کلیدواژه مبحث هفتم ۱۴۰۰ ژئوتکنیک و مهندسی پی

محصول حاضر فایل دانلودی PDF کلیدواژه تکی مبحث هفتم ۱۴۰۰ (ژئوتکنیک و مهندسی پی) از مقررات ملی ساختمان بوده که پیشنمایش یک صفحه از آن در پایین صفحه موجود می‌باشد. در حالت معمول کلیدواژه ها در پکیج های کامل (مجموعه منابع کامل هر رشته/آزمون) برای آزمون های نظام مهندسی برای همه رشته ها منتشر می شود (صفحه ویژه آزمون نظام مهندسی) و ارائه کلیدواژه تکی حاضر برای موارد خاص نظیر تکمیل کردن مجموعه لغات و بروزرسانی سایر کلیدواژه ها و همچنین سلیقه برخی داوطلبین برای بهمراه داشتن کلیدواژه تکی کاربرد دارد. تعداد صفحه: ۹ (۵ برگ) + بهمراه این کلیدواژه، کلیدواژه دستورالعمل اجرایی گودبرداری های ساختمانی (دانلود دستورالعمل گودبرداری) با ۷۰ عدد واژه در یک صفحه قابل دانلود می‌باشد. همزمان می‌توانید چند کلیدواژه تکی به سبد‌خرید اضافه، سپس پرداخت کنید% دانلود رایگان فایل مبحث ۷ سال جلد ۱۴۰۰
کلیدواژه مبحث هفتم ۱۴۰۰ ژئوتکنیک و مهندسی پی

محصول حاضر فایل دانلودی PDF کلیدواژه تکی مبحث هفتم ۱۴۰۰ (ژئوتکنیک و مهندسی پی) از مقررات ملی ساختمان بوده که پیشنمایش یک صفحه از آن در پایین صفحه موجود می‌باشد. در حالت معمول کلیدواژه ها در پکیج های کامل (مجموعه منابع کامل هر رشته/آزمون) برای آزمون های نظام مهندسی برای همه رشته ها منتشر می شود (صفحه ویژه آزمون نظام مهندسی) و ارائه کلیدواژه تکی حاضر برای موارد خاص نظیر تکمیل کردن مجموعه لغات و بروزرسانی سایر کلیدواژه ها و همچنین سلیقه برخی داوطلبین برای بهمراه داشتن کلیدواژه تکی کاربرد دارد.

تعداد صفحه: ۹ (۵ برگ)

+ بهمراه این کلیدواژه، کلیدواژه دستورالعمل اجرایی گودبرداری های ساختمانی (دانلود دستورالعمل گودبرداری) با ۷۰ عدد واژه در یک صفحه قابل دانلود می‌باشد.

همزمان می‌توانید چند کلیدواژه تکی به سبد‌خرید اضافه، سپس پرداخت کنید%

دانلود رایگان فایل مبحث ۷ سال جلد ۱۴۰۰

منبع: سازه پلاس
سازه پلاس
30,000 تومان
دریافت فایل
دوشنبه 14 اسفند 1402، ساعت 13:54