دنبال کن

حقوق،حق جذب،حق مسئولیت راننده لیفتراک حرفه ای

راننده لیفتراک

1402/01/07
عباس معدن کن
سلام بنده عباس معدن کن ازاستان البرز هستم بنده با۲۳سال کارباانواع برندهای لیفتراک وتجربه درانواع کارهای صنعتی وموادغذایی هنوز نتونستم به حقوق خودم برسم یک راننده لیفتراک حرفه ای چرا نبایدازحق جذب وحق مسئولیت برخوردارباشه چرانبایدبخاطرکارحساس وخطرناکی که انجام میده از قانون سخت وزیان آوربرخوردارباشه همه نیدونن که راننده لیفتراک خواه نخواه دچارآرترز گردن ودیسک کمروغیره میشه چرا نبایدحقوق بالاترازیک کارگرعادی بگیره؟واقعا بی عدالتی تاچه حدما زحمت کشیدیم آموزش دیدیم هزینه کردیم تجربه کسب کردیم الان حقوق یه رانتده لیفتراک حرفه ای چرانباید ۱۸ تا۲۰ میلیون باشه
12:30
8 تایید
شرکت داروسازی معتبر
راننده لیفتراک
جنسیت: آقا مقطع تحصیلی: دیپلم سابقه کاری: ۴ سال حقوق: توافقی استان مورد نیاز: تهران شهر مورد نیاز: تهران داشتن گواهینامه لیفتراک آشنائی با زبان انگلیسی شرایط در زمان مصاحبه اعلام می گردد
عباس معدن کن
سلام بنده عباس معدن کن ازاستان البرز هستم بنده با۲۳سال کارباانواع برندهای لیفتراک وتجربه درانواع کارهای صنعتی وموادغذایی هنوز نتونستم به حقوق خودم برسم یک راننده لیفتراک حرفه ای چرا نبایدازحق جذب وحق مسئولیت برخوردارباشه چرانبایدبخاطرکارحساس وخطرناکی که انجام میده از قانون سخت وزیان آوربرخوردارباشه همه نیدونن که راننده لیفتراک خواه نخواه دچارآرترز گردن ودیسک کمروغیره میشه چرا نبایدحقوق بالاترازیک کارگرعادی بگیره؟واقعا بی عدالتی تاچه حدما زحمت کشیدیم آموزش دیدیم هزینه کردیم تجربه کسب کردیم الان حقوق یه رانتده لیفتراک حرفه ای چرانباید ۱۸ تا۲۰ میلیون باشه
12:30
5 تایید
عباس معدن کن
بنظرم بایدکسانی که دست اندرکارهستن دراین موردتجدید نظر بکنن وارزش واقعی کارماروببینن چون تواکثرکشورهای دنیا رانندگان لیفتراک حقوق بالایی میگیرن
12:33
1 پاسخ
4 تایید
1402/05/04
عباس آذریان
باسلام .من راننده لیفتراک هستم باانواع لیفتراک هاکارکرده ولی حقوقم با حقوق کارگرساده برابرهستش اگه قراراینطوری باشه چرامازحمت میکشیم گواهینامه میگیریم کلاس میریم آموزش می بینیم آخرش این بی عدالتیهاگریبان گیرمون واقعاکارمون خطرناک خواهشن حقوقی برای راننده لیفتراک تعیین کنیدزحمتش بی فایده نباشه ممنون
09:04
بهتاش سپاهان آریا
راننده لیفتراک
استخدام بهتاش سپاهان آریا بهتاش سپاهان آریا در استان اصفهان، شهر اصفهان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع...
1402/05/07
با سلام من ظهرپور هستم راننده لیفتراک ۲۰ سال حرفی کار کردم خدا را شاکرم تا کنون حادثه مالی یا جانی ندیدم تو این بیست سال خدا نشناسه ها بیمه ما رو کارکر ساده واریز  کردم حقوقمان مثل کارکر ساده داده شده به ما میکفتن بیمه شما راننده لیفتراک واریز میشه اما تازه فهمیدم دورغ  بود اداره کارم هوای کارفرماها رو دار چرا سختیکار شامل‌  ما نیست خدا رو شکر دلت ما هم هوای کارفرماها دارد فقط تو ایران عدالت‌  علی نیست بابت راننده لیفتراک 
08:46
2 تایید
1402/05/14
عباس شهریاری
واقعا درست میگید من خودمم این مشکل دارم
08:36
با سلام همکاران محترم اکبری هستم بنده هم با 13 سال سابقه راننده لیفتراک دارم متأسفانه من هم مثل شماها این مشکلات رو دارم حقوقم به زور به 11 تومن میرسه اندازه  کارگر ساده حقوق میگیرم
18:55
1 تایید
راننده لیفتراک
راننده لیفتراک ماهر با گواهینامه اتباع هم قبول هست با حقوق بالای ۱۵ میلیون کار در زمینه نبرد گرم ساعت کاری ۸ تا ۱۹ پرداخت مساعده بیمه از روز اول
1402/05/27
بهروز حکم آبادی
عباس معدن کن
بنظرم بایدکسانی که دست اندرکارهستن دراین موردتجدید نظر بکنن وارزش واقعی کارماروببینن چون تواکثرکشورهای دنیا رانندگان لیفتراک حقوق بالایی میگیرن
سلام برای اینکه ۴تا آدم توهرشرکتی همینطوری بدون گواهینامه نخودهرآشی میشن وضه ما همین میشه
16:43
1 تایید
1402/06/06
پیمان شفیعی
سلام ۱۵ سال راننده لیفتراکم با تمام تناژها کار کردم ولی الان بیکارم سنمم ۴۵ شده کسی کار با جای خواب سراغ داره بچه شهرستانم
05:18
2 پاسخ
پیمان شفیعی
پیمان شفیعی
سلام ۱۵ سال راننده لیفتراکم با تمام تناژها کار کردم ولی الان بیکارم سنمم ۴۵ شده کسی کار با جای خواب سراغ داره بچه شهرستانم
شمارمم0**** 
05:18
تک نام کیهان پلیمر
راننده لیفتراک
استخدام تک نام کیهان پلیمر تک نام کیهان پلیمر در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دا...
مرتضی محمدی
پیمان شفیعی
سلام . تو دیوار دنبال کار بگرد
20:49
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 22:32