از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

حقوق یک راننده لیفتراک در ماه چقدر است؟

راننده لیفتراک

1400/08/09
حسین بساطی
سلام متاسفانه خیلی از شرکت‌ها پایه حقوق راننده لیفتراک رو وزارت کاری میزنن که این اصلا بی انصافیه حقوق اپراتور لیفتراک باید حدود ۱۰ تومن باشه
06:39
3 تایید
Ali R
استخدام کارگر ساده جهت تولید و بسته بندی
به چند نفر نیروی کار آقا جهت تولید و بسته بندی و یک نفر راننده لیفتراک جهت کار و بارگیری در کارخانه گروه صنعتی پاکشو با بهترین مزایا و با شرایط زیر نیازمندیم: دارای کارت پایان خدمت سن زیر 30 سال دا...
1400/08/19
حمیدرضا انجیلانی
احسن همین طوره نباید با کارگر ساده یکی باشه
14:11
1 تایید
1400/09/05
ابوذر تیموری
سلام...وقتی حرف ازحساسیته شدیده شغله راننده لیفتراک میشه خیلی حساس میشن ولی وقته تعیین حقوق میشه وزارت کار ومعمولی
11:11
1400/09/09
سلام  لیفتراک در ایران کارگر ساده  ولی در خارج از ایران  یک حرفه وبه این شغل احترام می‌گذارند  وحقوق خودشو تعریف کرده چون قانون تعریف شده 
حساس اعتیاد کمال‌  دقت زیاد تمام کار یک کارخانه لیفتراک انجام میده اما۰۰۰۰۰۰۰۰۰
06:49
پخش سراسری باراکا
راننده لیفتراک
شرایط احراز حداکثر سن 45 سال حداقل مدرک دیپلم گواهینامه لیفتراک دارای کارت پایان خدمت
1400/09/26
درود برشما بنده راننده لیفتراک حرفه ای هستم با سابقه بسیار طولانی جویای  موقعیت شغلی مناسبی  به صورت پاره وقت میباشم همچنین انباردار حرفه ای نیز میباشم  
19:53
1400/10/05
سعید فزونی
سلام.رانند.ه لیفتراکم.با12 سال سابقه برای کار وارد یک شرکت میشوم.میگن پایه قانون کار یعنی حداقل حقوق یک کارگر ساده .واقع توی اداره کار ادم با سواد وجود نداره به کارفرما ها حالی بکنن.حقوق راننده لیفتراک با کارگر فرق میکنه.
08:29
1400/10/08
سلام راننده لیفتراک هستم جویای کار ‌دارای گواهینامه سه سال سابقه کار 
استان فارس 
04:30
استخدام راننده لیفتراک
سابقه رانندگی واقعی با لیفتراک داشته باشد ازمون عملی گرفته میشود هفته اول ازمایشی جهت استخدام با حقوق مشخص ترجیحا مسلط بر جابجای ام دی اف ادرس: کمربندی بعد از سه راه برق نبش بسیج 29. مرکز ام دی اف ...
1400/10/19
سام
دیگه همه جا دزدی طبیعی شده اینم یک دزدی
11:16
سام
15سال سابقه دارم ..باگواهینامه بااون که تو تولید نشسته حقوقمون یکی ...ما تو سرما گرما باران بیرونیم ولی اون زیر سقف 
11:18
1400/11/04
علی رحیمی
سلام راننده لیفتراک بسیار ماهر با سابقه هستم دارای گواهینامه جویای کار هستم هیچ گونه اعتیاد هم ندارم حتی سیگار کرج و اطراف دنبال کار هستم 
12:16
راننده لیفتراک سبک و سنگین
راننده با تجربه لیفتراک سبک و سنگین و دست به اچار
1400/12/10
سلام راننده لیفتراک هستم ازسال ۸۸دارای چهار گواهی نامه سن ۳۵ سال جویای کاردرشهرک صنعتی اشتهارد هستم باازاف کار یاد 

12:51
1401/01/01
سلام تعمیرکار لیفتراک دوسان .هیوندا.سپاهان.تویوتا .سهند.هستم دارای سابقه کار13سال هستم جویای کار .
00:38
1401/01/06
سلام مومن زاده هستم از بهارستان اصفهان بازنشسته ازکارخانه نسوز راننده لیفتراک با بیست سال سابقه دارم امادگی برای کار میباشم
13:16
استخدام نیروی شرکتی ( تمام وقت )
شرکت اروم تینار جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید . 1 - خدمات اداری ( آبدارچی ) 1 نفر آقا / خانم 2 - خدمات محوطه 1 نفر آقا 3 - راننده لیفتراک دارای سابقه کار و گوا...
1401/01/08
حسین افشاری
سلام راننده لیفتراک هستم ۳۰ سالمه با ۵ سال سابقه کار ساکن استان قزوین، دارای گواهینامه، جویای کار هستم 
06:49
1401/02/23
عرفان
سلام راننده لیفتراک هستم با هشت سال سابقه کار ماهر ماهر
12:33
1401/02/24
سلام من راننده لیفتراک هستم مکانیک لیفتراک هستم صفر تا صد تمام کارهایش را انجام میدم راننده تراکتور ولودر با گواهی نامه دنباله کاره خوب هستم که نیست اگه همون حقوقم اداره کارم بدن از سرو تهش نزنند بد نیس ساکن ویلا شهرم
18:18
1 پاسخ
تضامنی مدحت و شریک
راننده لیفتراک
1401/02/30
سلام راننده لیفتراک با بیست سال سابقه د انبار بازنشسته ۴۲ ساسن دارم
17:24
1401/03/05
سلام من راننده لیفتراک هستم مکانیک لیفتراک هستم صفر تا صد تمام کارهایش را انجام میدم راننده تراکتور ولودر با گواهی نامه دنباله کاره خوب هستم که نیست اگه همون حقوقم اداره کارم بدن از سرو تهش نزنند بد نیس ساکن ویلا شهرم
همین شماها هستین که خراب کردین حقوقا امثال شماها پرو کردین کارفرماهارو .برو کارگری کن بهت حقوقم میدن 
12:41
1 تایید
1401/05/10
س راننده لیفتراکوهستم‌ با ۵ سال سابقه
06:54
تضامنی مدحت و شریک
راننده لیفتراک
مسلم مرادی
سلام خدمت  همکاران گرامی صنف رانندگان لیفتراک اگر سندیکای حرفه ای داشته باشند و همه   به قانون سندیکا عمل  کنیم تمام مشکلات حل میشود قبول نکنید با حقوق کم کار کنید با احترام خدمت دوستان
17:51
1401/05/14
6549مهدی مهری
دقیقا دوستا درست گفتن توگرماوسرماوحساسیت کار مامسولیم ولی بایک کارگرساده به هیچ عنوان فرقی نداریمازهمه لحاظ بخصوص حقوق کمترازده تومن وجدانن خیانته
14:22
1401/05/19
حسن آل صادقی
سید حسن هستم 
حدود۵ سال مدام سابقه لیفتراک دارم رفتم برای گواهینامه ۴ بار بدون دلیل ردم کرد .میگم سرهنگ ایرادی کجاست ؟میگه حداقل باید۶ بار بیایی .
بعد فهمیدیم کار مسول آموزشگاه هستش .بنا به دستور مردک بی‌شعور باید چند بار هر بار ۳۰۰ هزار تومن بدهی تا قبول بشی.
بله مملکت گل و بلبل که میگن اینجاست دوستان
07:12
ترام چاپ سپاهان
راننده لیفتراک
شرایط احراز سن: حداکثر 38 سال تحصیلات: حداقل دیپلم حداقل 3 سال سابقه رانندگی با لیفتراک در شرکت های بزرگ یا متوسط آشنا به رانندگی با انواع لیفتراک آشنایی با فرایند انبارداری
دوشنبه 24 مرداد 1401، ساعت 07:03