دنبال کن

شکایت 

بسته بندی

1402/02/30
محمد علی پور
همه آگهی‌های کار در منزل دروغ هستند خواهشا گول اونها رو نخورید چون شاید ۵۹ هزارتومان چیزی نباشه ولی وقتی همه این فکر رو بکنیم مبلغ بالایی میشه که اونها رو خوشحال میکنه چون میگن کسی برای ۵۹ هزارتومان نمیره شکایت کنه 
23:01
8 تایید
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
1402/02/31
شکیبا اقاخانی
کاملا به جا فرمودید از من ۱۸۵۰۰۰تومن گرفتند وچیزی که ارسال نشد هیچ تازه ادمین دیگه پاسخگو نبود از کانال هم منو حذف  کردند 
خدا لعنتش کنه
09:37
2 تایید
1402/03/25
نیکی
بله دروغه من چندروز پیش ۵۹واریزکردم ادمین گفت تا دوسه روز اینده ارسال میشه ولی چندروزه که گذشته چیزی که ارسال نشد هیچ پاسخگوهم نیست 
04:48
محمدرضا همتی
سلام دوستان گول نخورید.همش دروغ وکلاه برداری هست. برای ارسال کاریه ادم عاقل اگه فکرکنه میفهمه که برای هیچ کاری نبایدپول داداخه به چه دلیل بایدپول دادتازه حضوریم که نمیشه رفت ادرسم ندارن ولی بعضیاادرس هم دارن ولی میگن پول بایدکارت به کارت بشه تاشماروثبت کنیم کجااینجوری هست توروخدایکم حواستون جمع باشه اصلابرای کاردرمنزل شمانبایدپولی بدیداگه برنامه دیوارداشته باشیدپلیس گفته درخواست پول براارسال کارو... کلاه برداری است حق درخواست پول ندارند. من خودم 2سال پیش 150 هزاردادم تازه کارروخودشون اوردن گفتن پیک هست بعدشم موقع تحویل کار150تومان ازم پول گرفتن بعدم دیگه کسی جوابگونبود. 
07:04
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
بله دروغه منم ۲۰ روز پیش ۱۲۰ هزار واریز کردم براشون ولی هیچی برام نیومد خدا ازشون نگذره 
09:40
1402/03/26
زینب جمشیدی
بله منم موافقم خدالعنتشون کنه منم ۵۹هزارتومن واریزکردم گفتن ۳روزه دیگه میرسه بعدازاون هرچی پیام وزنگ زدم کسی جواب ندادایشالله که پولوبرای دواودرمونشون خرج کنن این پولهاخوردن نداره 
09:29
1 تایید
1402/03/27
ریحانه مظفری زاده
بله شاید کلاهبرداری باشه ازمن الان یه کانال کادرخانه ۱۸۵گرفته ولی هنوز بستم نرسیده اصلا نمیدونم کلاهبردارهست یانه 
12:45
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
1402/03/29
سلام کاملا دروغه من و خواهرم  برای بسته بندی بوگیر کنسروی59تومن واریز کردیم ولی هیچ خبری از شون نشد تلفنم جواب نمیدن  قبل از تحویل وسایل نباید پولی واریز کرد. کلاهبرداریه
05:08
1402/03/30
رعنا محمدی
سلام خواهشا گولشونو نخورید یه مشت آدم بی انصافن که انسانیت ندارن من برای کار تایپ ثبت نام کرده بودم 
آیدی و آدرس کانال و میزارم تا جایی که میتونید اطلاع رسانی کنید کسی تو دامشون نیفته چون بعد از اینک من فهمیدم بهم خندیدن و پیامارو دو طرفه پاک کردن کانالشون توی تلگرام 
https://t.me/kardrmaanzel آدرس کانال
@vahedesttkhdam 
@Srposhtibnbapok 
ی مشت آدم دروغگوعن
21:56
1402/03/31
خانم فلاح
آره بخدا منم گول خوردم ۵۷تومن واریز کردم حالا هر چی پیام میدم میخونه وجواب نمیده ،خدا لعنتشون کنه 
07:04
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
خانم فلاح
منم گول شخصی به نام وحید فرج زاده رو خوردم ،گفت پنجاه و هفت تومن واریز کنید تا فلان دستگاه رو براتون بفرستم ولی متاسفانه بعد از واریز نه جواب پیام رو دادن نه تماس،گول نخورید 
07:52
رضایی
لعنت بشن الهی 
اره دقیقا برای منم همین اتفاق افتاد 
20:48
پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403، ساعت 14:27