دنبال کن

راننده پایه یک

راننده

1402/06/21
علیرضا جلیلوند
علاقمند به کاره ترانزیت سالم و بدون حاشیه 
14:51
2 تایید
فناوران رنگدانه سپاهان | Fanavaran rangdaneh sepahan
استخدام راننده لیفتراک (اصفهان)
مهارت رانندگی حواس جمع تصمیم گیری توانایی تعمیرات ساده کار گروهی گزارش دهی ارتباط جمعی
1402/07/01
محمد چلیپا
راننده گریدر هستم یا سابقه بالای 20سال 0**** 
18:45
1402/07/15
علیرضا جلیلوند
سابقه ۱۵ ساله در امر رانندگی سنگین به صورت تجربی ولی مدرک پایه یک به تازگی دریافت شده بچه شوفر و سردی و گرمی چشیده به هیچ چیزی اعتیاد ندارم و سلامت و بدور از حاشیه فقط بدنبال علایقم هستم گواهینامه بین‌المللی دارای اعتبار کارت هوشمند ندارم ولی اگه موقیعت کاری خوب پیشنهاد بشه اقدام میکنم اونم میگیرم.
کاره ترانزیت اولویت و هدف آیندمه حفظ و نگهداری ماشین به بهترین نحو ممکن از خصوصیاتمه (ماشین باز)
یاحق
16:08
علیرضا جلیلوند
سابقه 15 ساله در امر رانندگی سنگین به صورت تجربی ولی مدرک پایه یک به تازگی دریافت شده بچه شوفر و سردی و گرمی چشیده به هیچ چیزی اعتیاد ندارم و سلامت و بدور از حاشیه فقط بدنبال علایقم هستم گواهینامه بین‌المللی دارای اعتبار کارت هوشمند ندارم ولی اگه موقیعت کاری خوب پیشنهاد بشه اقدام میکنم اونم میگیرم.
کاره ترانزیت اولویت و هدف آیندمه حفظ و نگهداری ماشین به بهترین نحو ممکن از خصوصیاتمه (ماشین باز)
یاحق   0**** 
16:10
شرکت تولیدی
راننده
جنسیت: آقا متعهد و مجرب ساکن مشهد اتومبیل حداقل پژو مدل 1395 به بالا سن 30 تا 45 سال با مدرک تحصیلی حداقل دیپلم شرح وظایف: سرویس رفت و برگشت پرسنل از محور مشهد_ چناران و کارپردازی مزایا: حقوق و دستمز...
1402/07/18
سعید ایزدی
سلام راننده پایه یک هستم مدارک کامل اماده بکار کار با ماشین تک بنز رنو اف ام ودهچرخ 0**** 
17:53
1402/08/01
بابک صحت نائینی
راننده پایه ۱ باسابقه چندساله
سالم بی حاشیه هوشمند وحمل موادخطرناک
08:04
1402/08/13
حسین قزاانی
سلام حسین قزاانی راننده کفی وترانزیت وارد به بار گرفتن در شهرستان باسابقه بالا خط تهران بندر عباس و شهرستان 
16:57
1 پاسخ
راننده
ماشین از خود شرکته فقط نیاز ب راننده داریم
حسین قزاانی
0**** 
16:58
1 پاسخ
1402/08/17
حسین سردیوند
حسین قزاانی
سلام حسین قزاانی راننده کفی وترانزیت وارد به بار گرفتن در شهرستان باسابقه بالا خط تهران بندر عباس و شهرستان
سلام خسته نباشد شمارتونو میزارید باهاتون تماس بگیرم
06:14
1402/08/18
حسین ملکشاهی
سلام،راننده پایه یک هستم مدارک تکمیل کارت هوشمندوسلامت آماده همکاری 28سالمه بچه شوفر ماشین باز'کمپرسی کار نمیکنم
09:08
مسیر سبز فرادیس | Masir Sabz Faradis
استخدام راننده پایه یک (آقا)
راننده پایه یک bis شرکت معتبر در حوزه حمل و نقل درون شهری به تعدادی راننده پایه یک دارای پروانه اشتغال bis جهت کار بر روی اتوبوس های درون شهری در خط قائم به تجریش نیازمندیم. راننده پایه یک جهت اشتغال...
1402/09/17
مهدی پازش ک
مهدی پازش راننده کامیون هستم با20سال سابقه کار 
07:41
1402/09/18
علی آقچه‌لو
باسلام راننده پایه یک هستم. مدارک کامل اعم از کارت هوشمند و کارت سلامت. سن:32مجرد... دارای بیش از ده سال سابقه کار با انواع کشنده‌های قدیمی و انواع کشنده های جدید...اف هاش460 و دنگ و فنگ و هوو و بنز آکتروس و آتیکو و ... خونه زندگیم هم تو شهر ساوه هستش... شماره تلفن تماس:0**** علی
18:58
1 تایید
1402/09/29
هادی عیسوند
سلام راننده پایک کارت هوشمندو سلامت اماده بکار بنز ده چزخ تک بنز کار کردم
12:53
پروازبران سپهر پارسا
راننده
استخدام پروازبران سپهر پارسا پروازبران سپهر پارسا در تهران (کهریزک) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید راننده جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: شناخت من...
1402/12/23
احمدرضا سعیدی
راننده پایه یک هستم بازنشسته کاربا اتوبوس سرویس برومایلرکمپرسی بدونه هوشمندتهران ساکنم 0**** 
10:00
1402/12/25
یوسف بلوچ
راننده هستم ماشینم دارم مدل ماشین پژوپارس مدل چهارصدو دو گواهینامه پایه سه هم دارم در صورت نیاز تماس بگیرید0**** 
09:28
دادخداسنجری پور
راننده تریلی بامدارک کامل هستم گواهینامه بین المللی کارت هوشمند
10:34
مسیر سبز فرادیس
راننده
استخدام مسیر سبز فرادیس مسیر سبز فرادیس در تهران (منطقه ۲، شهر آرا) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید راننده جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: راننده پ...
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 10:39