سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات (بسته ویژه قبولی ۱۴۰۲)

سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات شامل سوالات عمومی و تخصصی این عنوان شغلی سازمان مالیات است که ویژه آزمون دهم فراگیر‌ است
سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات (بسته ویژه قبولی ۱۴۰۲)
post_add چنانچه به نمونه سوال دیگری در مورد منابع استخدامی مامور‌ تشخیص مالیات نیاز دارید می توانید نام آنرا به ۰۹۱۲۰۵۵۱۱۶۲ پیامک نمائید.
content_copy منابع استخدامی ویژه آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات تماما توسط وبسایت ای سوال تهیه و منتشر شده است و هر گونه کپی برداری و فروش تخلف بوده و با متخلفین در چهارچوب قانون برخورد خواهد شد .

با اعلام خبر آزمون جدید استخدامی در کشور یکی از ارگان ها و نهادهایی که به طور گسترده در سراسر کشور به جذب نیروی مورد نیاز خود پرداخته است و تقریبا در تمامی شهرهای کشور توانسته تعداد زیادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی را امیدوار به استخدام کند سازمان امور مالیاتی است.

موفقیت در آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات ۱۴۰۲

« مطالعه سوالات و جزوات تخصصی و عمومی » 

مجموعه سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات ویژه دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی تهیه و منتشر گردیده و بخش های عمومی و تخصصی به همراه پاسخ نامه کامل ترین بسته برای موفقیت شما محسوب می شود.

موفقیت در آزمون مامور تشخیص مالیات

مطالعه منابع استاندارد و اصلی با پاسخ تشریحی

در این بخش به سراغ یکی از مهم ترین عناوین شغلی این سازمان رفته ایم تا با ارائه کامل ترین منابع و نمونه سوالات عمومی و تخصصی آن راه موفقیت را برای شما هموار و البته شیرین نمائیم.سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات نام این مجموعه منحصر به فرد می باشد.با ما همراه شوید تا در ادامه به بررسی محتویات این مجموعه بپردازیم…

موفقیت در آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات

ای سوال با انتشار کامل ترین سوالات استخدامی مامور تشخص مالیات قصد دارد به گونه ای عمل کند که خریداران این وبسایت بتوانند تنها با یک خرید به خواسته خود که دستیابی به یک بسته کامل و جامع کمک آموزشی دست یابند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به قدرتمند ترین محصول ممکن در کشور دست یابند و بجای اتلاف زمان به مطالعه مشغول شوند. مطالعه منابع و سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات که سوالات و جزوات استخدامی ارائه شده می باشد می تواند به طور کامل نیازهای داوطلبان عزیز را برطرف کرده و به خوبی شما را به بالاترین سطح از آمادگی علمی برای موفقیت در این رقابت علمی برساند.

کلیه سوالات و جزوات ارائه شده شامل مهم ترین عناوین آزمون های استخدامی می باشد که تمامی سوالات در بخش های عمومی و تخصصی دارای پاسخ نامه های تشریحی می باشد. ای سوال اطمینان می دهد که جدیت در مطالعه این منابع می تواند شما را به خوبی آماده آزمون دهم فراگیر نماید.

سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات ( عمومی + پاسخ نامه )

 • سوالات درس معارف اسلامی به تعداد ۴۱۹ عدد
 • سوالات درس زبان و ادبیات فارسی به تعداد ۵۲۳ عدد
 • سوالات درس زبان و ادبیات انگلیسی به تعداد ۶۸۴ عدد
 • سوالات درس معلومات عمومی به تعداد ۵۹۱ عدد
 • سوالات درس قوانین و مقررات اداری به تعداد ۴۹۳ عدد
 • سوالات درس هوش و توانمندی ذهنی به تعداد ۷۰۰ عدد
 • سوالات درس فناوری اطلاعات به تعداد ۶۲۸ عدد

این بخش از این عنوان شغلی شامل بیش از ۴۰۰۰ عدد نمونه سوال به همراه پاسخ نامه تشریحی می باشد و دروس آن در بالا ذکر شده است.

درس نامه های اختصاصی ویژه شغل مامور تشخیص مالیات

 1. درس نامه اقتصاد خرد و کلان ۱۴۹ صفحه
 2. درس نامه حسابداری صنعتی ۴۳ صفحه
 3. درس نامه اصول حسابداری ۶۷ صفحه
 4. درس نامه مالیه عمومی ۲۹ صفحه
 5. درس نامه قانون مالیات ۷۳ صفحه

درس نامه های فوق دقیق ترین درس نامه های استخدامی ویژه مامور تشخیص مالیات می باشند و با مطالعه این بخش می توانید به بالاترین سطح از آمادگی علمی دست یابید.

سوالات آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات ( تخصصی + پاسخ نامه تشریحی )

 • سوالات درس قانون مالیات مستقیم ۱۷۵ عدد
 • سوالات درس  قانون مالیات ارزش افزوده ۱۲۵ عدد
 • سوالات درس اصول حسابداری ۱۷۵ عدد
 • سوالات درس حسابداری صنعتی ۹۰ عدد
 • سوالات درس قوانین و مقررات مالی ۲۲۵ عدد
 • سوالات درس های اقتصاد خرد و کلان ۳۱۹ عدد
 • سوالات درس مالیه عمومی ۲۹۷ عدد

درس نامه های عمومی ویژه مامور تشخیص مالیات ۱۴۰۲

 •  زبان و ادبیات فارسی
 • معارف اسلامی
 • زبان انگلیسی عمومی
 • آشنایی با قوانین و مقررات اداری
 • هوش و توانمندی های ذهنی
 • معلومات عمومی
 • فن آوری اطلاعات

درس نامه های عمومی ویژه آزمون مامور تشخیص مالیات کامل ترین بسته برای آماده سازی علمی در بخش عمومی می باشد. این بخش به طور کامل مفاهیم دروس عمومی را برای شما در بخش های مهم و کلیدی شرح داده است تا بتوانید به بهترین شکل برای آزمون مامور تشخیص مالیات آماده شوید.

هدیه ای سوال : دفترچه سوالات تمامی ادوار آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی

کلیه سوالات فوق دارای پاسخ نامه تشریحی هستند و ما در ارائه آنها دقت نظر خاصی را به خرج داده ایم تا بتوانید در آزمون پیش رو حتما موفقیت را کسب نمائید.ارائه کامل ترین نمونه سوالات استخدامی تخصصی همواره از رویکردهای ای سوال است چرا که تمامی داوطلبان کم و بیش با بخش عمومی آشنایی دارند اما در بخش تخصصی است که تا حد زیادی ضعف و دوری از فضای علمی گریبانگیر شرکت کنندگان در این رقابت های علمی شده و اینجاست که آندسته از عزیزانی که با نحوه طرح سوال بیشتر آشنا هستند خواهند توانست گوی سبقت را از دیگر رقبا بربایند.

سخن آخر با داوطلبان مامور تشخیص مالیات

موفقیت در یک آزمون استخدامی نیازمند تلاش و برنامه ریزی درست مطالعاتی است. شما می بایست با یگ برنامه ریزی دقیق ضمن ارتقاء سطح علمی با طیف گسترده ای از نمونه سولات آشنا شوید تا چنانچه نمونه سوالی در آزمون طرح شد قبلا با آن آشنا شده باشید. آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات نیز از صحبت هایی که شد مستثنی نبوده و برای موفقیت در این آزمون استخدامی داوطلبان نیازمند مطالعه و آماده سازی دقیق می باشند. ای سوال تلاش نموده است تا با ارائه کامل ترین و دقیق ترین منابع آزمون های استخدامی شامل نمونه سوالات سال های قبل در کنار منابع پبشنهادی شما را به طور کامل آماده این آزمون نماید.

آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات چه زمانی است ؟

آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات در قالب آزمون استخدامی دهم فراگیر در سال ۱۴۰۲ برگزار می شود.

منابع استخدامی مامور تشخیص مالیات شامل چه عناوینی است ؟

منابع آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات حاوی سوالات و جزوات عمومی و تخصصی به همراه پاسخ نامه تشریحی می باشد.سفارش و دانلود مجموعه
منبع: ای-سوال
ای-سوال
64,000 تومان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 16:01