دنبال کن

کار در منزل برای بانوان

بسته بندی

1402/10/18
سارا رخ فروز
من یک خانم هستم وشرایط کار در بیرون از منزل را ندارم ومیخوام درمنزل کسب درآمد کنم 
17:11
7 تایید
شیمی صنعت واهب | Shimi Sanat Vaheb
استخدام کارمند انبارداری (خانم)
یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی در تهران منطقه سه راه طالقانی به یک اپراتور انبار خانم جهت بسته بندی نیازمند است. بیمه از روز اول حقوق :توافقی ساعت کاری:8.30_4
1402/10/19
دنیا محمد ی
سلام وقتتان بخیر خانم افغانی 24 ساله شرایط کاری را در بیرون ندارم می‌خوام در منزل خودم کار کنم لطفاً یه کاری را رهنمایی برم کنین ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
06:44
2 پاسخ
2 تایید
1402/10/20
ساجده تبرزن طبری
سلام من دنبال کار بسته بندی هستم 22سالم کاری رادربیرون ندارم میخوام درمنزل خودم کار کنم ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
09:49
2 تایید
Asmat
سلام یه خانم خانه دار 38 ساله هستم  دنبال کار بسته بندی در خانه هستم قبول میکنم خیلی به این کاراحتیاج دارم خیلی 
11:42
2 تایید
بسته بندی
سلام دو نفر خانم جهت بسته‌ بندی پلاستیک فریرز خیابان رسالت علی اباد لازم دا ریم شماره تماس جهت هماهنگی **********************
سلام من ب دنبال کار بسته بندی هستم 40 سال دارم امکان کار بیرون از خانه رو ندارم
13:12
2 تایید
1402/10/21
فاطمه معجنی
سلام من یک خانم هستم به کار در منزل نیاز دارم
پاک کردن حبوبات،بسته بندی جوراب. اگر موردی بود من می توانم.
17:58
1 تایید
فاطمه معجنی
من از درگز هستم به کار نیاز خیلی زیادی دارم.
18:00
بسته بندی
چند نفر خانم جهت کار و بسته بندی در لپه زنک خاوران نیازمندیم. جهت اطلاع نفرات فقط از مشیریه باشند
1402/10/22
سلام 
من دنبال کار در منزل هستم بسته بندی جوراب و یا کار بافتنی تعداد ما هم زیاد است کار به زود ترین فرصت تحویل می‌دهیم 
10:18
1 تایید
هانیه سلمانی
سلام نیازمند کاردرمنزل هستم 28ساله
10:59
1 تایید
شقایق رضایی
سلام خانوم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم ورامین با سپاس
11:33
بسته بندی
ب تعدادی نیروی خانم جهت کار بسته بندی نیازمندیم طبرسی شمالی ۶۱ حقوق توافقی تسویه هفتگی
شقایق رضایی
سلام خانوم هستم امکان کار در بیرون ندارم پیشوا (ورامین)هستم بسته بندی باشه و زود هم تحویل میدم 🙏
11:35
1402/10/23
سلام منم شرایط بیرون از منزل ندارم خیلی دوست دارم تو خونه کار داشته باشم یعنی نیاز دارم
20:15
1402/10/25
سمانه عزتی
من یه خانم هستم شرایط کار در بیرون ندارم . اگه ممکنه و کاری در منزل مثل بسته بندی و...سراغ دارید در خدمتم .
05:00
بسته بندی
خانم جهت بسته بندی محیط خانم هست و جهت بسته بندی ساعت کاری از ۹ صب تا ۶ بعد ظهر لطفا جهت هماهنگی و بازید از کار و رزومه کاری خود را در وات ساپ ارسال کنید
1402/10/26
فاطمه شعبان نیا
سهیلا جهنده
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام لطفا معرفی کنید
من یک خانوم هستم کاردرمنزل میخوام
08:56
1402/10/27
زینب غلامی
سلام خانمم نیازمندکاردرمنزلم
11:02
1402/10/28
مریم احمدی نژاد
دنیا محمد ی
سلام وقتتان بخیر خانم افغانی 24 ساله شرایط کاری را در بیرون ندارم می‌خوام در منزل خودم کار کنم لطفاً یه کاری را رهنمایی برم کنین ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
خانم های عزیز سلام وقت بخیر دوستان کاردرمنزل دارم برای اطلاعات بیشتربامت تماس بگیرید0**** 
23:23
1 پاسخ
بسته بندی
به یک خانم جهت بسته بندی با بیمه و سرویس حقوق مطابق با قانون کار نیازمندیم ادری:بعد از پلیس راه مایان کیلومتر ۵جاده صوفیان
1402/10/30
بهناز نجف زاده
مریم احمدی نژاد
خانم های عزیز سلام وقت بخیر دوستان کاردرمنزل دارم برای اطلاعات بیشتربامت تماس بگیرید0****
سلام برا کدوم‌شهر؟
11:43
ثریا
سلام من یک خانوم هستم امکان کار دربیرواز منزل رو ندارم دنبال کار بسته بندی هستم آدرسم درپاکدشت خاتون آباد زندگی میکنم و38 سالمه. 
15:14
روشنک خیرابادی
خانمم 25 ساله شدیدا به کاردرمنزل احتیاج دارم
17:41
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
روشنک خیرابادی
سلام وقتتون بخیر خانم 25ساله هستم نمیتونم بیرون کارکنم به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم
17:43
1 تایید
رباب سعیدی نامداری
سلام یه خانم 34ساله هستم جویای کار درمنزل هستم، بسته بندی هرچی باشه میتونم انجام بدم، خیلی نیازمندکار هستم
17:55
خدیجه حامدی مکرم
من یک خانم هستم کار در منزل میخوام 
20:07
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
1402/11/01
فاطمه نبی زاده
سلام من خانم هستم و شرایط کار در بیرون از،منزل رو ندارم میخوام تو خونه کار کنم مثل بسته بندی حبوبات یا جوراب یا پوشاک مشهد هستم
03:59
وحید پورپناهی
سلام وقت بخیر خانم هستم برای کار در منزل بسته بندی وامثال نفراتمون هم زیاده وزود تحویل میدیم
10:53
مهدیه
سلام من خانم هستم دنبال  کار بسته  بندی هستم  از کاشان درصورت  کار668ایتا bhar@
14:44
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
1402/11/02
مریم ..
من به کار در منزل نیاز دارم ترجیحا بسته بندی لباس و جوراب یا لوازم تحریر ،سرپرست خانواده هم هستم داخل کرج حصارک ممنون
03:27
کاردرمنزل 
06:51
1402/11/04
فاطمه اکبری
سلام به کار بسته بندی در منزل نیازمندم وضع مالی مون خوب نیست مشهد زندگی میکنم 
00:36
1 تایید
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
1402/11/11
مونا شعبانی
سلام من کار در منزل میخوام که حقوقش منصف باشه شرایط کار در بیرون منزل رو ندارم
11:05
1402/11/14
محمدرضا عشقی
دنیا محمد ی
0**** 
08:35
محمدرضا عشقی
من در مشهد تعدادی خانم نیاز دارم 
08:40
بسته بندی
یک شرکت تولیدی معتبر برای بسته بندی به تعدادی خانم با حقوق بالاتر از اداره کار نیازمند است.
محمدرضا عشقی
بسته بندی لباس زیر زنانه
08:42
1402/11/15
سلام یه خانم خانه دار هستم دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم
16:10
سلام من یک خانم خانه دار هستم 28 ساله و شرایط کار در بیرون منزل رو ندارم و نیازمند کار درمنزلم
17:42
فروشگاه ویترین | Vitrin shop
استخدام انبار دار
1. جمع آوری کالا از روی فاکتور 2.اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی فینگلیش 3.توانایی انجام کار گروهی و کمک به سایر بخش های انبار از جمع اوری و بسته بندی و … 4. برای اقایان داشتن گواهینامه مزیت میباشد ...
معصومه دهقاني محمدابادی
من معصومه دهقانی ا ماد ه کار درمنزل 0**** 
22:58
1402/11/16
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام
21:22
1402/11/17
حدیثه نوری
سلام دنبال کار هستم در روستا زندگی می کنم 17 سالمه به کار خیلی نیاز دارم 
05:37
بازرگانی پروشاپ | Poroshop
استخدام کمک انباردار (آقا)
شرکت هوشمند پردازش کیمیا رایانه در راستای تکمیل پرسنل خود به یک کارمند جهت کار در بخش انبار برای کمک در انبار و جمع کردن کالا نیازمند . کالاهای کاری ما لوازم کامپیوتر می باشد. ما نیاز به یک نفر برای ک...
سلام من دنبال کاردرخانه هستم خیلی احتیاج دارم 
05:43
فاطمه صمدی
سلام من به کار نیاز دارم لطفا اکر باشد به من بکیر خانه باشد بسته بندی یا هر چیزی دیکر
13:09
1402/11/20
آمنه نظری
سلام وقتتان بخیر من یه خانم خانه داراتباه هستم پام شکست کار بیرون نمیتونم کار درمنزل میخوام ممنون میشه اگه کاری هست بهم بگین خیلی دستم گیره نیاز به کاردارم
15:04
هیتکو
استخدام گرافیست
-تسلط کامل به فتوشاپ (photoshop) ، ایلاستریتور (Illustrator) ایندیزاین و افترافکت - آشنا به استراتژی های تولید محتوا و طراحی های استاندارد در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها - تسلط کامل به طراحی بسته ب...
آمنه نظری
سلام وقتتان بخیر من یه خانم خانه داراتباه هستم پام شکست ممنون میشم که اگه کاری بسته بندی در منزل بودبهم بگین خیلی نیاز به کاردارم
15:06
1 تایید
1402/11/21
سلام، خدمت شما، من آیناز هستم شرایط کار دربیرون ازخانه راندارم خواهشا، اگه کار درمنزل دارید به ما معرفی کنید مثل لباس بیمارستان کارهای راسته دوزی خیاطی دوخت رو بالشتی یا هر چیز دیگه ازجمله اینا 
04:15
6235
04:15
سبز فن آوران کیان | Sabzfanavaranekian
بیمه داریم حتما موتور باید داشته باشید روزانه یه سری فاکتور صادر میشه که باید تو انبار جمع کنیم یه سری میره فروشگاه یه سری برای شهرستان بسته بندی میشه و ارسال میشه سواد انگلیسی در حد خوندن کلمات و ...
زهرا هداوند
سلام من دستگاه پرس و ترازو دیجیتالی دارم نیاز به کار
بسته بندی نیاز دارم ممنون می شوم طرف آبشار دوم ساکن هستم
09:15
1402/11/22
سلام فرحناز هستم ب کار در منزل احتیاج دارم سپاسگزارم
19:29
مریم اسدی
سلام خانم هستم دنبال کار درمنزل میگردم
20:56
مرکز تخصصی واردات و فروش دستگاه های کرگیری | CoregiriCompany
موقعیت کاری خیلی خوب (جذب نیروی کار آقا برای بسته بندی و ارسال بسته ی پستی) و فرصت عالی برای آموزش و یادگیری اصول و فنون فروش ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹/۵ الی 16 پنجشنبه ۹/۵ الی ۱۳ جمعه و روزها...
1402/11/23
محبوبه ترابی
سلام من محبوبه ترابی هستم درامد خیلی کم داریم و خیلی خیلی به کار نیاز دارم خواهش میکنم اگر کار بسته بندی در منزل هست من را خبر کنید 
06:17
فاطمه میرباقری
سلام من خانوم هستم امکان کار در بیرون رو ندارم (ملایر) هستم بسته بندی باشه زود تحویل میدم
10:40
1402/11/24
زهرا نعمتی
بدنبود 
04:56
چای میعاد
کارگر ساده
استخدام چای میعاد شرکت چای میعاد جهت تکمیل کادر خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. کارگر ساده جنسیت: خانم، آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: بسته بندی چای کا...
لیلا جواهری
سلام من تهران  افسریه   هستم  22سالمه  بسته بندی در منزل  هرچی باشه انجام  میدم خیلی  احتیاج دارم 
06:26
1402/11/27
باسلام من مادردوتافرزندهستم همسرم فوت شده به کاردرمنزل احتیاج دارم 
07:43
مهر یزدان
سلام وقت بخیر خانم افغان 18 ساله شرایط کار در بیرون ندارم کار در منزل میخوام 
11:50
موفق
نیروی کار خانم جهت واحد تولیدی
️گروه صنعتی گاردین️ جهت افزایش نیروی تولیدی خود از بانوان واجد شرایط در مناطق (خضر،شهرک مدنی،حسن اباد،قاسم اباد) دعوت به همکاری می نماید: ️نیروی تولید(اپراتور دستگاه، بسته بندی بدون نیاز به سابقه) ️...
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم شرایط کاردر بیرون را  ندارم اگربسته بندی نخ یااسباب بازی ویاموادغذای خشکباردارین مادرخدمت تون هستیم. 
18:42
1402/11/29
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم و شرایط کار در بیرون ندارم 
12:22
1402/11/30
سیمه ع
سلام منم میخوام توخونه کار کنم 
14:19
شیوه جدید کسب درامد ترند شده دردنیا همکار فروش
✅میخام یه رو ش کسب درامد واقعی رو بهت معرفی کنم این روش تو دنیا هم داره ترند میشه ✅الان عموما چیکار میکنن میرن آنلاین شاپ میزنن که این روش کلی مشکل داره و مشکلش از جایی شروع میشه که تو باید درابتد...
سیمه ع
بسته بندی جواب بسته بندی  هرچی باشه انجام میدم
14:21
1402/12/09
ثریا سلطانی
سلام خدمت شما من نیاز دارم کار در منزل اگر کار خیاطی باشد بیست چهار سال سابقه دارم  هر نوع لباسی را میدوزم
01:33
زهره نیازی
سلام خسته نباشید من خانم خانه هستم شرایط کار در بیرون ندارم میخوام در منزل در آمد کنم کاری بسته بندی 
16:27
ازاد
به یک خانم جهت کاردرغذا آماده نیازمندیم
به یک خانم مرتب جهت کاردرغذااماده نیازمندیم جهت ظرف شستن ونظافت و بسته بندی غذا.تازه مغازه زدم شلوغ نیست کارزیادی هم نداریم 0935XXX8506(نمایش کامل)
زهره نیازی
بسته بندی جوراب هرچی باشد انجام میدم 
16:29
زهره نیازی
چرا جواب نمیدین ؟ 
16:31
طیبه جلیلی
سلام وقتتان به خیر من یک خانم با دوتا بچه مدرسه‌ای شرایط کار در بیرون از منزل را ندارم  میخواهم اگه شرایط هست کار در منزل کسب درامد کنم
18:48
* زیست تخمیر * بنیان سلامت کسری * زیست درمان ماهان *
طراح گرافیک
مسلط به طراحی آرت ورک دارویی ( بسته بندی و مسترویژوال ها) مسلط به خروجی بسته بندی در چاپ مسلط به طراحی گرافیک پوستر ، لوگو، بسته بندی حرفه ای و.. مسلط به روش ها و تکنیک های طراحی بسته بندی محصول در خص...
طیبه جلیلی
سلام من یه خانم خانه دار هستم شرایط کار در بیرون از منزل را ندارم نیازمند کار در منزل هستم
18:50
1402/12/10
چنور قادرمزی
سلام من خانم 40 ساله هستم به کار در منزل احتیاج دارم ممنون
07:39
رها احمدوند
سلام 4 نفر خانم هستیم کار در منزل انجام میدیم ساکن سراسیاب مارلیک
لطفا بگید از کارپیشه تماس گرفتین
21:09
استخدام و کار در منزل بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تأییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه،پاداش،مزایا و ع...
1402/12/12
ملیکا رضایی
سلام 
08:17
ملیکا رضایی
ببخشید میخوام استخدام شم 
ملیکا رضایی
برای کار در منزل
ورق کار
چند نفر با بیمه برای دستگاه های بسته بندی صنایع غذایی شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 - پنجشنبه 8 الی 13
1402/12/13
فاطمه مرادی
سلام خونوم هستم دنبال کار بسته‌بندی در منزل هستم با سپاس
14:10
فاطمه مرادی
سلام 20 سالمه خانم هستم نیاز به کار در منزل دارم لطفاً راهنمایی کنید
14:15
1402/12/15
سلام من یه خانمی هستم بخاطر بی سرپرستی احتیاج به کار در منزل دارم ممنون میشم معرفی کنین لطفا بزرگی میکنین 0**** این شماره تماس من
09:12
همکار خانم بسته بندی
باسلام دونفر نیروی خانم بابت بسته بندی یراق آلات کار سبک که فعلا در خانه وبه زودی در مغازه انجام می‌شود وبه علت دست وپا پیچی افراد خانواده ترجیحا مجرد باشد
سلام عصر بخیر من خانم هستم و به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون میشم معرفی کنید
13:25
1402/12/21
سلام من دنبال کاردرخانه استم هرکاری باشد انجام میدم
16:16
سلام من خانم استم دنبال کاردرمنزل استم
16:18
استخدام و کار در منزل بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
رقیه باقری
سلام یه خانم خانه دارم نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم
18:10
1402/12/22
الناز بازگیر
سلام خسته نباید هنوز نیرو لازم دارید 
02:25
سحر محمدی
سلام  من  از  سرخس  هستم  چند نفر بیکار در خانه هستیم  شرایط کار بیرون رو نداریم   متقاضی  کار بسته بندی در منزل هستیم  لطفا  اگه کسی کاری سراغ داره راهنمایی  کنه
06:51
کارگر ساده بخش بسته بندی کارخانه تولیدی نوشیدنی
خانم مجرد رده سنی 20 الی 33 سال ترجیحا تحت پوشش سازمان کمیته امداد امام خمینی(ره)...........دارای سرویس ایاب ذهاب و حقوق طبق اداره کار.....درصورت تمایل تماس گرفته شود.
فاطمه یلمه
سلام خانم خانه دار هستم و دنبال یه شغلی هستم که توی خونه باشه و بیرون کاری نداشته باشه
09:36
1 پاسخ
محمد صمدی
فاطمه یلمه
سلام خانم خانه دار هستم و دنبال یه شغلی هستم که توی خونه باشه و بیرون کاری نداشته باشه
0****  
23:23
1402/12/23
زهرا عباسی
سلام من یه خانوم 37 ساله هستم دنبال کار در منزل واسه بسته بندی میگردم با پنج تا بچه واقعا بهش نیازدارم 
09:49
نیرو ساده کارخانه شکوهیه
شرکت تولیدی مواد اولیه پلاستیک(گرانول،رنگ،مستربچ) جهت تکمیل نیروی کار در شهرک‌صنعتی شکوهیه نیروی جوان آقا میپذیرد ترجیها باسابقه کار شرایط جسمانی و‌پزشکی سلامت ✅ گواهی سلامت پزشکی عدم استفاده از...
1402/12/24
نگار روحی فرد
سلام وقت بخیر من در استان اردبیل زندگی میکنم 21سال دارم و نیاز به کار در منزل دارم اگه شعلی بود لطفا راهنمایی کنین اگه کار بزرگی باشه تعدادنفرات زیادی هم داریم سابقه کار در بسته ماسک و سبزی را هم دارم
08:39
1402/12/27
محدثه رخشانی
سلام جویای کاردر منزل. هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم چمستان ولیرکان
04:18
1403/02/05
فاطمه فلاح
سلام خانمی هستم دنبال کار هستم که در منزل انجام بدم 
07:17
همکار جهت کارگاه بسته بندی سبزیجات
همکار خانوم جهت کار تمام وقت در کارگاه بسته بندی سبزیجات، ترجیحا مجرد، محدوده شهر ایلام، حقوق توافقی، بیمه دارد،
1403/02/06
غزل معصومی
سلام خسته نباشیدخانم38ساله هستم ویک دختر19ساله نیاز به کار درمنزل دارم ممنون میشم معرفی کنید
12:38
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 13:21