دنبال کن

حقوق راننده لیفتراک چقدر است

راننده لیفتراک

1402/02/05
محمدرضابیگدلی
باتوجه به مسئولیت راننده لیفتراک اعم ازمادی وجانی کمتراز۱۰میلیون پایه نبایدباشه
20:12
14 تایید
بهتاش سپاهان آریا
راننده لیفتراک
استخدام بهتاش سپاهان آریا بهتاش سپاهان آریا در استان اصفهان، شهر اصفهان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع...
1402/02/09
حسین فلاح ازاد
سلام ما خودمون ارزش کارمون رو پایین آوردیم که کارفرما بهمون هرچقدر میخواد حقوق میده راننده لیفتراک کمتر از 25میلیون تو این روزها با این همه استرس کاری نباید حقوق بگیره تمام
02:47
27 تایید
1402/02/28
بنده با بیست و یک سال ثابقه ودر حد راننه واقعا حالا باید بیکار بشوم تا زمانی که یک نفر تو اداره کار داشته باشیم ما رانندها تا حقوقمون درست بشود لعنت بر به کسی که ما را با گارگر ساده فرق نمیزارند در ضمن من چشمهایم را ببندند با لیفتراک کار کنم ممنونم
17:34
8 تایید
1402/03/13
عباس آذریان
راننده لیفتراک کلی زحمت بارگیری جابجایی تخلیه روبه جون میخره توسرماگرم مسعولیت کارش بی نهایت بالاست ولی ارزش کارش ومیارن پایین خیلی جاها میری فرم پرمیکنی میگن درکنارش بایدکارهای یدی انجام بدی وحقوق یه کارگرمعمولی رومیخوان بدن این درست نیست این مشکل رووزارت کاربایدحل کنه تاهرکس زحمت میکشه مدرکی میگیره تجربه کسب میکنه برای اون ارزش قاعل بشن 
07:01
9 تایید
راننده لیفتراک
راننده لیفتراک ماهر با گواهینامه اتباع هم قبول هست با حقوق بالای ۱۵ میلیون کار در زمینه نبرد گرم ساعت کاری ۸ تا ۱۹ پرداخت مساعده بیمه از روز اول
1402/03/21
رضا شکری کیاکلایه
ی راننده لیفتراک خوب می‌تونه تمام زحمت های ی شرکت رو با کارش ب انجام برسونه و با درست بارگیری و چیدمان و انبار کردن بار ب شرکت و کارفرما سود چندبرابر و بدون خطر باشه ولی همین کارو ی راننده بد و بدون تجربه امکان داره همه چیزو خراب کنه پس من راننده لیفتراک تنها خواهشم از کارفرمای عادل و منصف اینه ک حق و حقوق منو هیچ وقت هم پای ی کارگر ساده ک تو خط تولید یا بارگیری و تخلیه داره کار می‌کنه هم پا رد نکنه و دور از انصافه ک حق ما و امثال مایی ک خودمون رو ثابت کردیم پایمال بشه 
11:00
5 تایید
رضا شکری کیاکلایه
با ۱۴ سال سابقه تو شرکت کشتارگاه بهاران و ۲۱ سال سابقه کار حالا بخاطر حق و حقوقم باید بیکار باشم چون در مورد حقوق با کارفرمای جدیدم ب توافق نرسیدم خداییش العان کی میاد جوابگو من و زندگی و این عمری ک ب پای اون شرکتها گذاشتیم رو جوابگو باشه و چرا امثال من نمی‌تونیم هیچ وقت اون چیزی ک حقمون هست از این شرکتها و مخصوصا اداره کار و بیمه بگیریم حالا کارفرماها پیشکش
11:04
4 تایید
1402/03/22
عباس آذریان
بله وقتی کارفرمااجازه داره قردادیه ماه دوماه هرجوردلش بخوادامضاکنه کارگرچاره ای جزامضانداره وضعیت همین نه سختی کارمیدن راننده لیفتراک سختی کارداره ولی کوقانون ازکارگرحمایت کنه من برای کارفرماازجون مایه گذاشتم باصداقت ولی بعدازبیست ویک سال سابقه قراردادسه ماه دورازانصاف ووجدان هستش.نمیدونم
04:18
3 تایید
تک نام کیهان پلیمر
راننده لیفتراک
استخدام تک نام کیهان پلیمر تک نام کیهان پلیمر در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دا...
1402/04/04
پیمان شفیعی
سلام ۱۷ سال راننده لیفتراکم یک ساله بیکارم با همه نو لیفتراک کار کردم تازه میگن پایه اداره کار 
11:18
1 تایید
1402/04/16
با سلام حقوق لیف تراک خیلی پایین باید بالای 15تومن باشه 
11:15
1 تایید
1402/04/21
سلام شرکت تاشا اهواز استخدام راننده لیفتراک داردتلفن0**** 
18:32
1 تایید
خوشگوار
راننده لیفتراک
استخدام خوشگوار خوشگوار در تهران (منطقه ۴، حکیمیه) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرای...
1402/05/01
اگه لیفتراک هر شرکتی خراب بشه تولید شرکت خوابیده حرف اول هر شرکت را لیفتراک با راننده  میزنه ارزش یک راننده لیفتراک در هر شرکتی از مدیر شرکت بالا تر ولی متاسفانه ارزش يک کارگر ساده را داره باید کل راننده لیفتراک یک ماه سر کار نکند تاقدر راننده لیفتراک را بدانند پایین تراز ۲۰میلیون هیچ راننده کار نکند 
11:29
2 تایید
1402/05/22
عباس شهریاری
واقعا همینطوره کار لیفتراک بسیار سخت است ولی کسی قدرشو نمیدونه متاسفم برای رانندگان عزیزمون
09:08
4 تایید
1402/06/18
سهراب خدری
من هم بانظرات دوستان کاملا موافقم حقوق یک راننده لیفتراک بااین همه کم تجربگیه کارگرتوایران که خیلی خیلی استرس اوره که جداازخطرکارلیفتراک بایدحواصت باشه کسی زیرلیفتراک نره
20:46
1 تایید
سوبرا رزین
راننده لیفتراک
استخدام سوبرا رزین سوبرا رزین در استان اصفهان، شهر شهرضا جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: یک شرکت تو...
1402/06/30
محمدرضا پورعباس
شغلی به این همه مسئولیت چرا باید حقوقش اکثر جاها وزارت کار باشه این کارخونه دار ها هم یکی از یکی گدا تر
06:14
2 تایید
1402/07/06
ناصر شاهسون
سلام من با ۲۵ سال سابقه بیمه و۱۶سال گواهینامه لیفتراک و۴۷سال سن بیکارم وهرکجا میرم میگن سن تو زیاده من وخوانواده ام چه گناهی داریم لعنت خدا بر این روزگار وسیستم
19:23
1 تایید
1402/08/22
ابوذر تیموری
اقایون راننده لیفتراک همکارای عزیزمنم مثه شمابا20سال سابقه بیکارشدم ازهمتون خواهش میکنم بابقیه صحبت کنیدنمیدونم چجوری ولی اطلاع رسانی کنیم همه رانتده های لیفتراک یک ماه ب درک کارنکنن تاکارخونه وشرکتهایه کثیف وحروم خور ب غلط کردن بیوفتن وحق وحقوقمون وبدن خواهش میکنم ب خاطره خودمون هرکی میدونه چطوراینکاروبکنیم نظربده شماره بده همه باهم هماهنگ بشیم واسه زندگی خودمون
10:02
2 تایید
گروه سولیکو (کاله)
راننده لیفتراک
استخدام گروه سولیکو گروه سولیکو جهت تکمیل کادر خود در استان تهران (باقرشهر، خیرآباد، سردخانه دومدار ظفر، شرکت بانی چاو) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. راننده لیفتراک جنسیت: خانم، آ...
1402/11/13
سلمان الماسی میانجی
راننده لیفتراک هستم با12سال سابقه 18ماهه بیکارم هر جا میرم میگن حقوق وزارت کار چقدر ظلم تحمل کنم تابستان گرما زمستان سرما بالیفتراک بکش استرس نریختن وچپ نشدن بار بکش آخرش حقوق وزارت کار الکی میگن ظلم پایدار نمیمونه اتفاقاً خیلی خیلی هم پایداره 
21:18
1403/01/16
سلام ب همکاران گرامی منم راننده لیفتراک هستم و از شغل و مزایای کارم راضیم چون تو این وضع اقتصادی کمتر جایی هست که با مدرک من بیشتر از 25 میلیون حقوق بده کلا هشت ساعت در روز کار میکنم و اگه اضافه کاری باشه حقوقم بیشتر میشه البته اینم بگم که با این حقوق باید اجاره خونه و خرج تحصیل چهارتا بچه قدونیم قد رو بدم ( بله شش نفر) حالا شما بگید بهتر از این شغل با دوازده سال سابقه سراغ دارید؟ 
00:05
1403/01/19
احمدرضا طیبی
راننده لیفتراکها خیلی خیلی استرس کاری بالای دارن من یک بارو‌چپ‌کردم تا9ماه حقوقمو نصف میگرفتم تا اخر دیگه بخشیده شدم وگرن دووسال باید این روندو میرفتم چرا حقوق دستمزد یک راننده لیفتراک با یک کارگر ساده برابری باید بکنه اخه
01:33
کارا ماشین آرنا
راننده لیفتراک
استخدام کارا ماشین آرنا کارا ماشین آرنا جهت تکمیل کادر خود در استان مرکزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: تسلط کامل به...
احمدرضا طیبی
باسلام
راننده لیفتراک استرس کار بالای داره نباید دستمزدش با یک‌نیرو ساده برابری کنه من یک بار چپ کردم تا 9ماه نصف حقوقمو نمیدادن از اخرم بخشیده شدم وگرن دوساال این روند باید ادامه میداشت
01:35
1403/01/24
محمد ج
متاسفانه کارفرما فقط چشمش به اینه که روی صندلی نشستی ولی خطرات ومسئولیتی که باهاش روبرو هستیم رو نمیبینه واقعا این حقوق به استرس این شغل ودردهایی که بعدا میکشیم نمی ارزه
19:09
1403/01/25
علی همتی
دقیقاکارمافقط استرس واحتیاط وحرف شنفتنه ازاون طرف حقوق ده پانزده تومن فایده نداره کارماحداقل 25تومن بایدحقوقش باشه همکارهای محترم نکنیدبه خداکمترتادرست بشه حقوقمون
07:00
گیتی آسا
راننده لیفتراک
استخدام گیتی آسا شرکت گیتی آسا تولیدکننده رنگ های صنعتی در استان اصفهان، واقع در شهرک صنعتی محمود آباد جهت تکمیل کادر اجرایی خود از رانندگان لیفتراک متقاضی ساکن استان‌ اصفهان استخدام می‌نماید. راننده...
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 11:06