دنبال کن

کاردرمنزل 

بسته بندی

1402/01/28
سرد خانه تهران شباهنگ
کارگر ساده بسته بندی
به تعدا ۳۰نفر بسته بندی کار و نیرو ساده نیازمندیم بسته بندی کوشت قرمز
مجتبی رستمیان
چه شغلی هست 
13:43
1 تایید
مجتبی رستمیان
کار در خانه بسته بندی 
13:44
2 پاسخ
8 تایید
1402/01/29
سارا صابر
سلام اهل اسلامشهر هستم و کارم تریکو هستش ۸ ساله ب کار در منزل فوری  نیازمندم
11:17
1 پاسخ
الویت | Elevate Co,
استخدام مسئول بسته بندی (خانم)
**محل فعالیت خیابان شوش شرقی** کارگاه تولیدی پوشاک زنانه تحویل محصولات از انبار کنترل سلامت از نظر اتو، پارگی، زدگی، تمیزی و... بسته بندی و آماده سازی جهت ارسال سن بین ۲۰ تا ۳۰ سال
ندافریدی
مجتبی رستمیان
کار در خانه بسته بندی
سلام من  دنبال کار بسته بندی لازم دارم میخوام تو خونه کارکنم اگرسراغی داشتید بهم خبربدین 0**** با این شماره تماس بگیرید.باتشکر
12:13
1 پاسخ
آزموده
ندافریدی
سلام من دنبال کار بسته بندی لازم دارم میخوام تو خونه کارکنم اگرسراغی داشتید بهم خبربدین ۰۹۲۱۴۰۴۱۰۹۷با این شماره تماس بگیرید.باتشکر
سلام خسته نباشید خدمت شما من به دنبال کار درمنزل هستم اگر شما پیدا کردی خبری به من بدهید
17:58
1 تایید
1402/02/01
الهام فیروزیم
پیدا کردین به ما هم شمارشو بدین!
15:25
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
به یک خانم واسه بسته بندی نیازمندم حقوق توافقی بین 28تا38شماره چت دیوارارسال کنیددراسروقت تماس میگیرم
سلام. جویای کار بسته بندی در منزل از اردبیل 
15:40
1402/02/03
شهین قربی جبلی
سلام و عرض ادب من دارای سه فرزندم وزندگی بدجور بهم فشار آورده خواهشمندم که اگر کار در منزل سراغ دارید خبرم کنید لطفا واقعا احتیاج دارم شهین جبلی از اصفهان 0****  لطفا با این شماره تماس بگیرید
10:59
1 پاسخ
مهشید رمون
سلام خسته نباشید من نیاز کار له منزل دارم بسته بندی 
11:39
1 پاسخ
1 تایید
گروه منفرد | Monfared Group
استخدام کارشناس بسته بندی و ارسال (آقا)
خلاصه شرح وظایف کلی کارشناس بسته بندی و ارسال : دریافت فاکتور فروش آنلاین یا فروش غیر حضوری از مسئول مربوطه دریافت کالا/کالاهای هر فاکتور فروش از مسئول مربوطه تطبیق کالا با فاکتور فروش بسته بندی ایمن...
1402/02/06
فاطمه شمس
سلام خسته نباشید دارای دو فرزند میباشم احتیاج خیلی شدید به کاردارم و هیچ منبع در امدی ندارم خرج خونه با خودمه ،دنبال کار در منزل بسته بندی در منزل خودم هستم لطفا با این شماره تماس بگیرید0**** 
17:58
1 پاسخ
نسیم‌سجادیان
سلام اهل لنگرودهستم نیازمندکارتوخونه هستم 
18:36
1402/02/07
اکرم رسولی
سلام خسته نباشید اگه کار بسته بندی در منزل پیدا کردین به منم بگین رسولیم 0**** اینم شماره تماسمه
08:31
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
کارگر ساده ترجیحا محدوده طرق.سیدی. رباط.ده غیبی کار بسته بندی داخل سوله وراحت سرویس داریم حقوق توافقی تعطیلات رسمی.تعطیل
فاطمه شفقی
سلام جویای کاربسته بندی درمنزل هستم واقعانیازدارم.خانم ازرشت تماس0**** 
12:06
کلثوم نادری
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم اگه بود بهم خبر بدید 
21:49
1 پاسخ
1402/02/08
صدیقه شریعتی
کلثوم نادری
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم اگه بود بهم خبر بدید
سلام.خودتون میدونید که کار کردن برای
خانومها بیرون خونه سخته ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
19:56
بسته بندی
تعدادی خانم جهت بسته بندی ذغال چینی سرویس رفت و برگشت محیط کار جدا از اقایان
1402/02/09
ناصری
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اگه سراغ داشتید اطلاع بدید متشکرم 0**** 
17:43
مهناز طهماسبی
سلام واقعا من  کاره بسته بندی در منزل نیاز دارم اینم شماره ام 0**** هست اگه کار هست خبر بدین با تشکر
19:42
1402/02/11
مجتبی رستمیان
کار در خانه بسته بندی
من دنبال کار در منزلم لطفا معرفی کنید
06:04
لیاتیم | lia Team
استخدام کارگر انبار
ما در انبار لیاتیم به دنبال یک همکار جهت آماده سازی، بسته بندی و تحویل سفارشات مشتریان هستیم . شایستگی‌ها : مدیریت زمان علاقه مند به کار تیمی روابط عمومی قوی مرتب و منظم مسئولیت پذیر مزایای همکار...
رقیه عابدینی
سلام من دنبال کار در منزلم لطفا خبر بدین ممنون میشم
13:11
1402/02/12
محمد عباسیان
سلام دنبال کار در منزل هستم در تبریز
11:38
1402/02/14
اع
سلام نیازمند کار بسته بندی در خانه هستم 
08:26
بسته بندی
با سلام ب نیروی بسته بندی خانوم نیازمندیم(متعهد به کار)، ❌بدون نیاز ب تخصص،همراه با آموزش یک روزه.( سرنخ زنی/اتوکاری /کمک برش/بردستی چاپخونه و...) ❌ساعت کاری ۸ تا ۱۸ (یک ساعت ناهار) ❌حقوق۴ تا ۸ تو...
1402/02/15
مهناز اسماعیلی
سلام اهل اصفهان هستم نیازمندکاردرمنزل هستم
11:39
ریحانه حسینوند
سلام بسته بندی درمنزل از کاشان معرفی کنید تشکر. 
21:47
احسان نعیمی
سلام کسی پرستاری قبول می‌کنه تماس بگیره0**** 
23:25
استخدام نیروی آشنا به جوشکاری یا تراشکاری
به نیروی جوشکار فنی و یا آشنا به تراشکاری نیازمندیم نزدیک محل شهرک طالقانی ' کار جهت تولید دستگاه بسته بندی هست . جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.
احسان نعیمی
سلام خانم کسی هست پرستاری قبول کنه حضوری 0**** 
23:25
1402/02/16
فاطمه اسکندری زاد
سلام ب کار در منزل نیاز دارم  اسکندری ام از اصفهان 0****  اگه کاری پیدا شده خبر بدین ممنون میشم
09:10
سلام من دنبال  کاردرمنزل هستم بسته بندی حبوبات  وادویه جات اگه بود بهم خبر بدید
12:42
1 پاسخ
مونتاژ کار و بسته بندی لامپ
با کمال احترام شرکت متین تجارت بزرگمهر در نظر دارد از خانوم هایی که تمایل به همکاری در زمینه مونتاژ و بسته بندی لامپ دارند رو استخدام به عمل اورد سرویس ، صبحانه ، عصرانه تاریخ مصاحبه ۱۵ ، ۱۶ فرورد...
1402/02/17
گ.م
سلام  نیازمند.دامغان کار بسته بندی در خانه
10:27
صبا عباسپور
سلام من دنبال کار در منزل هستم به من خبر بدید. اندیشه فاز 1 تا 
21:47
1402/02/18
بتول غلامی
سلام نیاز ب کار در منزل دارم تورا قرآن هرکی سراغ داره بگه لطفا مستاجرم بچه مدرسه دارم واقعا احتیاج دارم جان عزیزانتون سراغ دارین بگین لطفا در زنجان خراب شده هستم😔😔😔
13:46
بسته بندی قیصی
محمدوه کاردرشهرک سلیمی بسته بندی قیصی بادام خشکبار نیروی کار فقط خانم بدون صبحانه وناهار با سرویس کاردامی
1402/02/20
سحر نجاتی
سلام من در گیلان آستانه اشرفیه هستم کار در منزل یا بسته بندی این اطراف کسی نداره ؟؟
17:06
سیده صفوراشفائی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم کسی بودخبر بده از قم 
21:34
1402/02/21
سلام از اصفهان هستم ب کار در منزل بسته بندی نیاز دارم
اگه سراغ داشتین بهم خبر بدین
0**** 
10:49
نیروی کار آقا در فروشگاه آنلاین
فروشگاه آنلاین هستیم در زمینه کیف زنانه نیاز به یک نیروی آقا جوان جهت بسته بندی مرسوله و کارهای دفتر داریم حقوق توافقی
فاطمه محمدلو
من دنبال کار بسته بندی در منزل خودم هستم کسی بود خبر بده از  خوی 0****  از برنامه شاد یا روبیکا واتساپ خبربده
14:30
1402/02/22
مریم محمدی
سلام خسته نباشید کاردر منزل  برای وحیدیه هم میدید
07:59
زهرا رنجکش
سلام بسته بندی شکلات در منزل اصفهان،مبارکه
10:23
1 تایید
استخدام کار و منزل  بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
زهرا رنجکش
سلام بسته بندی کار در منزل اگه بود خبرم کنید اصفهان ،مبارکه ممنون میشم
10:24
سلام سخایی هستم نیازمند کار در منزل هستم فوق العاده عجله دارم زیرا هیچ درآمدی ندارم وبیمار هستم برای درمان هیچ درآمدی مد
22:52
1402/02/24
زهرا رنجکش
سلام کار در منزل هربسته بندی باشه قبول میکنم
17:13
1 پاسخ
کارگر تولید و رنگ و مونتاژ
به چند کارگر با سابقه کاری در شرکت های تولید دربهای اتوماتیک کرکره برقی آلومینیوم نیازمندیم. کارگر جهت کار در بخش رنگ، شارژ ، لیبل ، پلاستیک پیچ و...‌‌نیازمندیم کارگر جهت بخش کوره ، اره گرم ، استرج ...
1402/02/26
سلام از تهران هستم من دنبال کار بسته بند ی درمنزل هستم بسته بندی حبوبات  لباس  شال هرکی سراغ داره خبر بده خیر ببینین   
07:43
1402/02/27
Zahra
 سلام کار درمنزل اصفهان کسی سراغ داره خبر بده
09:22
1 پاسخ
1402/02/28
کبری نورانی پیدا
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم خیاطی میکنم ماهر نیستم تیکه کاری باش شلوار اسلش دوختم تمیز بنگال دوختم اهل اطراف غار هستم  
10:29
کار در منزل بسته بندی
سلام تعدادی نیروی خانم فرز و زرنگ و جوان جهت کار در منزل (بسته بندی) نیازمندیم شرایط : جوان فرز محدوده مفتح - وحید - میثم - طبرسی جنوبی و همین محدوده ها برای توضیحات بیشتر لطفا نام و نام خانوادگی ،...
سکینه حسینی
سلام سکینه  حسینی هستم دنبال  کار در منزل  م ممنون میشم  بهم خبر بدین .باتشکر
10:32
1402/02/29
رضایی
کار در منزل ، بسته بندی لازم دارم ( شهریار و اندیشه ) ممنون میشم
20:53
6396
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل میگردم اگه کسی سراغ داره به من هم خبر بدهد 0**** پور قاسم
21:18
استخدام درشرکت قطعات خودرو
##هوالرزاق## شرکت معتبرخودروسازی جهت تکمیل ظرفیت نیروی انسانی خوداقدام به جذب نیروی جوان دربخشهای:تولید،بسته بندی،اپراتوری،مونتاژ،انبار،تکنسین،فروش،دفتری،اداری و...مینماید. #شرایط استخدام: # #سن...
سلام من دباله کارسبزی خورد کن میگردم برای خانم  هگه داشتیم به این شماره زنگ بزنید تشکر در شهریار🥺😭😔😔🤲🤲
21:49
1402/04/23
محمد صمدی
الهام فیروزیم
پیدا کردین به ما هم شمارشو بدین!
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:50
محمد صمدی
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی حبوبات وادویه جات اگه بود بهم خبر بدید
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:03
استخدام در منزل خودتان بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا
محمد صمدی
زهرا رنجکش
سلام کار در منزل هربسته بندی باشه قبول میکنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:05
1402/04/24
محمد صمدی
مهشید رمون
سلام خسته نباشید من نیاز کار له منزل دارم بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:14
1402/04/26
محمد صمدی
شهین قربی جبلی
سلام و عرض ادب من دارای سه فرزندم وزندگی بدجور بهم فشار آورده خواهشمندم که اگر کار در منزل سراغ دارید خبرم کنید لطفا واقعا احتیاج دارم شهین جبلی از اصفهان ۰۹۳۸۶۹۲۱۸۱۳ لطفا با این شماره تماس بگیرید
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:41
جذب تعدادی محدود آقا جهت کار درکارخانه نیازمندیم
استخدام فوری وشروع کاری از روز اول پذیرش آقا جهت کار در شرکت برند و معتبر بسته بندی مواد غذایی پذیرش اتباع با مدارک وبدون مدارک ✔️پذیرش آقا از سن ۱۹تا۳۹ساله ✔️دارای سه وعده غذایی گرم ✔️ساعتکاری از۸تا...
محمد صمدی
فاطمه شمس
سلام خسته نباشید دارای دو فرزند میباشم احتیاج خیلی شدید به کاردارم و هیچ منبع در امدی ندارم خرج خونه با خودمه ،دنبال کار در منزل بسته بندی در منزل خودم هستم لطفا با این شماره تماس بگیرید۰۹۱۳۰۸۴۶۰۴۹
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:41
محمد صمدی
Zahra
سلام کار درمنزل اصفهان کسی سراغ داره خبر بده
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:43
1402/04/27
زینب خومه
سلام.  من. دنبال. کار وابسته. بندی. در منزل هستم.  لطفاً. به.  این. شماره. تماس.  بگیرید. خیلی.  لازم. به.  کارم 0**** 
01:11
1 پاسخ
همکار کارگاه بسته بندی
نیاز به کارگر فقط اتباع برای کار در کارگاه بسته بندی جای خواب هم داریم سواد داشته باشن هم بهتر
زینب خومه
سلام.  من. در استان.  یزد. هستم. دنبال. کار درمنزل. بسته. بندی. لطفاً. تماس. بگیرید. 
01:12
زینب خومه
سلام. در استان یزد. هستم. دنبال. کاردرمنزل بسته. بندی. واقعا.  نیاز. دارم. به. این. کار. لطفاً. تماس بگیرید. تشکر. 
01:14
محمد صمدی
سارا صابر
سلام اهل اسلامشهر هستم و کارم تریکو هستش ۸ ساله ب کار در منزل فوری نیازمندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:40
ایرانیان پک | Iranian Pack
استخدام مشاور مالیاتی
صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک دعوت به همکاری می کند. مشاور حسابداری مالیاتی: مهارت های مورد نیاز: مسلط به قوانین و دفاعیات مالی و مالیاتی تحریر دفاتر، اظهارنامه مالیاتی، ارزش افزوده و معاملات فص...
محمد صمدی
اکرم رسولی
سلام خسته نباشید اگه کار بسته بندی در منزل پیدا کردین به منم بگین رسولیم 09934511680اینم شماره تماسمه
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:41
1402/04/28
سلام خانم  خلیلی هستم کاردرمنزل میخوام 
09:24
1 پاسخ
محمد صمدی
سلام خانم خلیلی هستم کاردرمنزل میخوام
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:44
ایرانیان پک | Iranian Pack
استخدام طراح قالب جعبه سازی
صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک دعوت به همکاری می‌کند. طراح ساختار بسته بندی شرح کار: طراحی قالب و ساختار بسته بندی+ ماکت سازی + چیدمان فرم مهارت های مورد نیاز: •مسلط به یکی از نرم افزار های (ca...
1402/05/03
محمد صمدی
زینب خومه
سلام. من. دنبال. کار وابسته. بندی. در منزل هستم. لطفاً. به. این. شماره. تماس. بگیرید. خیلی. لازم. به. کارم 09921660918
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:44
فاطمه چاقری
سلام نیازمند فوری کاردرمنزل هستم لطفا بامن تماس بگیرید0**** پاکدشت هستم
22:15
1402/05/04
عارفه ریسی
سلام نیاز منده بسته بندی کار در منزل هستم استان البرز اشتهاد 0**** 
20:50
سجاد راه ابریشم
انباردار
سجاد راه ابریشم جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. انباردار انباردار جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت باهوش و دقیق مسئولیت پذیر و منظم مجرب و دار...
پنج‌شنبه 9 فروردین 1403، ساعت 12:59