دنبال کن

استخدام حراست مترو تهران۱۴۰۱

حراست

1401/08/02
محمد حسین پور
باسلام خدمت شما من ۴۰ سال سن دارم قدم ۱۸۷وزنم ۸۸ سابقه کاری در شرکت گروه بهمن دارم ۲۱سال سابقه بیمه دارم متاهل هستم ویک فرزند دارم اگه امکان داره برای حراست بندرو قبول کنین ممنون میشم 
11:42
حراست
به یک نفر حراست در انبار نیازمندیم. بیمه تکمیلی دارد. حقوق ثابت و به موقع به صورت ماهانه *** لطفا در صورت نیاز فقط به شماره زیر تماس حاصل فرمایید. *********** اقای مهری *...
1401/08/03
علی ساوالانی
باسلام من ۳۶ سالمه ۱۶ سال سابقه نگهبانی راه آهن را دارم متاهل هستم ساکن هشتگرد دنبال کار نگهبانی میگردم رانندگی سوهری و نیسان رو هم فول بلدم
18:07
1401/08/07
جواد سلطانعلی
با سلام خدمت شما من 30سال سن دارم قدم 185وزنم 90یک سال و نیم سابقه بیمه دارم متاهل هستم و دارای گواهینامه حراست از پلیس پیشگیری ناجا دارم و دارای بسیجی فعال اگه امکان داره  بنده رو قبول کنین ممنونم 
08:47
1401/08/10
سعید قلیزاده
با سلام خدمت شما من ۳۵ سال سن دارم قد ۱۸۵ وزنم ۸۵ سابقه حراست ده سال دارم در شرکت زرماکارون هستم متاهل و دارای فرزند می‌باشم اگه امکان داره برای حراست بنده رو قبول کنین
20:21
ارزش آفرینان میثاق صدرا | Arzesh Afarinan Misagh Sadra
استخدام حراست (آقا)
حداکثر 40 سال شنبه تا جمعه - شیفت 24-48 مدرک تحصیلی: حداقل دیپلم حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط آشنایی با نرم افزار اکسل امور حراست و حفاظت فیزیکی کنترل تردد کارکنان مانیتورینگ ارائه گزارشات
1401/09/11
اشکان صیدمحمدیان
سلام من 40سال ست دارم که در مراکز اقتصادی کمیته امداد امام خمینی سابقه نگهبانی دارم و متأهل اگه امکانش هست استخدام کنید 0****  شماره من هستش
16:22
1401/09/21
اسماعیل برازش
سلام آقای برازش هستم ۲۸ساله قد۱۸۵وزن۹۰وضیت جسمانی سالم آماده برای کار
08:28
اسماعیل برازش
اگه جا دارین به ما هم جا بدین
08:29
پروازبران سپهر پارسا
حراست
استخدام پروازبران سپهر پارسا پروازبران سپهر پارسا در تهران (کهریزک) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: حداکثر 40...
1401/10/06
مهدی میرزازاده جمال اباد
سلام 43 سال سن دارم 3فرزند دختر دارم احتیاج به این کار دارم ممنون میشم بپذیرید مرا
02:19
1401/10/13
ابوالفضل شیخی پور
سلام ابوالفضل شیخی پور هستم۳۸سن دارم .آماده به کار می‌باشم.ساکن تهران اندیشه هستم
15:51
1401/10/16
پرویز قایدرحمت
با عرض سلام و خدمت شما من پرویز رحمتی ساکن تهران با ۳۹ سن دارم قد ۱۷۰وزن ۶۰ سابقه نگهبانی ۱۵ سال در شهرداری مجرد هستم مجرد مشکلات زیادی دارم در زندگی برای حراست بنده رو قبول کنید ممنون 
01:13
مجتمع تجاری رزمال
حراست
استخدام مجتمع تجاری رزمال مجتمع تجاری رزمال در تهران (منطقه ۲۲، آبشار) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تم...
پرویز قایدرحمت
با عرض سلام من پرویز رحمتی اهل تهران 39 سال سن دارم قد 170 با 15،سال سابقه  نگهبانی در شهرداری مجرد مشکلات مالی دارم مجرد م .وضیعت جسمانی م سالم بنده رو قبول کنید تلفن تماس 0**** ممنون 
01:17
1401/10/18
سید مصطفی مهاجرانی
با عرض سلام خدمت شما سید مصطفی مهاجرانی 36ساله پانزده سال سابقه حراست شرکت تولیدی ولابی من اداری مسکونی و درمانی و تجاری فنی مهندسی قد180وزن90بدن سازی انجام میدم اگر بنده من قبول داشته باشی0**** 
07:40
1401/10/21
سلام وقت بخیر بنده سابقه حراست در شکت فناوران برج خنک قزوین یکسال دارن ده سال هم سال انجام وظیفه در نیروی انتظامی دارم اگر امکانش هست قبول کنید 
16:51
حراست
حراست شرکت معتبر نزدیک مترو میرزای شیرازی متولدین دهه شصت و هفتاد ساکن تهران به صورت ۱۲ ۲۴ بیمه + وعده غذا گواهینامه رانندگی الزامیست لطفا مشخصات و رزومه و یک عکس از خود را ارسال نمایید. کاریابی ن...
1401/10/22
مرتضی نژادمقدم
مرتضی نژادمقدم ۴۰ساله از اسلامشهر.۲۲سال سابقه کار دارم.
12:29
1401/11/01
محمد
سلام قد 120وزن 80کوتاه قد ‌‌‌و توپور مختص حراست  
21:51
1401/11/11
علیرضا وحید
سلام خسته نباشید. من متولد ۵۹ هستم متاهل ودارای فرزند اگه امکانش هست برای حراست بنده رو قبول بفرمایید ممنونم
07:24
پوشاک ایرانیان | Iranianclothing
استخدام کارمند حراست (آقا-شهر قدس)
آقا آشنا به فرایند حراست و نگهبانی مسلط به ثبت ورود و خروج دقیق و منظم سن از 25 تا 45 سال در سه شیفت گردشی آشنا به موارد ایمنی و حراستی تسهیلات و مزایا بیمه بیمه تکمیلی وام صبحانه ناهار هدایای مناسبتی...
1401/11/19
حسن حاتمی
باعرض سلام خسته نباشد .حسن حاتمی ساکن اسلامشهر ۲۵ سال سن قد ۱۸۰ به بالا وزن ۹۰_۱۰۰ ..متاهل.. درحال حاظر مشغول به کار هستم ولی دنبال یه فرصت و موقعیت شغلی بهتری هستم
07:20
محمد حقیقت
با سلام بنده متاهل هستم ۳۵ ساله با مدرک کارشناسی دارای ۱۰ سال سابقه کار 
در کار آزاد موفق نبودم و دوباره اگر مقدور باشه براتون مشغول کار کارمندی بشوم.
قد ۱۸۷
وزن ۹۷
1401/11/22
حمزه خلیلی
سلام  بنده ۳۶ سال سن دارم قدم ۱۷۵ و ۸۰ کیلو وزن دارم ۱۲ سال سابقه بیمه دارم لیسانس علوم تربیتی دارم بیکار هستم امانش هست براتون بنده رو استخدام کنید
10:57
حراست
ب 1 نفر نیروی حراست شیفت شب برای پروژه در حال ساخت. اسکان یک وعده غذا بیمه تامین اجتماعی ساعت پاسخ‌گویی 18الی23
1401/12/21
وحید مهدی پور
سلام آقای مهدی پور 32 ساله قد 178 وزن 95 وضعیت جسمانی سالم آماده به کار .. سابقه 5 سال حراست و لابی منی ..
0**** 
23:02
1402/01/23
حامدزارع
سلام حامد هستم 30ساله قد185وزن 80 ساکن محمدشهر جویای کار حراستم شیفتی 
13:34
1402/02/01
محمد حسین اسدی
سلام خسته نباشیداستاد. محمد اسدی هستم۴۱سالمه با نیروی جسمانی بالا. قد ۱۸۰وزنم۹۰کیلو . ساکن تهران منطقه ۱۰.سابقه حراست ونگهبانی بنده بالای ۵سال میباشد. مهارت ورزشی در دفاع شخصی و کشتی. اشنایی کامل با تمامی وسایل حفاظتی ونگهبانی. مجرد هستم.کارت پایان خدمت هم دارم. ویک مدت هم در اتاق مانیتورینگ در یک مجتمع تجاری کار کردم. نیاز فوری به کار حراست ونگهبانی هستم. 
09:14
فرآورده های گوشتی رباط
حراست
استخدام فرآورده های گوشتی رباط فرآورده های گوشتی رباط در تهران (رباط کریم) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری...
علی.مددامینی
باسلام.خدمت.شما.عرض.شود.من!۵۶سالم.بازنشسته.متاهل.هستم.باسه.فرزن.اکر.امکان.داره.برای.حراست.بندرو.قبول.کنین.ممنون.میشوم
22:19
پنج‌شنبه 9 فروردین 1403، ساعت 23:51