از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

کاردرمنزل بسته بندی 

بسته بندی

1400/09/18
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
07:54
1 پاسخ
استخدام خانوم ویا آقا
جهت بسته بندی لوازم پلاستیکی باساعات کاری8تا5بعدازظهربدون بیمه وپذیرایی ودارای سرویس رفت وبرگشت حقوق خانوم 3میلیون وحقوق آقا4میلیون سفته یاچک ضمانت نیازهست،کارمون تو کمربندی ورجوی هست لطفا فقط اس ام ا...
1400/09/20
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ساکن خوراسگان
09:15
2 پاسخ
1400/09/22
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم 
07:32
1 پاسخ
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
13:05
1 پاسخ
پولاد، پولاد پویش
کارشناس فروش (B2B)
شاخص های کلیدی : تجربه فعالیت در زمینه فروش کالاهای تند مصرف آشنا با صنایع غذایی آشنا به موضوعات فروش آشنایی با دوره ها و آموزش های حوزه فروش شرح شغل و وظایف : انجام کلیه امور مرتبط با بازاریابی، فر...
1400/09/23
سلام دنبال کار در منزل هستم من ۵تا خواهرو۲برادر 
هستم هم بالای ۱۸هستم خراسان جنوبی قائن 
13:33
مرتضی عظیمی
سلام من دنبال کار نانوایی در شیراز یا لامرد یا گله دار هستم شاطرخیلی ماهری هستم چند سال هم کارفرما بودم
14:13
مرتضی عظیمی
من دنبال کار انبار داری یا نگهبانی در کرج هستم واقعا نیاز دارم به کار و درآمد چونکه بیکارم کردستان زندگی میکنم
14:15
ناصر کاکلی
استخدام کارگر ساده
به یک کارگر ساده جهت کار در شرکت مس زاگرس نیازمندیم شرایط استخدام *پایان خدمت یا معافیت سربازی داشته باشد *مشکل جسمی مانند شکستگی پا، *دست یا دیسک کمر نداشته باشد *امکان کار در شیفت شب را داشته با...
1400/09/24
سها بندری
سلام من در شهر اصفهان زندگی میکنم و دنبال کاری هستم که داخل خونه بتونم انجام بدم من متاهل هستم و همسرم نمیتونه تنهایی خرج خونه رو بده ۹ تا بچه هم دارم و من فقط میتونم بسته بندی در خانه رو انجام بدم حالا هر چی که باشه
10:20
1400/10/04
مریم فامرینی
 سلام من کاردرمتزل میخوام اسلامشهر۳نفردرمنزل هستیم که کارکنیم سپاسگزارم 
23:50
1400/10/05
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ازتبریز
16:59
کارگر خانم ساده فوری
کارگر ساده خانم(حدودا 40 سال)جهت کار در واحد تولیدی طلق(بسته بندی ،شمارش و …) ساعت کار شنبه تا چهارشنبه 9 الی 5:30 عصر،پنج شنبه 9 الی 3:30 محدوده شرق تهران( سبلان جنوبی) حقوق وزارت کار+ بیمه+ مزایا...
1400/10/12
مریم گشتگار ذوالقدر
سلام اهل قزوینم گار بسته بندی درمنزل نیازمندم
19:06
1400/10/13
مرجان فخرزاده زندی
مرجان فخرزاده هستم از مشهد دنبال کار بسته بندی در منزل هستم متاهل و دارای یک فرزند
09:37
سلام روز بخیر خانم هستم احتیاج به کاردارم کاردرمنزل باشه که بهتر لطفا کاری بود اطلاع بدین ممنون از تاکستان
11:02
راننده بدون ماشین برای کار با پراید وانت
به یک راننده بدون خودرو جهت کار با پراید وانت برای پخش مواد پروتیینی بسته بندی نیازمندیم. ساعت کار از 6 صبح تا 2 ظهر محل شروع کار جاده ورامین (کارخانه سیمان ) برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
نرگس صابرطلب
چطور میشه به این کارها اعتماد کرد همشون اول یه پولی  می خوان هر چند ناچیز
16:09
1400/10/18
مرضیه کاظمی
سلام من دنبال کاردرمنزل می گردم وخیلی به پول احتیاج دارم اگه لطف می کنیدمن رااستخدام کنید ولی اگربیرون قبول می کنیدمن دراصفهان قهدریجان زندگی می کنم ومتهل هستم وتادوم دبیرستان خواندم
21:07
1400/10/26
بهزاد طالبی
سلام من به کار در منزل خیلی نیاز دارم اجاره هستم از اردبیل
10:18
رضوان شکلات
نیروی حراست
استخدام رضوان شکلات رضوان شکلات جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. نیروی حراست جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: بازرسی بدنی پرسنل خانم...
1400/10/27
عباس منیعات
س اهل خرمشهر نیاز به کار درمنزل 
10:02
1400/11/02
فاطمه ممتاز
سلام خوبی من اهل اردبیل هستم دنبال کاردرمنزل هستم
20:23
فاطمه ممتاز
سلام  من   به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
21:05
1 پاسخ
بسته بند،خیاط،برشکار
یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر موردنیازخودتعداد محدودی همکارخانم در زمینه برشکاری،بسته بندی و خیاطی با بیمه تامین اجتماعی در محیط کار زنانه فوری استخدام می نماید. سایرتوضیحات: پرداخت حقوق بر اساس...
1400/11/04
سلام من دنبال کار درمنزل بسته بندی هستم در قزوینم
05:58
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی هستم دنبال کاردرمنزل هستم
09:33
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی دنبال کار درمنزل هستم
09:44
استخدادم ( کار در منزل ) تولیدی پوشاک
کار در منزل پوشاک زنانه اتوکاری بسته بندی مزدی دوز حتی یک چرخ فروشنده طراح پوشاک و طراح (یک نفر آشپزی امور منزل )
جیران جعفری
فاطمه ممتاز
سلام من به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
سلام فاطمه عزیز برو اینستاا بزن کاریابی اردبیل یک عالمه بسته بندی حبوبات میاره بادم زمینی اونجا که معدن بسته بندی در منزل 
19:37
1400/11/09
زهراشرافتی
سلام دنبال کار درمنزل هستم بچه کوچک دارم نمیتوم بیرون کارکنم  بیست شش ساله در اشتهادر زندگی میکنم  خیلی پول لازم
07:44
1400/11/10
کار بسته بندی  درمنزل رشت
13:42
به یک کارگر ساده برای شیفت شب نیازمندیم
با سلام به یک کارگر ساده آقا جهت کار در کارگاه نان فانتزی برای بسته بندی و وردستی در شیفت شب با حقوق شش میلیون تومان نیازمندیم لطفا فقط ساکنین سرآسیاب مارلیک و اندیشه و فردیس تماس بگیرند لطفا فقط تماس...
1401/02/21
سلام من اهل قم هستم دنبال کار بسته بندی در خونه هستن 
12:36
1401/02/26
سلام من دنبال کار در بسته بندی هستم کرمانشاه شماره 09906578802 خانم هستم 
19:36
سلام من پول لازم هستم متأهل دارای دو فرزند دنبال کار در بسته بندی در منزل هستم 
19:37
ارابه | Arrabeh
استخدام طراح گرافیک (خانم)
مسلط به نرم افزار های طراحی فتوشاپ مسلط به طراحی بسته بندی بروشور و کاتولوگ و بنر مسلط به رنگبندی و ترکیب رنگها جهت تولید محصولات مسلط به دیجیتال مارکتینگ مسلط به عکاسی ساعت کاری از 8 صبح تا عصر5 سر...
1401/02/28
ملیکا احمدی
سلام من نیازمند کار در منزل خودم هستم بسته بندی هر چیزی که شد . از رشت
10:47
سلام من اهل رشتم  کار بسته بندی در منزل میخاستم
11:18
1401/02/29
سلام از کاشان هستم کار در منزل میخواستم چون فرزند کوچک دارم نیاز به پول دارم 
12:09
نیروی بسته بندی و مونتاژ خانم
کارخانه صنایع روشنایی مسعود استخدام خانم جهت بسته بندی و مونتاژ تماس تلفنی پاسخ داده نمیشود هرگونه سوال فقط از طریق روبیکا- سروش- چت دیوار ۱- خانم ( جهت سرهم کردن و بسته بندی لامپ) ۲- محیط کاملا تمیز ...
1401/02/30
فاطمه تروند
سلام من اهل قوچان هستم بسته بندی درمنزل  خود
09:14
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:37
علی جعفری
ببخشید اصلا پول واریز حساب کسی نکنید به هر دلیلی بیمه یاچیزای دیگه گول میخوردید
17:06
نیرو ساده برای بیرونبر
سلام.یک نیروی ساده برای بیرونبر محدوده فلکه عدل.ساعت کاری ۱۲ تا ۱۷ کار راحته. بسته بندی غذا و نظافت جزعی. حقوق ۲ میلیون
1401/03/05
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم درسنندج
12:43
1401/03/07
فائزه شیرخان
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نوزاد کوچیک دارم بیرون از منزل نمیتوانم کار کنم ممنون 
16:33
1401/03/08
ام البنین رضایی
سلام من اهل مشهد هستم و هر کاری در منزل باشد انجام میدم
08:22
1 پاسخ
کار در منزل ( بسته بندی )
بسته بندی و کنترل کیفیت قطعات لاستیکی بصورت پیمانکاری (هر قطعه بصورت دونه ای حساب می‌شود ) حقوق خوب فقط و فقط و فقط محدوده کار خیابان امام خمینی در صورتی که منزل خیابان امام خمینی نیست تماس نگیرید م...
1401/03/09
لیلا نوجوان
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:41
لیلا نوجوان
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:47
لیلا نوجوان
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم
12:48
پاژ الکترونیک پاسارگاد | PazhElectronic Pasargad
استخدام تکنسین الکترونیک(آقا-مشهد)
شرکت دانش بنیان پاژ الکترونیک نیروی فنی الکترونیک استخدام میکند وظایف اصلی: - انجام کارهای فنی مکانیکی مربوط به تولید بردها و محصولات الکترونیکی (مونتاژ برد داخل کیس، بسته بندی و ...) - جمع آوری و بست...
لیلا نوجوان
لیلا نوجوان
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
1401/03/10
سلام طالبی هستم کاردرمنزل بسته بندی نیاز دارم ساکن اردبیل هستم
08:40
نیشتمان قربانی
انجام کار در منزل - کار در خانه بسته بندی - کار و استخدام
انجام کار در منزل مانند بسته بندی جویای کار در منزل بسته بندی استخدام در منزل با حقوق توافقی اگر به دنبال استخدام در منزل برای بسته بندی هستید ، من جویای کار در منزل بسته بندی هستم. انجام کار در منزل...
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام عرض ادب دوستان  مشهدی نیازمند شغلبسته بندی پوشاک در منزل دارم ممنون میشم اگه اطلاع بدین
15:18
1401/03/13
سلام خدمت شمابرای کارمنزل ازپرند هستم
09:43
1401/03/14
م
سلام گرگان هستم طالب کار بسته بندی در منزل هستم
08:54
نیشتمان قربانی
انجام کار بسته بندی در خانه - کار و استخدام
انجام کار در منزل با دقت بالا کار در منزل بسته بندی در کمترین زمان کار بسته بندی در خانه به صورت حرفه ای جویای انجام کار در منزل مانند بسته بندی هستم. کار در منزل بسته بندی با دقت بالا برای کارفرمای ...
1401/03/17
رضایاری
رضا هستم اهل اراک دنبال کار درمنزل هستم 
08:35
سلام  من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
10:00
1 پاسخ
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
ساکن اردبیل
10:01
نیشتمان قربانی
انجام کار در منزل بسته بندی - کار و استخدام
انجام کار بسته بندی در منزل کار در منزل بسته بندی با حقوق توافقی جویای کار در خانه کار بسته بندی در منزل مانند بسته بندی انواع حبوبات در کمترین زمان انجام می شود. کار در منزل بسته بندی با حقوق توافقی...
1401/03/19
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم  ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در  منزل  هستم 
08:26
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:28
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:29
نیشتمان قربانی
انجام کار در خانه - کار بسته بندی - کار و استخدام
انجام کار در خانه به صورت تضمینی انجام کار بسته بندی در خانه کار در منزل بسته بندی با حقوق توافقی کار در خانه مانند بسته بندی حبوبات در کمترین زمان انجام می شود. کار بسته بندی در خانه به صورت تخصصی ا...
سلیمانی
سلام بنده ساکن اصفهان باغبهادران دنبال کاربسته بندی درخانه هستم.

15:18
پنج‌شنبه 13 بهمن 1401، ساعت 10:41