دنبال کن

کاردرمنزل بسته بندی 

بسته بندی

1400/09/18
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
07:54
1 پاسخ
بسته بندی
بسته بندی باشه .حقوق ماهانه سروقت پرداخت بشود
1400/09/20
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ساکن خوراسگان
09:15
3 پاسخ
1 تایید
1400/09/22
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم 
07:32
1 پاسخ
1 تایید
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
13:05
2 پاسخ
بارجیل | Barjil
استخدام کارمند ارسال و بسته بندی (شیفت عصر)
حواستان جمع است و اهل کار تیمی هستید؟ ما در تیم بسته‌بندی و ارسال خود نیاز به فردی با روابط عمومی خوب داریم که کنار باقی همکاران به خوبی بتواند به کارش مشغول شود. شرایط رشد و توسعه را هم فراهم کرده‌...
1400/09/23
سلام دنبال کار در منزل هستم من ۵تا خواهرو۲برادر 
هستم هم بالای ۱۸هستم خراسان جنوبی قائن 
13:33
مرتضی عظیمی
سلام من دنبال کار نانوایی در شیراز یا لامرد یا گله دار هستم شاطرخیلی ماهری هستم چند سال هم کارفرما بودم
14:13
1 تایید
مرتضی عظیمی
من دنبال کار انبار داری یا نگهبانی در کرج هستم واقعا نیاز دارم به کار و درآمد چونکه بیکارم کردستان زندگی میکنم
14:15
بسته بندی
نیروی کار جهت کار بسته بندی چای و کار خدماتی
1400/09/24
سها بندری
سلام من در شهر اصفهان زندگی میکنم و دنبال کاری هستم که داخل خونه بتونم انجام بدم من متاهل هستم و همسرم نمیتونه تنهایی خرج خونه رو بده ۹ تا بچه هم دارم و من فقط میتونم بسته بندی در خانه رو انجام بدم حالا هر چی که باشه
10:20
1400/10/04
مریم فامرینی
 سلام من کاردرمتزل میخوام اسلامشهر۳نفردرمنزل هستیم که کارکنیم سپاسگزارم 
23:50
1400/10/05
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ازتبریز
16:59
بسته بندی
نیاز مند یک نیروی جوان کم سن پسر یا خانم برای بخش بسته بندی کارگاه نانو اولویت با آقای کم سن هست. شرایط ساکن پونک یا نزدیک به پونک باشه وسیله داشته باشه خیلی خوبه اگر ندارین مشکلی نیست سرویس رفت وبر...
1400/10/12
مریم گشتگار ذوالقدر
سلام اهل قزوینم گار بسته بندی درمنزل نیازمندم
19:06
1400/10/13
مرجان فخرزاده زندی
مرجان فخرزاده هستم از مشهد دنبال کار بسته بندی در منزل هستم متاهل و دارای یک فرزند
09:37
سلام روز بخیر خانم هستم احتیاج به کاردارم کاردرمنزل باشه که بهتر لطفا کاری بود اطلاع بدین ممنون از تاکستان
11:02
تهران هوم | Tehran Home
استخدام صندوق دار
ثبت ورد و خروج کالا ثبت فاکتورهای مشتریان انجام کلیه امور مربوط به صندوق وپیگیری ارسال خریدهای مشتریان کمک به بسته بندی کالاهای مشتریان ارائه گزارشات صندوقها و پرداختی های مشتریان شرایط احراز آشنایی ب...
نرگس صابرطلب
چطور میشه به این کارها اعتماد کرد همشون اول یه پولی  می خوان هر چند ناچیز
16:09
1400/10/18
مرضیه کاظمی
سلام من دنبال کاردرمنزل می گردم وخیلی به پول احتیاج دارم اگه لطف می کنیدمن رااستخدام کنید ولی اگربیرون قبول می کنیدمن دراصفهان قهدریجان زندگی می کنم ومتهل هستم وتادوم دبیرستان خواندم
21:07
1 پاسخ
1400/10/26
بهزاد طالبی
سلام من به کار در منزل خیلی نیاز دارم اجاره هستم از اردبیل
10:18
استخدام و جذب نیرو بسته بندی
******به نام خدا****** ((((((لطفا آگهی رو کامل مطالعه نمایید))))/// باسلام واحترام به اطلاع میرساندکه نمایندگی جدید تولیددارو (((((عبیدی))))) درشهر (((( اراک)))) جهت تکمیل کادر خود در بخش ...
1400/10/27
عباس منیعات
س اهل خرمشهر نیاز به کار درمنزل 
10:02
1 تایید
1400/11/02
فاطمه ممتاز
سلام خوبی من اهل اردبیل هستم دنبال کاردرمنزل هستم
20:23
فاطمه ممتاز
سلام  من   به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
21:05
1 پاسخ
جذب نیرو در بخش های مختلف گمرک
جذب نیرو در بخش های مختلف گمرک ✅توجه کنید فقط نیرو آقا مجرد از ۱۸ تا ۳۰ سال میخواییم و خوابگاه و وعده غذایی هم داریم ✅توجه کنید فقط نیرو های آقای مجرد از سنین ۱۸تا۳۰ سال تماس بگیرند فقط از این ش...
1400/11/04
سلام من دنبال کار درمنزل بسته بندی هستم در قزوینم
05:58
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی هستم دنبال کاردرمنزل هستم
09:33
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی دنبال کار درمنزل هستم
09:44
سرمایه گذاری وبهترین بازدهی
سلام دوستانی که واقعا علاقه به کشاورزی و گلخانه کاشت محصولات صیفی صادراتی هستند با دقت متن رو بخونن و تماس بگیرند. مکان احداث استان هرمزگان.بندرعباس.شهرستان رودان هست بازدهی و بازگشت کل سرمایه درهمان...
جیران جعفری
فاطمه ممتاز
سلام من به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
سلام فاطمه عزیز برو اینستاا بزن کاریابی اردبیل یک عالمه بسته بندی حبوبات میاره بادم زمینی اونجا که معدن بسته بندی در منزل 
19:37
1 پاسخ
1400/11/09
زهراشرافتی
سلام دنبال کار درمنزل هستم بچه کوچک دارم نمیتوم بیرون کارکنم  بیست شش ساله در اشتهادر زندگی میکنم  خیلی پول لازم
07:44
1400/11/10
کار بسته بندی  درمنزل رشت
13:42
ب نیروی خانم برای کار در بسته بندی گز نیازمندیم
سلام ب چند نیروی خانم برای کار در بسته بندی گز نیازمندیم حقوق در این ایام چند روزه عید و تعطیلی عید استثنا ۳۵۰هزار تومان و در ایام عادی ۳۰۰تومان کار سبکی هستش سرویس نداریم ساعت کاری ۸ صبح تا ۴ ب...
1401/02/21
سلام من اهل قم هستم دنبال کار بسته بندی در خونه هستن 
12:36
1401/02/26
سلام من دنبال کار در بسته بندی هستم کرمانشاه شماره 0****  خانم هستم 
19:36
سلام من پول لازم هستم متأهل دارای دو فرزند دنبال کار در بسته بندی در منزل هستم 
19:37
برای بسته بندی درهفته ۲روز به یه خانم نیازمندیم
برای بسته بندی به دونفرخانم ترجیهاجوان نیازمندیم یکی شیفت روز ویکی دیگه شیفت شب درهفته دوروز کار میباشدحقوق روزانه شیفت روز۲۰۰تومان شیفت شب ۴۰۰تومان
1401/02/28
ملیکا احمدی
سلام من نیازمند کار در منزل خودم هستم بسته بندی هر چیزی که شد . از رشت
10:47
سلام من اهل رشتم  کار بسته بندی در منزل میخاستم
11:18
1401/02/29
سلام از کاشان هستم کار در منزل میخواستم چون فرزند کوچک دارم نیاز به پول دارم 
12:09
بسته بندی نان
بسته بندی نان شیرمال وکاک *********** از۹صبح تا ۳ بعد از ظهر از ۷ تا ۱۱ شب پاسخگو هستم
1401/02/30
فاطمه تروند
سلام من اهل قوچان هستم بسته بندی درمنزل  خود
09:14
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:37
علی جعفری
ببخشید اصلا پول واریز حساب کسی نکنید به هر دلیلی بیمه یاچیزای دیگه گول میخوردید
17:06
نیروی خانم واقا بسته بندی شیرینی سنتی
نیروی بسته بندی شیرینی سنتی زرنگ وقت شناس ساعت کاری یه شیفت از ۸صبح تا ۴بعدازظهر ویه شیفت از ۴بعدازظهر تا ۱۲ شب سرویس دارد حقوق طبق قانون کار ساعتی ۲۵تومن اضافه کاری ۳۰تومن اتباع پذیرش نداریم خا...
1401/03/05
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم درسنندج
12:43
1401/03/07
فائزه شیرخان
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نوزاد کوچیک دارم بیرون از منزل نمیتوانم کار کنم ممنون 
16:33
1401/03/08
ام البنین رضایی
سلام من اهل مشهد هستم و هر کاری در منزل باشد انجام میدم
08:22
1 پاسخ
همکار کارخانه تزریق پلاستک
نیازمند کارگر برای تولید کردن با دستگاه :مواد درست کردن :آسیاب کردن نظافت کردن رو سالن :بسته بندی. و کار های غیر ه ۸ساعت کار حقوقش 9 تومان ۱۲ساعت کار حقوق 12تومان
1401/03/09
لیلا نوجوان
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:41
لیلا نوجوان
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:47
لیلا نوجوان
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم
12:48
جذب نیرو مجرد آقا در قسمت های مختلف فروش
انبار موادغذایی واقع در تهران و شیراز به تعدادی نیروی مجرد آقا باشرایط جسمانی و روحی سالم در بخشهای: حسابداری،امور اداری حراست،نگهبانی رانندگی،کمک راننده باغبانی توزیع و پخش تاسیسات انبارگردانی،بسته ...
لیلا نوجوان
لیلا نوجوان
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
1401/03/10
سلام طالبی هستم کاردرمنزل بسته بندی نیاز دارم ساکن اردبیل هستم
08:40
صندوقدار با سابقه و مسلط
کترینگ پیرمستان برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط نیازمند است‌. صندوقدار خانم با سابقه از ساعت ۱۱ تا ۵ با دو روز مرخصی در ماه با حقوق ۷.۵۰۰ کانترکار جهت بسته بندی غذا مسلط به محدوده گوهردشت از س...
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام عرض ادب دوستان  مشهدی نیازمند شغلبسته بندی پوشاک در منزل دارم ممنون میشم اگه اطلاع بدین
15:18
1401/03/13
سلام خدمت شمابرای کارمنزل ازپرند هستم
09:43
1401/03/14
م
سلام گرگان هستم طالب کار بسته بندی در منزل هستم
08:54
نیازمند 5 نفر خانوم جهت بسته بندی ظروف یکبار مصرف
با سلام نیازمند 5 نفر خانوم زرنگ کاری جهت بسته بندی ظروف یکبار مصرف درکارگاه از ساعت 8 تا 5 عصر نهار صبحانه و سرویس رفت و برگشت داریم بیمه هم بعد یک ماه کاری که دیدم ثابت میاین میکنیم حقوق پایه مونده ...
1401/03/17
رضایاری
رضا هستم اهل اراک دنبال کار درمنزل هستم 
08:35
سلام  من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
10:00
1 پاسخ
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
ساکن اردبیل
10:01
کارشناس فروش - خانم
برقراری ارتباط موثر با مشتریان برنامه ریزی و مدیریت سفارشات ثبت سفارشات-بررسی امور و فرایندهای اولیه سفارش گذاری مثل بررسی کارت چاپی و ... نامه نگاری های درون و برون سازمانی ارائه گزارشات مدیریتی مسلط...
1401/03/19
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم  ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در  منزل  هستم 
08:26
2 پاسخ
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:28
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:29
استخدام نیروی مونتاژ و بسته بندی با جای خواب
استخدام و جذب نیروی کار برای خط مونتاژ،بسته بندی و فروش لوازم خانگی ✳️محدوده سنی : ۲۱ تا 28 سال ✳️مدرک تحصیلی: دیپلم ✳️بیمه : تامین اجتماعی بعد از ماه اول ✳️پرداخت پاداش سنوات عیدی بسته های تشویق...
سلیمانی
سلام بنده ساکن اصفهان باغبهادران دنبال کاربسته بندی درخانه هستم.

15:18
1 پاسخ
1402/01/28
ارسلان ماجد
سلام  دنبال  کار هستم  به خاطر  شرایط بچه ام نمیتونم بیرون  ازخونه کار کنم .....اردبيل 
15:17
1402/01/29
راضیه فتوح آبادی
جویای کار در منزل هستم از مرودشت چون حضانت بچم به عهده ی خودم هست و درآمدی ندارم
20:29
فعالیت در ساندویچی
همکار آقا یا خانم بصورت تک شیفت یا دو شیفت از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ و عصر ها از ساعت ۱۶ الی ۲۲ فعالیت مورد نظر : تهیه و آماده کردن و بسته بندی مواد ساندویچ ویژگی مورد نیاز : برقراری ارتباط خوب ، خوش بخرد...
1402/01/30
شریعت خواه
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم بیرون نمیتونم کارکنم برای بسته بندی یاهرچیزدیگه ایی میتونم کرمانشاه زندگی میکنم
10:37
سلام من ازمازندران جویای بستهبندیدرخانه هستم
20:35
سلام من دنبال کار درمنزلهستم بستهبندی فرقی نمیکنه چه کاری باشهه شماره0**** 
20:40
بسته بندی نبات
با سلام به چند نفر نیرو خانوم برای بسته بندی نبات نیاز مندیم حقوق به موقع پرداخت میشود بیمه دارد +پاداش
1402/02/01
ثبت شد
08:44
1402/03/29
صدیقه شریعتی
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در منزل هستم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
12:04
صدیقه شریعتی
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در منزل هستم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
12:04
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
1402/04/16
محمد صمدی
سلیمانی
سلام بنده ساکن اصفهان باغبهادران دنبال کاربسته بندی درخانه هستم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:45
1 پاسخ
1 تایید
محمد صمدی
مرضیه کاظمی
سلام من دنبال کاردرمنزل می گردم وخیلی به پول احتیاج دارم اگه لطف می کنیدمن رااستخدام کنید ولی اگربیرون قبول می کنیدمن دراصفهان قهدریجان زندگی می کنم ومتهل هستم وتادوم دبیرستان خواندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:48
معصومه احمدی
سلام دنبال کار درمنزل هستم بچه دارم نمی تونم بیرونم کار کنم کاشان  راوند 
15:51
بسته بندی زغال کبابی
به یک نیروی کار برای کارگاه بسته بندی زغال به صورت دائمی اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست 0935XXX4421(نمایش کامل)
1402/09/22
سلیمانی
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید
سلام ببخشیدشماره تون نیفتاده
20:33
1402/09/23
آزیتا هاشمی
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی و هرکار دیگر بچه مریض دارم بیرون کارکرده نمیتونم 
02:10
Nazi
سلام‌ اهل‌تبریزهستم دنبال‌ کار‌ بسته‌ بندی‌ در‌ منزل‌ میخوام
21:28
نیرو خانوم
نیرو خانوم جهت کارخانه بسته بندی دارو
1402/09/24
فاطمه آگاهی
سلام  من یک خانم  نیازمند کاردرخانه هستم 
08:49
اعظم ب
جیران جعفری
سلام فاطمه عزیز برو اینستاا بزن کاریابی اردبیل یک عالمه بسته بندی حبوبات میاره بادم زمینی اونجا که معدن بسته بندی در منزل
سلام قم نداره
17:56
1402/11/07
سمیه عبداله نژاد
سلام من از قزوین هستم دنبال کار در منزل برای بسته بندی نیاز دارم
17:55
به چند خانوم برای بسته بندی خشکبار نیازمندیم
به چند خانوم منظم وبا رعایت شهونات اسلامی برای بسته بندی خشکبار با حقوق توافقی وپرداخت کرایه نیازمندیم لطفا مشخصات وشماره تماس ارسال کنید باشما تماس می گیریم
1402/11/08
حسین علیدوست
همش دروغه.چون من حتی پولم دادم ولی کارشون نیومد
09:04
کاردرمنزل میخواستم  سردرود 
09:31
سلام من هل کرج هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم تشکر
19:13
کار در کارگاه بسته بندی زغال
بسته بندی زغال کبابی دستمزد بر اساس تعداد بسته های تولید شده هست اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست
سلام من هل کرج هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم باتشکر 
19:16
1402/11/09
کاردرمنزل میخواستم 
05:14
رقیه ابراهیم ابادی
سلام من کاردر منزل میخام  متاهل شاندیز
10:09
کارگر بسته بندی
باسلام به یک خانواده ۳نفره یا ۴ نفره کاری بابت بسته بندی نیازمندیم درضمن یک خانه دراختیار آنها گذاشته می‌شود لطفا خانواده‌ای که نیاز به مسکن وکار دارند تماس بگیرند (اتباع پذیرفته میشه)
سلام 20 سالمه برای کار در منزل نیاز دارم اگه سراغی در شهر اردبیل کار بسته بندی دارین لطفا معرفی کنید 
18:04
1402/11/11
شهین پروین
من اهل شیراز صدرا هستم دنبال کار بسته بندی حبوبات در منزل هستم
15:54
1402/11/12
زهرا مریخ
سلام اهل
14:37
تولید و بسته بندی رشته آش
به تعدادی نیروی کار خانم و آقا جهت کار در کارخانه رشته بری یاسی نیازمندیم .
زهرا مریخ
ا 
14:37
زهرا مریخ
اهل  شیراز هستم شراییطتتون چیه
14:38
سه‌شنبه 29 اسفند 1402، ساعت 10:54