دنبال کن

استخدام کار بسته بندی در منزل

بسته بندی

1402/02/31
مریم میرزایی
ممنون میشم که بهم کمک کنید با علاقه کارمیکنم ووقتم آزاده 🙏
13:14
کارگاه بسته بندی
کارگر بسته بندی
استخدام کارگر بسته بندی محیط کار زنانه به صورت پاره وقت 3 تا 4 روز در هفته ترجیحا ساکن اطراف باغستان
یاسین منوچهری
تو رو خدا کار در منزل معرفی کنید تو خونه پوسیدیم 
23:12
2 تایید
1402/03/02
ملیحه کریمی مهام
سلام خوبی من کاردرمنزل میخواستم اینم شماره لطف کنی تماس بگیرید0**** 
11:55
1 پاسخ
1402/03/03
سکینه گلی
تو خونه شما
13:46
1 پاسخ
بسته بندی
بسته بندی الوچه لواشک کار سبک راحت بدون نیاز به سابقه حقوق وزارت کار .محیط ارام زنانه .ساعت ۷نیم تا ۴نیم .فقط فقط با این شماره تماس بگیرید***********فقط بااین خط تماس بگیرید
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
14:43
1 پاسخ
2 تایید
1402/03/04
قاسم عبدلی
سلام وقت بخیر تو رو خدا هر کی کار بسته بندی تو خونه سراغ داره بهم معرفی کنه که تو خونه خودم حداقل یه کمک خرجی به خاطر بچه هام باشم لطف بزرگی در حقم میکنید ممنون میشم
05:11
مریم فاضلی
سلام توکرمانشاه کارتمام وقت درمنزل سفارش داشتین میپذیرم
17:44
بسته بندی
با سلام به یک نفر همکار خانم جهت بسته بندی ادویه نیازمندیم دو روز در هفته 9صبح تا 2ظهر حقوق ماهانه 4میلیون لطفا تماس نگیرید و مشخصات زیر رو تو چت دیوار بفرستید تو اولین فرصت پاسخ میدم با تشکر 1سن 2محد...
1402/03/05
حمیدرضا کمالی
سلام  خدا خیرتون بده کار تو منزل بهم معرفی کنید دستم تنگه کرایه خونه دارم قسط دارم مهریه میدم حیرونم 0**** این شماره من هست کاردرخونه بسته بندی ممنون میشک
08:38
Parinaz sobhani
میشه اگه کاری تو منزل باشه به منم بگید ممنون 
09:39
1 پاسخ
سلام کار در منزل میخوام لطفا.. اصفهان هرند
13:02
هلدینگ بان | BUN
استخدام کارشناس چاپ
شرح وظایف: * نظارت بر فرآیند چاپ و صحافی * انجام امور محوله و به سرانجام رساندن پروژه های محول شده در واحد تولید بر طبق ددلاین * پیگیری امور مربوط به پیمانکاران تولید * پشتیبانی و کمک به برنامه ریزی ت...
1402/03/06
محمد شیرمرادی
من دنبال کار هستم برای بعدازظهر هام البته کار ماساژ درمانی هم انجام می دم 
0**** 
22:12
1402/03/07
فاطمه جعفری
سلام من کار منزل میخواستم برا بسته بندی اگه کار هست به من هم بدهند در خمینی شهر هستم 0****  برا بسته بندی در خانه
05:18
1402/03/08
معصومه‌محمدپور
تورا‌ خدا‌ کار‌ در‌ منزل‌ میخواستم
11:01
بسته بندی
ب ۳نفر کارگر اتباع آقا برای بسته بندی کار سبک و دائمی نیازمندیم فقط تماس پاسخگو هستم
سلام دنبال کار هستم در منزل خودم بتونم بسته بندی حبوبات کنم
13:10
کار بسته بندی درمنزل میخ‌ام
15:42
سمیرا حسنزاده
سلام خسته نباشید کار بسته بندی در منزل می خوام واقعا احتیاج دارم 
17:06
بسته بندی
*جذب نیرو در زمینه بسته‌بندی به صورت کار در منزل *همراه با ارسال به شهرستان *حقوق ۱۰تا۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+ بیمه *بدون پیش پرداخت و سرمایه اولیه برای همکاری داخل چت دیوار پیام بدید
من دنبال کار در خانه هستم 
17:44
1402/03/09
بهناز اعلم نژاد
سلام اسلامشهر هستم اگه کاردرمنزل سراغ دارید بهم بگید بسته بندی باشه ممنون 
11:07
1 تایید
معصومه نصیری
سلام شال بسته بندی میخوایین
11:29
2 پاسخ
بسته بندی
به یک بسته بند در تولیدی حجم کاری سبک حدود بیست عدد بسته بندی داریم حتما باسواد با نظم و تمیز جمعه ها تعطیل پنج شنبه ها تا ساعت 6 نهایت 18ساله
هانی
معصومه نصیری
سلام خسته نباشید ببخشید برا کدوم شهر هست
13:48
هانی
سلام آستارا هستم اگه کار درمنزل بسته بندی یا دوخت عروسک باشه ممنون میشم
13:50
آمنه امیدی
سلام وقت بخیر.جویای کاربسته بندی درمنزل هستم
0**** 
14:18
1 پاسخ
بسته بندی
***فقط آقا ** سلام بیمه از روز اول میکنم صبحانه و نهارمیدیم حقوق طبق وزارت کار تا 15 تومن جای خواب دارد سرویس رفت دارد برگشت ندارد
مجید حسن دائی
نیازمندکاربسته بندی لباس درمنزل هستم ازکارافرینهای عزیزتقاضای کمک دارم مرسی
14:23
1 تایید
مجید حسن دائی
اصفهان کاربسته بندی لباس میکنم ومحیطی جداگانه برای کاردارم ازتولیدکنندگان عزیز تقاضای کمک دارم
14:37
1402/03/10
سلام منم نیاز به کار درمنزل دارم لطفا آجرکاری هست به این شماره تماس بگیرین 0**** 
05:09
بسته بندی
بسته بندی . کار بسیار راحت . محدوده استخدام ازادشهر . اسکان . پذیرش فقط نیروی خانم . سن کمتراز ۴۰ سال . ادرس کارخانه فاز ۱ شهرک صنعتی فقط تماس پاسخ داده میشود پیام نذارید
1402/03/12
زینب کنعانی
سلام کاردرمنزل میخوام توروخداکمکم کنید بسته بندی باشه آمل هستم 0**** لطفاتماس بگیرید
20:41
زینب کنعانی
اینم شماره منه۴۲ ۰۹۹۳۷۳۵۳۸ازآمل ۲قلودارم نیازبه کاره بسته بندی خونه خودم انجام بدم ممنون
20:47
1402/03/13
سلام  کار در. منزل. چی است
11:35
بسته بندی
به چندشاگردساده خانوم وچندنفر راسته دوزجهت تولیدی کیف نیازمندیم
حقوق  کار در منزل  چی قمیت است 
11:36
سیمین عبدالهی
سلام  کاردرمنزل میخواستم بامن همکاری کنید
12:09
1 پاسخ
1402/03/14
س حسینی
سلام کاردرمنزل بسته بندی نیاز دارم لطف کنیدتماس بگیرید از شهرستان جرقویه
08:44
بسته بندی
بسته بندی لباس زنانه فقط خانم و حضوری ادرس میدان پروین خیابان ۱۳۳ ساعت کار ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر یک ساعت ناهار و استراحت پنج شنبه ها تا ۲ ایام تعطیل هم تعطیل سن ۲۰ تا ۴۰ سال
س حسینی
کاردرمنزل نیاز دارم بسته بندی لطف کنید تماس بگیریدازشهرستان جرقویه0**** 
08:45
1402/03/22
مهدی رزم دیده
سلام من احتیاج به کار در منزل دارم همسرم قطع نخاع هست و برای کمک خرجی احتیاج به کارم دارم حالا هر کار بسته بندی باشه .
ممنون میشم اگر کاری بود خبر بدین .خراسان شمالی شیروان
07:04
1402/04/15
محمد صمدی
سکینه گلی
تو خونه شما
0**** شمارم زنگ  بزن 
14:55
موسسه‌ی نشر فرهنگی ماهور | Mahoor Institute of Culture & Arts
استخدام انباردار
مسئول انبار کتاب بسته بندی و ارسال کالا بسته بندی و شرینک‌ کتاب ساعت و‌ روز کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ بیمه از حقوق کسر نمی شود به‌دلیل حضور در انبار کتاب، استعمال دخانیات ممنوع است. ظاه...
محمد صمدی
آمنه امیدی
سلام وقت بخیر.جویای کاربسته بندی درمنزل هستم ۰۹۱۳۵۹۰۶۵۲۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:56
مهدیه الماسی
سلام من کارمنزل می خواستم برای بسته بندی اگرهست به این شماره زنگ بزنین درشهررزن هستم ممنون
0**** 
16:17
1 پاسخ
1402/04/16
محمد صمدی
مهدیه الماسی
سلام من کارمنزل می خواستم برای بسته بندی اگرهست به این شماره زنگ بزنین درشهررزن هستم ممنون ۰۹۹۳۲۹۱۱۷۱۹
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:49
بسته بندی
نیاز فوری بع دو نفر نیروی خانم و آقا جهت بسته بندی زغال و توزیع زغال ها * در ضمن خانم در منزل خودش میتواند بسته بندی انجام دهد و اکر آقایی هم مجرد با شرایط سنی پایین دارای موتور سیکلت باشه بکارگ...
محمد صمدی
ملیحه کریمی مهام
سلام خوبی من کاردرمنزل میخواستم اینم شماره لطف کنی تماس بگیرید۰۹۳۸۳۵۳۶۸۱۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:30
محمد صمدی
Parinaz sobhani
میشه اگه کاری تو منزل باشه به منم بگید ممنون
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:32
1402/04/18
محمد صمدی
سیمین عبدالهی
سلام کاردرمنزل میخواستم بامن همکاری کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:27
جویا | Jooya
استخدام طراح و ایده پرداز
ما دارای یک شبکه فروش قوی در زمینه هدایای سازمانی هستیم و برای تقویت تیم طراحی و ایده پردازیمون نیاز به یک دوست و همکار خلاق، هنرمند و ایده پرداز داریم. ممنون میشیم که حتما نمونه کارهاتون رو به همرا...
1402/10/11
سلام من خیلی خیلی به کار در منزل احتیاج دارم کمکم کنید 
06:11
1402/10/13
نادر جلالی
سلام نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم استان فارس هستم0**** 
11:01
1402/10/15
زهره کیائی
معصومه نصیری
سلام قیامدشت بارمیدید متقاضی هستم
22:19
بسته بندی
بسته بندی ظروف پیرکس از تعدادی خانم دعوت به همکاری میشود ساعت کاری از ۸ صبح تا ۵عصر میباشد
1402/10/16
سلام کار در منزل بسته بندی یا هرچی باشه ممنون نیاز دارم
01:58
الناز پاکزاد
سلام من کار در خانه میخواستم حالا ازغذاهای موادش بگیر هر چی باشه فقط کاربران حقوقش که خوب باشه بهتر میشه
13:49
1402/10/18
پروین جعفری
من دنبال کار در منزل هستم میشه اگه بود بهم معرفی کنید 
0**** 
07:51
اسخدام بسته بند خانوم
سلام به چند نفر همکار نیروی جوان خانوم درسنین 20تا 40سال برای بسته بندی گوشت نیاز مندیم ساعت کاری شما از ساعت 3بعد از ظهر تا 11شب هستش حقوق 300ت روزی بعد یک ماه بیمه میکنم شام هم داریم سرویس فقط برای ...
1402/11/12
زهرا سرکوهی
سلام  من دنبال کار درمنزل هستم  ازخراسان رضوی شهرستان سرخس دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم  شماره تماس 0**** 
18:59
1402/11/13
فاطمه اوشلی
سلام کار در منزل میخواستم اینم شماره من 0**** 
17:57
1402/11/14
زهرا درودی
سلام وقت بخیر  
من نیازمند کار در منزل هستم لطفا راهنمایی کنید
09:22
دوزنده و خیاط
به چند نفر نیروی ماهر فیلتاب دوز سردوز کار راسته کار میاندوز وسط کار اتوکار و بسته بندی جهت کار در تولیدی پوشاک با حقوق ثابت و کارمزدی نیازمندیم ⁉️بیرون بر نداریم لطفا سوال نفرمایید ⁉️
علی اصغر شیخ
سلام هشتگرد هستم  خدا خیرتون بده ممنون میشم یه کار پیشنهاد بدید سرپرست خانواده هستم
15:51
حدیثه شرفلی
سلام کار در منزل کسی سراغ داره
16:16
صدیقه شریعتی
سلام. توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0****
سلام میشه نشون بدید
22:35
1 تایید
کار در منزل با گوشی همراه برای بانوان
اگه دوس داری شاغل باشی و به هر دلیلی شرایط کار در بیرون از خونه رو نداری ، من کمکت میکنم با گوشی همراه به درآمد برسی ✅️استخدام در شرکت معتبر ✅️بدون نیاز به سرمایه ✅️ثبت نام رایگان ✅️آموزش رایگان ✅️ تر...
1402/11/15
عسل جعفری
سلام کار در منزل میخوام تورو خدا کمکم کنید
04:08
سلام من یک خانم خانه دارم 28 سالمه و شرایط کار در بیرون منزل ندارم و جویای کار در منزلم
17:53
کیان فتاح زاده
سلام بسته بندی جوراب هرکس در مرند خاست درخدمتم شماره همراه 0**** 
19:29
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
1402/11/16
سودابه سپهوند
من ساکن خرم ابادم الان چند سالیه جویای کارم،مطلقه و بی سرپرستم،و واقعا به کار در منزل نیاز،دارم،چون مادرمو نمیتونم تنها بذارم،لطفا کمکم کنید ،واقعا به کار نیاز دارم.
11:50
معصومه معصومی
معصومه معصومی ی کار برام معرفی کنید در منزل ممنون میشم از همتون
19:46
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403، ساعت 01:55