دنبال کن

سلام ،برای ی اگهی بسته بندی ساعت پیام دادم ،پول واریز کردم بعد گوشی رو خاموش کرد ،کلاه برداریه 

بسته بندی

1402/04/21
طراحی بسته بندی
با سلام به یک جعبه برای بسته بندی خرما نیاز دارم طراحی شیک و ساده جعبه لوکس برای محصولات درجه یک قیمت اجرای مناسب
حدیثه مریدی
خواهشا حواستون رو جمع کنید ،پول واریز نکنید
10:41
1402/10/11
مهدی کیانی
گوجی دیه .. الان تو ای زمانه اعتماد نمانده دیه
06:07
تندر نور | Thunder Light
استخدام کارشناس بسته بندی(تنظیف و پذیرش کالا-آقا)
شرکت نرم افزاری تندر نور (عضو گروه مالی سامان - بانک سامان) در راستای تکمیل نیروی خود در حوزه پذیرش و بسته بندی دستگاه های کارتخوان نیروی تمام وقت می پذیرد (محل کار تهران- میدان رسالت- بلوار دلاور...
1402/10/14
وحیده قاسمی
درود برای بسته بندی حبوبات و خشکبار نزدیک دو میلیون واریز کردم که کلاهبرداری بود 
16:01
1402/10/15
با سلام لطفا گول نخورید کار در منزل بسته بندی چسب برق با شماره 0**** یه شماره کلاهبردار هست من بابت ثبت نام 70 هزار تومان پرداخت کردم هر چقدر این شماره رو می گیرم میگه شماره مورد نظر اشتباه است به شماره اش کد میده و از طریق روبیکا کلاهبرداری می کنه حدیث سیاهوشی هستم 
16:40
1402/10/17
لطفا برای بسته بندی اسمارتیز آقای محیدی رشت پول واریز نکنید از من 380 گرفت از کار خبری نبود کلاهبرداری بود 
08:57
طراحی بسته بندی استوانه ای برای الگوی خیاطی
الگوهای خیاطی قراره در بسته بندی های استوانه ای به ارتفاع یک متر بسته بندی بشن، میخوایم برای روی بسته ها طراحی انجام بشه و بعد هم به صورت برچسب چاپ بشه و روی سطح بسته ها چسبانده بشه،سایزی که باید طراح...
دوشنبه 10 اردیبهشت 1403، ساعت 20:15