از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

درآمد یک بسته بندی چقدر است؟

بسته بندی

1400/07/25
پذیرشگر گارانتی
-پذیرش کالاهای ورودی به واحد گارانتی -بسته بندی و ارسال کالا برای مشتریان -دقیق و منظ م و دارای روحیه کار تیمی -پاسخگویی به تماس های تلفنی و پذیرش مشتریان حضوری -پیگیری وصول مالی فاکتورهای خدمات گاران...
1400/07/26
علی صادقیان
سلام علی صادقیان هستم ازشهرابریشم اصفهان خودم وخانواده میخواهیم شغل پردرامددرمنزل مانند،بسته بندیها،مثل موادغذایی،خشکبار،پوشاک،زعفران،شکلات،جوراب،حبوبات،خوراکی،آجیل،پسته،بادام،گردو،کیک،شیرینی،فندق،قند،شکر،نمک،ادویه،زردچوبه،ولی نمی دانیم بایدچیکارکنیم وهرچه زودتر میخواهیم راهنمایی کنیدکه چیکاربایدبکنیم(باتشکر).
17:04
1400/07/27
سلام من کرج مزاحم میشم نیرو کار وجا برای بسته بندی دارم لوازم خودرو پوشاک غذایی بهداشتی امادگی دارم راهنمایی کنید
02:53
2 پاسخ
۰۹۱۹۴۶۳۰۴۳۸ کریمی تماس واتساپ 
02:55
گرافیست
شرایط احراز : مسلط به فوتوشاپ روحیه کار تیمی بالا دارای روحیه ایده پردازی و رنگ شناسی ترجیحا آشنایی با دیگر برنامه های طراحی (illustrator) آشنایی با عکاسی آشنایی با طراحی بسته بندی دارای سابقه کار مرت...
1400/07/28
الناز طارمی
سلام الناز هستم از زنجان میخواستم ی شغل داشته باشم تو خونه که هم کار خونه برسم هم کار کنم ولی نمیدونم چیکار کنم لطف جواب بدین چیکار کنم من ب بسته بندی تو خونه احتیاج دارم
08:59
1 تایید
1400/07/29
صبری صادقی
سلام من کاربسته بندی درمنزل می خواستم تهرانم لطفاراهنمایی کنید
11:07
مهسا بستانی
مهسا هستم از نجف آباد اصفهان دنبال کاردرمنزل هرنوع بسته‌بندی باشه فقط کارکنم چون مستجرهستم و دیگه نمی‌تونیم کرایه خونه وخرجی بدم به بچه ها م لطفاً کاری بهم بدین
20:46
کارگر ساده خانم واقاجهت بسته بندی مواد غذایی بیمه
✓»استخدام فوری نیرو خانم و اقادر شرکت های شهرک صنعتی حقوق طبق قانون کار با مزایا پرداخت سر ماه بیمه از روز اول سرویس از حاشیه صدمتری »✓ شرکت قند و شکلات ساعت کاری 8 ساعت (6 تا 2 و 2 تا 10) حقوق م...
میثم رستمی راد
سلام رستمی هستم از بندر عباس یه شغل پر در آمد کار در منزل میخواستم هر کاری هم باشه فرقی نمیکنه 
لطفا راهنمایی کنید 
21:57
1400/07/30
نسرین ذوالفقاری
سلام نسرین هستم از پاکدشت.میخوام یه شغل داشته باشم که خونه باشه هم به کارهای خودم برسم هم به اون کار سراغ دارین کار بسته بندی خواهش میکنم جواب بدین احتیاج دارم
12:45
1400/08/04
هاجرابراهیمی
سلام من کار بسته بندی در منزل میخواهم اردبیلم لطفاً راهنمایی کنید ممنون ابراهیمی هستم
18:22
کارگرساده کارگاه کشت و بسته بندی قارچ خوراکی جذب نیرو...
● جذب کارگر ساده در بخش های: - نایلون زنی - - برچسب زنی - - وسط کار - - سردخانه و انبار - ● جذب نیروی حرفه ای : - پرورش دهنده اشنا به کمپوست و بذر زنی قارچ دکمه ای - تولید کننده خاک پوششی - تولید ک...
1400/08/05
سلام یاسمین هستم از اصفهان نجف آباد جلال آباد  دنبال کار در منزل هستم بسته بندی باشه ممنون میشم جواب بدین
11:39
1400/08/06
فاطمه قایدامینی
سلام ماچنتاخانمیم یه کاربسته بندی توخونه بخواییم چکارکنیم درضمن تو۳۵ کیلومتری مرکزشهریم شهرکردممنون میشم راهنمایی کنید
16:40
سلام فریدونی هستم از دزفول،دنبال کار بسته بندی در منزل هستم لطفا راهنمایی کنید...  
17:46
همکار اقا و خانم بسته بندی خشکبار(درمنزل)
استخدام خانم و آقا به تعداد محدود و حقوق روزانه دویست هزار تومان و تسویه هفتگی 1**** تومان و ماهانه 6 میلیون تومان و بیمه از روز اول کاری جهت اطلاعات بیشتر لطفاً در واتساپ پیام دهید
سمیه رنجبری
سلام من به کاردرخانه نیازدارم بسته بندی لرستانشهرستان نوراباد لطفا راهنمایی کنید
21:43
شهناز پیران
از شهر قدس هستم آماده کار در کار منزل بعلت نیاز مالی
21:50
1400/08/07
ابوالفضل کامیاب فر
سلام.من از شهرستان جهرم واقع در استان فارس مزاحم میشم،نیروی کار و محل برای بسته بندی ‌دارم،بسته بندی مواد غذایی و پوشاک ،لطفا با تلفن یا واتساپ بشماره۰۹۰۱۲۳۳۹۴۱۳ ما را راهنمایی بفرمایید..ممنونیم
15:00
استخدام در گلخانه و سالن بسته بندی
به تعدادی نیروی آقا و خانم جهت فعالیت در گلخانه‌ و سورتینگ بسته بندی محصولات گلخانه ای محدوده شهرستان تیران و کرون نیازمندیم. ❌پیامک پاسخگو نیستم❌ ☑️فقط تماس تلفنی☑️ ❌به هیچ وجه تماس بی مورد نگیرید❌
1400/08/08
زیبا شهبازی
سلام  زنجان جویای  کار بسته بندی در منزل خیلی لازم ممنون میشم کمک کنید
09:20
سلام من کاردر منزل میخواستم 
18:29
1400/08/12
سلام من کار بسته بندی در خانه میخام از کرج مزاحم میشم
09:35
نیرو شاگرد کارگر ساده
به تعدادی اقا و خانم جهت کار در انبار لوازم التحریر نیازمندیم . شرح فعالیت نیروی اقا : جابجایی کالا و چیدمان و بسته بندی و امارگیری کالا شرح وظایف نیروی خانم :چیدمان کالا و چسباندن لیبل کالا و امارگیر...
سلام فرح هستم از تبریز میخوام یه شغل داشته باشم که خونه باشم هم به کار خودم برسم هم اون کار سراغ دارین بسته بندی لطفا جواب بدین نیاز دارم
11:32
سلام من کاربسته بندی درمنزل میخوام 
لطفا اگه هست به من اطلاع بدین.
22:47
1400/08/14
م من جویای کار در منزل بسته بندی هستم ساکن گلشهر کرج هستم 
10:42
استخدام شابلون زن ماهر چاپ سیلک و کارگر ساده
مجتمع چاپ و بسته بندی آلتینای با 18 سال سابقه در صنعت چاپ اقدام به استخدام شابلون ماهر و مدیر سالن آقا یا خانم مسلط به چاپ سیلک و تعدادی کارگر ساده جهت چاپ و بسته بندی محصولات می نماید. میزان حقوق بر...
سلام ساکن گلشهر کرج هستم برای کار بسته بندی میخام 
10:43
1400/08/16
سلام من هم به کار بسته بندی نیاز دارم دختر م ۲۸سالشه به خاطرجهیزیه ازدواج نمیکنه ممنونم و مشکین شهر اردبیل مزاحم میشم
20:29
1400/08/17
زهرا وکیلی
سلام کار در منزل  میخواستم. از اصفهان ممنون میشم اگر اطلاع دهید.
02:55
ویزیتور فروشنده بازاریاب پخش غذایی
سلام به فروشندگان محترم ویزیتور حضوری و تلفنی در کل استان خراسان رضوی مشهد ، تربت جام ، صالح آباد ، تربت حیدریه ، درگز ، قوچان ، تایباد ، فریمان ، سبزوار ، کلات ، نیشابور ، چناران ، گلبهار ، فاروج ...
سلام  فاطمه  اسماعیلی هستم از داراب فارس دنبال کار  بسته بندی در  منزل  هستم لطفا میشه راهنمایی  بفرمایید 
04:44
زهرا شکرانی
سلام کاردر منزل میخاستم برای چندتا خانم ممنون میشم اطلاع بدین
08:09
سلام من جویای کار در منزل هستم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید؟از شهر کرمانشاه مزاحم میشم
فاطمه کمانگر 
13:21
بسته بند جوارب
به یک نفر خانم مجرد کمتر از 35 سال جهت بسته بندی جوراب در کارگاه جوراب بافی نیازمندیم. کار در منزل نداریم. لطفا فقط تماس بگیرین. ساعت کار از 8:30 صبح تا 6 بعد از ظهر
1400/08/19
سلام کار در منل میخواستم از ساری ممنون میشم که اطلاع بدین
06:06
1400/08/20
سلام من کرج مزاحم میشم نیرو کار وجا برای بسته بندی دارم لوازم خودرو پوشاک غذایی بهداشتی امادگی دارم راهنمایی کنید
سلام سلام من نیاز کاردرمنزل دارم .شمامیتونید کمکم کنید
09:40
۰۹۲۱۱۴۱۸۳۵۱ملک زاده
09:40
کار در منزل بسته بندی
تعدادی نیرو جهت کار بسته بندی لواشک نیازمندیم ترجیحاً در محدوده طلاب و طبرسی و سپاد اولویت با افراد است که گروهی کار می کنند
1400/08/22
سلام منم می خوام ازارومیه ممنون میشم که توضیح بدین
14:19
1400/08/23
سلام مریم  هستم از کرج دنبال کار میگردم در منزل هستم بسته بندی باشه ممنون میشم نیازمند کارام لطفا جواب بدین
00:18
1400/08/26
کار در تولیدی نیمه وقت میخوام 
16:47
کارمند آقا برای بازار لوازم یدکی خودرو
20 تا 30‌ ساله کارمند آقا جهت کار در بازار قطعات خودرو ، چراغ برق لطفا توضیحات زیر کامل مطالعه‌شود ! شرح وظایف کار در انبار و دفتر ، امور خرید و بسته بندی کالا، ارسال کالا ، تحویل اجناس و مرتب سا...
1400/08/27
هستی زارع
سلام احتیاج به کاردرمنزل دراسلامشهرهستم
15:26
سلام خانم هستم به کار در منزل خود احتیاج دارم سه تا بچه  کوچیک  دارم سرپرست خانوار هستم من واقعا به این کار در منزل احتیاج دارم در پاکدشت
18:54
1400/08/29
سلام کار بسته ب بندی حبوبات. در منزل لازم دارم  با قیمت. مناسب   
18:07
1 تایید
استخدام کارگر ساده آقا
ب 1نفر کارگر ساده آقا 25الی 35سال جهت شستشو سبزی و بسته بندی در کارگاه سبزی واقع در فرهنگشهر نیازمندیم ‌‌‌... ساعت کاری 9صبح الی 7بعدازظهر ... حقوق ماهانه هر 30روز کاری 2500/000تومن...
کار درمنزل   چون  خوانوادم هساس هستن 
18:09
.
18:09
شنبه 7 خرداد 1401، ساعت 07:59