دنبال کن

کیا کار در منزل انجام میدن

بسته بندی

1401/12/03
سلام من شهر اهواز هستم و در خانه کار بسته بندی مکنم
22:38
5 پاسخ
8 تایید
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
1401/12/04
سلام من دنبال کار در منزل هستم
21:37
1 پاسخ
5 تایید
1401/12/05
محبوبه فلاح آبکناری
سلام ظهربخیرنیازکاردرمنزل دارم واقعأ کاربران درمنزل  راه دارم به پولش راه نیاز دارم خواهش می کنم
10:57
1 پاسخ
2 تایید
1401/12/06
عالیه جعفری
سلام من نرگس جعفری هستم به کار بسته بندی نیاز دارم شوهرم کارگر است سه تا بچه دارم مستجر هستیم به خدا نیاز دارم نه تنها بسته بندی اگه پاک کردن لوبیا نخود هرچی باشه انجام میدم 
10:34
2 تایید
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
کار بسته بندی بود من هم میخوام انجام بدم 
17:18
6 تایید
1401/12/07
سلام منم دنبال کار در منزل هستم
12:37
6 تایید
1401/12/08
زهرا آفری
سلام وقت بخیر بنده با ۲بچه مستاجر هستم و نیاز مبرم به کار هستم
12:54
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
ایدا
سلام دنبال کار در منزلم 
14:00
1 پاسخ
سلام من دنبال کار در منزل هستم کار بسته بندی 
16:23
1 تایید
1401/12/11
خدیجه مهدی پور
نیاز مند  کاردر منزل هستم 
18:52
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
رهام عبدالهی
سلام نیازمندکاربسته بندی درمنزل هستم
21:24
2 تایید
1401/12/12
عصمت‌چوپانی
سلام من‌دنبال‌کار‌در‌منزل‌هستم‌برای‌بسته‌ بندی‌وقت‌تو‌خونه‌انجام‌بدم‌چون‌شوهرم‌مریضه‌با‌۳تا‌بچه واجاره‌نشینم‌روش‌خیلی‌ساخته اگه میتونین‌کمکم‌کنید‌چون‌نمیتونم‌بیرون‌سر‌کار‌برم‌ممنون‌میشم‌ازتون‌
19:48
1 پاسخ
1 تایید
1401/12/13
مبینا محمدی
سلام منم دنبال کار در منزل هستم
21:22
1 تایید
بسته بندی
یک شرکت تولیدی معتبر برای بسته بندی به تعدادی خانم با حقوق بالاتر از اداره کار نیازمند است.
1401/12/14
سلام من حاضرم کار در منزل انجام بدم اهل فلاورجان کلیشاد هستم 0**** 
03:13
1 پاسخ
1401/12/15
ثریاسعیدی
سلام خانم هستم دنبال کار هستم
04:54
2 پاسخ
ثریاسعیدی
سلام خانم هستم ساکن شهر اهواز ونیازب کار دارم
04:55
فروشگاه ویترین | Vitrin shop
استخدام انبار دار
1. جمع آوری کالا از روی فاکتور 2.اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی فینگلیش 3.توانایی انجام کار گروهی و کمک به سایر بخش های انبار از جمع اوری و بسته بندی و … 4. برای اقایان داشتن گواهینامه مزیت میباشد ...
ی بی سمیرا ایوبی
سلام من خانم هستم ساکن شیراز سخت به کار در منزل نیازمند هستم 0**** 
07:16
1401/12/16
رویا محمدی
سلام خسته نباشید من خیلی به این کار نیاز دارم اگه میشه کمکم کنید 😔
09:01
1402/02/16
زینب ذوالفقاری
منم کار در منزل میخام 
03:25
1 پاسخ
بازرگانی پروشاپ | Poroshop
استخدام کمک انباردار (آقا)
شرکت هوشمند پردازش کیمیا رایانه در راستای تکمیل پرسنل خود به یک کارمند جهت کار در بخش انبار برای کمک در انبار و جمع کردن کالا نیازمند . کالاهای کاری ما لوازم کامپیوتر می باشد. ما نیاز به یک نفر برای ک...
فاطمه اسکندری زاد
سلام فاطمه هستم اگه کاری بود خبر بدین ممنون میشم0**** 
09:15
1 پاسخ
صدیقه شریعتی
ثریاسعیدی
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:18
سلام ببخشید با کجا کار میکنید اخه من پول پرداخت کردم اما کاری برام نیومد 
15:47
بسته بندی
بسته بندی الوچه لواشک کار سبک راحت بدون نیاز به سابقه حقوق وزارت کار .محیط ارام زنانه .ساعت ۷نیم تا ۴نیم .فقط فقط با این شماره تماس بگیرید***********فقط بااین خط تماس بگیرید
هاجر غلامی
سلام دنبال کاردر منزل هستم اصفهان شاهین شهر
21:02
1402/02/17
سلام خیلی وقت هست که دنبال کار در منزل هستم بسته بندی.
07:03
1 پاسخ
1 تایید
زردکوهی
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم
13:47
بسته بندی
با سلام به یک نفر همکار خانم جهت بسته بندی ادویه نیازمندیم دو روز در هفته 9صبح تا 2ظهر حقوق ماهانه 4میلیون لطفا تماس نگیرید و مشخصات زیر رو تو چت دیوار بفرستید تو اولین فرصت پاسخ میدم با تشکر 1سن 2محد...
معصومه فتحی
سلام  منم کاربسته بندی رانیازدارم لطفا خبرم کنید
0**** 
13:59
معصومه فتحی
سلام  من نیازمنداین کارهستم توروخدا منم معرفی  کنیدواقع  درشهرستان مهران  0**** 
اگه جواب  ندادم  لطفا پیام بدید
14:02
مائده حیدری
سلام من کاشان زندگی میکنم میگم کاربسته بندی انجام نمیدیداینجاهم بفرستید
17:01
هلدینگ بان | BUN
استخدام کارشناس چاپ
شرح وظایف: * نظارت بر فرآیند چاپ و صحافی * انجام امور محوله و به سرانجام رساندن پروژه های محول شده در واحد تولید بر طبق ددلاین * پیگیری امور مربوط به پیمانکاران تولید * پشتیبانی و کمک به برنامه ریزی ت...
سلام من هم به کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم
21:48
1402/02/18
سلام من کار در منزل میخوام لطفا اگه کسی کاردرمنزل داره اطلا بده 
13:01
شیدا حیدری
سلام  من  دنبال  کار در منزل  هستم 
18:40
بسته بندی
ب ۳نفر کارگر اتباع آقا برای بسته بندی کار سبک و دائمی نیازمندیم فقط تماس پاسخگو هستم
1402/02/19
متصوری۵۹۶۵
سلام وقت بخیر منصوری از اهواز اگر کار بسته بندی هست لطفا جهت همکاری اطلاع دهید
06:27
زینب حسینی
سلام منم خیلی نیازبه کاردرمنزل دارم اهوازهستم چندبارهزینه اولیه ازمن گرفتن ولی کلاهبرداربودن توروخدا اگ میتونی منم معرفی کن 3تا بچه دارم همسرم هم بیکاره 0**** 
09:28
اعظم اسدی
سلام من بی کارم کار درمنزل باشه انجام میدم 
12:32
1 پاسخ
بسته بندی
*جذب نیرو در زمینه بسته‌بندی به صورت کار در منزل *همراه با ارسال به شهرستان *حقوق ۱۰تا۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+ بیمه *بدون پیش پرداخت و سرمایه اولیه برای همکاری داخل چت دیوار پیام بدید
عاطفه عفری
خانم هستم متاهل نیاز به کار درمنزل دارم
12:45
1 پاسخ
1402/02/20
منم میخوام
16:07
فاطمه طاهری
من دنبال کار در منزل هستم
16:55
بسته بندی
به یک بسته بند در تولیدی حجم کاری سبک حدود بیست عدد بسته بندی داریم حتما باسواد با نظم و تمیز جمعه ها تعطیل پنج شنبه ها تا ساعت 6 نهایت 18ساله
مریم
سلام من نیاز به کار بسته بندی یا پاک کردن حبوبات دارم لطفا فقط کار در منزل خودم باشه
22:52
مریم
کرمانشاه هستم
22:52
1402/02/21
شهناز بوحمید
سلام دنبال کاردرمنزل هستم شدیدن نیازدارم گرفتارم بخداهرچی بسته بندی باشه من انجام میدم0**** اینم شماره ممنون میشم بهم خبربدید
13:00
کارگاه بسته بندی
کارگر بسته بندی
استخدام کارگر بسته بندی محیط کار زنانه به صورت پاره وقت 3 تا 4 روز در هفته ترجیحا ساکن اطراف باغستان
1402/02/23
ناهید مقدم
سلام من هم نیاز به کار دارم شوهرم کارگر سه فرزند دارم اگر کاری برای بسته بندی در خانه باشه خبر بدین ممنون میشم البته من خونم در خفر هست خفر زندگی میکنم
16:42
1402/02/24
سلام ندامردانشاهی به کار بسته بندی در خانه یا کارگاه باشه خوبه احتیاج دارم
06:37
1 پاسخ
1402/02/25
هداعبادی پاک
سلام  من دنبال کارم کمکم کنید..کاردرمنزل
09:50
1 پاسخ
بسته بندی
***فقط آقا ** سلام بیمه از روز اول میکنم صبحانه و نهارمیدیم حقوق طبق وزارت کار تا 15 تومن جای خواب دارد سرویس رفت دارد برگشت ندارد
ملیحه کریمی مهام
سلام  من کاردرمنزل  میخوام واقعااحتیاج دارم
13:23
مریم عسگری
سلام من خانم هستم دنبال کار در منزل هستم مستاجر با دوتا بچه ممنون میشم کمکم کنید 
18:47
سلیمانی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم
21:57
1 پاسخ
بسته بندی
بسته بندی . کار بسیار راحت . محدوده استخدام ازادشهر . اسکان . پذیرش فقط نیروی خانم . سن کمتراز ۴۰ سال . ادرس کارخانه فاز ۱ شهرک صنعتی فقط تماس پاسخ داده میشود پیام نذارید
1402/02/26
سارا خمیده
سلام منم دنبال کار در منزل هستم از شیراز اگه سراغ دارین به منم بگین خیلی نیاز دارم
07:39
من احتیاج به کار در منزل دارم 
09:23
سارا نوروزی
سلام من شدیدا ب کار در منزل برای بسته بندی نیازدارم...
22:17
شاگرد خیاطی. ماهر به چرخ راسته دوزی
به ۲ نفر شاگرد خیاطی ماهر به چرخ راسته دوزی باشه ...کار بسته بندی و دوخت دوز باهم میباشد.
1402/02/27
مهتاب روستایی
سلام منم مهتاب روستایی هستم به این کار احتیاج دارم 0**** =
13:38
1 پاسخ
سلام من دنبال کار در خانه هستم   کاربسته بندی
17:14
سلام من دنبال کار درخانه هست م بسته بندی 0**** 
17:16
بازاریابی و کار در سالن تولید
یک واحد تولیدی جهت تکمیل نیروی کار در سالن تولید و بازاریابی خود به شرح ذیل ؛ ۱.به تعدادی خانم جهت کار در سالن تولید برای بسته بندی محصولات خود با حقوق بصورت حجمی و توافقی و دارای سرویس ایاب ذهاب ۲...
1402/02/28
نرگس شهبازی
سلام که کار هس میتونم تو خونه انجام بدیم
21:52
1 پاسخ
1402/04/02
محمد صمدی
نرگس شهبازی
سلام که کار هس میتونم تو خونه انجام بدیم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:32
1402/04/06
طاهره هوشیار ما آن را
سلام یه خانم 35ساله هستم دوتابچه دارم شوهرم کارگرهست که یه هفته سرکاره یک ماه بیکاره اجاره خانه هم که دیگه بدتر از هرچیزی واقعا به سختی ودرشرایط بد سپری میکنیم خواهش میکنم هرکسی کاردرمنزل کاربسته بندی تمیزکاری حبوبات ....سراغ داره بهم اطلاع بده انشاالله که هرچی از خدا می‌خواین بهتون بده0**** این شماره تماسم هست در شیراز زندگی میکنم
01:24
درآمد   با کار بسته بندی در منزل
کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا و عیدی مخصوص فق...
غزل کرمی
سلام من نیاز مند کار بسته بندی در خانه هستم
13:03
مریم شاهونوند
سلام من هم اهواز هستکارخانه ای که توش کارمیکنید کجاست؟
20:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/04/10
محمد صمدی
مهتاب روستایی
سلام منم مهتاب روستایی هستم به این کار احتیاج دارم 0992232986=
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:40
استخدام و کار در منزل  بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه 12 میلیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزا...
کبری رحیمی
سلام بسته بندی انجام میدیم خانم آقادرلاهیجان  رحیمی
20:50
1402/04/11
انیس محمدی محمدی
سلام من به یه کار بسته بندی در منزل نیاز دارم مال یاسوج هم هستم 
04:33
منا محمودی
سلام وقت بخیر من دنباله کار در منزل هستم بسته بندی لوازم تحریری
08:09
استخدام کارگر بسته بندی وبار گیری ایرانی و اتباع
استخدام جهت بسته بندی وبار گیری در یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره دو نجف اباد ،ساعت کار ۷ صبح الی ۶عصر بدون نهار ،با جای خواب ،حقوق ماهیانه ۱۵ملیون با دو جمعه تعطیلی ، لطفا مشخصات فردی ،وضعیت اق...
زهرا زنگنه
سلام من کار در منزل  نیازدارد هم‌نظر دوستان  هستم ممنون 
10:02
1402/04/12
الناز عابدی
سلام من کار درمنزل میخواستم ترجیحا بسته بندی ‌‌ما ل اسلامشهر هم هستم
14:24
1402/04/15
محمد صمدی
فاطمه اسکندری زاد
سلام فاطمه هستم اگه کاری بود خبر بدین ممنون میشم09160104393
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:18
کارگرساده برای مغازه
بسته بندی و نظافت
فاطمه اسکندری زاد
سلام فاطمه هستم از اصفهان کار در منزل نیاز دارم بخدا 17سالمه ی بچه ی ساله دارم نمیتونم خرجش بدم بیرون هم نمیتونم برم اگه کار در منزل داشتین خبر بدین ممنون میشم 0**** 
18:50
1 پاسخ
1 تایید
1402/04/16
محمد صمدی
فاطمه اسکندری زاد
سلام فاطمه هستم از اصفهان کار در منزل نیاز دارم بخدا ۱۷سالمه ی بچه ی ساله دارم نمیتونم خرجش بدم بیرون هم نمیتونم برم اگه کار در منزل داشتین خبر بدین ممنون میشم ۰۹۱۶۰۱۰۴۳۹۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:45
1402/04/18
محمد صمدی
زینب ذوالفقاری
منم کار در منزل میخام
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:30
شهریار فتحی
استخدام راننده پراید وانت
سلام به یک راننده تسلط به رانندگی حتما مجرد باشه . پخش درون شهریمون رو انجام بده و بسته بندی کنه . کار زیاد سختی نیست . 8و نیم بیاد تا غروب اگه کارمون زودتر تموم شد هم میتونه بره . حقوق هم با ...
محمد صمدی
عاطفه عفری
خانم هستم متاهل نیاز به کار درمنزل دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:32
محمد صمدی
سلام ندامردانشاهی به کار بسته بندی در خانه یا کارگاه باشه خوبه احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:32
محمد صمدی
هداعبادی پاک
سلام من دنبال کارم کمکم کنید..کاردرمنزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:33
Reza
بسته بندی کار وزیگزال زن
به یک زیگزال زن وبسته بندی کار جهت کار در تولیدی روکش صندلی نیازمندیم 0903XXX7405(نمایش کامل)
1402/04/20
محمد صمدی
اعظم اسدی
سلام من بی کارم کار درمنزل باشه انجام میدم
0**** شمارم پیام بدید 
17:59
پریا حیدرزاده
سلام من انجام میدم هرکاری باشه
18:45
1 پاسخ
پریا حیدرزاده
سلام خسته نباشید منم دنباله کار درمنزل هستم 
18:46
1 پاسخ
کارمند خانم تمام شعبه های کرج
باسلام به چند کارمند خانم جهت کار در آتلیه در اکثر شعبه های کرج گرم دره. ورداورد.میدان کرج.فردیس.چیتگر.مهرشهر.گوهر دشت و... بسته بندی و منشی و عکاس... نیازمندیم بدون نیاز به سابقه و بدون محدودیت سنی ...
1402/04/21
محمد صمدی
پریا حیدرزاده
سلام خسته نباشید منم دنباله کار درمنزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:39
1402/04/22
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:44
1402/04/26
محمد صمدی
سلیمانی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:21
1 تایید
بسته بندی با حبابی بلورجات
بسته بندی با حبابی بلورجات فضای کار گروهی و زنانه و نیاز به دو الی سه نفر کار موقت یک هفته تا ۱۰ روز و پرداخت حقوق روزانه هست حقوق روزانه ۲۵۰ هزار تومان و چنانچه تمایلی به تسویه بسته بندی عددی باشه...
محمد صمدی
محبوبه فلاح آبکناری
سلام ظهربخیرنیازکاردرمنزل دارم واقعأ کاربران درمنزل راه دارم به پولش راه نیاز دارم خواهش می کنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:42
1402/04/27
معصومه اصغری
سلام منم کاردرمنزل دوستتدارم انجام بدم گیلان لاهیجان زندگی میکنم
10:01
یگانه غلامی
سلام من دنبال کار درمنزل هستم
16:06
1 پاسخ
کارگر ساده با غذا و جای خواب و بیمه تکمیلی
کارگر ساده فوری نیازمندیم: ⭕️کارخانه معتبر و برند تولید چای و قهوه در قسمت بسته بندی و تولید به تعدادی کارگر ساده نیازمندیم: ⭕️شرایط کاری را با دقت بخوانید و جهت استخدام از روز اول مشخصات خود را چت...
محمد صمدی
یگانه غلامی
سلام من دنبال کار درمنزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:15
محمد صمدی
سلام من حاضرم کار در منزل انجام بدم اهل فلاورجان کلیشاد هستم ۰۹۱۳۷۹۸۲۶۳۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:35
1 پاسخ
محمد صمدی
عصمت‌چوپانی
سلام من‌دنبال‌کار‌در‌منزل‌هستم‌برای‌بسته‌ بندی‌وقت‌تو‌خونه‌انجام‌بدم‌چون‌شوهرم‌مریضه‌با‌۳تا‌بچه واجاره‌نشینم‌روش‌خیلی‌ساخته اگه میتونین‌کمکم‌کنید‌چون‌نمیتونم‌بیرون‌سر‌کار‌برم‌ممنون‌میشم‌ازتون‌
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:35
ادمین خانم پاره وقت
به یک خانم جهت ادمینی و بسته بندی محصولات اینترنتی نیازمندیم زمینه کاری :پاسخگویی به دایرکت و کمک در بسته بندی سفارشات اینترنتی ماگ ، تراوال ماگ و ... ترجیحا ساکن ناحیه صنعتی و مجرد لطفا برای اطلاع...
محمد صمدی
ایدا
سلام دنبال کار در منزلم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:12
1402/04/28
رویا رحیمی
سلام دنبال کاردرمنزل هستم برای شهرتالش 
16:04
رضوان نیسی
مریم شاهونوند
سلام من هم اهواز هستکارخانه ای که توش کارمیکنید کجاست؟
تروخدا منم معرفی کنید اگه کار توی منزل پیدا کردین خیلی احتیاج دارم اینم شمارم 0**** 
16:18
بسته بندی حبوبات و غلات
سلام یک خانم فعال و با انگیزه و منظم سنشون اطراف ۳۵ تا ۴۵ آدرس واحد تولیدی مقابل پلیس راه استان است محدوده سکونت خانم بهتر است شهرک ابوذر و بلوار سپاه و خلج میدان صاحب زمان بقل شرکت نفت باشه ک...
رویا رحیمی
سلام دنبال کاردرمنزل هستم محدوده تالش به این شماره پیام بدین یاتماس بگیریدلطفا0**** 
16:19
رضوان نیسی
دوستان من دانشجو هستم لطفا اگر کار در منزل بسته بندی چیزی داشتین بهم اطلاع بدین خیلی خیلی احتیاج دارم 0**** 
16:20
1402/06/16
سید روح الله حسینی
محمد صمدی
سلام ۰۹۱۳۰۰۵۳۵۷۶تماس بگیرید
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم اصفهان خیابان امام خمینی دروازه تهران
01:42
تولیدی شلوار زنانه
به تعدادی چرخکار ماهر و نیمه ماهر خانوم برای کار در تولیدی شلوار نیازمندیم. محیط کاری عالی برای خانوم ها به یک وسط کار برای بسته بندی و اتو وردستی نیازمندیم. با حقوق توافقی و عالی برای هماهنگی تماس ب...
سید روح الله حسینی
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم اصفهان دروازه تهران خیابان امام خمینی سه نفریم 0**** 
01:46
فهیمه مینا
سلام بنده کار در منزل میخاستم در شهر مشهد خیلی نیاز ب کار دارم 
09:22
سلام. منم خیلی نیازدارم .خیلی
10:18
1 پاسخ
بسته بندی ام دی اف
عرض ادب کارگاه بسته بندی ام دی اف هستش کاره سبکیه ماه اول ثابت از ماهه بعد درصدی حداقل ۱۲ میلیون تا ۲۰ میلیون هم میرسه حقوق ولی زمان میبره از سن ۱۶ تا ۴۵ سال ترجیحا بدون معلولیت و مشکلی از ساعت ۸صبح...
محمد صمدی
سلام. منم خیلی نیازدارم .خیلی
سلام تماس بگیرید0**** 
11:40
سولماز موسوی
سلام موسوی هستم 27ساله خیلی خیلی شدیدا به کار بسته بندی نیازمندم اهل فارس شهر نوراباد ممسنی تو رو خدا اگه کار هسته بم منم فرصت بدین 0**** 

22:11
1402/06/17
محمد صمدی
سلام من دنبال کار در منزل هستم
سلام تماس 0**** بگیرید
18:30
مهندس صنایع غذایی مسئول فنی
‎توضیحات ‎مهندس صنایع غذایی هستم جویای کار ‎فقط فقط کار مرتبط در حوزه صنایع غذایی لطفا شرکتهای غیر مرتبط تماس نگیرید ‎دارای مدرک کارشناس صنایع غذایی جهت مسئول فنی واماده همکاری با کارگاهها و کارخانجا...
محمد صمدی
سلام خیلی وقت هست که دنبال کار در منزل هستم بسته بندی.
سلام تماس بگیرید 0**** 
18:34
1402/06/18
اعظم ابراهیمی
سلام چطور کارپیداکردین
19:36
1402/06/19
سپیده
سلام منم نیاز به کار در منزلم
09:49
1 پاسخ
شاگرد برای لاستیک سازی و واشر سازی و فروش
برای دفتر فروش واقع در شاهپور جدید یک. نیرو جواب سن بین بیست تا. بیست و هشت سال جهت بسته بندی و کارهای. فروشگاه و یک نیرو جهت. کار در کارگاه. سن بین بیست تا بیست و هشت سال اموزش رایگان داریم بیمه ه...
محمد صمدی
سپیده
سلام منم نیاز به کار در منزلم
سلام 0****  تماس بگیرید
13:55
1402/06/21
سوما خانهء
سلام من کار بسته بندی در منزل میخوام به جز مواد غذایی .در بوکان آذر بایجان غربی هستم لطفاااااا خیلی نیازمندیم...تمیز و سروقت تحویل میدیم 
11:19
اعظم ابراهیمی
سلام من کاربسته بندی درمنزل میخوام
لطفاً پیام بدین0**** 
13:44
راننده/کمک راننده/کارگر/شرکت چیپس و پفک/بامزایا
جذب فوری کارگر ساده و راننده پایه 2 و 1 / کمک راننده ( موزع )/ راننده لیفتراک / حراست آقا ایرانی و اتباع در کارخانه معتبر صنایع غذایی با امنیت و ارتقا شغلی ✴ قسمت های تولید و بسته بندی ✴ انبار ، مو...
1402/06/25
صدیقه شریعتی
ثریاسعیدی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:49
صدیقه شریعتی
پریا حیدرزاده
سلام من انجام میدم هرکاری باشه
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:50
1402/06/28
اعظم ابراهیمی
سلام کاردرمنزل میخوام
0**** 
13:01
واو پت | vow pet
استخدام کارمند اجرایی (خانم)
پرسنل امور پت شاپ استخدام دو نفر پرسنل در پت شاپ محدوده سردارجنگل حداقل ۱۸ حداکثر ۳۵ سال کار سبک و ساعت کاری مناسب و امکان ارتقا مهارت های مورد نیاز : کار با کامپیوتر و ابزار های انلاین . انگلیسی ...
پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403، ساعت 20:16