دنبال کن

استخدام حراست مترو

حراست

1402/11/27
‌غلامعلی علیپوریان
من شوهرم ۴۸ سال  هستش سرهنگ بازنشسته  سپاه دنبال یه نگهبانی میگردم براش وجای خواب
09:29
2 پاسخ
2 تایید
محافظین حریم سامان | MHSaman
استخدام حراست و نگهبانی (آقا)
ساکن استان تهران آشنا به کار حفاظت و انتظامات آشنایی به رشته ورزشی رزمی و آمادگی جسمانی بالا داشتن حداکثر 35 سال داشتن کارت پایان خدمت ساعت کاری: بر اساس پروژه مورد نظر تمام وقت
1403/01/03
سلام نگهبان کجا
10:18
2 پاسخ
1 تایید
سلام کجاهستین
10:20
میشه باهام تماس بگیرید0**** 
10:20
موسسه محافظین حریم سامان
حراست
استخدام موسسه محافظین حریم سامان موسسه محافظین حریم سامان جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. حراست جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: ساک...
1403/01/10
فرزین نظری
باعرض سلام تبریک سال جدید عرض شود نگهبانی در مجتمع  شرکت چرخشی  کوچک باز نشسته سرحال ازبا جاخواب تشکر نظری
18:35
فرزین نظری
از ابهر
18:36
1403/01/13
امیر ممی زاده
سلام و درود بنده 32 سال دارم متاهل سابقه حراست 3 سال وقد 190 وزن 90 دنبال شغلی با امنیت شغلی هستم 0**** شماره تماس بنده هست ممنون از شما 
05:29
حراست
یک شرکت معتبر در استان البرز (نظرآباد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. حراست جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: دارای وسیله ن...
1403/01/14
علی شماخنه
‌غلامعلی علیپوریان
من شوهرم ۴۸ سال هستش سرهنگ بازنشسته سپاه دنبال یه نگهبانی میگردم براش وجای خواب
سلام سرایداری خواهی
14:36
علی شماخنه
متاهل هستم
14:37
علی شماخنه
میشه شماره موبایل بفرستید
14:38
تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس
حراست
استخدام تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس در تهران (منطقه ۷، نیلوفر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا سابقه کار...
علی شماخنه
می خواهم باشما حرف بزنم
14:40
1403/01/18
حبیب دهقانی
‌غلامعلی علیپوریان
من شوهرم ۴۸ سال هستش سرهنگ بازنشسته سپاه دنبال یه نگهبانی میگردم براش وجای خواب
سلام خوبی من هستم میشه باهم تماس بگیرید 0**** 
06:47
1403/01/19
توحید دانش
سلام 29 سالم 2سال ونیم‌سابقه حراست در کرج 
به حراست در کرج نیازمندم 
13:30
1 پاسخ
مجتمع تولیدی چینی مقصود
حراست
مجتمع تولیدی چینی مقصود جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. حراست حراست جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت شرایط احراز آقایان: مدرک تحصیلی: لی...
توحید دانش
توحید دانش
سلام 29 سالم 2سال ونیم‌سابقه حراست در کرج به حراست در کرج نیازمندم
لطفا تماس بگیرید 0**** 
13:31
1403/01/20
عباس جلالی
سلام نگهبان کجا
منظور اینکه آدرس کجاست من باز نشسته دانشگاه هستم بعداز باز نشستگی 14 سال هم در بیمارستان امیرالمومنین علیه منشی بودم الان بیکارم سر حال صبور و خوش بر خورو مردمی+9**** 
06:48
1403/01/26
محمود هدایتی
سلام نگهبان کجا
محمودهدایتی متولد41جویای نگهبانی هستم درشهریار بازنشسته ام
19:08
مرکز زیبایی مغز
حراست
استخدام مرکز زیبایی مغز مرکز زیبایی مغز در تهران (منطقه ۲، شهرک غرب) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام...
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 07:16