دنبال کن

خیاط

خیاط

1401/08/19
علی حسینی
سلام من کار گاهی خیاطی دارم با ۱۰ کلگی چرخ ۲سر دوز اگه کار باشد در خدمت هستم
08:03
6 پاسخ
6 تایید
خیاط
به یک خیاط تمیز دوز و با مسئولیت ، خانم، با حداقل یک سال سابقه کار نیازمندیم. تسویه نقدی و کار دائم میباشد
1401/09/01
سمیه سهراب
سلام من کارگاه خیاطی دارم درامیریه شهریار با۶راسته و۴ زیگزال وبیشتر کار نساجی ولباس بچه گانه میدوزم اماده همکار هستم
10:41
4 پاسخ
3 تایید
فاطمه بیدارمغز
سلام من کارگاه خیاطی دارم با ۶ نفر نیرو 
آماده همکاری هستم.
19:48
8 پاسخ
4 تایید
1401/09/03
عبدی
علی حسینی
سلام من چرخ راسته دارم تو خونه پیراهن مردانه کار کردم کاری داری برای من
21:50
خیاط
خیاط راسته دوز ، زیگزال
عبدی
سلام من یه چرخ راسته کامپیوتری تو خونه دارم قبلا پیراهن مردانه کار کردم مسلط به پیش مچ یقه  قبلا کارگاه خیراطی داشتیم اگه کاری باشه تو خونه کار میکنم ممنون از شهر قدس بلوار امامزاده 
21:53
1 پاسخ
1401/09/20
ذوالفقار
سلام خوبید من یک قیچی کار هستم شلوار لی و روکش صندلی کار کردم ولان بیکار هستم اینم شماره من 0**** 
13:25
1401/09/23
فرزانه یوسفی
سلام من خیاط تازه وارد هستم از شیراز لطفا بامن هم همکاری کنید 
20:54
1 پاسخ
1 تایید
خیاط
خیاط آشنا به کاردرصندلی سازی تاساعت ۹/۳۰شب پاسخگوهستیم.
1401/09/24
سلام من چرخ کار حرفه ای هستم جویا کار خواستین خبر بدین ممنو
16:25
1 پاسخ
1401/10/04
مریم صادقی
علی حسینی
سلام پخش کار انجام میدم 0**** 
09:20
1 تایید
مریم صادقی
فاطمه بیدارمغز
سلام من کارگاه خیاطی دارم با ۶ نفر نیرو آماده همکاری هستم.
سلام پخش کار انجام میدم 0**** 
09:21
1 پاسخ
1 تایید
خیاط
به یک خانم خیاط ترجیحا مجرد با سابقه کاری در محدوده دانشگاه و بزرگمهر جهت کار در مزون دوخت و دوز لباس نیازمندیم ساعت کار هم ۱۲ تا ۷ شب پیام جواب داده نمیشود برای اطلاع شرایط کاری تماس بگیرین
1401/10/21
مسعود
آموزش
13:44
مسعود
فاطمه بیدارمغز
سلام
13:47
غلام یحیی نبی زاده
سلام من کارگاه خیاطی دارم، با 6کلگی چرخ، 1 سردوز، اتو مکش، الان کارگاهم فعال هست، چندین تا بیرون بر هم دارم. 
چون کار از کارگاهای داخلی میاورم، نمی صرفه، اگه کس لباس های محفلی، ساحلی، مانتو، شومیز داشت، آماده همکاری هستم، کت نمیتونم، مادگی ندارم. 
شماره تماس 0**** 
15:06
خیاط
خیاط جهت کار در مزون به صورت درصدی فقط نیرو خانم کار بلد .پرداخت حقوق .هفته ای پرداخت میشود
1401/10/25
سلام من خیاطم و چرخ راسته و سردوز دارم اگه کسی از قم کار تولیدی داشت انجام میدم 
23:46
2 پاسخ
1401/10/27
علی حسینی
سلام  تماس لطفا 0**** 
14:52
فاطمه بیدارمغز
سلام  تماس لطفا 0**** 
14:55
خیاط
خیاط ماهر کارازشما‌سرمایه‌ازما شراکتی فقط‌تماس‌پاسخگو‌هستم ***********
سلام خیاط یا کارگاه خیاطی بیرون بر و مزدی دوز نیاز داریم در محدوده پردیس هستیم 0**** 
14:56
2 پاسخ
1 تایید
1401/10/30
سلام من کار خیاطی بلدم یک سال و نیم  سابقه دارم زیگزاگ و راسته و سردوز بلدم با چرخ های ژانومه مارشال و راسته دوز هم کار کردم
جویای کار هستم درمحدوده غازیان 
شماره تماسم:0**** 
12:23
1 پاسخ
1401/11/05
صادقی
علی حسینی
سلام چرخ سردوز پایه ژور دارید؟
19:55
زاگرس پوش
خیاط
استخدام زاگرس پوش شرکت زاگرس پوش فعال در زمینه تولید پوشاک رسمی آقایان و بانوان جهت تکمیل نیروی خیاط خود از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می‌نماید. خیاط جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع ه...
1401/11/08
فاطمه فضلی
سلام ، من به یک خیاط ماهر و تمیزدوز برای دوخت پیراهن/شومیز نیاز دارم 
برای همکاری تماس بگیرید 
0**** 
19:55
1401/11/20
سروش
سلام . لطفا با این شماره تماس بگیرید 
0**** 
19:58
1401/11/28
بهروزی
سلام  من خیاط هستم نیاز به کار در منزل دارم شلوار کار لباس تریکو لباس کودک برای کارهای ساده  
10:50
3 پاسخ
خیاط
چرخکار راسته دوز
1401/12/02
محمد علیزاده
سلام من کار خیاطی بلدم یک سال و نیم سابقه دارم زیگزاگ و راسته و سردوز بلدم با چرخ های ژانومه مارشال و راسته دوز هم کار کردم جویای کار هستم درمحدوده غازیان شماره تماسم:۰۹۰۲۸۷۵۱۹۴۸
سلام آقا هستین؟
11:10
1401/12/08
خانم خنار
علی حسینی
سلام من چندسال پیراهن مردونه میدوزم کار در منزل دارین ؟؟ 
11:34
خانم خنار
مریم صادقی
سلام پخش کار انجام میدم 09186090784
سلام. کار در منزل میدین؟
11:36
خیاط
استخدام مزون سپوشاپ مزون سپوشاپ در تهران (منطقه ۱، حکمت) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید خیاط جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط ا...
محمد یاسین نیازی
سلام وقت بخیر دوستان و همکاران
بنده کارگاه دارم در اصفهان با 15 نیروی داخلی و بیرونی اماده همکاری دربخش شلوار زنانه ویا مردانه هستم
تولید شلوار مجلسی هفته 800الی 1000 دست کار تمیز و ب موقع 
0****  
21:01
1401/12/11
حسین مسعودی
بهروزی
سلام من خیاط هستم نیاز به کار در منزل دارم شلوار کار لباس تریکو لباس کودک برای کارهای ساده
تماس بگیرید 0**** 
17:42
حسین مسعودی
سلام من چرخ کار حرفه ای هستم جویا کار خواستین خبر بدین ممنو
سلام تماس بگیرید 0**** 
17:44
خیاط
یک مجموعه معتبر در استان مرکزی، شهر اراک جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان مرکزی استخدام می‌نماید خیاط جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: خانم آشنا...
حسین مسعودی
نیازمند میاندوز و زیگزاک کار پاره وقت یا تمام وقت همره با بیمه محدوده جمهوری مترو نواب 
تماس 0**** 
17:46
1401/12/15
۲۶۸۴
فاطمه بیدارمغز
سلام شماره تماس لطف کنیپ
10:10
1402/01/19
غلام یحیی نبی زاده
سلام 
کارگاه خیاطی دارم با 8 کله چرخ آماده همکاری با تولید کنندگان 
09:32
3 پاسخ
خیاط
یک واحد تولیدی میز و صندلی اداری برای تکمیل نیروهای خود به چند خیاط نیاز دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حقوق و مزایا تماس حاصل نمایید.
پریسا تاجیک
سلام من به تعدادی چرکار داخل منزل نیاز دارم ترجیح محدوده ورامین باشه
15:32
1402/01/20
سلام کارگاهی خیاطی دارم   من 5 تا چرخ دارم کالسگه دوز ساک دوز هستم 2 تا زیگزال اگه ازین کارا باشد من در خدمتم 0**** 
20:31
1 پاسخ
سلام خیاط یا کارگاه خیاطی بیرون بر و مزدی دوز نیاز داریم در محدوده پردیس هستیم 09121779470
 سلام کار تون چی هست 
20:32
خیاط
درود..به یک نفر خیاط شلوار دوز مردانه و تعمیرکار بصورت تمام وقت نیازمندم .ساعت کاری ۹تا ۲..عصر ۵ تا ۹ .
1402/01/26
جلیل داوربناه
فرزانه یوسفی
سلام من خیاط تازه وارد هستم از شیراز لطفا بامن هم همکاری کنید
سلام  وقتتون بخیر. 0****  تماس بگیرید.. تا راهنماییتون کنم 
10:48
1402/02/04
حیاتی
سلام شماره تماس بی زحمت ارسال کنید بهر0****  ما تولیدی کننده پوشاک تریکو بچه گانه هستم  نیاز به کارگاه خیاطی دارم 
12:39
1402/02/10
سمیه سهراب
سلام من کارگاه خیاطی دارم درامیریه شهریار با۶راسته و۴ زیگزال وبیشتر کار نساجی ولباس بچه گانه میدوزم اماده همکار هستم
سلام  قبلا راسته  دوزی  کار کردم  ابزار خیاطی  دارم  جهت  سفارش  در  خانه  دارم 
20:03
خیاط
به تعدادی چرخکار راسته دوز زیگزال دوز میاندوزکارماهر و نیمه ماهر نیازمندیم نیازمندیم*********** *********** قهرمانی هشتگرد شهر ک بعثت انتهای بلوار خامنه‌ای روبرو ی املاک نیلوفر آن زیر زمین اتو الماس آ...
سلام   من  خیاط  هستم   چرخ راسته  و سردوز دارم اگر  کسی   از  کرمان  سفارش  داشت  درخدمتم. 0**** 
20:13
1402/02/15
سلام من خیاط هستم بصورت برش خورده کار میدوزم با چرخ و همراه با سردوز ۵نخ دزفول هستم اگه کار باشه سابقه کار با تولیدی هم دارم سفارش از شهرای دیگ هم میگیزم
20:22
1402/02/18
فاطمه بیدارمغز
سلام وقت بخیر شماره من 0****  هست برای سری دوری مانتو میخواستم جسارتا کارگاه کجاست؟
11:06
خیاط
یک مجموعه معتبر دوخت لباس‌های پت (سگ و گربه) در استان البرز (کرج، منطقه 8، جهان شهر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز دعوت به همکاری می‌نماید. خیاط جنسیت: خانم، آقا سابقه کار: دارای ...
سلام ،به دنبال چرخکار مانتو شلوار و کت زنانه می‌باشم در منزل ،ممنون
11:08
غلام یحیی نبی زاده
سلام کارگاه خیاطی دارم با 8 کله چرخ آماده همکاری با تولید کنندگان
سلام کدام منطقه هستید
11:11
1402/02/25
صفيه كريمي
سمیه سهراب
سلام اگر امكان دارد صحبت كنيم شماره تماس شما را نديدم من توليد كننده هستم 0**** 
08:14
خیاط
به تعدادی خیاط ماهر نیازمندیم فقط خیاط ماهر و با تجربه ، اموزش نداریم ، وسط کار نمیخوایم ، اتوکار نمیخوایم سرویس از شهر جدید و هشتگرد و نظراباد همراه با صبحانه در محیطی بزرگ و ارام بیمه دارد ...
صفيه كريمي
فاطمه بیدارمغز
توليد كننده هستم تماس بگيريد 0**** 
08:17
صفيه كريمي
علی حسینی
توليد كننده هستم شماره تماس نديدم تماس بگيريد 0**** 
08:19
صفيه كريمي
غلام یحیی نبی زاده
سلام کارگاه خیاطی دارم با 8 کله چرخ آماده همکاری با تولید کنندگان
سلام توليد كننده هستم شماره تماس نديدم تماس بگيريد لطفا 0**** 
08:23
خیاط
نیازمند یک خیاط ماهر ،خلاق و به روز جهت همکاری با آنلاین شاپ
صفيه كريمي
سلام کارگاهی خیاطی دارم من ۵ تا چرخ دارم کالسگه دوز ساک دوز هستم ۲ تا زیگزال اگه ازین کارا باشد من در خدمتم 09025423700
08:25
صفيه كريمي
فاطمه بیدارمغز
08:29
صفيه كريمي
سمیه سهراب
08:31
خیاط
نیاز به خیاط پیراهن دوز یا دشداشه حتما آقا باشند آموزش نداریم کار بیرون بر نداریم
1402/02/26
مهدی نعمتی
فاطمه بیدارمغز
جهت همکاری با ما تماس بگیرید
0**** 
23:29
1402/02/28
پوریا شیرمحمدی
سلام تولیدی پوشاک زنانه در زمینه دوخت مانتو و شلوار در محدوده ی سرحد آباد نیازمند چرخکار ماهر و نیمه ماهر 
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 
0**** 
10:02
1402/02/29
مزگان میرزاعربی
سلام خیاط راسته دوز هستم سردوزی هم بلد هستم نیاز به کار در منزل دارم
08:05
خیاط
به یک خیاط خانم برای کار در مزون احتیاج داریم محدوده سنی تا ۴۰سال مسلط به کار دوخت لباس و کار با چرخ راسته صنعتی
علی احمدی
سلام من خیاط هستم تیتث
12:57
علی احمدی
هست
12:57
1402/03/09
یاسمن روشنی
سلام تولیدی لباس نظامی در شهرک تاجیک نسیم شهر دارم به چند نفرراسته دوز ماهر و نیمه ماهر نیاز دارم،اگر مسیر دور بود سرویس میزاریم برای رفت وآمدتون،فقط وفقط خانم
19:45
1 پاسخ
خیاط
یک مجموعه معتبر در استان یزد، شهر یزد جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان یزد استخدام می‌نماید خیاط جنسیت: خانم، آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: پاره وقت، پروژه‌ای، دورکاری شرای...
1402/03/16
هاجر محمودیان
سلام به تعدای چرخ کار در حد ساده دوزی نيازمنديم 
18:14
3 پاسخ
1402/03/19
فرشته کاکاوند
هاجر محمودیان
سلام من تهران هستم میتونم همکاری کنم؟
21:33
فرشته کاکاوند
هاجر محمودیان
آی شماره مه0**** 
21:33
1 پاسخ
خیاط
چرخ کار زیگزال دوز نوار دوز میاندوز ساده کار
فرشته کاکاوند
یاسمن روشنی
سلام تولیدی لباس نظامی در شهرک تاجیک نسیم شهر دارم به چند نفرراسته دوز ماهر و نیمه ماهر نیاز دارم،اگر مسیر دور بود سرویس میزاریم برای رفت وآمدتون،فقط وفقط خانم
من صباشهر هستم چرخ راسته دارم میتونم دوخت کنم؟این شماره 0**** 
21:36
1402/03/25
با سلام وعرض ادب 
خانم نوری هستم ی کارگاه خونگی کوچیک جهت کار در منزل دارم 
عبا دوز و مجلسی دوزی وبچگانه دوزی کردم و6سال تجربه دوخت وطراحی دارم 
ممنون میشم جهت ارائه کار وهمکاری هماهنگ کنید
06:39
سمیه سهراب
سلام . وقت بخیر. دوخت تریکو انجام میدید ؟
10:27
خیاط
باعرض ادب سلام به یک خیاط وارد یا نیمه وارد بابت دوخت مبل اداری نیازمندیم اطباع هم پذیرفته میشود لطفاً سر در نمیارید وقت خودتو نو نگیرید با حقوق عالی
1402/03/27
مجید نوروزی
بهروزی
سلام من خیاط هستم نیاز به کار در منزل دارم شلوار کار لباس تریکو لباس کودک برای کارهای ساده
سلام از کجا؟
10:57
1402/04/03
مزگان میرزاعربی
فرشته کاکاوند
آی شماره مه۰۹۰۵۳۰۱۷۴۴۹
سلام شماکجاییید
17:42
1402/04/19
مددی
خیاط هستم . دارای سابقه کار .چرخ راسته و زیگزال دارم . جویای کار هستم خیاطی در منزل انجام بدم . ساکن کرج . چهارراه مصباح 
03:41
خیاط
سلام نیازمند یه خیاط هستم، کار در منزل خودشان چرخ خیاطی داشته باشه و خوش قول باشه. پرداخت هم بصورت درصدی هس.روزی پنجاه الی صد تومن میتونن کار کنن.
1402/04/28
مریم عباسی
سلام من خیاط هستم سری دوزی هم بلدم لگ زنانه سری خیلی دوختم تو خونه کار میکنم راسته و سردوز 4 نخ هم دارم استان قزوین شهر الوند 0**** 
06:53
1402/04/31
حسن حسینی
سلام خیاط هستم کتشلوار پالتو دختم  مدت 5برچ کار کردم جویایی کار هستم اصفهان زینبیه 0**** 
05:22
1402/05/10
آرزو نوری
بهروزی
سلام من خیاط هستم لباس بچه زیاد دوختم چرخ راسته دارم ولی زیگزال ن اگ کاری هست من انجام میدم هشتگرد هستم شهر حدید فاز۷
08:12
خیاط
خیاط پاره وقت یا پروژه ای ترجیحا خانم
آرزو نوری
هاجر محمودیان
سلام من چرخ راسته دوز دارم یک سال هم سابقه مار در کاگاه دارم هشتگرد هستم تماس بگیرین لطفا اگر کاری هست
08:18
1402/05/15
.... ......
سلام خیاط یا کارگاه خیاطی بیرون بر و مزدی دوز نیاز داریم در محدوده پردیس هستیم 09121779470
سلام اهل کجایی هستین؟
12:22
1402/05/16
فرشته منوری
عالی
07:24
خیاط
به تعدادی چرخ کاراقاوخانوم تمیزدوزو(بدون حاشیه ومتعهدبکار)جهت دوخت مانتواسپرت ومانتومدارسی نیازمندیم فقط داخل کارگا کارداعم✅ محدوده کارگاکرامت
1402/05/17
Ahmad Amiri
سلام کارگاه خیاطی با ده کله چرخ اماده همکاری با عمده فروشان عزیز با ده سال سابقه درخشان 😊
0**** 
01:10
1402/07/08
عبدی
سلام من یه چرخ راسته کامپیوتری تو خونه دارم قبلا پیراهن مردانه کار کردم مسلط به پیش مچ یقه قبلا کارگاه خیراطی داشتیم اگه کاری باشه تو خونه کار میکنم ممنون از شهر قدس بلوار امامزاده
میشه ادرس بدی؟
08:37
1402/07/11
عاطفه صالحی
سلام من خیاطم چرخ سردوز و راسته و اتو دارم
حوله تن پوش نخی و حوله استخری دوخت میکنم با بسته بندی اگه کسی خواست براش کار انجام میدم
08:21
خیاط
یک مجموعه معتبر در تهران (منطقه ۵، باغ فیض) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید خیاط جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: پاره وقت شرایط احراز: داشتن ...
شنبه 1 اردیبهشت 1403، ساعت 11:53