دنبال کن

همه چیز در مورد شغل بهیار

بهیار

1401/07/21
سلام من یه بیارم با پرستار هیچ فرقی ندارم فرقش فقط با پرستار دو کلاس درس خوندن ولی تمام کارهای یک پرستار رو انجام میده این قابل توجه کسانی هست که فکر میکنن بهیار یک خدماتی هست 
22:13
1 تایید
بهیار
استخدام درمانگاه شبانه روزی بهگر درمانگاه شبانه روزی بهگر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. بهیار جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری...
1401/08/14
 سلام.  من. مدرک دیپلم هستم. مدرک تزریقات و سرم تراپی دارم.        آماده همکاری در بیمارستان ها.           سن34 خوشتیپ و  با اصالت
20:12
1401/11/04
بهیار عشق است 
20:43
1401/12/22
لیلا بختیاری
با سلام بنده با عنوان بهیار که دیپلم سه ساله بهیاری دارم گله خیلی بزرگی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی دارم ،،اگه الان دیگه رده شغلی بهیاری در بیمارستان ها نیست وبهیار نمیگیرن لطفا دیگه مابقی هنرستان های بهیاری کشور رو جمع کنید الکی جوان های مردم رو الاف نکنید ،،هر کسی به شغل وحرفه پرستاری علاقه داره بره دانشگاه ،،الان زنگ میزنی بیمارستان ها فرق بهیار وکمک پرستار یک ساله رو نمیدونن ،ومیگن بهیار نمیخوان یا کمک پرستار کمک بهیار میخوان  یاکارشناس پرستاری 
06:34
بهیار
استخدام درمانگاه ظفر آریا درمانگاه ظفر آریا در تهران (منطقه 3، جردن) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید. بهیار جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: آشنا با تز...
پنج‌شنبه 20 اردیبهشت 1403، ساعت 14:30