دنبال کن

حقوق یک راننده لیفتراک در ماه چقدر است؟

راننده لیفتراک

1400/08/09
حسین بساطی
سلام متاسفانه خیلی از شرکت‌ها پایه حقوق راننده لیفتراک رو وزارت کاری میزنن که این اصلا بی انصافیه حقوق اپراتور لیفتراک باید حدود ۱۰ تومن باشه
06:39
9 تایید
بهتاش سپاهان آریا
راننده لیفتراک
استخدام بهتاش سپاهان آریا بهتاش سپاهان آریا در استان اصفهان، شهر اصفهان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع...
1400/08/19
حمیدرضا انجیلانی
احسن همین طوره نباید با کارگر ساده یکی باشه
14:11
6 تایید
1400/09/05
ابوذر تیموری
سلام...وقتی حرف ازحساسیته شدیده شغله راننده لیفتراک میشه خیلی حساس میشن ولی وقته تعیین حقوق میشه وزارت کار ومعمولی
11:11
4 تایید
1400/09/09
سلام  لیفتراک در ایران کارگر ساده  ولی در خارج از ایران  یک حرفه وبه این شغل احترام می‌گذارند  وحقوق خودشو تعریف کرده چون قانون تعریف شده 
حساس اعتیاد کمال‌  دقت زیاد تمام کار یک کارخانه لیفتراک انجام میده اما۰۰۰۰۰۰۰۰۰
06:49
5 تایید
راننده لیفتراک
راننده لیفتراک ماهر با گواهینامه اتباع هم قبول هست با حقوق بالای ۱۵ میلیون کار در زمینه نبرد گرم ساعت کاری ۸ تا ۱۹ پرداخت مساعده بیمه از روز اول
1400/09/26
درود برشما بنده راننده لیفتراک حرفه ای هستم با سابقه بسیار طولانی جویای  موقعیت شغلی مناسبی  به صورت پاره وقت میباشم همچنین انباردار حرفه ای نیز میباشم  
19:53
2 تایید
1400/10/05
سعید فزونی
سلام.رانند.ه لیفتراکم.با12 سال سابقه برای کار وارد یک شرکت میشوم.میگن پایه قانون کار یعنی حداقل حقوق یک کارگر ساده .واقع توی اداره کار ادم با سواد وجود نداره به کارفرما ها حالی بکنن.حقوق راننده لیفتراک با کارگر فرق میکنه.
08:29
7 تایید
1400/10/08
سلام راننده لیفتراک هستم جویای کار ‌دارای گواهینامه سه سال سابقه کار 
استان فارس 
04:30
تک نام کیهان پلیمر
راننده لیفتراک
استخدام تک نام کیهان پلیمر تک نام کیهان پلیمر در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دا...
1400/10/19
سام
دیگه همه جا دزدی طبیعی شده اینم یک دزدی
11:16
1 تایید
سام
15سال سابقه دارم ..باگواهینامه بااون که تو تولید نشسته حقوقمون یکی ...ما تو سرما گرما باران بیرونیم ولی اون زیر سقف 
11:18
1 تایید
1400/11/04
علی رحیمی
سلام راننده لیفتراک بسیار ماهر با سابقه هستم دارای گواهینامه جویای کار هستم هیچ گونه اعتیاد هم ندارم حتی سیگار کرج و اطراف دنبال کار هستم 
12:16
خوشگوار
راننده لیفتراک
استخدام خوشگوار خوشگوار در تهران (منطقه ۴، حکیمیه) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرای...
1400/12/10
سلام راننده لیفتراک هستم ازسال ۸۸دارای چهار گواهی نامه سن ۳۵ سال جویای کاردرشهرک صنعتی اشتهارد هستم باازاف کار یاد 

12:51
1401/01/01
سلام تعمیرکار لیفتراک دوسان .هیوندا.سپاهان.تویوتا .سهند.هستم دارای سابقه کار13سال هستم جویای کار .
00:38
1401/01/06
سلام مومن زاده هستم از بهارستان اصفهان بازنشسته ازکارخانه نسوز راننده لیفتراک با بیست سال سابقه دارم امادگی برای کار میباشم
13:16
سوبرا رزین
راننده لیفتراک
استخدام سوبرا رزین سوبرا رزین در استان اصفهان، شهر شهرضا جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: یک شرکت تو...
1401/01/08
حسین افشاری
سلام راننده لیفتراک هستم ۳۰ سالمه با ۵ سال سابقه کار ساکن استان قزوین، دارای گواهینامه، جویای کار هستم 
06:49
1401/02/23
عرفان
سلام راننده لیفتراک هستم با هشت سال سابقه کار ماهر ماهر
12:33
1401/02/24
سلام من راننده لیفتراک هستم مکانیک لیفتراک هستم صفر تا صد تمام کارهایش را انجام میدم راننده تراکتور ولودر با گواهی نامه دنباله کاره خوب هستم که نیست اگه همون حقوقم اداره کارم بدن از سرو تهش نزنند بد نیس ساکن ویلا شهرم
18:18
1 پاسخ
گروه سولیکو (کاله)
راننده لیفتراک
استخدام گروه سولیکو گروه سولیکو جهت تکمیل کادر خود در استان تهران (باقرشهر، خیرآباد، سردخانه دومدار ظفر، شرکت بانی چاو) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. راننده لیفتراک جنسیت: خانم، آ...
1401/02/30
سلام راننده لیفتراک با بیست سال سابقه د انبار بازنشسته ۴۲ ساسن دارم
17:24
1401/03/05
سلام من راننده لیفتراک هستم مکانیک لیفتراک هستم صفر تا صد تمام کارهایش را انجام میدم راننده تراکتور ولودر با گواهی نامه دنباله کاره خوب هستم که نیست اگه همون حقوقم اداره کارم بدن از سرو تهش نزنند بد نیس ساکن ویلا شهرم
همین شماها هستین که خراب کردین حقوقا امثال شماها پرو کردین کارفرماهارو .برو کارگری کن بهت حقوقم میدن 
12:41
3 تایید
1401/05/10
س راننده لیفتراکوهستم‌ با ۵ سال سابقه
06:54
کارا ماشین آرنا
راننده لیفتراک
استخدام کارا ماشین آرنا کارا ماشین آرنا جهت تکمیل کادر خود در استان مرکزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: تسلط کامل به...
مسلم مرادی
سلام خدمت  همکاران گرامی صنف رانندگان لیفتراک اگر سندیکای حرفه ای داشته باشند و همه   به قانون سندیکا عمل  کنیم تمام مشکلات حل میشود قبول نکنید با حقوق کم کار کنید با احترام خدمت دوستان
17:51
2 تایید
1401/05/14
6549مهدی مهری
دقیقا دوستا درست گفتن توگرماوسرماوحساسیت کار مامسولیم ولی بایک کارگرساده به هیچ عنوان فرقی نداریمازهمه لحاظ بخصوص حقوق کمترازده تومن وجدانن خیانته
14:22
2 تایید
1401/05/19
حسن آل صادقی
سید حسن هستم 
حدود۵ سال مدام سابقه لیفتراک دارم رفتم برای گواهینامه ۴ بار بدون دلیل ردم کرد .میگم سرهنگ ایرادی کجاست ؟میگه حداقل باید۶ بار بیایی .
بعد فهمیدیم کار مسول آموزشگاه هستش .بنا به دستور مردک بی‌شعور باید چند بار هر بار ۳۰۰ هزار تومن بدهی تا قبول بشی.
بله مملکت گل و بلبل که میگن اینجاست دوستان
07:12
1 پاسخ
2 تایید
گیتی آسا
راننده لیفتراک
استخدام گیتی آسا شرکت گیتی آسا تولیدکننده رنگ های صنعتی در استان اصفهان، واقع در شهرک صنعتی محمود آباد جهت تکمیل کادر اجرایی خود از رانندگان لیفتراک متقاضی ساکن استان‌ اصفهان استخدام می‌نماید. راننده...
1401/07/09
ساکنن شهر قدس هستم با گواهینامه لیفتراک و جویای کار0**** 
04:01
نوری زاده
04:01
نوری زاده با گواهینامه لیفتراک ساکن شهرقدس و جویای کار0**** 
04:04
راننده لیفتراک
باسلام راننده لیفتراک در یک شرکت پخش معتبر یک نفر راننده لیفتراک (حتما گواهینامه معتبر داشته باشد).سن زیر 40سال،ترجیحا سابقه کاری مرتبط با انبار داشته باشد.مدرک دیپلم و نظام وظیفه ضروری هست. بیمه تام...
1401/07/25
علیرضا قربانپور
تو رشت سر حقوق راننده لیفتراک میشه همه راننده میشن حرف حساسیت و قبول مسئولیت مشه اوپراتور لیفتراک میکشن وسط
19:08
1 تایید
1401/08/05
احمدقاسمی
موافقم حق کشی
05:09
2 تایید
1401/08/17
همه حرفاتون منطقیه و حقوق راننده لیفتراک خیلی غیرمنطقیه ...فقط تو شرایطی میشه این مشکلو حل کرد که رانندگان یا با وزارت کار این مشکلو درمیون بزاریم یا رانندگی نکنیم بریم خط تولید کار کنیم شرافتمندانه تره تا رانندگی...
06:53
1 تایید
راننده لیفتراک
راننده لیفتراک متعهد و با اخلاق سه شیفت جهت انبار رول کاغذ گواهینامه الزامی مهارت در کار مزایا حقوق و مزایا توافقی بیمه تکمیل درمان بیمه تامین اجتماعی یک وعده غذا در هر شیفت حق شیفت وام و... مح...
1401/12/03
سلا.آیا با داشتن گواهینامه لیفتراک از فنی حرفه ای،بدون ویژه،میشه کار کرد؟؟؟؟
08:15
1402/01/23
اله کرم غلامی پور
کس کش مگه وزارت کاری هم پولیه برای  اننده
07:17
1402/06/20
سهراب خدری
سلام دوستان متاسفانه داخل شرکت هاافرادبدون گواهینامه تمام نرخ حقوق ماراننده لیفتراک هاراخراب کردن چون دارن مفت کارمیکنن وافرادباتخصص رابی ارزش کردن
05:54
راننده لیفتراک
سهراب خدری
کمتراز10تومان پایه خواهشاقبول نکنید دوستان
05:55
1402/06/22
جواد
سلام راننده لیفتراک هستم با۱۴سال سابقه ودارای گواهینامه ویژه..امامتاسفانه حقوق دریافتیم از کارگر ساده هم کمتره..لطفاگوش شنوایی پیدابشه برا درد دل ماراننده ها 
10:28
1402/06/28
سلام من اسماعیل هستم یک راننده لیفتراک ۵میلیون تومان خرج گرفتن گواهی نامه ویژه کردم ولی حقوقم ازیه آبدارچی کمتره
16:48
شیشه سازان جام ایمن
راننده لیفتراک
استخدام شیشه سازان جام ایمن شرکت تولیدی شیشه سازان جام ایمن در تهران (چهاردانگه) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ تهران استخدام می‌نماید. راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرا...
۳۷۰۱
16:48
1402/07/16
باسلام حقوق یک راننده لیفتراک درکانادا به پول ایرانی ۹۰ تا1۰۰ میلیون هست ولی ما ایرانی ها ۱۰ چرا بعد توی کار چیه سخت گیری که از ما نمیشه
08:57
1402/07/19
نازنین مشرضا
سلام. لیفتراک کارش حساس و سخت و بسیار خطرناک هست . حقوق راننده لیفتراک نباید با یک کارگر ساده یکی باشد. کلی وقت و انرژی و هزینه باید جهت گواهینامه گرفتن خرج کرد.انصاف نیست.
15:08
راننده لیفتراک
نیازمند راننده لیفتراک حرفه ای از ساعت ۷ونیم صبح الی ۱۷ عصر سرویس ندارد ناهار دارد گواهی نامه اجباری ۱ملیون تومان بیمه حقوق تسویه ماهانه و مساعده در برج جهت تخلیه و بارگیری و جابه جایی پالت و قطعات ق...
1402/08/01
علی همتی
راننده لیفتراک توی تمام دنیابیشترین حقوق راداره حتی ازدکترهاشون بیشترمیگیرننداونوقت اینجامیخانندمفت ومجانی تمومش کنند
14:17
علی همتی
من راننده لیفتراک درنجف ابادهستم حالاحدوداصفهان نزدیک باشه که سرویس داشته باشه میرم ولی حقوق کمتراز۱۵تومن نباشه عادیش حالادیگه اضافه کاریش واینام که جاخودشه
14:19
1 تایید
1402/08/10
امی
سلام بنده از شهرستان چناران در خراسان رضوی خسته نباشید میگم خدمت تمام همکاران لیفتراکچی عزیز .خداوکیلی دهنمون سرویس شده پشت لیفتراک اونوقت حقوقمون با نیروی ساده یکیه توی سرما توی گرما  مخصوصا مایی که توی سردخونه کار میکنیم دما منفی 25الی 30بعد حقوقمونم به 10 تومن نمیرسه اینا به کنار باز چرا بیمه مارو راننده لیفتراک رد نمیکنن چرا سختی کار نمیدن همه از دور نگات میکنن فکر میکنن داری کیف میکنی این همه مسئولیت و حساسیت  رو نمیبینن واقعا تازه بعضی شرکتا میگن سرت خلوت شد برو تو تولید بیکار نباشی واقعا تاسف داره بخای حساب کنی نصف شرکت با لیفتراک کارش میچرخه نامردیه واقعا هوای راننده لیفتراکا رو داشته باشید به امید روزی که قدر بدونن. سپاس فراوان🙏
05:38
راننده لیفتراک
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران، شهرک صنعتی شمس آباد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط ...
1402/08/27
رانده لیفتراک حمیدملکی با۲۰سال سابقه سازفلزی
سلام رانده لیفتراک هستم باسابقه راندگی حرفیی ازاسلامشهر1402/8/27جویایکارسازهای فلزی7تا15تن

20:20
رانده لیفتراک حمیدملکی با۲۰سال سابقه سازفلزی
سلام رانده لیفتراک هستم جویای کارساکن اسلامشهرباسابقه بالا حرفیی سازه های فلزی
20:23
1402/09/09
آزادپیرانی
سلام راننده لیفتراک حرفه ای هستم جهشت شیفت شب اگه کاری هست درخدمتم پ دودارم بیل مکانیکیم دارم مدرکش
15:57
راننده لیفتراک
شرکت طنین گستر سهند برای تکمیل راننده لیفتراک از افراد واجد شرایط حضور به عمل آید با تشکر
1402/09/13
مصیب فیروزبخش
حسن آل صادقی
سید حسن هستم حدود۵ سال مدام سابقه لیفتراک دارم رفتم برای گواهینامه ۴ بار بدون دلیل ردم کرد .میگم سرهنگ ایرادی کجاست ؟میگه حداقل باید۶ بار بیایی . بعد فهمیدیم کار مسول آموزشگاه هستش .بنا به دستور مردک بی‌شعور باید چند بار هر بار ۳۰۰ هزار تومن بدهی تا قبول بشی. بله مملکت گل و بلبل که میگن اینجاست دوستان
اصفهان رو ب روی سپاهان شهر.همون بار اول قبولی
15:06
1402/10/07
عبدالله موسوی
سلام 
بنده موسوی هستم راننده لیفتراک باسابقه کار درشرکت ملی حفاری ودکل های نفتی با 7سال سابقه کاری 
بنده متأهل وداری 2فرزند 
دارای گواهینامه لیفتراک باکد38
دارای پایان خدمت 
آماده همکاری لازم را دارم 
شماره‌ تماس‌ 0**** 
هرکجای ايران باشه میرم کار میکنم فقط پیمانكاری نباشه 
01:10
1402/11/26
Omid Kheradmand
واقعا برای اون مسؤل متاسفم ک حقوق ی راننده لیفتراک با ی کارگر ساده یکی میکنه 
16:08
رحیمی
راننده لیفتراک
با سلام لطفا خوب بخونین یک شرکت تولیدی واقع در شهرک صنعتی صفادشت خیابان پنجم احتیاج به یک راننده لیفتراک ماهر و با تجربه هستش . لطفا تماس نگیرید اول رزومه و مشخصات فردی خودتون رو بفرستید داخل چت شیپ...
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 14:54