنبال کار بسته   بندی   هستم  در منزل بوشهرم  لطفا راهنمایی  کنید
21:04
کمک شاطر فانتزی و بسته بندی
با سلام به یک نفر کمک شاطر فانتزی و همچنین بسته بند جهت فعالیت در مجتمع نان واقع در ورزشگاه آستان قدس چهارراه خیام نیازمندیم. حقوق و مزایا بیمه پورسانت در صورت معرفی مشتری شروع کار از ۶ صبح لطفا شماره...
1400/10/02
دنبال کار در منزل تهران هست
13:04
معصومه نوروزی
سلام دنبال کاردر منزل بسته بندی هستم ساکن چناران
17:24
1400/10/03
وحیده مجیدزاده
سلام من خانم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اردبیلم  لطفا راهنمایی کنید ممنون
07:44
1400/10/04
مینا قیاسی
دنبال کاردرمنزل هستم 
10:20
سلام
نیازمند کار در منزل هستم،. اصفهان. 
11:09
1400/10/05
مقدم
سلام به نظرتون این سایتها کلاه برداریه؟؟؟؟
22:20
1400/10/06
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم یا کارفرما هستم هر بسته بندی فرقی ندارد ممنون میشم کمکم کنید مشهد زندکی یکنم
03:27
سلام من کار در منزل میخواستم
09:10
سلام ساکن ملارد _صفادشت هستم جویای کار در منزل
11:30
استخدام کارگر
جهت کار در کارخانه بسته بندی قند و شکر متاهل باشد . سابقه کیفری نداشته باشد . جهت سرایداری . حداکثر سن 38 سال اتباع نداریم استخدام اس ام اس ندهید فقط تماس جاده خاوران بعد از شریف اباد شهرک...
سمیه بهلولوند
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم. تهران منطقه 18.خانوم هستم. 
12:42
1400/10/07
نرگس ارزم
سا‌کن یزدهستم باشمار۰۹۱۶۹۴۶۷۸۴۸
07:15
اکرم طاهری
سلام جویای کار بسته بندی در منزل میباشم اگر حبوبات و یااسکاچ باشه بهتره نسبت به کار خیلی حساس و مسئولیت پذیر هستم از کرج گرمدره🙏
13:01
کار نیمه وقت(بسته بندی)
سلام. به تعدادی نیروی کار خانم جهت کار در تولیدی گونی جهت کار (بسته بندی) در محیطی کاملا زنانه بصورت ( نیمه وقت) نیازمندیم. ساعت کاری. ...
سلام به شدت دنبال کار بسته بندی در منزل هستم ساکن کرمانشاهم

15:36
1400/10/10
صفی الله جباری
دنبال   کار بسته بندی درمنزل هستم
21:28
1400/10/14
فاطمه خواجوی
سلام من دنبال کاردرمنزلم بسته بندی حبوباتت یاهم
17:06
کارمند تولیدی و خیاط و وسط کار
یک شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی به تعدادی نیرو جهت تکمیل کادر خود نیاز دارد ۱.کارمند خانوم جهت بسته بندی /شمارش/ ورود و خروج/ لیبل گذاری/و...... حداقل تحصیلات دیپلم/ ۲ . کارگر ساده اقا حداکثر ۲۵ سال...
فاطمه خواجوی
سلام دنبال کاردرمنزلم بسته بندی شکلات یاهم حبوبات
17:09
1400/10/16
من خانم یوسفی هستم آز مشهد دنبال کار بسته بندی در منزل هستم
22:13
1400/10/17
فرزانه نادری
دنبال کار بسته بندی هستم از 
10:09
فروشنده
غذای بیرون بر واقع در میدان شهدا… فروشنده و بسته بندی غذا. ظاهر آراسته و روابط عمومی قوی
فرزانه نادری
شهرستان
فرزانه نادری
 تماس میگیرم
طاهره رضایی
سلام متقاضی کار بسته بندی در منزل هستم . شهر تهران جمالزاده
15:31
استخدام نیرو کار خانوم
سلام خدا قوت توضیحات کامل لطفاً مطالعه کنید به تعداد محدودی نیرو خانوم جهت کار در کارگاه تولیدی اسکاج داریم کارگاه تولیدی طبقه دوم منزل در خیابان پهلوانی هست چون مکان اصلی کارگاه در حال تعمیر و ه...
1400/10/24
فرخنده ظهیریان
سلام خانم ظهیریان منم دنبال بسته بندی درمنزل میگردم میشه راهنمایی کنین باتشکر🙏
22:24
1400/10/25
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم با هرشرایطی چون خیلی نیاز دارم
09:20
1400/10/26
هادی کهنهٔ
سلام دنبال کاردرمنزل هستم 
07:13
جذب نیروی بسته بندی
بسته بندی محیط زنانه سن و مدرک مهم نیست پیام بدید و متن پیام هم خودتونو کامل معرفی کنید زنگ نزنید شماره تماس:
1400/10/28
سلام دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه یا درست کردن ترشی فرقی نداره 09168743043 شهربهبهان
00:18
سلام خسته نباشید. دنبال کار در منزل هستم  در تبریز 
12:08
ابراهیمی
سلام  دنبال  کاردرمنزل هستم خیلی نیازدارم
اگه میشه زودترخبربدین بسته بندی باشه ۰۹۰۱۵۵۴۵۸۳۷🙏🙏🙏🙏
13:08
جعفری
استخدام درکار شرکت بسته بندی درمنزل خودتان ️بدون هیچ هزینه ای از طرف شما ️باحقوق ماهیانه بالای 6 میلیون تومان در ماه ️کار به صورت دایم و همیشگی است و دارای تمام مجوزات قانونی میباشد. ️پرداخت حقوق ...
1400/11/02
مریم محمدی
فرخنده ظهیریان
سلام به دنبال کار در منزل بسته بندی هرچیزی هستم استان گلستان آزادشهر
04:37
1400/11/09
سکینه قربانی
سلام نیازمند کاردرمنزل هستم
18:22
1400/11/10
Zohreh
سلام دنبال کار در منزل هستم از اصفهان
15:24
پذیرش سفارش تولید(مزدی دوزی) صفر تا۱۰۰
الگو سازی (حتی از روی عکس) برش دوخت تمیز (برندی) اتو چاپ و بسته بندی کارگاه کاملا مجهز با ۱۲کله چرخ فعال چرخ راسته/زیگزال/میاندوز میز برش تریکو: ۱/مردانه. ۲/زنانه. ۳/بچه گانه (تیشرت_دو...
فاطمه علی دادی
سلام دنبال کار بسته 
16:48
1400/11/12
فریده نوزادی
سلام 
10:44
زهرا اسماعیل زاده
اینجانب زهرا اسماعیل زاده  کار در منزل را انتخاب کردم و  دو بار پول واریز کردم دفعه اول  که واریز کردم خانم نگار بختیاری سریع پاسخ دادن  وگفتن ۵بهمن ساعت ۴ بسته حبوبات برای بسته بندی ب دستت میرسد ولی نرسید بعد چند روز دوباره بیست تومان برای کارت اشتراک خواستند وهمان لحظه واریز کردم تقریبا دوهفته هست که جواب نمیدن هر چقدر اس میدم جوابی نمیدن ضمنا آدرس دفترشون رشت خ معلم خانه پژوهش به مدیریت آقای ثنائی هست که مراجعه کردم ادرس را پیدا نکردم در ضمن نیاز شدید مالی دارم شماره موبایل۰۹۳۰۱۷۴۷۵۲۹  هست امیدوارم که شما ب شکایت ما رسیدگی کنید باتشکر از لطف شما   
تاریخ ۱۲ /۱۱/ ۱۴۰۰
14:11
استخدام نیروی خانم جهت کار در کارگاه
به چند نفر نیروی خانم جهت کار در کارگاه تولید جعبه گل و وسایل تزیینی نیازمندیم #کار در منزل نداریم سن تا ۳۵ سال مجرد محدوده منزل حتما نزدیک به کارگاه باشد(بلوار زن) ساعت کاری ۸تا ۱۷:۳۰ +استراحت ظهر جم...
وثوق
سلام من متأهل هستم بچهم خیلی کوچیکه دنبال کار در منزل هستم شوهرم مریضه لطفاً اگه بسته بندی بدون فروش داشتین بهم زنگ بزنین خیلی لازم دارم بچم شیر خشک میخوره پول نداره واسش بخرم  از یزد هستم
22:49
1400/11/13
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم خیلی به این کاراحتیاج دارم ازلرستان شهرستان بروجرد
10:12
1400/11/16
دنبال کار درمنزل هستم 
19:04
منشی تلفنی و تحویل دهنده سفارشات
کترینگ سیمین فود از علاقمندان جهت همکاری دعوت به عمل می آورد ( محدوده شهرآرا ) ترجیحا دارای کارت سلامت ۱ . به یک خانم جوان با روابط عمومی بالا و خوش برخورد جهت جوابگویی تلفن، ثبت سفارشات مشتری حضوری، ...
1400/11/18
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم اصفهان و شهرکرد
05:35
سلام  دنبال کار بسته بندی  درمنزل هستم .ساکن قم 
06:00
مژگان منفرد
سلام  کاردرمنزل نیازمندم
13:48
عباسی
سلام من  دنبال کاربستهبندی منزلهستم  تهران
15:20
سلاام دنبال کارهستم درمنزل ساکن مشهدهستم هرنوع بسته بندی باشه عالیه 
16:43
1400/11/20
اگرم اکرامی پور
سلام.دنبال کار درمنزل. هستم بسته بندی هرچی باشه .ممنون
13:03
کارگرساده جهت کار در کارگاه الکترونیکی
به تعدادی کارگر ساده آقا(زیر ۳۵سال) جهت کار در کارگاه الکترونیکی(بسته بندی شارژر گوشی ) نیازمندیم(آموزش رایگان) ساعت کاری ۸الی ۱۸(یک‌ساعت ناهار) میزان حقوق سه میلیون پانصد (درصورت یادگیری حقوق اف...
1400/11/26
سمیر رحیمی
سلام سمیر  هستم دنبال کار ۰۹۳69514441
17:49
1401/01/24
باسلام خواهش میکنم نیازمند کاردرمنزل هستم سرپرست خانواده م ۴۰ساله م
1401/01/25
سلام دنبال  کار بسته بندی در منزل هستم
مونتاژ و بسته بندی اسباب بازی
به دو نفر خانم جهت مونتاژ و بسته بندی اسباب بازی در محیطی کاملا زنانه نیازمندیم. (شهر سهند) محدوده ی سنی:20 الی 35 سال ساعات کاری:8صبح الی 6/30 بعد از ظهر ساعات تماس:9صبح تا 6 بعد از ظهر
1401/01/30
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم شهر خرمشهر 
09:03
علیزاده
Mina Hoshdel
سلام دنبال کار بسته بندی در خونه هستم در اردبیل
سلام شما کار پیدا کردید؟
11:05
1401/03/05
کار در منزل کسب درآمد از اینترنت سایت گزرو  دات کام  ،پرداخت به ازای ثبت نام  و همکاری در فروش  
02:26
استخدام کارگر بسته بندی
شرکت تولید کننده انواع جوهر نمک تعداد سه نفر کارگر خانم یکنفر آقا جهت بسته بندی و انبار استخدام مینماید ساعت کاری از ۷ صبح تا۳ عصر برای خانمها اگر در مسیر سرویس باشند کار سبک و اسان میباشد حقوق خانمه...
سلام دنبال  کار درمنزل هستم ساکن رشت
19:57
1401/03/07
سلام یه خانم 37ساله خستم اهل و ساکت یزد جویای کاربسته بندی حبوبات هستم
13:03
من دنبال کار در منزل بسته‌بندی هستم
14:57
جهت سفارش جمع کردن
همکار اقا جهت بسته بندی و سفارش جمع کردن
Salma bklari

سلام درود  خدمت شما بزرگوارمن احتیاج به شعل بسته بندی هستم درمنزل چون بیماری ام اس دارم واطلاع دارید هزینه های دارویی چقدر زیادوسرسام اورهست ادرس اصفهان شهراصفهان خیابان فروعی جنب بانک صادرات مسجالمعاددنبال جوی آب مسجد خانم کرمانی بن بست نصیر شماره  تماس 09138775490خواهشمندم اگه بسته بندی در منزل داشتید با این شماره باهام تماس بگیریدسپاسگزارم سلامت شاد جاویدباشید🙏🙏🙏
15:36
فرخنده ظهیریان
سلام میشه شماره تماس یا سایت شرکت بسته بندی بفرمایین نیازدارم به کار
15:47
1401/03/09
شیرین نظری
سلام دنبال کار در منزل  هستم  بسته بندی  هرچی باشه    از قهدریجان  اصفهان هستم
09:56
موسسه تحقیقات علوم مولکولی یاخته فن آور اصفهان
کارشناس فروش تجهیزات پزشکی
موسسه تحقیقات علوم مولکولی یاخته فن آور اصفهان جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش تجهیزات پزشکی جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت با ...
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ساکن اصفهان 
12:01
مهنازهوشیاری
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ساکن اصفهان
12:02
1401/06/16
ابی
سلام دنبال کا بسته بندی در منزل هستم.بابل
08:32
کارشناس فروش
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت سن از26 الی 40 سال حداقل تحصیلات: کارشناسی رشته های باز...
1401/06/17
اعظم حیدری
سلام دنبال کار بسته‌بندی در منزل هستم .
09:46
1401/06/18
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل بسته بندی هستم
شهرکرد
13:20
1401/07/20
جولایی
سلام،نیازمند کاری هستم که بتونم داخل خونه انجام بدم،خانم هستم سرپرست هستم،اصفهان،ممنون
18:52
استخدام اقا و خانم برای بسته بندی
بسم الله الرحمن الرحیم با نهایت احترام و وقت بخیر برای متقاضیان مجتمع صنایع غذایی ما در نظر دارد تا جهت پیشرفت حوزه کاری و اشتغال زایی برای مردم عزیز تعداد محدودی نیروی کاری خانم و اقا برای بسته بند...
1401/07/23
الهام
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم از مینودشت
18:44
1401/07/24
زهرا عمویی
دنبال کار در منزل خودم هستم اگه دارین منم هستم ما هم. در تبریز هستیم ۰۹۲۳۲۷۸۹۵۱۷اینم شماره تلفنم هست
14:08
1401/07/28
مایدمرادپسند
سلام خسته نباشید من انوای ترشی هارو بلدم ویا حبوبات بسته بندی کنم برای کاردرخانه درتالش زندگی میکنم 
05:36
طبیعت زنده
کارشناس برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی انبار
شرکت طبیعت زنده جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی انبار جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت انجام امور مربو...
مایدمرادپسند
کاردرخانه نیازدارم درتالش هستم 
05:38
آذرخدابنده لو
سلام 
09:50
پریسا بنیادی
دنبال کار هستم سرایداری جاهم بدن نظافت باشه ازشهر دیگه ام جاندارم
22:59
نیرو جهت کار در انبار و حمل و نقل بار
نیروی کار انبار جهت بسته بندی و حمل و نقل سفارشات و همکاری در انبار با سن ۱۸ الی ۲۲ سال و ساکن نجف آباد لطفا مشخصات خود را به شماره ثبت شده پیامک کنید در صورت نیاز تماس میگیریم
پریسا بنیادی
سلام دنبال کارم خیلی نیاز دارم سرایداری نظافت باشه جاهم بدن ممنون میشم . غریب جایی ندارم مجبورم کارکنم بچه شهرستانم 
23:02
1401/07/29
فرحنازگل پروران
سلام  دنبال کاربسته بندی هستم سرپل ذهاب
16:53
1401/09/16
فاطمه نوروزی
سلام خانه دارهستم دنبال کسب درآمددرمنزل ازطریق بسته بندی کالاهستم لطفامعرفی کنید
10:58
1 پاسخ
کارگر کار نیرو نیازمندیم
به یک نفر نیرو آقا متعهد و منظم جهت کار در یک انبار عمده فروشی کار از قبیل تمیز کاری جابه جایی و تخلیه بار بسته بندی و... نیاز مندیم ساعت و روز های کار و میزان حقوق توافقی میباشد
1401/09/17
مهناز سلطان پور
فاطمه نوروزی
سلام خانه دارهستم دنبال کسب درآمددرمنزل ازطریق بسته بندی کالاهستم لطفامعرفی کنید
 سلام کار با گوشی انجام می شود حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 09912347835 
14:36
زینب پورقلی
سلام   وقت  بخیر دنبال  کار در منزل هستم میشه راهنمایی کنید ساکن  رضوانشهر 
15:47
جمعه 18 آذر 1401، ساعت 20:44