یک‌شنبه 15 تیر 1399، ساعت 22:00

چه کاری؟

کجا؟

در سراسر کشور
اصفهان، کاشان
فقط آگهی‌های مربوط به کمپین کرونا رو نشونم بده

10 آگهی استخدام جوشکار در شهر کاشان

1 روز پیش
اصفهان، کاشان
1 هفته پیش
اصفهان، کاشان، کاشان
2 هفته پیش
2 هفته پیش
اصفهان، کاشان
🔷ڪاریابی سامان با مجوز رسمی از وزارت تعاون، ڪار و رفاه اجتماعی🔷 ✍️آگهی دعوت به همڪاری تاریخ:99/03/31🏷#ڪد_1277 ✅ #جوشکار درب و پنجره ▫️جنسیت : آقا ⏰ساعت ڪار: 8 الی 16 💰حقوق: طبق قانون کار ▫️بی...
3 هفته پیش
اصفهان، کاشان
🔷ڪاریابی سامان با مجوز رسمی از وزارت تعاون، ڪار و رفاه اجتماعی🔷 ✍️آگهی دعوت به همڪاری تاریخ:99/03/29🏷#ڪد_1275 ✅ #جوشکار ▫️جنسیت : آقا ⏰ساعت ڪار: تک شیفت 💰حقوق: طبق قانون کار ▫️بیمه: دارد ▫️سرویس...
3 هفته پیش

استخدام در اصفهان

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام در شهر اصفهان را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر اصفهان در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر اصفهان که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب‌و‌کار و استخدام در اصفهان


اصفهان به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری ایران شناخته می‌شود. از پر درآمدترین مشاغل در این شهر، مشاغلی هستند که در حوزه گردشگری و هتلداری فعالیت دارند.

اقتصاد سنتی در این شهر اهمیت زیادی دارد. اقتصاد سنتی استان اصفهان مبتنی بر صنایع دستی چون قالیبافی، ابریشم‌بافی، قلم‌زنی، منبت‌کاری، زری‌بافی، خاتم‌کاری، ملیله‌دوزی، مینیاتور، سفالگری، میناکاری، فلزکاری، فرش، فیروزه‌کوبی، نقره‌سازی، کاشی‌سازی، قلمکاری و پولک‌دوزی است.

شهرک رازی، شهرک جی، مورچه خورت و شهرک صنعتی بزرگ اصفهان از جمله شهرک‌های صنعتی اطراف این شهر هستند.


بیشتر بخوانید...
2 هفته پیش
اصفهان، کاشان
2 هفته پیش
اصفهان، کاشان، مدخل
دوست دارید قبل از همه از آگهی‌های استخدام جوشکار در شهر کاشان باخبر بشید؟
ایمیل یا شماره موبایلتون رو اینجا وارد کنید تا آخرین آگهی‌های استخدام رو براتون بفرستیم.