دنبال کن

حقوق راننده لیفتراک طبق قانون کار

راننده لیفتراک

1401/07/07
حقوق در شرکت های شخصی
21:28
2 پاسخ
12 تایید
شیشه قزوین
راننده لیفتراک
استخدام شیشه قزوین شیشه قزوین در استان قزوین، شهر تاکستان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان قزوین استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام و...
1401/09/04
علیرضا مجیدی
حقوق در شرکت های شخصی
اصلا به قانون کار اهمیت نمیدن اسمش قانون کار با قانون خودشان دارن در ظاهر قانون کاره
18:36
1 تایید
1401/09/09
حسن شاملو
سلام حق و حقوق راننده لیفتراک معنی نداردبا۱۲سال 

تجربه فنی بودن 
 باکارگرصفریکیست
08:22
3 تایید
1401/09/13
رسول سورانی
مکانیکه سبک وسنگینم ویژه لیفتراک تراکتور لودر بیل وغیره دارم یعنی یه گونی گواهینامه دارم کارگر ساده با ۸ساعت کار ماهی ۱0 میگیره من با ۱۲ساعت ۷تومان بیشتر نگرفتم ۲تامونم ادارکار حقوق می گیرم بله 
19:43
صنایع فلزی آروین صنعت اتحاد
راننده لیفتراک
صنایع فلزی آروین صنعت اتحاد جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. راننده لیفتراک راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت داشتن گواهینامه لیف...
رسول سورانی
مکانیکه سبک وسنگینم ویژه لیفتراک تراکتور لودر بیل وغیره دارم یعنی یه گونی گواهینامه دارم کارگر ساده با ۸ساعت کار ماهی ۱0 میگیره من با ۱۲ساعت ۷تومان بیشتر نگرفتم ۲تامونم ادارکار حقوق می گیرم بله 
19:44
1401/09/19
محمد زبیدی نیا
حقوق در شرکت های شخصی
15
21:34
1401/12/03
وحیدخوانساری طبق
توی هرشرکتی که رفتم که ازاول گفتن بیمه داره همه چی داره بعد که میری داخل کار میبینی همش دروغه همش خالی بندی اقا ازاولش بگین هیچی ندارید تا ادم بدونه میخواد چکاربکنه یعنی فقط میخوان یجوری حمالیه مفتی از ادم بکشن 
07:52
شرکت داروسازی معتبر
راننده لیفتراک
جنسیت: آقا مقطع تحصیلی: دیپلم سابقه کاری: ۴ سال حقوق: توافقی استان مورد نیاز: تهران شهر مورد نیاز: تهران داشتن گواهینامه لیفتراک آشنائی با زبان انگلیسی شرایط در زمان مصاحبه اعلام می گردد
باسلام 37سالمه متأهل گواهینامه ویژه دارم اما سابقه کارم کمه اگه جایی هست با این شرایط خبر بده ممنون میشم
14:32
1 تایید
شماره تماسم 0**** 
14:33
دوشنبه 10 اردیبهشت 1403، ساعت 07:54