دنبال کن

چطور یک راننده گریدر ماهر شویم؟

راننده گریدر

1400/12/01
شعبان اذردهگان
تیغه گریدر مثل چاقو در زاویه های مختلف کار میکند مثل انتقال خاک از سمتی به سمت دیگر ویا بردن به جلو و یکی هم زاویه تیغه نصبت به زمین مثل پوست کندن سیب ویا ساییدن پوست هویج ویا مالیدن کره روی نان تیغه درحالتهای مختلف کار های  مختلف انجام میده مانده به تشخیص راننده در کجا باچه مصالحی کار کنه      شعبان 
20:38
راننده گریدر
راننده گریدر جهت پروژه راهسازی در استان مرکزی
1400/12/04
۱۴۴۴#
15:41
1401/05/17
ابراهیمی
راننده گریدر هیچ وقت کامل نیست عین دانشگاه هست هرچه بری جلوتر بازم کمه هرروز یگ چیز دیگه یاد میگیری
16:04
3 تایید
ابراهیمی
پس نباید مغرور شوی که من کامل هستم ۲۵ سال هم کارکرده باشی باممکنه از یگ تازه وارد یگ بلوتیک دیگه یاد بگیری چاکرهرچه راننده بیابون هستم من شاگرد شماهستم حسین ابراهیمی از مشهد جاده قدیم بوووووس
16:09
2 تایید
راننده گریدر
راننده گریدر نیازمندیم کار محدوده شهر مشهد...و شهرستان های اطراف. گریدر 130 جی کاتر پیلار میباشد.(رضا محمدی) ***********
ابراهیمی
راننده گریدر باید عاشق کارش عاشق گریدرش باشد من عاشق ۱۲G هستم کوماتسو661 هم طلاست عمرم با گریدر بوده الان بیکار شدم دارم دق میکنم
16:23
1 پاسخ
1 تایید
1401/10/16
سید رمضان
گریدر مثل علم میماند هر چه باگریدر کار کنی باز هم کم داری 
12:10
1401/10/29
رنجبر
ابراهیمی
راننده گریدر باید عاشق کارش عاشق گریدرش باشد من عاشق ۱۲G هستم کوماتسو661 هم طلاست عمرم با گریدر بوده الان بیکار شدم دارم دق میکنم
خدا قوت 
15:35
راننده گریدر
یک راننده گریدر جهت پروژه های عمرانی راهسازی در یک شرکت گرید یک نیازمندیم جهت مصاحبه :رزرومه کاری و شماره تماس در چت ارسال شود با شما تماس گرفته میشود. محل کار:شهربابک
سه‌شنبه 5 تیر 1403، ساعت 06:38