دنبال کن

جویای کار در منزل هستم

بسته بندی

1401/03/09
ازبتا سلیمانی
جویای کار در منزل هستم دوشیفت کار میکنم  .واقعا کاریم در صورت نیاز ۲ نفر هستیم.
19:45
بسته بندی
باسلام ب 3نفر کارگر آقا ات باع جهت بسته بندی نیازمندیم کار سبک می‌باشد و حقوق نسبت ب کار افزایش دارد با جای خواب حمام دستشویی و...
1401/03/12
جویای کاردرمنزل هستم که بتونم توخونه خودم کارکنم بیشترکاربسته بندی باشه واقعامحتاج کارم 
09:22
1 پاسخ
1401/03/13
سلام مهسا صیدی هستم  من خیلی به  این خیلی به کار نیا ز دارم  درآمد  واقعا  ضعف خیلی ممنونم 
03:10
1 پاسخ
علی هاشملو
جویای کاردرمنزل هستم که بتونم توخونه خودم کارکنم بیشترکاربسته بندی باشه واقعامحتاج کارم
کجا ساکن هستید؟
11:07
لیاتیم | lia Team
استخدام کارمند انبار (آقا)
ما در انبار لیاتیم به دنبال یک همکار جهت آماده سازی، بسته بندی و تحویل سفارشات مشتریان هستیم . شایستگی‌ها : توانایی مدیریت زمان علاقه مند به کار تیمی روابط عمومی قوی مرتب و منظم مسئولیت پذیر مزای...
رنجبر
سلام من نیازمند کار هستم در خانه واقعا نیاز دارم هر کاری باشه فقط در منزل باشه ممنون 
13:49
1401/03/15
غلامی
سلام منم نیاز ب کار در منزل دارم فرقی نداره آشپزی باشه یابسته بندی اما متاسفانه تو شهر ما اصلا همچین کارای پیدا نمیشه ی را حل بزارید برام ممنون از راهنمایتون
11:31
1401/03/16
سلام من نسرین مساله گو هستم دنبال کار در منزل هستم بسته بندی آجیل و حبوبات هستم
13:38
1 پاسخ
بسته بندی
به یک کارگر خانم برای بسته بندی در کارگاه زغال چینی به همراه سرویس رفت و برگشت و حقوق ماهانه و تایم کاری ۶.۳۰ صبح تا ۲ بعد ظهر نیازمندیم سن بین ۳۰ تا ۵۰ سال کار در محیط گرد و غبار
سلام من نیاز به کار هستم فقط داخل خونه ی خودم  باشه بسته بندی هم خوبه 
ممنون  میشم چون بچه کوچیک دارم نمی تونم بیرون کار کنم 
22:41
1401/03/17
سلام وقتتون بخیر
نیاز به کار در منزل دارم مثل بسته بندی در نیشابور هستم🌷
08:14
1401/03/20
سلام وقتتون بخیر من واقعا نیازب کار درمنزل دارم ممنونم
02:45
بسته بندی
استخدام نیرو از سراسر ایران ⚜️خانم و آقا سن 18 الی 50⚜️ ♦️کار بسته بندی در منزل خودتون♦️ ⭕ادمین و همکار 10 نفر فقط⭕ ساعت کاری اختیاری بوده و هر ساعت از شبانه روزمی توانید کار کنید〽️ کار در منزل ا...
مهناز یاراحمدی
سلام جویای کار درمنزل هستم کار بسته بندی
18:41
1401/03/21
سلام سمانه مومیوند هستم جویای کاردرمنزل هستم واقعا به‌این کارنیازدارم
07:38
1 پاسخ
1402/04/16
محمد صمدی
سلام مهسا صیدی هستم من خیلی به این خیلی به کار نیا ز دارم درآمد واقعا ضعف خیلی ممنونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:54
گروه صنایع غذایی مانا | Mana Food Industry
استخدام کارگر تولید و بسته بندی (آقا-هشتگرد)
شرکت صنایع غذایی مانا ، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت تولید مواد غذایی در ایران، در راستای گسترش ظرفیت تولید خود، اقدام به جذب نیروی انسانی در واحدهای تولید، بسته‌بندی و انبار می‌نماید. شرا...
محمد صمدی
سلام سمانه مومیوند هستم جویای کاردرمنزل هستم واقعا به‌این کارنیازدارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:54
محمد صمدی
سلام من نسرین مساله گو هستم دنبال کار در منزل هستم بسته بندی آجیل و حبوبات هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:55
سه‌شنبه 5 تیر 1403، ساعت 22:47