دنبال کن

همه چیز در مورد شغل بازنشسته

بازنشسته

1400/09/29
محمدکشتکار
باسلام، دارای۳۰سال سابقه کارمندی درزمینه حسابداری، اداری، مدیریت، هتلداری، متاسفانه بعلت محدودیت موادقانونی پیشنهادکارندارم
04:54
فروشنده سوپرمارکت
به یک نفر فروشنده و صندوقدار جهت کاردر سوپر مارکت نیازمندیم افراد بازنشسته در اولویت هستند 0913XXX4033(نمایش کامل)
1402/01/13
علی مرادعلی
علی مرادعلی                                                              باسلام ۳۰دربانک کارکردم ازصندوق داری تا معاون شعبه درجه ۱ پیشنهادکارندارم قبلا بازنشسته های بانک توبانک های خصوصی میرفتن مشغول میشدن به ما که رسید آسمان تپید
07:06
2 پاسخ
1 تایید
1402/03/29
اکبر محمدیان
علی مرادعلی
علی مرادعلی باسلام ۳۰دربانک کارکردم ازصندوق داری تا معاون شعبه درجه ۱ پیشنهادکارندارم قبلا بازنشسته های بانک توبانک های خصوصی میرفتن مشغول میشدن به ما که رسید آسمان تپید
سلام
بنده هم 2ماهی است بازنشسته بانک هستم
من هم مثل شما دنبال کار هستم ولی بیشتر اگهی ها یا شرایط سنی داره یا جنسیت
15:59
1 تایید
1402/04/09
4934
اسماعیل پور بودم ضمن سلام به دوستان بازنشسته نیروی انتظامی راهنمایی هستم و جویای کار مناسب میباشم چنانچه دوستان اطلاعاتی داشتند ممنون میشم با شماره 0**** تماس بگیرن
11:55
دربان یا پارک بان مجموعه تفریحی
یک نفر بازنشسته یا جوان جهت در بانی و مدیریت جای پارک ورودی مجموعه تفریحی حقوق ماهیانه ۸ میلیون و نیم جای خواب نداریم.
1402/06/20
باقربگلو
واقعا همینطوره
18:24
1 تایید
باقربگلو
علی مرادعلی
علی مرادعلی باسلام ۳۰دربانک کارکردم ازصندوق داری تا معاون شعبه درجه ۱ پیشنهادکارندارم قبلا بازنشسته های بانک توبانک های خصوصی میرفتن مشغول میشدن به ما که رسید آسمان تپید
دیگه باید واسه خودمون کارکنیم
18:25
1 تایید
1402/06/21
علی مرادعلی
سلام ولااگربرای جوان جویای کارم کارباشه بازم راضیم برای اوناهم کارنیست محدویت سنی هم الکیه بیشتراین شرکتها وکارخونه ها فامیل بازی وباندبازی لابی بازیه وگرنه ۵۰سال سنی نیست یامدرک که کارنمی کنه این تجربه است وصداقت والسلام میری مصاحبه یه همسن بچه ت میادازت یه سئوالهای میپرسه که نسخه ش هیچ عطاری پیدانمیشه 
04:55
کارشناس فنی اتوبوس های برون شهری در پایانه آزادی
استخدام کارشناس فنی اتوبوس های برون شهری در پایانه آزادی (( ترجیحا بازنشسته نیروهای مسلح))
1402/06/29
حسین سیمان روز
باسلام .حسین سیمان روز بازنشته با ۳۲سال سابقه کار درشرکت حمل ونقل بین اللملی. حمل کالاهای صادراتی وارداتی از اروپا وکشور های خاوردور وخاورمیانه ومدیریت اجرایی درامورگمرکی در گمرکات تهران وبنادر کشور در امر تخلیه وبارگیری وآشنایان با حمل دریایی کانتینر وفله آماده همکاری با شرکت‌هایی که نیاز به پرسنل دارند تسلط به مکاتبات اداری وتجارت.
17:14
1402/11/02
علی‌حیدر زارعی
سلام‌زارعی‌هستم‌بازنشسته‌تامین‌اجتمایی
با‌سابقه‌30سال‌کار‌فنی‌و‌قالبسازیو‌تعمیرات‌
قالب‌ترجیحا‌قالبهای‌دایکاست‌‌مایل‌به‌همکاری
میباشم‌در‌صورت‌نیاز‌با‌این‌شماره‌تماس‌بگیرید
0**** 
11:40
علی‌حیدر زارعی
‌پاره‌وقت‌و‌نیمه‌وقت
11:41
انباردار وکارگر ساده درشرکت تولید چراغ خودرو
۱_کمک انباردار : _آشنا به کامپیوتر _آشنابه انبارداری _حقوق توافقی _شرایط سنی محدوده۲۰الی ۴۰ساله _از پذیرش بازنشسته معذوریم کارگر ساده:(آقا یا خانم) _حقوق طبق قانون کار _حداقل دیپلم _دانشجو و بازنشسته...
پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403، ساعت 23:19