از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

کاردرمنزل بسته بندی 

بسته بندی

1400/09/18
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
07:54
1 پاسخ
کارشناس فروش محصول
*مهارت ها و شایستگی ها: آشنایی با صنعت بسته بندی و ترجیحا شناخت محصولات مرتبط مانند تسمه و استرچ و ماشین آلات بسته بندی؛ دارای مهارت های برقراری ارتباط موثر؛ داشتن روحیه کار تیمی، پیگیری و وصول مطالبا...
1400/09/20
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ساکن خوراسگان
09:15
2 پاسخ
1400/09/22
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم 
07:32
1 پاسخ
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
13:05
1 پاسخ
کارشناس فروش محصول
*مهارت ها و شایستگی ها: آشنایی با صنعت بسته بندی و ترجیحا شناخت محصولات مرتبط مانند تسمه و استرچ و ماشین آلات بسته بندی؛ دارای مهارت های برقراری ارتباط موثر؛ داشتن روحیه کار تیمی، پیگیری و وصول مطالبا...
1400/09/23
سلام دنبال کار در منزل هستم من ۵تا خواهرو۲برادر 
هستم هم بالای ۱۸هستم خراسان جنوبی قائن 
13:33
مرتضی عظیمی
سلام من دنبال کار نانوایی در شیراز یا لامرد یا گله دار هستم شاطرخیلی ماهری هستم چند سال هم کارفرما بودم
14:13
مرتضی عظیمی
من دنبال کار انبار داری یا نگهبانی در کرج هستم واقعا نیاز دارم به کار و درآمد چونکه بیکارم کردستان زندگی میکنم
14:15
کارشناس برنامه ریزی مواد و تامین
- برنامه ریزی و سفارش گذاری مواد اولیه مورد نیاز خطوط تولید - پیگیری سفارشات مواد اولیه - بررسی تحقق برنامه سفارشات و اجرای سیستم هشدار در صورت عدم تحقق برنامه - اندازه گیری شاخص عملکرد تامین کنندگا...
1400/09/24
سها بندری
سلام من در شهر اصفهان زندگی میکنم و دنبال کاری هستم که داخل خونه بتونم انجام بدم من متاهل هستم و همسرم نمیتونه تنهایی خرج خونه رو بده ۹ تا بچه هم دارم و من فقط میتونم بسته بندی در خانه رو انجام بدم حالا هر چی که باشه
10:20
1400/10/04
مریم فامرینی
 سلام من کاردرمتزل میخوام اسلامشهر۳نفردرمنزل هستیم که کارکنیم سپاسگزارم 
23:50
1400/10/05
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ازتبریز
16:59
هلدینگ توسعه نوآوران آپادانا
استخدام رئیس حقوق و دستمزد (جبران خدمات)
طراحی فرایند و نظارت بر مزایای نقدی و غیر نقدی و بسته های جبران خدمات عادلانه و جذاب مطابق با استراتژی سازمان ارزیابی و گزارش دهی میزان مؤثر بودن بسته های مزایا از نظر رضایت کارکنان حصول اطمینان از مط...
1400/10/12
مریم گشتگار ذوالقدر
سلام اهل قزوینم گار بسته بندی درمنزل نیازمندم
19:06
1400/10/13
مرجان فخرزاده زندی
مرجان فخرزاده هستم از مشهد دنبال کار بسته بندی در منزل هستم متاهل و دارای یک فرزند
09:37
سلام روز بخیر خانم هستم احتیاج به کاردارم کاردرمنزل باشه که بهتر لطفا کاری بود اطلاع بدین ممنون از تاکستان
11:02
کارخانه شکلات نانی بسته بندی
حتما شرایط کامل خوانده شود بعد تماس بگیرید دعوت به همکاری و جذب نیرو در قسمت های: تولید.بسته بندی.انبار داری.فنی.تاسیسات و.... دارای بیمه و بازنشستگی جای خواب و وعده غذایی فقط آقایون20الی27سال مجرد سا...
نرگس صابرطلب
چطور میشه به این کارها اعتماد کرد همشون اول یه پولی  می خوان هر چند ناچیز
16:09
1400/10/18
مرضیه کاظمی
سلام من دنبال کاردرمنزل می گردم وخیلی به پول احتیاج دارم اگه لطف می کنیدمن رااستخدام کنید ولی اگربیرون قبول می کنیدمن دراصفهان قهدریجان زندگی می کنم ومتهل هستم وتادوم دبیرستان خواندم
21:07
1400/10/26
بهزاد طالبی
سلام من به کار در منزل خیلی نیاز دارم اجاره هستم از اردبیل
10:18
فاران شیمی
کارشناس تولید
انجام امور ثبت فرایندها ناظر بر بسته بندی محصولات نظارت بر تحویل مواد اولیه از انبار انجام کلیه امور مربوط به فرایند تولید رشته های شیمی مقاطع کارشناسی/ کارشناسی ارشد جنسیت: فقط آقا نوع قرارداد: تمام ...
1400/10/27
عباس منیعات
س اهل خرمشهر نیاز به کار درمنزل 
10:02
1400/11/02
فاطمه ممتاز
سلام خوبی من اهل اردبیل هستم دنبال کاردرمنزل هستم
20:23
فاطمه ممتاز
سلام  من   به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
21:05
1 پاسخ
الماس رایان ایرانیان | Almas Rayan Iranian
استخدام کارمند انبار(آقا)
آشنا به انبارداری آشنا به قطعات کامپیوتر مسلط به اکسل با حداقل 2سال سابقه کار حداقل مدرک کاردانی جوان و پر انرژی محدوده میدان ولیعصر شنبه تا چهارشنبه 9تا18 پنج شنبه ها 9تا14
1400/11/04
سلام من دنبال کار درمنزل بسته بندی هستم در قزوینم
05:58
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی هستم دنبال کاردرمنزل هستم
09:33
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی دنبال کار درمنزل هستم
09:44
همراهان کنکور | Ilmara
استخدام گرافیست و طراح UI وب سایت(دورکاری)
خلاصه کار ما به دنبال یک طراح گرافیک برای ایجاد گرافیک های جذاب و با نام تجاری برای رسانه های مختلف هستیم. نقش یک طراح گرافیک چیست؟ شرح شغل طراح گرافیک شامل کل فرآیند تعریف الزامات، تجسم و ایجاد گرافی...
جیران جعفری
فاطمه ممتاز
سلام من به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
سلام فاطمه عزیز برو اینستاا بزن کاریابی اردبیل یک عالمه بسته بندی حبوبات میاره بادم زمینی اونجا که معدن بسته بندی در منزل 
19:37
1400/11/09
زهراشرافتی
سلام دنبال کار درمنزل هستم بچه کوچک دارم نمیتوم بیرون کارکنم  بیست شش ساله در اشتهادر زندگی میکنم  خیلی پول لازم
07:44
1400/11/10
کار بسته بندی  درمنزل رشت
13:42
جهان شیمی دکتر کامکار | Jahan Shimi by Dr. kamkar
استخدام سرپرست کنترل کیفیت(نظراباد)
تسلط بردانش و اطلاعات به روز در زمینه کیفیت آشنایی با تکنیک های آماری تحلیل داده ها آشنایی با روش های بهبود کیفیت داشتن حداقل 5سال سابقه مفید در حوزه تولید و بسته بندی توانایی پیگیری جهت کاهش یا ...
1401/02/21
سلام من اهل قم هستم دنبال کار بسته بندی در خونه هستن 
12:36
1401/02/26
سلام من دنبال کار در بسته بندی هستم کرمانشاه شماره 09906578802 خانم هستم 
19:36
سلام من پول لازم هستم متأهل دارای دو فرزند دنبال کار در بسته بندی در منزل هستم 
19:37
بسته بندی آذر زیبا نقش تبریز
تکنسین فنی
شرایط احراز دارای مدرک حداقل فوق دیپلم مکانیک یا تاسیسات (کلیه گرایش ها) مسئولیت پذیر، متعهد و منضبط داری مهارت فنی پرتلاش و مستعد یادگیری
1401/02/28
ملیکا احمدی
سلام من نیازمند کار در منزل خودم هستم بسته بندی هر چیزی که شد . از رشت
10:47
سلام من اهل رشتم  کار بسته بندی در منزل میخاستم
11:18
1401/02/29
سلام از کاشان هستم کار در منزل میخواستم چون فرزند کوچک دارم نیاز به پول دارم 
12:09
زرین گوهر آوین
کارشناس فروش
شرایط احراز آشنایی کامل با office مجرب و در بازه سنی بین 25 تا 35 سال آشنایی با سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) دارای سابقه کار و تسلط در امر فروش پایدار مسلط به فنون مذاکره با فن بیان قوی و مکال...
1401/02/30
فاطمه تروند
سلام من اهل قوچان هستم بسته بندی درمنزل  خود
09:14
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:37
علی جعفری
ببخشید اصلا پول واریز حساب کسی نکنید به هر دلیلی بیمه یاچیزای دیگه گول میخوردید
17:06
تابش گستر مهياد | Tabesh Gostar Mehyad
سرپرست انبار | Warehouse Supervisor
1401/03/05
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم درسنندج
12:43
1401/03/07
فائزه شیرخان
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نوزاد کوچیک دارم بیرون از منزل نمیتوانم کار کنم ممنون 
16:33
1401/03/08
ام البنین رضایی
سلام من اهل مشهد هستم و هر کاری در منزل باشد انجام میدم
08:22
1 پاسخ
مونه | Moooneh
استخدام طراح و گرافیست
انتظارات تخصصی: مسلط به 1. Adobe Photoshop 2. Adobe Illustrator 3. Adobe InDesign تولید اینفوگرافیك تولید موشن گرافیك آشنایی با هویت بصری آشنا به عکاسی توانایی تولید محتوای تبلیغاتی و گرافیکی آشنایی ب...
1401/03/09
لیلا نوجوان
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:41
لیلا نوجوان
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:47
لیلا نوجوان
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم
12:48
ستاره اول | Setare Aval
استخدام کارشناس ریسک (آقا)
شناسایی، ارزیابی، اولویت بندی و برنامه ریزی برای مدیریت ریسک های سازمانی پایش ، نظارت و کنترل بر اجرای برنامه های مدیریت ریسک در شرکت و بهبود آنها تعریف شاخص های ارزیابی مدیریت ریسک در سطح شرکت و واحد...
لیلا نوجوان
لیلا نوجوان
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
1401/03/10
سلام طالبی هستم کاردرمنزل بسته بندی نیاز دارم ساکن اردبیل هستم
08:40
مجموعه تولیدی صنایع غذایی (قهوه)
اپراتور بسته بندی(صنایع غذایی)
آقا و خانم بصورت حضوری تمام وقت / نیمه وقت حقوق توافقی
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام عرض ادب دوستان  مشهدی نیازمند شغلبسته بندی پوشاک در منزل دارم ممنون میشم اگه اطلاع بدین
15:18
1401/03/13
سلام خدمت شمابرای کارمنزل ازپرند هستم
09:43
1401/03/14
م
سلام گرگان هستم طالب کار بسته بندی در منزل هستم
08:54
آگهی استخدام در آگهی های استخدام قم
دوشنبه 06 تیر 1401 〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️ ✅ شرکت تولیدی لیوپاک جهت تکمیل کادر خود در استان‌ قم از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. - اپراتور دستگاه استان قم جنسیت آقا سابقه کار مهم نیست نو...
1401/03/17
رضایاری
رضا هستم اهل اراک دنبال کار درمنزل هستم 
08:35
سلام  من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
10:00
1 پاسخ
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
ساکن اردبیل
10:01
آگهی استخدام در استخدام‌های خوزستان - اهواز
✅ استخدام بازاریاب میدانی، نیروی خدماتی و کارشناس کنترل کیفیت در #خوزستان 📋 شرکت صنایع بسته بندی اهواز جهت تکمیل کادر خود در استان خوزستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. 🔻بازاریا...
1401/03/19
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم  ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در  منزل  هستم 
08:26
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:28
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:29
آگهی استخدام در استخدام کردستان - سنندج
✅ استخدام تکنسین الکترونیک، تکنسین مکانیک، کارگر ساده و راننده لیفتراک از #کردستان 📋 شرکت آرارات دخان خاورمیانه جهت تکمیل کادر خود از استان های تهران، کردستان و کرمانشاه جهت کار در شهرک صنعتی پرند ا...
سلیمانی
سلام بنده ساکن اصفهان باغبهادران دنبال کاربسته بندی درخانه هستم.

15:18
دوشنبه 6 تیر 1401، ساعت 11:14