دنبال کن

شرکت بسته بندی نخ دریا

بسته بندی

1401/05/31
عرض سلام وخسته نباشیدبنده باادمین شرکت باّت کاربسته بندی توتلگرام چت کردم دوتاشماره کارت دادن ۳۵۰تومان بابت ثبت نام وکرایه واریزکردم بعدازواریزبلک کردن ودیگه جواب ندادن 
06:21
4 پاسخ
8 تایید
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
خواهشن به این موصوع رسیدگی کنین وبه بنده هم اطلاع بدین 
06:23
4 تایید
1401/06/24
سلام.بابت بسته بندی نخ دریا کسی اطلاع داره که اولش ۱۵۰تومن میگیرن؟؟؟؟
08:35
2 پاسخ
1 تایید
عرض سلام وخسته نباشیدبنده باادمین شرکت باّت کاربسته بندی توتلگرام چت کردم دوتاشماره کارت دادن ۳۵۰تومان بابت ثبت نام وکرایه واریزکردم بعدازواریزبلک کردن ودیگه جواب ندادن
شرکت بسته بندی نخ دریا بوده؟؟
08:42
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
بی زحمت نظراتتون رو راجب شرکت بسته بندی نخ دریا که توی خاورانه و ۱۵۰تومن به عنوان هزینه ثبت نام میخواد بهم بگید به این ادرس
zahrahaghir1375@gmail.com
08:46
1401/06/25
خدیجه اسفندیاری
سلام 
واقعا دیگه جواب ندادن؟؟
من برا ثبت نام تقاضا دادم،،همینو اتفاقا گفتم که پول بگیرید بلاک نمیکنید
به من آدرس دقیق رو دادن موندم چه کار کنم؟؟؟
05:49
3 پاسخ
2 تایید
1401/06/31
نفس کریمی
خدیجه اسفندیاری
سلام واقعا دیگه جواب ندادن؟؟ من برا ثبت نام تقاضا دادم،،همینو اتفاقا گفتم که پول بگیرید بلاک نمیکنید به من آدرس دقیق رو دادن موندم چه کار کنم؟؟؟
این ادرسو ب منم دادن توی گوگل مپ زدم متاسفانه همچین شرکتی نبود 
11:13
1 تایید
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
1401/07/02
شرکت بسته بندی نخ دریا بوده؟؟
سلام میشه شرایط کارتون بفرمایید و به شهرستان شیراز هم مربوط میشه؟
20:03
1401/07/03
کارهای بسته بندی همش دروغ گول نخورید
21:29
1 تایید
1401/07/05
فاطمه بیکی
سلام باادمین شرکت بسته بندی نخ دریاتوتلگرام چت کردم ۳۹۰به یک شماره کارت ۱۵۰به یک شماره کارت واریزکردم زدن بلاک کردن لطفاپیگیری کنید
07:30
2 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
1401/07/09
آزاده پاپی
سلام شرکت بسته بندی نخ دریا یک ۳۵۰هزارتومان یک ۱۵۰هزارتومان ازم گرفت بلاکم کرد کلاهبرداریه لطفاپیگیری کنیدباتشکر
12:24
1401/09/13
فتانه فیاضی
سلام دوستان 
همه کارای بسته بندی که پول میخوان برای ثبت نام دروغ و کلاهبرداریه 
لطفا قبلش حتما تحقیق کنید 
05:58
1401/10/18
مریم نامجو
سلام کاربسته بندی نیاز دارم فقط در منزل
21:32
بسته بندی
یک شرکت تولیدی معتبر برای بسته بندی به تعدادی خانم با حقوق بالاتر از اداره کار نیازمند است.
1401/10/19
سامیر
شما کار دارد ما بدن ما کار می ۴نفر هستیم 
13:46
2 تایید
1401/11/05
مریم صادقی
بله من اطلاع دارم به محضی که پول واریز کنی بلاک میکنن 
من نمیدونم واقعا پلیس فتا تو این مملکت چه گهی میخوره!
06:11
1 تایید
1401/11/06
فاطمه راستگو
سلام هر کجا برای ثبت نام پول خواستن برای ارئه کار صحیح نیست پولی واریز نکنید 
12:09
فروشگاه ویترین | Vitrin shop
استخدام انبار دار
1. جمع آوری کالا از روی فاکتور 2.اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی فینگلیش 3.توانایی انجام کار گروهی و کمک به سایر بخش های انبار از جمع اوری و بسته بندی و … 4. برای اقایان داشتن گواهینامه مزیت میباشد ...
1401/12/14
فرزین
منم۲۵۰ واریز کردم گف ۱۵۰ دیگ هم باید واریز کنید بعد واریز دیگ جواب نداد ب پیامام فقط میخونه ایدی کسی ک بهش پیام دادم اینه 
@Krmndy
هرکی ب این ایدی پیام داده لطفن اطلاع بدین ک همه باهم ازش شکایت کنیم
10:19
3 پاسخ
1 تایید
1401/12/17
مهساعلیپور
منم واریزکردم برای بسته بندی..گول اینکه توبرنامه ایتابودخوردم گفتم زیرنظرپلیس فتاست..خودشون دزدن ..هیچ گهی نمیخورن
20:31
1 تایید
1401/12/19
سلام من نیاز مند به کار.درمنزل هستم وض مالیم خیلی بد 
06:23
بازرگانی پروشاپ | Poroshop
استخدام کمک انباردار (آقا)
شرکت هوشمند پردازش کیمیا رایانه در راستای تکمیل پرسنل خود به یک کارمند جهت کار در بخش انبار برای کمک در انبار و جمع کردن کالا نیازمند . کالاهای کاری ما لوازم کامپیوتر می باشد. ما نیاز به یک نفر برای ک...
ابراهیم صلواتی
فاطمه بیکی
سلام باادمین شرکت بسته بندی نخ دریاتوتلگرام چت کردم ۳۹۰به یک شماره کارت ۱۵۰به یک شماره کارت واریزکردم زدن بلاک کردن لطفاپیگیری کنید
بله
دقیقا همین پرداخت ها رو از من گرفتن و بلاکم کردن
08:23
1402/02/03
فرزین
منم۲۵۰ واریز کردم گف ۱۵۰ دیگ هم باید واریز کنید بعد واریز دیگ جواب نداد ب پیامام فقط میخونه ایدی کسی ک بهش پیام دادم اینه @Krmndy هرکی ب این ایدی پیام داده لطفن اطلاع بدین ک همه باهم ازش شکایت کنیم
با سلام و وقت بخیر 
من در حال گفتگو با ایشون هستم ولی هنوز پول نزدم ادرس خاستم خاوران و بهم ادرس داده
08:29
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/04
خانم دانا
پول واریز نکنید دروغه. اگر راست میگن اول کار رو بیارن در منزل بعد پول بگیرن اگر اینطوری قبول کرد درسته. همه کسانیکه پول واریز کردین و بلاک شدین برین شماره کارت واریزی رو بدین پلیس فتا که پیگیری کنن . لطفا اقدام ۱ نفر هم مهمه نگذارین راحت سرمردم کلاه بزارن. 
06:10
1 پاسخ
بسته بندی
بسته بندی الوچه لواشک کار سبک راحت بدون نیاز به سابقه حقوق وزارت کار .محیط ارام زنانه .ساعت ۷نیم تا ۴نیم .فقط فقط با این شماره تماس بگیرید***********فقط بااین خط تماس بگیرید
خانم دانا
با سلام و وقت بخیر من در حال گفتگو با ایشون هستم ولی هنوز پول نزدم ادرس خاستم خاوران و بهم ادرس داده
مواظب باشید گول نخورید
06:11
خانم دانا
@Krmndy
کلاه بردار هستن در تلگرام برای بسته بندی نخ اعتماد نکنید 
06:12
1 تایید
خانم حفیظی
سلام واریز نکنید کلاهبرداری هس
14:13
بسته بندی
با سلام به یک نفر همکار خانم جهت بسته بندی ادویه نیازمندیم دو روز در هفته 9صبح تا 2ظهر حقوق ماهانه 4میلیون لطفا تماس نگیرید و مشخصات زیر رو تو چت دیوار بفرستید تو اولین فرصت پاسخ میدم با تشکر 1سن 2محد...
راضیه اکبری صفت
اره همه ی آگهی هاشون دروغه فقط پول میگیرن هیچ کس هم پیگیری نمیکنه چه مملکتی داریم واقعا همینه که میگن پلیس فتا حواسش به همه چیز هست پس چطور این همه کلاه برداری میشه کسی به کسی هم نیست
21:37
1402/02/11
این شرکت کلاهبرداری بیش نیست به بهانه کاردرمنزل جیب مردم بدبخت وخالی میکنه کسی هم پیگیرنیست خدالعنتتون کنه 
17:49
مریم بانشی
شما چکار به پلیس فتاح دارین برین به اسمی که پول واریز کردین و پیامهای قبلشون رو ببرین و شکایت کنین
23:40
هلدینگ بان | BUN
استخدام کارشناس چاپ
شرح وظایف: * نظارت بر فرآیند چاپ و صحافی * انجام امور محوله و به سرانجام رساندن پروژه های محول شده در واحد تولید بر طبق ددلاین * پیگیری امور مربوط به پیمانکاران تولید * پشتیبانی و کمک به برنامه ریزی ت...
1402/02/14
خانم حفیظی
لطفا هرکاری که میگه شما پول بدین به هربهانه ای. چ ازسایت چ از هرپیامرسانی کلاهبرداری محضه حتی اگه توشهرتونم بود گول نخورید. 
کسی کار فرما واقعی باشه نیازی ب پول ما نداره که اون. نیروی کار فقط میخواد و صاحبکاره که باید پول بده . 
خواهشا مراقب باشید 
22:04
1402/02/21
فاطمه شواخی
فرزین
منم۲۵۰ واریز کردم گف ۱۵۰ دیگ هم باید واریز کنید بعد واریز دیگ جواب نداد ب پیامام فقط میخونه ایدی کسی ک بهش پیام دادم اینه @Krmndy هرکی ب این ایدی پیام داده لطفن اطلاع بدین ک همه باهم ازش شکایت کنیم
سلام منم دقیقا به همین آیدی بی پدر و مادر پیام دادم جوابمو نمیده ز زدم پلیس فتا همه چیز و اینارو گرفت آخرشم میگه زنگ بزنه دفتر قضایی شکایت کن 
09:45
فاطمه شواخی
خانم دانا
پول واریز نکنید دروغه. اگر راست میگن اول کار رو بیارن در منزل بعد پول بگیرن اگر اینطوری قبول کرد درسته. همه کسانیکه پول واریز کردین و بلاک شدین برین شماره کارت واریزی رو بدین پلیس فتا که پیگیری کنن . لطفا اقدام ۱ نفر هم مهمه نگذارین راحت سرمردم کلاه بزارن.
من زنگ زدم پلیس فتا هیچ کاری نکرد گفت برو دفتر قضایی شکایت کن 
09:45
بسته بندی
ب ۳نفر کارگر اتباع آقا برای بسته بندی کار سبک و دائمی نیازمندیم فقط تماس پاسخگو هستم
1402/03/03
خدیجه اسفندیاری
سلام واقعا دیگه جواب ندادن؟؟ من برا ثبت نام تقاضا دادم،،همینو اتفاقا گفتم که پول بگیرید بلاک نمیکنید به من آدرس دقیق رو دادن موندم چه کار کنم؟؟؟
سلام عزیزم چکار کردین ثبت نام کردین؟ 
19:11
فرزین
سلام ایشون هنوز توی تلگرام فعالیت میکنه متاسفانه گزارش میدم پلیس فتا هیچ کاری نمیکنه
19:14
1402/03/05
سار
فاطمه بیکی
سلام میشه لطفا ایدی اون کانال بدین 
16:05
بسته بندی
*جذب نیرو در زمینه بسته‌بندی به صورت کار در منزل *همراه با ارسال به شهرستان *حقوق ۱۰تا۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+ بیمه *بدون پیش پرداخت و سرمایه اولیه برای همکاری داخل چت دیوار پیام بدید
1402/03/27
سلام‌در مدرد بسته بندی نخ دریا درپاک دشت تهران کسی اطلاع داره
کلاهبردار هستن فکر میکنم
14:46
1402/03/28
 سلام کار در منزل میخواستم 
11:01
1402/04/01
زهراشکری
شیرین:
سلام چراتاریخ پارسال گذشته

امسال فیش واریزی ندارید

بسته بندی کالا:
سلام

خیلی سرمون شلوغه وقت نکردیم انشاالله میزاریم

شیرین:
اینجوری کسی اعتمادنمیکنه

کسانی ک تهران هستن میتونن حضوری بیان

بسته بندی کالا:
بله

شیرین:
آدرس لطف میکنید

بسته بندی کالا:
تهران،جاده خاوران ،پاکدشت،یبر،حصارامیر،توچال،خیابان امام خمینی کوچه  گلستان

شیرین:
الان هستید

بسته بندی کالا:
بله همه موقع هستیم

شیرین:
کوچه گلستان پلاک ندارد

بسته بندی کالا:
288

شیرین:
سلام

بسته بندی کالا:
سلام

شیرین:
این شرکت شما توچال. تله کابین طرف کوهه

دقیقا کجای ترخداراستش بگید اینقدرکلاهبردارزیادشده

آدم نمیدونه  ب کی اعتمادکنه 
واریزی امسال  ک اصلا ندارید    من ی پیج دارم ۶۰ کا کارآفرینی میکنم

برای بنده خداهایی ک ندارند

1401/12/14
فرزین
منم۲۵۰ واریز کردم گف ۱۵۰ دیگ هم باید واریز کنید بعد واریز دیگ جواب نداد ب پیامام فقط میخونه ایدی کسی ک بهش پیام دادم اینه 
@Krmndy
هرکی ب این ایدی پیام داده لطفن اطلاع بدین ک همه باهم ازش شکایت کنیم

سلام شرکت بسته بندی نخ دریا یک ۳۵۰هزارتومان یک ۱۵۰هزارتومان ازم گرفت بلاکم کرد کلاهبرداریه لطفاپیگیری کنیدباتشکر

خدانشناس ها اخرگیرمیفتید. خودم پیدات  میکنم  چوب تواونجات میکنننم خانم گلستانه. پول حرم خوردی گاوشدی
05:40
بسته بندی
به یک بسته بند در تولیدی حجم کاری سبک حدود بیست عدد بسته بندی داریم حتما باسواد با نظم و تمیز جمعه ها تعطیل پنج شنبه ها تا ساعت 6 نهایت 18ساله
1402/04/05
فاطمه حبیب خدا
سلام کاردرمنزل نیازدارم 
11:27
1 پاسخ
1402/05/23
محمد صمدی
فاطمه حبیب خدا
سلام کاردرمنزل نیازدارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:39
1402/09/04
سمیه کریمی
سلام میخوام به عنوان کار در منزل تو خونه کار کنم 0**** 
07:46
بسته بندی
***فقط آقا ** سلام بیمه از روز اول میکنم صبحانه و نهارمیدیم حقوق طبق وزارت کار تا 15 تومن جای خواب دارد سرویس رفت دارد برگشت ندارد
آیلین آق
شغل بسته بندی در منزل نیازم دارم
20:34
1402/09/05
بهار
خدیجه اسفندیاری
سلام.آدرسو توی  گوگل بزنید ببینید واقعیه یا نه.شماره شرکتو اگه تو گوگل پیدا کردی بهشون زنگ بزن. 
من یه اطلاعیهبسته بندی خشکبارو دیدم.وویس فرستاد برام.گفتش 100 تومن برای ثبت نام میخوایم بریزید.تو گوگل زدم اسم شرکت اومد ولی آدرسشو اون چیزی که گفته بود نبود من هم اعتماد نکردم
08:15
1402/10/26
سمیه محمودی محسن ابادی
سلام کاربسته بندی درخانه رامیخوام
19:45
همکار خانم جهت کار در شیرینی پزی
تعدادی همکار خانم جوان جهت کار در کارگاه قنادی واقع در خیابان شیخ طوسی غربی (۲۴متری اول) ساعت کاری نه صبح الی شیش عصر حقوق ساعتی سی هزار تومان میباشد بیمه و سرویس ندارد فعالیت مورد نظر چیدمان ،بست...
1402/10/27
پرستو کاظمی
سلام منم به کار در نیازمندم ممنون اگه کسی خبر داد 
09:47
جمعه 7 اردیبهشت 1403، ساعت 06:16