دنبال کن

درآمد یک بسته بندی چقدر است؟

بسته بندی

1400/07/25
بسته بندی
بسته بندی باشه .حقوق ماهانه سروقت پرداخت بشود
1400/07/26
علی صادقیان
سلام علی صادقیان هستم ازشهرابریشم اصفهان خودم وخانواده میخواهیم شغل پردرامددرمنزل مانند،بسته بندیها،مثل موادغذایی،خشکبار،پوشاک،زعفران،شکلات،جوراب،حبوبات،خوراکی،آجیل،پسته،بادام،گردو،کیک،شیرینی،فندق،قند،شکر،نمک،ادویه،زردچوبه،ولی نمی دانیم بایدچیکارکنیم وهرچه زودتر میخواهیم راهنمایی کنیدکه چیکاربایدبکنیم(باتشکر).
17:04
1400/07/27
سلام من کرج مزاحم میشم نیرو کار وجا برای بسته بندی دارم لوازم خودرو پوشاک غذایی بهداشتی امادگی دارم راهنمایی کنید
02:53
2 پاسخ
0****  کریمی تماس واتساپ 
02:55
بارجیل | Barjil
استخدام کارمند ارسال و بسته بندی (شیفت عصر)
حواستان جمع است و اهل کار تیمی هستید؟ ما در تیم بسته‌بندی و ارسال خود نیاز به فردی با روابط عمومی خوب داریم که کنار باقی همکاران به خوبی بتواند به کارش مشغول شود. شرایط رشد و توسعه را هم فراهم کرده‌...
1400/07/28
الناز طارمی
سلام الناز هستم از زنجان میخواستم ی شغل داشته باشم تو خونه که هم کار خونه برسم هم کار کنم ولی نمیدونم چیکار کنم لطف جواب بدین چیکار کنم من ب بسته بندی تو خونه احتیاج دارم
08:59
1 تایید
1400/07/29
صبری صادقی
سلام من کاربسته بندی درمنزل می خواستم تهرانم لطفاراهنمایی کنید
11:07
مهسا بستانی
مهسا هستم از نجف آباد اصفهان دنبال کاردرمنزل هرنوع بسته‌بندی باشه فقط کارکنم چون مستجرهستم و دیگه نمی‌تونیم کرایه خونه وخرجی بدم به بچه ها م لطفاً کاری بهم بدین
20:46
بسته بندی
نیروی کار جهت کار بسته بندی چای و کار خدماتی
میثم رستمی راد
سلام رستمی هستم از بندر عباس یه شغل پر در آمد کار در منزل میخواستم هر کاری هم باشه فرقی نمیکنه 
لطفا راهنمایی کنید 
21:57
1400/07/30
نسرین ذوالفقاری
سلام نسرین هستم از پاکدشت.میخوام یه شغل داشته باشم که خونه باشه هم به کارهای خودم برسم هم به اون کار سراغ دارین کار بسته بندی خواهش میکنم جواب بدین احتیاج دارم
12:45
1 تایید
1400/08/04
هاجرابراهیمی
سلام من کار بسته بندی در منزل میخواهم اردبیلم لطفاً راهنمایی کنید ممنون ابراهیمی هستم
18:22
بسته بندی
نیاز مند یک نیروی جوان کم سن پسر یا خانم برای بخش بسته بندی کارگاه نانو اولویت با آقای کم سن هست. شرایط ساکن پونک یا نزدیک به پونک باشه وسیله داشته باشه خیلی خوبه اگر ندارین مشکلی نیست سرویس رفت وبر...
1400/08/05
سلام یاسمین هستم از اصفهان نجف آباد جلال آباد  دنبال کار در منزل هستم بسته بندی باشه ممنون میشم جواب بدین
11:39
1400/08/06
فاطمه قایدامینی
سلام ماچنتاخانمیم یه کاربسته بندی توخونه بخواییم چکارکنیم درضمن تو۳۵ کیلومتری مرکزشهریم شهرکردممنون میشم راهنمایی کنید
16:40
سلام فریدونی هستم از دزفول،دنبال کار بسته بندی در منزل هستم لطفا راهنمایی کنید...  
17:46
بسته بندی زغال کبابی
به یک نیروی کار برای کارگاه بسته بندی زغال به صورت دائمی اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست 0935XXX4421(نمایش کامل)
سمیه رنجبری
سلام من به کاردرخانه نیازدارم بسته بندی لرستانشهرستان نوراباد لطفا راهنمایی کنید
21:43
شهناز پیران
از شهر قدس هستم آماده کار در کار منزل بعلت نیاز مالی
21:50
1400/08/07
ابوالفضل کامیاب فر
سلام.من از شهرستان جهرم واقع در استان فارس مزاحم میشم،نیروی کار و محل برای بسته بندی ‌دارم،بسته بندی مواد غذایی و پوشاک ،لطفا با تلفن یا واتساپ بشماره0****  ما را راهنمایی بفرمایید..ممنونیم
15:00
نیرو خانوم
نیرو خانوم جهت کارخانه بسته بندی دارو
1400/08/08
زیبا شهبازی
سلام  زنجان جویای  کار بسته بندی در منزل خیلی لازم ممنون میشم کمک کنید
09:20
سلام من کاردر منزل میخواستم 
18:29
1400/08/12
سلام من کار بسته بندی در خانه میخام از کرج مزاحم میشم
09:35
به چند خانوم برای بسته بندی خشکبار نیازمندیم
به چند خانوم منظم وبا رعایت شهونات اسلامی برای بسته بندی خشکبار با حقوق توافقی وپرداخت کرایه نیازمندیم لطفا مشخصات وشماره تماس ارسال کنید باشما تماس می گیریم
سلام فرح هستم از تبریز میخوام یه شغل داشته باشم که خونه باشم هم به کار خودم برسم هم اون کار سراغ دارین بسته بندی لطفا جواب بدین نیاز دارم
11:32
سلام من کاربسته بندی درمنزل میخوام 
لطفا اگه هست به من اطلاع بدین.
22:47
1 پاسخ
1400/08/14
م من جویای کار در منزل بسته بندی هستم ساکن گلشهر کرج هستم 
10:42
کار در کارگاه بسته بندی زغال
بسته بندی زغال کبابی دستمزد بر اساس تعداد بسته های تولید شده هست اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست
سلام ساکن گلشهر کرج هستم برای کار بسته بندی میخام 
10:43
1400/08/16
سلام من هم به کار بسته بندی نیاز دارم دختر م ۲۸سالشه به خاطرجهیزیه ازدواج نمیکنه ممنونم و مشکین شهر اردبیل مزاحم میشم
20:29
1400/08/17
زهرا وکیلی
سلام کار در منزل  میخواستم. از اصفهان ممنون میشم اگر اطلاع دهید.
02:55
کارگر بسته بندی
باسلام به یک خانواده ۳نفره یا ۴ نفره کاری بابت بسته بندی نیازمندیم درضمن یک خانه دراختیار آنها گذاشته می‌شود لطفا خانواده‌ای که نیاز به مسکن وکار دارند تماس بگیرند (اتباع پذیرفته میشه)
سلام  فاطمه  اسماعیلی هستم از داراب فارس دنبال کار  بسته بندی در  منزل  هستم لطفا میشه راهنمایی  بفرمایید 
04:44
زهرا شکرانی
سلام کاردر منزل میخاستم برای چندتا خانم ممنون میشم اطلاع بدین
08:09
سلام من جویای کار در منزل هستم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید؟از شهر کرمانشاه مزاحم میشم
فاطمه کمانگر 
13:21
تولید و بسته بندی رشته آش
به تعدادی نیروی کار خانم و آقا جهت کار در کارخانه رشته بری یاسی نیازمندیم .
1400/08/19
سلام کار در منل میخواستم از ساری ممنون میشم که اطلاع بدین
06:06
1400/08/20
سلام من کرج مزاحم میشم نیرو کار وجا برای بسته بندی دارم لوازم خودرو پوشاک غذایی بهداشتی امادگی دارم راهنمایی کنید
سلام سلام من نیاز کاردرمنزل دارم .شمامیتونید کمکم کنید
09:40
2 پاسخ
0**** ملک زاده
09:40
کار در منزل با گوشی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
1400/08/22
سلام منم می خوام ازارومیه ممنون میشم که توضیح بدین
14:19
1400/08/23
سلام مریم  هستم از کرج دنبال کار میگردم در منزل هستم بسته بندی باشه ممنون میشم نیازمند کارام لطفا جواب بدین
00:18
1400/08/26
کار در تولیدی نیمه وقت میخوام 
16:47
کار مختص بانوان. آنلاین در خانه با گوشی
به نام خداوند بخشنده و مهربان باسلام خدمت بانوان عزیز اگه بچه کوچک داری و نمیتونی بیرون منزل کارکنی بیا برات پیشنهاد کاری بدم ک داخل محیط امن خونت انجام بده و صاحب درآمد شو و بدون سرمایه و مدرک تحصیل...
1400/08/27
هستی زارع
سلام احتیاج به کاردرمنزل دراسلامشهرهستم
15:26
سلام خانم هستم به کار در منزل خود احتیاج دارم سه تا بچه  کوچیک  دارم سرپرست خانوار هستم من واقعا به این کار در منزل احتیاج دارم در پاکدشت
18:54
1400/08/29
سلام کار بسته ب بندی حبوبات. در منزل لازم دارم  با قیمت. مناسب   
18:07
1 پاسخ
1 تایید
استخدام کارگر ساده خانم جهت بسته بندی
برای بیرون کار نداریم خواهشا تماس با پیام ندید ✅️جهت افزایش تولید در کارگاه تولیدی به چند نفر خانم زیر ۳۲ سال نیازمندیم ✅️ محیط زنانه ، کار دایم ، محیط بهداشتی و سالم ✅️ پرادخت حقوق ( روزانه ، هف...
کار درمنزل   چون  خوانوادم هساس هستن 
18:09
.
18:09
1 پاسخ
1401/07/25
فاطمه بهاری
کاردرمنزل میخواستم
20:03
هیرکان پخش
استخدام سرپرست وبازاریاب(فروشنده حضوری)مواد غذایی
شرکت توزیع مواد غذایی هیرکان پخش جهت تکمیل کادر پرسنل فروش خود اقدام به جذب بازاریاب (فروشنده) حضوری خانم و آقا در استان مازندران با درآمد بالا مینماید. کالاها: 1-اشی مشی 2-آبمیوهای لیمون 3-گلاب 444 ...
فاطمه بهاری
من به صورت نیمه وقت میتونم فعالیت کنم همکارمحترم اخوان درخدمت هستم 
20:06
فاطمه بهاری
کاردرمنزل خواستارم 
20:09
فاطمه بهاری
کاردرمنزل
20:09
استخدام نیرو خانم
چت دیوار پیام دهید تماس پاسخگو نیستم به تعدادی نیروی خانم در شرکتی معتبر برای کار بسته بندی نیاز مندیم کار در شهر قدس(قلعه حسن خان) هستش ساعت کاری ۸تا۱۷ با صبحانه و نهار کار راحت و بدون نیاز ب تجرب...
فاطمه بهاری
کار در منزل میخاهم
20:10
1 پاسخ
1401/08/10
آرزو عسکری
واقعا کار در منزل هست
04:29
آرزو عسکری
من خیلی وقته دارم تحقیق میکنم متاسفانه هر کی هم هست میگه اول پول پرداخت بشه نمیشه اطمینان کرد
04:30
1 پاسخ
استخدام خانم بسته بندی
انتهای بلوار طبرسی اول نبش میدان فجر
1401/08/15
حمیرا امامیاری
سلام حمیرا امامیاری هستم  شدیدا به کاردر منزل خودم نیاز دارم در اندیشه فاز یک شهرک مریم .
19:13
1401/08/17
مینا
سلام کار در منزل میخواستم لطفا راهنمایی کنید زنجانم
14:47
1 پاسخ
1402/04/16
محمد صمدی
.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:25
انباردار، متصدی خط بسته بندی قهوه
مجموعه قهوه آژو جهت تکمیل کادر خود آماده همکاری با یک نیروی آقا مطابق با شرایط ذیل میباشد. *مجرد *سن بین 20 الی 35 سال *خوش برخورد *خوش اخلاق *دارای توان بدنی قابل ملاحضه *نداشتن مشکلات جسمی، حرکتی *...
1402/04/17
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:01
محمد صمدی
فاطمه بهاری
کار در منزل میخاهم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:02
1402/04/19
محمد صمدی
سلام من کاربسته بندی درمنزل میخوام لطفا اگه هست به من اطلاع بدین.
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:11
خانم جهت نظافت استخدام خانم خانم خانه دار
سلام ، روی نقشه مسیر زدم . خانم مستقل و مجرد جهت خدمات نظافت گردگیری شست شو بسته بندی ، فقط یکنفر ماهانه ، حقوق ۹ تومن کمک هزینه .مسیر دور باشه موردی نیست . ( موجه بدون حاشیه تروتمیز ، متعهد وقت شناس ...
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
محمد صمدی
سلام کار بسته ب بندی حبوبات. در منزل لازم دارم با قیمت. مناسب
سلام 0**** تماس بگیرید 
1402/06/23
یوسف کیانی
من کار بسته بندی درمنزل درشهر شیراز می خواستم لطفاً با این شماره تماس بگیر ید 0**** 
10:46
استخدام نیروی کار در منزل ( بسته بندی )
استخدام جهت کار در منزل ؛ حقوق بین ۷ الی ۱۵ میلیون تومان در ماه ؛ بدون محدودیت سنی ؛ بیمه و تسویه حقوق به صورت انی؛ ظرفیت محدود
1402/06/25
صدیقه شریعتی
مینا
سلام کار در منزل میخواستم لطفا راهنمایی کنید زنجانم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:33
صدیقه شریعتی
آرزو عسکری
من خیلی وقته دارم تحقیق میکنم متاسفانه هر کی هم هست میگه اول پول پرداخت بشه نمیشه اطمینان کرد
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:34
سه‌شنبه 29 اسفند 1402، ساعت 02:11