دنبال کن

سلام کاردر منزل میخواستم خیلی نیاز دارم

بسته بندی

1402/03/02
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
1402/03/03
دنبال کار بسته بندی رو منزل هستم خیلی نیاز به کار دارم لطفا اگه کسی سراغ داره خبرم کنع
08:50
2 پاسخ
نسترن زنده دل
سلام دنبال کاردر منزل هستم خیلی پول لازمم اگه خبری اطلاع بدین 
09:03
1 پاسخ
1402/04/16
محمد صمدی
نسترن زنده دل
سلام دنبال کاردر منزل هستم خیلی پول لازمم اگه خبری اطلاع بدین
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:05
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
محمد صمدی
دنبال کار بسته بندی رو منزل هستم خیلی نیاز به کار دارم لطفا اگه کسی سراغ داره خبرم کنع
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:05
1402/09/22
1402/09/23
پریا مختاری
سلام کار در منزل میخواستم که تو خونه خودم انجام بدم 
خیلی نیاز دارم 
14:07
1 پاسخ
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
1402/09/27
محمد صمدی
پریا مختاری
سلام کار در منزل میخواستم که تو خونه خودم انجام بدم خیلی نیاز دارم
0**** سلام 
21:30
1402/09/29
نسرین سلیمی
سلام کاردرمنزل دارید
13:08
1402/09/30
نازنین قربانی
سلام من کار در منزل میخواسم کار میکنم
13:26
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
1402/10/01
مریم سعادت
من احتیاج به کار و بسته بندی در خانه وارم
12:30
نرگس براوویی
سلام ‌من‌‌کار‌بسته‌بندی‌در‌منزل‌میخام‌شماره‌تمسم‌0**** اگه‌کار‌بسته‌بندی‌داشتید‌من‌هستم‌تماس‌بگیرید
21:45
نرگس براوویی
یزد
21:45
بسته بندی
یک شرکت تولیدی معتبر برای بسته بندی به تعدادی خانم با حقوق بالاتر از اداره کار نیازمند است.
1402/10/03
فاطمه چراغی
سلام کاردرمنزل میخواستم خخخییییلی احتیاج دارد 
16:13
1 پاسخ
1402/10/04
Sara
سلام وقت بخیر منم دنبال کار بسته بندیم تو خونه اگه سراغ دارین بگین به کارش احتیاج دارم
08:07
1403/01/29
محمد صمدی
فاطمه چراغی
سلام کاردرمنزل میخواستم خخخییییلی احتیاج دارد
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
18:21
فروشگاه ویترین | Vitrin shop
استخدام انبار دار
1. جمع آوری کالا از روی فاکتور 2.اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی فینگلیش 3.توانایی انجام کار گروهی و کمک به سایر بخش های انبار از جمع اوری و بسته بندی و … 4. برای اقایان داشتن گواهینامه مزیت میباشد ...
1403/01/31
سلام کاردرمنزل میخاستم
08:51
سلام نیازمند کاردرمنزل هستم
08:52
فاطمه بربری
سلام
کار در منزل میخاستم اگه لطف کنین معرفی کنین اصفهان نجف اباد
09:17
بازرگانی پروشاپ | Poroshop
استخدام کمک انباردار (آقا)
شرکت هوشمند پردازش کیمیا رایانه در راستای تکمیل پرسنل خود به یک کارمند جهت کار در بخش انبار برای کمک در انبار و جمع کردن کالا نیازمند . کالاهای کاری ما لوازم کامپیوتر می باشد. ما نیاز به یک نفر برای ک...
فاطمه مرادی
سلام کار در منزل
13:44
1 پاسخ
محمد صمدی
فاطمه مرادی
سلام کار در منزل
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
14:12
مصدق
سلام به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم، لنگرود هستم، لطفا بهم اطلاع بدید
16:00
بسته بندی
بسته بندی الوچه لواشک کار سبک راحت بدون نیاز به سابقه حقوق وزارت کار .محیط ارام زنانه .ساعت ۷نیم تا ۴نیم .فقط فقط با این شماره تماس بگیرید***********فقط بااین خط تماس بگیرید
پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403، ساعت 22:46