چه کاری؟

کجا؟

شهر یا استان
کرمان، کرمان
2,411 فرصت شغلی فعال در شهر کرمان
3,812 فرصت شغلی فعال در استان کرمان

1 آگهی استخدام به شاگرد جهت کار در شهر کرمان

استخدام در کرمان

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام در شهر کرمان را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر کرمان در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر کرمان که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب‌و‌کار و استخدام در کرمان


کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران است. صنعت گردشگری و هتلداری در این شهر رونق بسیاری دارد.

صنایع مس شهید باهنر، صنایع زغال سنگ کرمان، فرش الماس کویر، سیمان ممتاز، لاستیک بارز و…. از جمله صنایع فعال در این شهر هستند.

ساکنین این شهر به جز بخش صنایع ماشینی در بخش صنایع دستی نیز فعالیت دارند. از صنایع دستی مهم در این شهر می‌توان به شال، پته و ترمه اشاره کرد. صنایع ‌دستی کارگاهی کرمان نیز شامل قالی‌بافی، جاجیم‌بافی، گلیم‌بافی و خورجین‌بافی است که در کارگاه‌های کوچک و بزرگ ساخته می‌شوند.

لازم به ذکر است که صنعت مس کرمان شهرت جهانی دارد.


بیشتر بخوانید...
2 هفته پیش
کرمان، کرمان
مشاهده آگهی
آگهی‌های نزدیک به جستجوی شما 🡇
1 روز پیش
کرمان
. به شاگرد اقا جوان با شرایط زیر جهت کار در دخانیات دقیانوس نیازمندیم سن ۲۰ تا ۳۰ سال ساعت کار ۱۰ صبح الی ۱۲ شب حقوق توافقی شماره تماس ۰۹۳۳۳۷۲۴۲۴۲ - ۰۹۱۳۷۹۵۸۸۵۲ آدرس: بلوار۲۴مهر نبش کوچه۱۴دخانیات دق...
مشاهده آگهی
1 روز پیش
کرمان
🔻به #شاگرد اقا جوان با شرایط زیر جهت کار در دخانیات دقیانوس نیازمندیم 🔹سن ۲۰ تا ۳۰ سال 🔹ساعت کار ۱۰ صبح الی ۱۲ شب 🔹حقوق توافقی 📞شماره تماس ۰۹۳۳۳۷۲۴۲۴۲ - ۰۹۱۳۷۹۵۸۸۵۲ 📌آدرس: بلوار۲۴مهر نبش کوچه۱...
مشاهده آگهی
اولین کسی باش که آگهی‌های استخدام به شاگرد جهت کار در شهر کرمان رو می‌بینه
شغلی که می‌خواستی رو سمت راست ببین
یک‌شنبه 4 آبان 1399، ساعت 02:47