دنبال کن

همه چیز در مورد شغل حراست

حراست

1401/01/10
با سلام جوان ۳۵ ساله متاهل دارای یک فرزند هستم ۱۸ سال سابقه ورزشی رشته کاراته دان ۴ و مربیگری  رزمی هستم .از سال ۸۸ شروع به فعالیت در اجلاس های مهم کشوری به عنوان کادر حفاظتی.تشریفات و عوامل اجرائی به طور موقت با  همراه داشتن کارت های معتبر فعالیت داشتم.برای حراست بانک و مجتمع های خصوصی جویای کار هستم
16:01
تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس
حراست
استخدام تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس در تهران (منطقه ۷، نیلوفر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا سابقه کار...
🙏🙏🙏🙏
16:02
1401/03/23
غلامرضا نوروزپور
با عرض سلام ، فردی هستم 36 سابقه دارای سابقه 12 سال مدیریتی به انظمام 2 سال تدریس پرسنل حراست به دنبال کار سرپرست حراست در کرج می باشم 
12:07
1401/05/24
بهنام قاسمی
دنبال کار هستم 
03:50
1 تایید
مجتمع تولیدی چینی مقصود
حراست
مجتمع تولیدی چینی مقصود جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. حراست حراست جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت شرایط احراز آقایان: مدرک تحصیلی: لی...
بهنام قاسمی
سلام ۲۹ سالم هست متاهل دارای یک فرزند با ۱۰ سال سابقه کار در حراست درمانگاه جویای کار حراست می باشم.با تشکر
03:52
1401/06/10
اسکندر زالی
سلام اسکندر زالی متولد ۱۳۵۹ متاهل یک فرزند نبال کار حراست با امکان جای خواب و ده سال سابقه کار مختلف دارم
12:47
1401/07/09
سیدهادی محمدی
نیازمندکارهستم نگهبانی،رانندگی،،پایه دوقدیم،راننده تراکتر،تاورکرین
10:38
مرکز زیبایی مغز
حراست
استخدام مرکز زیبایی مغز مرکز زیبایی مغز در تهران (منطقه ۲، شهرک غرب) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام...
1401/07/13
جواد خدابخشی
سلام وقت بخیر جواد هستم اصفهان هستم چند سال هست که حراست و نگهبانی هست تعویض پلاک بودم داخل مجتمع های مسکونی هم بودم شرکت کارخانجات بودم هلال وار کار میکنم بچه چهار ساله دارم مریض هست احتیاج به کار دارم ممنون
17:29
1401/08/03
علی ساوالانی
باسلام بنده ۳۶ سالمه ۱۶ سال سابقه نگهبانی در راه آهن هشتگرد دارم رانندگی سواری و نیسان رو هم فول بلدم ساکن هشتگرد متاهل دنبال نگهبانی میگردم کار شبکاری باشه ک عالی میشه
18:03
1401/08/21
سعیدرضایی
سلام رحمتی هستم۳۲ساله متاهل سربازی هم رفتم درشیرازجویای کارحراست هستم باسپاس
11:36
میلان پارس فارمد
حراست
استخدام میلان پارس فارمد میلان پارس فارمد در استان لرستان، شهر خرم آباد جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان لرستان استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: ...
1401/08/23
ابی بندری
باعرض‌ادب‌وسلام
ابراهیم‌هستم‌افکارشان.دنبال‌کار‌سرایداری‌یا‌نگهبانی‌هستم‌34‌سالمه‌و‌تزدیک‌15‌سال سابقه‌کاردم‌.کارلازمم‌باور.
شماره‌تماس0**** 
07:55
1401/08/26
سلام وقت بخیر، جوان 31ساله با مدرک کارشناسی جویایی کار،، 
14:40
جمعه 7 اردیبهشت 1403، ساعت 07:53