دنبال کن

جویای کار بسته بندی حبوبات و ادویه و خشکبار در منزل هستم

بسته بندی

1401/11/25
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
سلام جویای کار در منزل هستم شدیداحتیاج به کار دارم در منزل 
13:54
1401/11/26
نسرین‌کریمی
منم‌یک‌خانمم‌احتیاج‌به‌کار در منزل‌دارم‌بسته‌بندی‌باشه
16:07
معصومه یزدانی
آیا در خراسان شمالی هم کار دارین 
17:16
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
1401/11/28
فهیمه اسماعیل زاده
دنبال کار در منزل هستم
در استانه اشرفیه
20:25
فهیمه اسماعیل زاده
نیازمند 
کار بسته بندی در گیلان استانه اشرفیه
20:25
رضایی
باسلام من یه بچه کوچیک دارم و خیلی احتیاج به کار در منزل دارم لطفا کمکم کنید 
21:09
2 پاسخ
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
وطن خواه
سلام خسته نباشین 
دنبال کار بسته بندی درکرج فردیس هستم مچکرم 
23:07
1401/11/29
مهسا محمدپور
ب کار بسته بندی در منزل نیاز دارم
06:25
1 پاسخ
1 تایید
مهری رزاقی
کاربسته بندی  در منزل نیاز دارم .
23:23
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
1401/11/30
فاطمه چوپانی
جویای کار در منزل هستم 
17:27
1 پاسخ
خاوری
 سلام من جویای کار درمنزل هستم اگه بسته بندی باشه خیلی بهتر در آستانه مشهد گلبهار 
22:13
1401/12/01
رضایی
سلام کدوم شهر هستید 
05:24
1 پاسخ
بسته بندی
یک شرکت تولیدی معتبر برای بسته بندی به تعدادی خانم با حقوق بالاتر از اداره کار نیازمند است.
فاطمه چوپانی
جویای کار در منزل هستم
سلام وقت بخیر کدوم شهر هستید 
05:25
1 پاسخ
رضایی
05:26
1 پاسخ
1401/12/02
مژگان سبحانی
باعرض سلام من دنبال کار بسته بندی هستم در منزل کرج ساسانی بسیار نیاز به کار نیاز دارم لطف کنید دوست های عزیزم در زمینه مرا همکاری  وراهنمایی کنیم ممنون میشوم
00:41
فروشگاه ویترین | Vitrin shop
استخدام انبار دار
1. جمع آوری کالا از روی فاکتور 2.اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی فینگلیش 3.توانایی انجام کار گروهی و کمک به سایر بخش های انبار از جمع اوری و بسته بندی و … 4. برای اقایان داشتن گواهینامه مزیت میباشد ...
مژگان سبحانی
تولیدی وبسته بندی شیرینی کجاست اگر شماره تماس بدیم برام ممنون میشم
00:43
1 پاسخ
1402/04/06
زهرا کریمی
سلام منم شوهرم فوت شده سه تا پسر دارم چون کوچیک هستن از خونه نمیتونم برم بیرون دنبال کار در منزل خودم هستم،بسته بندی تشکر
04:27
بهاره رسولی
من نیاز به کار دارم تو خونه خودم بسته بندی
07:48
بازرگانی پروشاپ | Poroshop
استخدام کمک انباردار (آقا)
شرکت هوشمند پردازش کیمیا رایانه در راستای تکمیل پرسنل خود به یک کارمند جهت کار در بخش انبار برای کمک در انبار و جمع کردن کالا نیازمند . کالاهای کاری ما لوازم کامپیوتر می باشد. ما نیاز به یک نفر برای ک...
نازنین مهدی نژاد
سلام جویای کار در منزل هستم درچابهار زندگی میکنم
08:02
م ق
سلام جویای کار هستم در منزل خودم انواع بسته بندی و پاک کردن حبوبات و....
09:00
سلام من هم خانم خانه دار هستم و جویای کار بسته بندی حبوبات یا دارو و یا خشکبار در منزل  هستم 
10:25
بسته بندی
بسته بندی الوچه لواشک کار سبک راحت بدون نیاز به سابقه حقوق وزارت کار .محیط ارام زنانه .ساعت ۷نیم تا ۴نیم .فقط فقط با این شماره تماس بگیرید***********فقط بااین خط تماس بگیرید
سلام کاردرمنزل بسته بندی قزوین نجفی 0**** 
10:58
ثریا طاهری
کار بسته بندی در منزل نیاز دارم
11:24
1 پاسخ
فرخنده کریمی
کریمی هستم خسته نباشید جویای کار درمنزل هستم اگر بسته بندی باشه ک عالیه کرج فردیس هستم 
12:39
بسته بندی
با سلام به یک نفر همکار خانم جهت بسته بندی ادویه نیازمندیم دو روز در هفته 9صبح تا 2ظهر حقوق ماهانه 4میلیون لطفا تماس نگیرید و مشخصات زیر رو تو چت دیوار بفرستید تو اولین فرصت پاسخ میدم با تشکر 1سن 2محد...
محمد صمدی
بروجن
15:39
1402/04/07
الهام همایونی
همایونی هستم خسته نباشید یک کار در منزل می خواستم اگر امکانش هست بسته بندی باش ممنون میشم راهنمایی کنید 
09:50
1 پاسخ
محمد صمدی
بروجن 
11:17
هلدینگ بان | BUN
استخدام کارشناس چاپ
شرح وظایف: * نظارت بر فرآیند چاپ و صحافی * انجام امور محوله و به سرانجام رساندن پروژه های محول شده در واحد تولید بر طبق ددلاین * پیگیری امور مربوط به پیمانکاران تولید * پشتیبانی و کمک به برنامه ریزی ت...
محمد صمدی
سلام کدوم شهر هستید
بروجن
11:18
1402/04/10
محمد صمدی
مژگان سبحانی
تولیدی وبسته بندی شیرینی کجاست اگر شماره تماس بدیم برام ممنون میشم
سلام 0**** تماس 
19:33
ازاده ابسالان
سلام دنبال کار بسته  بندی در منزل هستم ممنون
20:00
1 پاسخ
بسته بندی
ب ۳نفر کارگر اتباع آقا برای بسته بندی کار سبک و دائمی نیازمندیم فقط تماس پاسخگو هستم
محمد صمدی
ازاده ابسالان
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم ممنون
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:16
1402/04/16
محمد صمدی
مهسا محمدپور
ب کار بسته بندی در منزل نیاز دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:49
محمد صمدی
الهام همایونی
همایونی هستم خسته نباشید یک کار در منزل می خواستم اگر امکانش هست بسته بندی باش ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:49
بسته بندی
*جذب نیرو در زمینه بسته‌بندی به صورت کار در منزل *همراه با ارسال به شهرستان *حقوق ۱۰تا۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+ بیمه *بدون پیش پرداخت و سرمایه اولیه برای همکاری داخل چت دیوار پیام بدید
محمد صمدی
ثریا طاهری
کار بسته بندی در منزل نیاز دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:50
جمعه 7 اردیبهشت 1403، ساعت 07:00