چه کاری؟

کجا؟

در سراسر کشور
اصفهان، اصفهان
فقط آگهی‌های مربوط به کمپین کرونا رو نشونم بده

2 آگهی استخدام نیروی موشن گرافیست و در شهر اصفهان

1 هفته پیش
اصفهان، اصفهان
⭕عنوان اول: سامانه هوشمند خدمات شهروندی 33193 جهت تکمیل نیروی خود در بخش طراحی در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. #گرافیست و طراح جنسیت: آقا،خانم مسلط به فتوشاپ، افتر ...

استخدام در اصفهان

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام در شهر اصفهان را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر اصفهان در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر اصفهان که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب‌و‌کار و استخدام در اصفهان


اصفهان به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری ایران شناخته می‌شود. از پر درآمدترین مشاغل در این شهر، مشاغلی هستند که در حوزه گردشگری و هتلداری فعالیت دارند.

اقتصاد سنتی در این شهر اهمیت زیادی دارد. اقتصاد سنتی استان اصفهان مبتنی بر صنایع دستی چون قالیبافی، ابریشم‌بافی، قلم‌زنی، منبت‌کاری، زری‌بافی، خاتم‌کاری، ملیله‌دوزی، مینیاتور، سفالگری، میناکاری، فلزکاری، فرش، فیروزه‌کوبی، نقره‌سازی، کاشی‌سازی، قلمکاری و پولک‌دوزی است.

شهرک رازی، شهرک جی، مورچه خورت و شهرک صنعتی بزرگ اصفهان از جمله شهرک‌های صنعتی اطراف این شهر هستند.


بیشتر بخوانید...
2 هفته پیش
اصفهان، اصفهان
🎓esfahan_karyaban #استخدام 🗓99/04/09🗓 ✅استخدام گرافیست و طراح در خدمات شهروندی 33193 در #اصفهان 📋سامانه هوشمند خدمات شهروندی 33193 جهت تکمیل نیروی خود در بخش طراحی در استان اصفهان از افراد واجد...
آگهی‌های نزدیک به جستجوی شما 🡇
6 روز پیش
دوست دارید قبل از همه از آگهی‌های استخدام نیروی موشن گرافیست و در شهر اصفهان باخبر بشید؟
ایمیل یا شماره موبایلتون رو اینجا وارد کنید تا آخرین آگهی‌های استخدام رو براتون بفرستیم.
شنبه 21 تیر 1399، ساعت 08:36