دنبال کن

حقوق یک داربست بند در ماه چقدر است؟

داربست بند

1400/08/08
حقوق ومزایای داربست بند درکنگان چقدره
18:06
1 پاسخ
4 تایید
داربست بند - آقا
انجام امور مرتبط با عنوان شغلی دارای سابقه کار مرتبط
1400/10/04
حقوق ومزایای داربست بند درکنگان چقدره
بین 12تا15بستگی به مهارت یک داربست بند دارد بعضی افراد فکر می‌کنند کار راحتی است در صورتی که بیشترین آسیب را برای یک نفر دارد مخصوصا بدنی زود پیر میشه 
21:01
1400/11/10
من خودم داربست بند حرفه ای هستم ۱۶سال کارمه ولی یه جا سالم ندارم شب میخوام بخوابم نمیدونم رو کدوم پهلو بخوابم لگن دست کمر کتف داغون شدم حداقل روزی. یه تومن باید باشه
16:55
1401/03/01
من یک داربست بند هستم با سابقه 14سال واقعا  در سخترین شرایط  کار میکنیم خودم وتمام همکارام وپاینتر حقوق داریم من که در عسلویه هستم ودر پتروشیمی روزی حداقل  ده ساعت کار الان فهمیدم که چقدر بدنم اسیب دیده وبرا اینده خودم سخت نگرانم 
20:03
1 پاسخ
1 تایید
استخدام کارگر، بنا، جوشکار ، داربست بند ،ریگر تاور
یک شرکت معتبر عمرانی (NTT) جهت تکمیل کادر خود در شهرستان مشهد از واجد شرایط ذیل دعوت به همکار می نماید: ۱.کارگر ساختمانی ۲.نیروفنی ۳.بنا ۴.جوشکار ماهر و نیمه ماهر ۵.داربست بند نیمه ماهر ۶.ریگر تاور کر...
1401/04/07
مسلم حسین جانی
باسلام عرض ادب احترام 
مسلم حسین جانی پیمانکار داربست فلزی درسال ۹۰ پروژه طرح توسعه میدان گازی پتروپات فاز ۱۴ شرکت پایندان تمام استراکچرهاوتاورای بلند ۸۰درصد بنده با۷۴نفر نیروی مجرب وکاردان وهم حرفه ای انجام متاسفانه هنوز طلب دارم نتونستم دریافت کنم روی هم رفته این شغل خطرناک ولی پول خوبی داره نبایستی زود خودتو اینکار بکشی بیررون
12:29
1 پاسخ
1401/06/26
چند حقوق می‌دهد 
13:36
1401/07/10
علیرضا‌القاصی
سلام‌‌تماس‌بگیرد‌0**** ‌داربست‌بند‌استادکار ه
09:27
داربست بند ماهر
کار در شهر فیروزکوه وحومه جای خواب
1402/02/08
محمد شهبازی
سلام من باسابقه 12سال کاراحتیاج به یک شرکتی که لوله ازخودش باشه ممنون میشم تماس بگیرید 0**** 
20:34
1402/03/11
حسین حمیدی
من یک داربست بند هستم با سابقه 14سال واقعا در سخترین شرایط کار میکنیم خودم وتمام همکارام وپاینتر حقوق داریم من که در عسلویه هستم ودر پتروشیمی روزی حداقل ده ساعت کار الان فهمیدم که چقدر بدنم اسیب دیده وبرا اینده خودم سخت نگرانم
سلام وقت بخیر برادر ببخشید میشه یه جایی رو برام معرفی کنید برم کار کنم ..استادکار داربست بند هستم .0****  آقای یاوری خوزستان
23:49
حسین حمیدی
مسلم حسین جانی
باسلام عرض ادب احترام مسلم حسین جانی پیمانکار داربست فلزی درسال ۹۰ پروژه طرح توسعه میدان گازی پتروپات فاز ۱۴ شرکت پایندان تمام استراکچرهاوتاورای بلند ۸۰درصد بنده با۷۴نفر نیروی مجرب وکاردان وهم حرفه ای انجام متاسفانه هنوز طلب دارم نتونستم دریافت کنم روی هم رفته این شغل خطرناک ولی پول خوبی داره نبایستی زود خودتو اینکار بکشی بیررون
سلام وقت بخیر آقا مسلم خوبید نیروی استاد کار داربست بندی نمیخوای بیام خدمتت 0****   آقای یاوری خوزستان 
23:51
1 پاسخ
استخدام
یک شرکت پیمانکاری عمرانی و صنعتی معتبر جهت تکمیل کادر خود نیاز به افردا ذیل دارد: ۱- سرپرست کارگاه پروژه عمرانی و صنعتی با سابقه بالا و مسلط به امور کارگاه (ساختمانی،شمع، گودبرداری ، استراکچر فلزی) ...
1402/04/06
اباصلت زمانی
داربست بند هستم اگه کاری در شرکت باشه به صورت دستمزدی کار میکنم . 0**** 
10:40
1402/04/14
دابست بند هستم کار بود خبرم کنید شرکت پالایشگاه 
20:59
1 پاسخ
1402/04/22
علی خندان
داربست بند هستم اگه کاری در شرکت یا بیرون شرکت  باشه به صورت  دستمزدی کار میکنم  تبریز 0**** 
15:25
داربست بند نیاز مندیم
به دو نفر اوستا کار داربست بند نیاز مندیم با جای خواب و کار
1402/07/06
رایکا طهماسبی
با درود  از مازندران محمودآباد نیازمند  2داربست بند حرفه ای که بیشتر ساختمانهای اینجا ویلایی و کفی میباشد  با پورسانت عالی و حقوق خوب  0**** 
تازه کارمو شروع کردم  دنبال ادم مشتی و با مرام میگردم  
03:33
1 پاسخ
3 تایید
1402/07/15
مرتضی عبدی
داربست بندهستم ۵سال سابقه کاردرپالایشگاه دارم فعلابیکارم
21:12
3 پاسخ
1402/08/08
مرتضی عبدی
سلام لطفاً با من تماس بگیرین
08:20
1 پاسخ
اکسیر پویان
نگهبان
شرکت اکسیر پویان جهت تکمیل کادر خود در استان‌ مرکزی، شهر اراک از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. نگهبان نگهبان کارشناس HSE کارشناس HSE آتش نشان آتش نشان برقکار برقکار جوشکار - فیتر ج...
مرتضی عبدی
من شمارتون چطور میتونم داشته باشم
08:22
1402/08/12
احمد قاسمی
حسین حمیدی
سلام وقت بخیر آقا مسلم خوبید نیروی استاد کار داربست بندی نمیخوای بیام خدمتت 0**** آقای یاوری خوزستان
من یه نیرو میخام کار دایم واسه اصفهان 0**** حقوق توافقی
11:00
1 پاسخ
احمد قاسمی
0**** نیروی دایم میخام
11:01
اکسیر پویان
کارشناس فرآیند
شرکت اکسیر پویان جهت تکمیل کادر خود در استان‌ مرکزی، شهر اراک از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. کارشناس فرآیند کارشناس فرآیند کارشناس مکانیک کارشناس مکانیک کارشناس برق قدرت کارشناس بر...
احمد قاسمی
مرتضی عبدی
0**** حقوق توافقی نیروی دایم میخام
11:02
1402/08/24
پیمان شاه بندری
احمد قاسمی
من یه نیرو میخام کار دایم واسه اصفهان 0**** حقوق توافقی
0**** 
10:07
1402/11/17
مهدی منتفجی
سلام وقت بخیر استاد کار داربستم با 7سال سابقه کار الان بیکارم 22سالمه جویای کار  در حوزه کنگان یا عسلویه هستم
09:51
1 پاسخ
داربست بند
داربست کار
مهدی منتفجی
مهدی منتفجی
سلام وقت بخیر استاد کار داربستم با 7سال سابقه کار الان بیکارم 22سالمه جویای کار در حوزه کنگان یا عسلویه هستم
صفر نوهصد شانزده.  نهصدو هفده 2619 شماره تماسم
09:56
1402/12/22
رایکا طهماسبی
با درود از مازندران محمودآباد نیازمند 2داربست بند حرفه ای که بیشتر ساختمانهای اینجا ویلایی و کفی میباشد با پورسانت عالی و حقوق خوب 0**** تازه کارمو شروع کردم دنبال ادم مشتی و با مرام میگردم
سلام دونفرداربستی هستیم لوله ازشما کارازما
13:10
سلام دونفرداربستی هستیم لوله ازشما کارازما نمابندکفراژ0**** 
13:14
استادکار داربست فلزی
به یک اکیپ داربست بند ماهر جهت کار شراکت داربست به نحوی که وسایل از من باشه کار اجرا با اکیپ داربست بند باشه نیاز دارم
1403/01/03
محمدامین فرطوسی
سلام لطفاً با من تماس بگیرین
سلام من داربست بند هستم سابقه کاری در شهر و مارونها گروه ملی رو دارم اینم شماره 0**** 
20:03
1403/01/14
محمد م
دابست بند هستم کار بود خبرم کنید شرکت پالایشگاه
کدوم پالایشگاه
20:23
پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403، ساعت 22:34