از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

درآمد بسته بندی در منزل

بسته بندی

1401/06/25
جلال احسانی
سلام من میخوام در منزل کاربسته بندی انجام بدم چیکار باید بکنم لطفا راهنمایم کنید 
11:09
3 تایید
کارگر ساده
ب یک خانم کاربلد منظمو منظبط اشنا با کار بسته بندی مواد غذایی نیازمندیم چت و پیامک پاسخگو نمیباشم فقط تماس در ساعات اداری
1401/06/26
سلام کار در منزل میخواستم باید چیکار کنم
12:09
3 تایید
شکوفه جعفرپور
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم
16:38
1 تایید
سلام من میخوام در منزل کاربسته بندی انجام بدهم لطفا راهنمای بفرمایید
18:50
1 پاسخ
1 تایید
نیروهای خانم و آقا با انگیزه و متعهد جهت کار در خط تولید
توجه توجه یک شرکت تولیدی و صنعتی واقع در شهرک صنعتی مامونیه از نیروهای خانم و آقا با انگیزه و متعهد جهت کار در خط تولید و بسته بندی قطعات سبک خودرو با شرایط مناسب و محیط سالم دعوت به همکاری مینماید و...
1401/06/27
فاطمه کفاشیان
من هم دونبال کار در منزل بسته بندی هستم
06:03
2 تایید
سلام من هم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم
09:04
من کار بسته بندی درمنزل می خوام
09:05
1 پاسخ
1 تایید
کارگر بسته بندی
شرکت صفر تا صد ایرانیان واقع در شهرک صنعتی شمس آباد به تعدادی کارگر ساده جهت بسته بندی نیازمند است. از پذیرش اتباع معذوریم. بیمه از روز اول بیمه تکمیلی بعد از دو ماه سرویس جای خواب وعده غذایی ا...
پریا عربزاده
منم دنبال  بسته بندی در منزل هستم
15:36
ام البنین جهانپرور
سلام من میخوام در منزل کاربسته بندی انجام بدهم لطفا راهنمای بفرمایید
سلام من میخواهم در منزل کار بسته بندی انجام دهم لطفاراهنمای بفرماید ممنون جواب بدید
20:33
1 پاسخ
1401/06/28
فرزانه یزدانی
سلام من هم دنبال کار درمنزل هستم 
01:09
استخدام تکنسین کامپیوتر
استخدام تکنسین آقا آشنا به امور سرور و کلاینتها در یک شرکت بزرگ بسته بندی تلفن تماس 91074777 داخلی 503
سلام من ب دنبال کار بسته بندی در منزل هستم از رشت پیام میدم لطفا راهنمایی کنید چون نیاز مبرم دارم ممنون
12:02
1401/08/10
س
سلام من دنبال کار بسته بندی هستم در منزل خودم میشه کمکم کنید ممنون میشم در شهرکرد
16:34
طلوعی
سلام کجا میشه کار در منزل پیدا کرد؟یعنی هرجا میگردم پیدا نمیکنم اگه میشه سراغ داشتین لطف کنین خبر بدین
17:19
کاردر منزل
کاردر منزل بسته بندی هر چی باشه انجام میدم
طیبه محمدی
من کار بسته بندی درمنزل می خوام
منم کار بسته بندی در منزل خودم می‌خوام لطفاً راهنمایی کنید شماره بزارید 
18:36
1 تایید
سلام منم کاردرمنزل میخوام
21:41
1 تایید
1401/08/11
فاضلی
سلام کار درمنزل بسته بندی میخواستم میشه راهنمایی کنید 
11:43
1 تایید
نوری تازه، ساکورا و لیزاموری
طراح گرافیک
توانمندی های مورد نیاز: تسلط عمیق به اصول گرافیک و هنرهای تجسمی، رنگ شناسی، تایپوگرافی، نصویرسازی و صفحه آرایی تسلط عمیق به نرم افزارهای گرافیکی و صفحه آرایی معمول: شامل Illustrator و Photoshop (تسل...
سلام من کار بسته بندی  در منزل میخواستم میشه راهنماییم کنید ؟
13:06
1 تایید
1401/08/12
معصومه تقی زاده
سلام من به کار بسته بندی احتیاج دارم لطفاً راهنمایی کنید
17:51
1 تایید
مهوش شیدا
سلام من به کار واقعا نیاز دارم 
18:01
1 تایید
کارگر ساده خانم در بسته بندی گز
به یک نفر خانم برای بسته بندی گز نیازمندیم شماره تماس:
1401/08/13
سلام  منم برا کار در منزل سوال داشتم منتها چطور دسترسی باید پیدا کنیم ؟
09:01
1 پاسخ
1 تایید
مهناز نصیری
سلام منم برا کار در منزل سوال داشتم منتها چطور دسترسی باید پیدا کنیم ؟
سلام من به کار بسته بندی احتیاج دارم لطفا راهنمایی کنید 
21:45
1 تایید
1401/08/14
ليلاموسوی
سلام من کار در منظل می  خواهم
16:27
تجسم لبخند کودکان
طراح و گرافیست
استخدام تجسم لبخند کودکان تجسم لبخند کودکان جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح و گرافیست جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تما...
1401/08/16
افضل
سلام خسته نباشید کار در منزل میخوام بسته بندی  از  اردبیل پیام میدم تشکر 
11:04
مریم کفشگر
سلام من هم دنبال کار در منزل هستم البته کار بسته بندی باشه چطور پیدا کنم مشهد هستم قاسم اباد
13:00
1401/08/17
زینت بهادری بیرگانی
سلام
ساکن مسجدسلیمانم و دنبال کار بسته بندی در خانه هستم
لطفا یاری کنید نیاز مالی دارم
06:46
پرسال | Persol
کارشناس حسابداری | Accountant
● توانایی انجام هرگونه حسابداری در فروش، موجودی، خزانه، مالیات، بیمه، حسابرسی و گزارش مالی. ● مدرک لیسانس حسابداری یا رشته های مربوطه. ترجیحا فوق لیسانس ● حداقل 5 سال سابقه کار در سمت های ارشد. ● صلاح...
ملیحه سید مختوم
سلام منم دنبال کار درمنزل هستم بی‌زحمت راهنمایی کنید ممنون میشم
09:58
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل میباشم از تهران جاده مخصوص پیام میدم
12:50
اعظم عبدالهی
سلام کار در منزل بسته بندی میخوام میشه راهنمای وکمک کنید ممنون‌از‌شما 
14:43
کارشناس فروش
یک شرکت معتبر و فعال در حوزه بسته بندی واقع در کمالشهر کرج، جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. کارشناس فروش جنسیت: خانم، آقا نوع همکاری: تمام وقت شرا...
شیداقاسم نژاد
سلام
منم کاربسته بندی درمنزل میخوام واستان بوشهرهستم
ممنونم
20:41
خانم رستمی
سلام منم دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم لطفاً میشه راهنمایی کنین از ارومیه پیام میدم
21:01
1401/08/18
سلام کار در منزل  میخوا
10:23
مدیر فروش
یک شرکت معتبر صنایع غذایی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. مدیر فروش جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت طراح چاپ جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: ت...
قربانپور
سلام من دنبال یکار در منزل هستم 
11:02
مرضیه رنجکش
سلام خسته نباشید من میخواستم در منزل خودم کار بسته بندی انجام بدم میشه راهنمای کنید
12:38
سمیرادرویش
سلام.دنبال  کاربسته بندی درمنزل هستم ازمازندران لطفاراهنمایی کنید
13:11
استخدام نیروی کار جهت بسته بندی
به صورت فوری به تعدادی خانوم و آقای جوان برای کار در کارخانه بسته بندی مواد غذایی و کار در منزل نیازمندیم با حقوق بالا
1401/08/20
طیبه یونسی
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم اگه کسی سراغ داره میشه معرفی کنه ممنونم من تهرانم
12:56
فاطمه حاجی زاده
سلام
به کار بسته بندی درمنزل نیاز دارم.ازاردبیل 
 راهنمایی کنیدشماره بزارید تماس میگیرم
13:16
رشاد سعادتمند
سلام آقای ۲۰ساله کار درمنزل می خوام لطفا رهنما ی می کنید 
17:00
اوج هنر اصفهان
کارمند هماهنگی سفارشات
استخدام اوج هنر اصفهان چاپخانه آنلاین اوج هنر اصفهان جهت تکمیل کادر خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. کارمند هماهنگی سفارشات جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار...
زهرا مقیمی
سلام و خسته نباشید من دنبال کار در منزل هستم به صورت بسته بندی میشه لطفا من و راهنمایی کنید واقعا نیاز به کار و درآمد دارم با تشکر
18:36
جانان پورتقی
سلام  دنبال کاردرمنزل هستم
19:24
ملیسا
سلام من دنبال کاربسته بندی درخانه هستم لطفاکمکم کنید🙏🙏🙏🙏
21:13
همیارصنعت رستاک | Hamyar Sanat Rastak
استخدام مسئول دفتر(خانم)
مسئولیت ها: 1- پاسخ و هدایت و استقبال مناسب مراجعین، تلفن ها، ایمیل ها، فکس ها و کلیه درخواست های ورودی 2- مدیریت تنحواه و انجام هزینه های جاری شرکت 3- مدیریت ملزومات مصرفی و درخواست های کارکنان ...
1401/08/22
سلام دنبال کار در منزل هستم در اسلامشهر لطفاً راهنمایی کنید ممنون
04:26
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم لطفا راهنمایی کنید 
05:09
الهام باقری
سلام من دنبال کار در منزل بسته بندی هستم  م خیلی نیاز دارم ب این کار خواهش میکنم اگر سراغ دارید کمکم کنید مشغول ب کار در منزل شم
06:16
چرخکار خانم در منزل
با سلام لطفا به دقت مطالعه نمایید تولیدی عروسک پاپلی به تعدادی چرخکار ماهر و نیمه ماهر خانم در منزل نیازمندیم ✅چرخکار میبایست در منزل چرخ راسته دوز صنعتی یا نیمه صنعتی...
فاطمه خزایی
سلام کار بسته بندی در منزل میخواستم میشه لطفا راهنمایی کنید از کرج
09:17
سعید نجفی
ام البنین جهانپرور
سلام من میخواهم در منزل کار بسته بندی انجام دهم لطفاراهنمای بفرماید ممنون جواب بدید
سلام کاردر منزل میخام 
10:04
زهرا سلامتی
سلام من دنبال کارر بسته بندی در  منزل هستم 
12:22
کارگر ساده جهت بسته بندی جاخواب+غذا ایرانی/ افغان
کارخانه معتبر در تهران استخدام مینماید: ⚫کارگر ساده آقا ایرانی یا اتباع افغان از 17 سال تا 30 سال سن⚫ ☑️جای خواب مجزا و تمیز و رایگان با گرمایش و سرمایش و محل اسکان مناسب ☑️غذای گرم داده میشود ☑️بیمه ...
سلام دوستانی که فرمودید کلاهبردار هستند توضیح بیشتر بذارید اطلاع رسانی دقیق کنید لطفا ممنون 
20:23
1401/08/23
سمانه نظری
سلام من میخوام در منزل  کار بسته بندی انجام بدم راهنماییم میکنید چیکار کنم؟ 
07:03
1401/08/24
سلام جویای کار بسته بندی درمنزل هستم لطفا  راهنمایی کنید
04:04
مدیریت انبار
مدیریت انبار توانایی مدیریت واحد بسته بندی (حداقل 10 پرسنل) توانایی ارائه راهکار برای واحد بسته بندی مسلط بودن به برنامه های اکسل (Excel) و بارتندر (:BarTender نرم افزار لیبل) آشنایی با پرینترهای لیبل...
فاطمه قره داغی
سلام من ب بسته‌بندی نیاز دارم همه جارو زیر رو کردم پیدا نشد ممنون میشم سراغ داشتین شماره ی چیزی بهم بدید من ساکن اسلامشهر صالحیه هستم 
11:25
سلام من میخوام در منزل کار بسته بندی انجام بدم راهنمایی میکنید شهرستانم 
18:00
1401/08/25
رحیمی
سلام جویای کاردرمنزل هستم لطفاراهنمایی کنید ازشیراز 
04:01
مدیریت انبار
مدیریت انبار توانایی مدیریت واحد بسته بندی (حداقل 10 پرسنل) توانایی ارائه راهکار برای واحد بسته بندی مسلط بودن به برنامه های اکسل (Excel) و بارتندر (:BarTender نرم افزار لیبل) آشنایی با پرینترهای لیبل...
زهرایونسی قلعه
سلام جویای کار در منزلشامل بسته بندی هستم چکار کنم
06:28
سحرتیموری
سلام دنبال  کاردر منزل بسته بندی هستم
06:48
مهرانگیز کارگری
سلام من هم کاردر منزل کارش بسته بندی باشه خیلی ممنون میشم ساکن بناب هستملطفا راهنمایی کنید
23:23
تحصیلدار
وظایف و مسئولیت ها: هماهنگی حمل بسته ها، نامه ها و سایر لوازم از شرکت و تحویل آن به اشخاص دریافت اسناد و قراردادها از مشتریان دریافت و تحویل وجه نقد و چک از بانک پیگیری امور مربوط به سازمان تامین اجت...
1401/08/26
زهرا قلیچ خانی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم از تهران هستم میشه راهنمایی کنید ممنون 
04:45
شماره کار درمنزل در اصفهان بسته بندی میخواستم
10:11
1401/08/28
زهرا جوادی
 سلام من می‌خوام کار در منزل کار بسته بندی انجام تورو خدا راهنماییم کنین نیاز دارم ب این کار از زنجانم
04:15
کار در منزل بسته بندی
کار در منزل بسته بندی دوخت تحویل کار در یزد و شهرهای اطراف بدون نیاز به مراجعه تحویل و جمع آوری کار درب منزل برای بسته بندی دستگاه لازم نیست و سابقه لازم نداره برای دوخت چرخ ضخیم دوز داشته با...
1401/08/30
فخری کیانی ۵۳۰۸
سلام کاردرمنزل بسته بندی می خوام
07:35
یک‌شنبه 13 آذر 1401، ساعت 11:57