دنبال کن

شماره تلفن کاردرمنزل09388709648

بسته بندی

1402/07/07
فاطمه احمدی
سلام خسته نباشید خدمت شما عزیزان لطفا من ب این کاردرخانه نیاز مند هستم اگه لطف کنین خبر بدین بهم ممنون
16:23
4 پاسخ
طراحی بسته بندی
با سلام به یک جعبه برای بسته بندی خرما نیاز دارم طراحی شیک و ساده جعبه لوکس برای محصولات درجه یک قیمت اجرای مناسب
محمد صمدی
فاطمه احمدی
سلام خسته نباشید خدمت شما عزیزان لطفا من ب این کاردرخانه نیاز مند هستم اگه لطف کنین خبر بدین بهم ممنون
سلام تماس 0**** بگیرید
17:04
2 پاسخ
مریم اسیعیلی تهران نیستم شهر اکبرآباد
سلام 
18:00
به شماره زنک بزن
18:01
تندر نور | Thunder Light
استخدام کارشناس بسته بندی(تنظیف و پذیرش کالا-آقا)
شرکت نرم افزاری تندر نور (عضو گروه مالی سامان - بانک سامان) در راستای تکمیل نیروی خود در حوزه پذیرش و بسته بندی دستگاه های کارتخوان نیروی تمام وقت می پذیرد (محل کار تهران- میدان رسالت- بلوار دلاور...
0**** 
18:02
1 پاسخ
پول کاره چنده مید به ما
18:02
1 تایید
صدیقه شریعتی
فاطمه احمدی
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.
پیام بدین0**** 
21:00
2 پاسخ
6 تایید
طراحی بسته بندی استوانه ای برای الگوی خیاطی
الگوهای خیاطی قراره در بسته بندی های استوانه ای به ارتفاع یک متر بسته بندی بشن، میخوایم برای روی بسته ها طراحی انجام بشه و بعد هم به صورت برچسب چاپ بشه و روی سطح بسته ها چسبانده بشه،سایزی که باید طراح...
لیلی م
من بشدت نیازمندکاردرخانه ام. 0**** 
21:08
1402/07/08
سعیده طاهری
سلام خیلی نیاز دارم ب کار در منزل لطفا سرکاری نباشه 
06:41
1 پاسخ
فاطمه علیزاده
سلام خسته نباشید نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم اصفهان نجف اباد
09:08
1 تایید
شیمی صنعت واهب | Shimi Sanat Vaheb
استخدام کارمند انبارداری (خانم)
یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی در تهران منطقه سه راه طالقانی به یک اپراتور انبار خانم جهت بسته بندی نیازمند است. بیمه از روز اول حقوق :توافقی ساعت کاری:8.30_4
مریم عرب امیری
سلام خوبین خانم عرب امیری از شاهرود برای کاربسته تماس گرفتم بهم جواب بدین 0**** شماره تماسم
10:16
1 تایید
سمیه غلامعلی زاده
صدیقه شریعتی
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن. پیام بدین۰۹۳۰۱۹۱۵۶۵۴
سلام میشه در مورد کارتون توضیح بدین 
11:03
فاطمه زهرا اکبری مقدم
سلام وقتتون بخیر باشه
نیازمند کار نیمه وقت ،حداقل روزانه پونصد هزارتومان، در منزل هستم.
کار پروژه ای هر روز،که بابت اتمام هرپروژه در روز،حداقل پونصد هزارتومان حقوق باشه🙏🏻
0**** 
12:58
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
سلام دو نفر خانم جهت بسته‌ بندی پلاستیک فریرز خیابان رسالت علی اباد لازم دا ریم شماره تماس جهت هماهنگی **********************
حمیراساعی
سلام دراصفهان آیاکسی کاردرمنزل سراغ داره بهم خبربدین نیازشدیددارم خانم هستم ممنون
19:14
1 پاسخ
محمد صمدی
حمیراساعی
سلام دراصفهان آیاکسی کاردرمنزل سراغ داره بهم خبربدین نیازشدیددارم خانم هستم ممنون
سلام تماس 0**** بگیرید
19:30
1402/07/09
خانم حیدری حیدری
با سلام به چندنفر خانم فعال و علاقه مند به طب سنتی کار در منزل با گوشی نیازمندیم 
18:23
1 تایید
بسته بندی
سلام ساعت کاری از ساعت ۹تا۸شب بدون جای خواب یوسف اباد خ مهرام بین خ۴۰ و۴۲ پ۶۱ فروشگاه مدبر نیروی کار اقا اضافه کاری روزهای تعطیل از ساعت۱۰ تا۱۳ مبلغ۴۰۰هزار تومان غذا با خودتان است سرویس نداریم حقوق۱۷...
خانم حیدری حیدری
فاطمه زهرا اکبری مقدم
سلام وقتتون بخیر باشه نیازمند کار نیمه وقت ،حداقل روزانه پونصد هزارتومان، در منزل هستم. کار پروژه ای هر روز،که بابت اتمام هرپروژه در روز،حداقل پونصد هزارتومان حقوق باشه🙏🏻 ۰۹۰۱۹۱۹۳۱۶۱
بهم پیام بدیذ 
18:25
خانم حیدری حیدری
سعیده طاهری
سلام خیلی نیاز دارم ب کار در منزل لطفا سرکاری نباشه
لطفا بهم زنگ بزنید 0**** 
18:26
خانم حیدری حیدری
فاطمه احمدی
لطفا بهم زنگ بزنید 0**** 
18:26
بسته بندی
چند نفر خانم جهت کار و بسته بندی در لپه زنک خاوران نیازمندیم. جهت اطلاع نفرات فقط از مشیریه باشند
1402/07/10
مهران صلح طلب
باسلام بنده خانم هستم واقعا واقعا به یک کار در منزل واقعا نیاز دارم استان‌فارس فسا تشکر میکنم راهنمایی بفرمایید
11:15
مهران صلح طلب
0**** به کار بسته بندی واقعا نیاز دارم
11:16
محمد صمدی
09339671809
سلام تماس 0**** بگیرید
17:50
1 پاسخ
بسته بندی
ب تعدادی نیروی خانم جهت کار بسته بندی نیازمندیم طبرسی شمالی ۶۱ حقوق توافقی تسویه هفتگی
1402/09/08
فاطمه احمدی
محمد صمدی
سلام تماس 0**** بگیرید
سلام عزیزم اره بااین آیدی داخل روبیکا پیام بدین @fatmhaahmadi
10:08
فاطمه احمدی
محمد صمدی
سلام تماس 0**** بگیرید
این آیدی روبیکام هست پیام بدین @fatmhaahmadi
10:10
حسین کامی
سلام من به‌بسته بندی لوازم التحریر  درمنزل نیاز مندم
21:20
بسته بندی
خانم جهت بسته بندی محیط خانم هست و جهت بسته بندی ساعت کاری از ۹ صب تا ۶ بعد ظهر لطفا جهت هماهنگی و بازید از کار و رزومه کاری خود را در وات ساپ ارسال کنید
1402/09/09
جعفری زاده
سلام سمانه جعفری زاده هستم ازشیراز جهت بسته بندی مزاحمتون شدم. ممنون0**** 
08:06
زهرا شیرزاد
من دوست دارد من درمنزل کار کنم
18:37
1402/09/10
غزاله حسنزاده
صدیقه شریعتی
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن. پیام بدین0****
سلام.ببخشید شما کار درمنزل.سراغ دارید
15:51
بسته بندی
به یک خانم جهت بسته بندی با بیمه و سرویس حقوق مطابق با قانون کار نیازمندیم ادری:بعد از پلیس راه مایان کیلومتر ۵جاده صوفیان
مریم زراعتی
سلام مریم زراعتی هستم دنبال کار درمنزل هستم لطف کنین بهم بگین
16:35
1 پاسخ
1402/09/11
رسول
سلام کار درمنزل نیاز دارم اصفهان
11:01
صدیقه شریعتی
مریم زراعتی
سلام مریم زراعتی هستم دنبال کار درمنزل هستم لطف کنین بهم بگین
سلام.پیام بدین.0930/191/5654
21:55
کارگری ، حراست ، راننده ، امورات دفتری و اداری
استخدام تعدادی نیروی خانم و آقا برای رستوران معتبر : نگهبان بازنشسته ، حقوق ۹ میلیون نگهبان : ۱۰ میلیون ظرفشوی تا ۹میلیون بسته بندی غذا تا ۱۰ میلیون سفارش گیر قانونکار صندوقدار قانونکار نظافت خدمات ...
1402/09/12
خانم زرقامی. هستم نیاز به کاردارم
03:36
سلام خودم به کار پاره وقت نیازمندم خانمم همینطور
خانمم خیاط نیمه ماهرهست کار برای منزل میخواهیم
05:01
سلام کاردرمنزل  نیازمندیم خودم وخانمم
05:03
استخدام ساندویچ زن و آماده ساز
ما در حال تکمیل تیم تولید ساندویچ خودمون هستیم: شرح وظایف: -آماده‌سازی مواد -رعایت تمامی نکات تا زمان پخت محصولات -رعایت اصول نظافت عمومی کارگاهی و شخصی -بسته بندی ساندویچ ها شرایط احراز: -توانایی ...
حسین آقایی پور
سلام لطفا یک شغل صنعتی کار در منزل برای من پیدا بکنید چون خیلی در مضیغه هستم 
07:39
مینا چلویی
سلام  نیازمند کار در منزل هستم
09:32
1 پاسخ
مینا چلویی
سلام  نیازمند کار در منزل هستم
09:32
تهیه و توزیع قطعات دانا
مسئول بسته بندی
استخدام تهیه و توزیع قطعات دانا تهیه و توزیع قطعات دانا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. مسئول بسته بندی جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احر...
المیرا مطیع
سلام من اردبیل هستم ونیازمند کار بسته بندی در خانه هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون ازخانه کارکنم خواهش میکنم بمنم کار بدید
10:19
مدینه یوسفی
سلام من یوسفی هستم جویای کاردرمتزل میشه کمکم کنید
18:00
1402/09/13
اعظم ب
فاطمه احمدی
سلام کار پیدا کردین
10:01
استخدام کارخانه قطعات خودرو
باسلام به تعدادی نیروی ساده و ماهر جهت کار در قسمت های(خط تولید،اداری،بسته بندی،حمل و پخش،انبارداری و...)نیازمندیم. ✔۸ساعت کاری(۸صبح الی۴ بعد ازظهر) ✔دوساعت اضافه کاری اختیاری است. ✔پنجشنبه ها نیمه و...
اعظم ب
محمد صمدی
سلام تماس 0**** بگیرید
سلام کار بسته بندی میخوا
10:03
اعظم ب
می‌خوام
10:03
1402/09/17
صدیقه شریعتی
مینا چلویی
سلام نیازمند کار در منزل هستم
برای اطلاع از شرایط کار تماس بگیرید.0930/191/5654
21:02
فروشگاه خانومی
کارمند انبار
جنسیت: آقا و خانم سابقه کاری: مهم نیست استان مورد نیاز: تهران شهر مورد نیاز: تهران همکاران انبار در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند رده سنی ...
دوشنبه 10 اردیبهشت 1403، ساعت 20:21