از دوستات نظر بگیر

حقوق یک راننده لیفتراک در ماه چقدر است؟

راننده لیفتراک

1400/08/09
حسین بساطی
سلام متاسفانه خیلی از شرکت‌ها پایه حقوق راننده لیفتراک رو وزارت کاری میزنن که این اصلا بی انصافیه حقوق اپراتور لیفتراک باید حدود ۱۰ تومن باشه
06:39
2 تایید
استخدام راننده لیفتراک
حداکثر سن 35 سال دارای گواهینامه ویژه مزایا: حقوق ثابت پاداش ماهیانه بیمه سرویس بن
1400/08/19
حمیدرضا انجیلانی
احسن همین طوره نباید با کارگر ساده یکی باشه
14:11
1400/09/05
ابوذر تیموری
سلام...وقتی حرف ازحساسیته شدیده شغله راننده لیفتراک میشه خیلی حساس میشن ولی وقته تعیین حقوق میشه وزارت کار ومعمولی
11:11
1400/09/09
سلام  لیفتراک در ایران کارگر ساده  ولی در خارج از ایران  یک حرفه وبه این شغل احترام می‌گذارند  وحقوق خودشو تعریف کرده چون قانون تعریف شده 
حساس اعتیاد کمال‌  دقت زیاد تمام کار یک کارخانه لیفتراک انجام میده اما۰۰۰۰۰۰۰۰۰
06:49
جزییات آگهی ها در عکس ها مشاهده کنید . 🔴آگهی اول 🔴 📋استخدام گروه صنعتی پارس (استخراج - فرآوری - ذوب) 🔻 #مهندس_معدن (استخراج،اکتشاف،تونلکار) 🔻 #کارشناس_فرآوری_و_کانه_آرایی 🔻 #کارشناس_و_اپراتور_م...
1400/09/26
درود برشما بنده راننده لیفتراک حرفه ای هستم با سابقه بسیار طولانی جویای  موقعیت شغلی مناسبی  به صورت پاره وقت میباشم همچنین انباردار حرفه ای نیز میباشم  
19:53
1400/10/05
سعید فزونی
سلام.رانند.ه لیفتراکم.با12 سال سابقه برای کار وارد یک شرکت میشوم.میگن پایه قانون کار یعنی حداقل حقوق یک کارگر ساده .واقع توی اداره کار ادم با سواد وجود نداره به کارفرما ها حالی بکنن.حقوق راننده لیفتراک با کارگر فرق میکنه.
08:29
1400/10/08
سلام راننده لیفتراک هستم جویای کار ‌دارای گواهینامه سه سال سابقه کار 
استان فارس 
04:30
گروه صنعتی گلبافت
تکنسین برق صنعتی
استخدام گروه صنعتی گلبافت گروه صنعتی گلبافت جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. موقعیت شغلی شرایط احراز مزایا تکنسین برق صنعتی جنسیت: آقا نوع قرارداد:...
1400/10/19
سام
دیگه همه جا دزدی طبیعی شده اینم یک دزدی
11:16
سام
15سال سابقه دارم ..باگواهینامه بااون که تو تولید نشسته حقوقمون یکی ...ما تو سرما گرما باران بیرونیم ولی اون زیر سقف 
11:18
1400/11/04
علی رحیمی
سلام راننده لیفتراک بسیار ماهر با سابقه هستم دارای گواهینامه جویای کار هستم هیچ گونه اعتیاد هم ندارم حتی سیگار کرج و اطراف دنبال کار هستم 
12:16
گروه صنعتی گلبافت
تکنسین برق صنعتی
استخدام گروه صنعتی گلبافت گروه صنعتی گلبافت جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. موقعیت شغلی شرایط احراز مزایا تکنسین برق صنعتی جنسیت: آقا نوع قرارداد:...
پنج‌شنبه 7 بهمن 1400، ساعت 11:47