دانلود 7 فیلم کاربردی آموزش تصویری پرورش قارچ در منزل یا مزرعه

در این مطلب بیش از 7 فیلم رایگان آموزش پرورش قارچ را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهیم. این مطلب در ادامه آموزشهای کاربردی نحوه پرورش قارچ می باشد.
دانلود 7 فیلم کاربردی آموزش تصویری پرورش قارچ در منزل یا مزرعه

در این مطلب بیش از 7 فیلم رایگان آموزش پرورش قارچ را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهیم. این مطلب در ادامه آموزشهای کاربردی نحوه پرورش قارچ می باشد.

نکات اولیه

مراحل پرورش قارچ

پرورش قارچ از شش مرحله تشکیل شده است:

این مراحل در مسیر رشد طبیعی قارچ تاثیر به سزایی دارد و هر مرحله به صورت چشمگیری دارای اهمیت است. کمپوست مواد مغذی مورد نیاز برای رشد قارچ را فراهم می کند. دو نوع از مواد به طور کلی برای کمپوست قارچ استفاده می شود، مورد استفاده ترین و ارزان ترین کود، کود حیوانی(اسب) همراه با کاه است. کمپوست مصنوعی معمولا از علف خشک و ذرت له شده درست می شود، با اینکه کود اسبی جز اصلی آن نیست ولی اغلب به هر دو، کمپوست قارچ می گویند. و هردو نوع نیز نیاز به اضافه کردن مکمل های نیتروژنی دارند.

 

پرورش قارچ

توی این پک فوق العاده، روش پرورش قارچ خوراکی رو به صورت اصولی یاد بگیر. پرورش قارچ خوراکی اصول خاص خودشو داره اما با کمک این پک می تونی به درآمد فوق العاده بالا و بازدهی بی نظیر برسی. فقط 5 روز از وقتتو می گیره!

 

ویدیوها شامل…

این ویدیوها را که از اینترنت برای شما جمع آوری کرده ایم شامل موضوعات مختلفی هستند از جمله:

نمونه ویدیوی آموزشی و تصاویر دروس:

در مطالب قبلی بهترین بذر قارچ را به شما معرفی کردیم و گفتیم که 6 نکته بسیار مهم روش پرورش قارچ دکمه ای بصورت اصولی و مدرن کدامند. در این مطلب چند درس جالب ویدویی آموزش آرایشگری فشن مردانه را برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

نمونه ای از این ویدیوها را در زیر می بینید (البته ویدیوهایی که دانلود می کنید، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند):

 

همچنین در ادامه یک سری تصاویر از این دروس را هم می بینید:

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

 

حتما بخوانید: آموزش گام به گام مراحل پرورش قارچ خوراکی (ویدیو + دانلود)

لینک های دانلود:

 دانلود بخش اول

 دانلود بخش دوم

هر گونه سوالی در زمینه پرورش قارچ دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
شنبه 23 تیر 1403، ساعت 00:38