از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

درآمد یک بسته بندی چقدر است؟

بسته بندی

1400/07/25
به یک خانم یا آقا
به یک خانم یا آقا جهت بسته بندی کفش نیازمندیم تماس یا از طریق روبیکا 0****
1400/07/26
علی صادقیان
سلام علی صادقیان هستم ازشهرابریشم اصفهان خودم وخانواده میخواهیم شغل پردرامددرمنزل مانند،بسته بندیها،مثل موادغذایی،خشکبار،پوشاک،زعفران،شکلات،جوراب،حبوبات،خوراکی،آجیل،پسته،بادام،گردو،کیک،شیرینی،فندق،قند،شکر،نمک،ادویه،زردچوبه،ولی نمی دانیم بایدچیکارکنیم وهرچه زودتر میخواهیم راهنمایی کنیدکه چیکاربایدبکنیم(باتشکر).
17:04
1400/07/27
سلام من کرج مزاحم میشم نیرو کار وجا برای بسته بندی دارم لوازم خودرو پوشاک غذایی بهداشتی امادگی دارم راهنمایی کنید
02:53
2 پاسخ
۰۹۱۹۴۶۳۰۴۳۸ کریمی تماس واتساپ 
02:55
پرسکار و بسته بند خانم
دو نفر خانم باهوش و زرنگ جهت پرسکاری و بسته بندی پوشاک محدوده سنی 20 تا 33 سال در محیطی سالم و زنانه نیازمندیم: یک خانم جهت کار پاره وقت از ساعت 2 تا 7 و نیم، حقوق 2800 تومان یک خانم جهت کار تمام و...
1400/07/28
الناز طارمی
سلام الناز هستم از زنجان میخواستم ی شغل داشته باشم تو خونه که هم کار خونه برسم هم کار کنم ولی نمیدونم چیکار کنم لطف جواب بدین چیکار کنم من ب بسته بندی تو خونه احتیاج دارم
08:59
1 تایید
1400/07/29
صبری صادقی
سلام من کاربسته بندی درمنزل می خواستم تهرانم لطفاراهنمایی کنید
11:07
مهسا بستانی
مهسا هستم از نجف آباد اصفهان دنبال کاردرمنزل هرنوع بسته‌بندی باشه فقط کارکنم چون مستجرهستم و دیگه نمی‌تونیم کرایه خونه وخرجی بدم به بچه ها م لطفاً کاری بهم بدین
20:46
استخدام درکاربسته بندی
استخدام درکار بسته بندی با حقوق ماهیانه بالای 10ملیون درماه مناسب همه افراد باهرسنی بدون هیچگونه پیش پرداخت دارای بیمه،پاداش و مزایای عالی فقط از طریق چت دیوار پیام دهید تاراهنمایی شوید
میثم رستمی راد
سلام رستمی هستم از بندر عباس یه شغل پر در آمد کار در منزل میخواستم هر کاری هم باشه فرقی نمیکنه 
لطفا راهنمایی کنید 
21:57
1400/07/30
نسرین ذوالفقاری
سلام نسرین هستم از پاکدشت.میخوام یه شغل داشته باشم که خونه باشه هم به کارهای خودم برسم هم به اون کار سراغ دارین کار بسته بندی خواهش میکنم جواب بدین احتیاج دارم
12:45
1400/08/04
هاجرابراهیمی
سلام من کار بسته بندی در منزل میخواهم اردبیلم لطفاً راهنمایی کنید ممنون ابراهیمی هستم
18:22
کار درمنزل تهران و اطراف.بسته بندی
بنام خدا. ✍️کار درمنزل خودتونه.پیک رایگان تهران و اطراف. ✍️بسته بندی زرشک ✍️پیک رفت و آمد رایگان. ✍️حقوق پایه ماهی 6میلیون تومان ب علاوه پورسانت ✍️فرصت شغلی مناسب برای خانوم ها و اقایان. ✍️تسویه حساب ...
1400/08/05
سلام یاسمین هستم از اصفهان نجف آباد جلال آباد  دنبال کار در منزل هستم بسته بندی باشه ممنون میشم جواب بدین
11:39
1400/08/06
فاطمه قایدامینی
سلام ماچنتاخانمیم یه کاربسته بندی توخونه بخواییم چکارکنیم درضمن تو۳۵ کیلومتری مرکزشهریم شهرکردممنون میشم راهنمایی کنید
16:40
سلام فریدونی هستم از دزفول،دنبال کار بسته بندی در منزل هستم لطفا راهنمایی کنید...  
17:46
نادین سافت
کارآموز Node.js
ما در هفتمین دوره‌ی بوت کمپ‌های کارآموزی، قرار است از میان افراد با استعداد و متعهد همکاران جدید خود را در راستای همکاری بلند مدت انتخاب کنیم. این دوره بصورت بک اند (Backend) برگزار می‌شود. ما در تیم ...
سمیه رنجبری
سلام من به کاردرخانه نیازدارم بسته بندی لرستانشهرستان نوراباد لطفا راهنمایی کنید
21:43
شهناز پیران
از شهر قدس هستم آماده کار در کار منزل بعلت نیاز مالی
21:50
1400/08/07
ابوالفضل کامیاب فر
سلام.من از شهرستان جهرم واقع در استان فارس مزاحم میشم،نیروی کار و محل برای بسته بندی ‌دارم،بسته بندی مواد غذایی و پوشاک ،لطفا با تلفن یا واتساپ بشماره۰۹۰۱۲۳۳۹۴۱۳ ما را راهنمایی بفرمایید..ممنونیم
15:00
بسته بندی میوه سردخونه
بسته بندی میوه سردخونه بطور دائمی نیازمندیم نیروی خانوم
1400/08/08
زیبا شهبازی
سلام  زنجان جویای  کار بسته بندی در منزل خیلی لازم ممنون میشم کمک کنید
09:20
سلام من کاردر منزل میخواستم 
18:29
1400/08/12
سلام من کار بسته بندی در خانه میخام از کرج مزاحم میشم
09:35
سود پرک اکسین
سود پرک|سود سوزآور NaOH با کیفیت برتر
💥بزرگترین تولید کننده سود جامد پرکNaOH💥 تأمین کننده سود سوزآور، هیدروکسید سدیم کاستیک سودا با کیفیت صادراتی با آنالیز 98% عرضه مستقیم سود پرک از کارخانه تولیدی تهران ✅تولید کننده هیدروکسید سدی...
سلام فرح هستم از تبریز میخوام یه شغل داشته باشم که خونه باشم هم به کار خودم برسم هم اون کار سراغ دارین بسته بندی لطفا جواب بدین نیاز دارم
11:32
سلام من کاربسته بندی درمنزل میخوام 
لطفا اگه هست به من اطلاع بدین.
22:47
1400/08/14
م من جویای کار در منزل بسته بندی هستم ساکن گلشهر کرج هستم 
10:42
کار در کارگاه
شرکت کالای لوتوس جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی لوازم التحریر *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق 6 میلیون تومان ماهیانه جهت اطلاع از شرایط ک...
سلام ساکن گلشهر کرج هستم برای کار بسته بندی میخام 
10:43
1400/08/16
سلام من هم به کار بسته بندی نیاز دارم دختر م ۲۸سالشه به خاطرجهیزیه ازدواج نمیکنه ممنونم و مشکین شهر اردبیل مزاحم میشم
20:29
1400/08/17
زهرا وکیلی
سلام کار در منزل  میخواستم. از اصفهان ممنون میشم اگر اطلاع دهید.
02:55
کار در کارگاه
شرکت کالای لوتوس جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی لوازم التحریر *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق 6 میلیون تومان ماهیانه جهت اطلاع از شرایط ک...
سلام  فاطمه  اسماعیلی هستم از داراب فارس دنبال کار  بسته بندی در  منزل  هستم لطفا میشه راهنمایی  بفرمایید 
04:44
زهرا شکرانی
سلام کاردر منزل میخاستم برای چندتا خانم ممنون میشم اطلاع بدین
08:09
سلام من جویای کار در منزل هستم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید؟از شهر کرمانشاه مزاحم میشم
فاطمه کمانگر 
13:21
استخدام در کار بسته بندی
استخدام در کار بسته بندی با حقوق ماهیانه بالای 10میلیون در ماه مناسب همه‌ افراد با هر سنی بدون هیچگونه پیش پرداختی دارای بیمه ، پاداش و مزایای عالی فقط از طریق چت دیوار پیام دهید تا راهنمایی بشید.
1400/08/19
سلام کار در منل میخواستم از ساری ممنون میشم که اطلاع بدین
06:06
1400/08/20
سلام من کرج مزاحم میشم نیرو کار وجا برای بسته بندی دارم لوازم خودرو پوشاک غذایی بهداشتی امادگی دارم راهنمایی کنید
سلام سلام من نیاز کاردرمنزل دارم .شمامیتونید کمکم کنید
09:40
۰۹۲۱۱۴۱۸۳۵۱ملک زاده
09:40
همکار خانم بسته بندی لاک پاک کن
ساعت کاری 8:00 الی 17:00 دستمزد روزانه صد هزار تومن سرویس نداریم وقت ناهار داریم دورکاری یا بسته بندی در منزل نداریم لطفا نپرسید ادرس: نیار بسته بندی و وسباندن برچسب
1400/08/22
سلام منم می خوام ازارومیه ممنون میشم که توضیح بدین
14:19
1400/08/23
سلام مریم  هستم از کرج دنبال کار میگردم در منزل هستم بسته بندی باشه ممنون میشم نیازمند کارام لطفا جواب بدین
00:18
1400/08/26
کار در تولیدی نیمه وقت میخوام 
16:47
بسته بندی و فروش نان
کار در نانوایی لواش به دو نیروی خانم جهت همکاری در نانوایی نیازمندیم واسه صبح و بعد از ظهر شیفت صبح 7الی 3 بعد از ظهر 3الی 10
1400/08/27
هستی زارع
سلام احتیاج به کاردرمنزل دراسلامشهرهستم
15:26
سلام خانم هستم به کار در منزل خود احتیاج دارم سه تا بچه  کوچیک  دارم سرپرست خانوار هستم من واقعا به این کار در منزل احتیاج دارم در پاکدشت
18:54
1400/08/29
سلام کار بسته ب بندی حبوبات. در منزل لازم دارم  با قیمت. مناسب   
18:07
1 تایید
استخدام در کار بسته بندی
استخدام در کار بسته بندی با حقوق ماهیانه بالای 10ملیون در ماه مناسب همه افراد با هر سنی بدون هیچگونه پیش پرداختی دارای بیمه، پاداش و مزایای عالی فقط از چت دیوار پیام دهید تا راهنمایی بشید
کار درمنزل   چون  خوانوادم هساس هستن 
18:09
.
18:09
سه‌شنبه 12 مهر 1401، ساعت 04:18