دنبال کن

چطور یک کارمند اداری ماهر شویم؟

کارمند اداری

1400/10/17
باسلام من یه پسری دارم بیکاریااین پسرم چطوری یک کارمندبشه یااینکه دریک کارخانه استخدام بشه
12:38
آرسین فولاد سپاهان
کارمند اداری
استخدام آرسین فولاد سپاهان از یک دوست پر انرژی و جسور برای بزرگ‌تر شدن تیم مترقی آرسین فولاد سپاهان همراه با حقوق ثابت و پورسانت نامحدود و عیدی و سنوات، به صرف یک فنجان قهوه و گپ زدن در مورد کار و بیز...
1401/01/31
مهدیه پورقلی
سلام من دو ساله درسم و تموم کردم سابقه کار ندارم چیکار باید بکنم همه جام سابقه کار میخواد؟
11:12
1 پاسخ
2 تایید
1402/04/16
محمد صمدی
مهدیه پورقلی
سلام من دو ساله درسم و تموم کردم سابقه کار ندارم چیکار باید بکنم همه جام سابقه کار میخواد؟
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:59
1 تایید
1402/05/14
واقعا سابقه کاری شده معضل هرجامیری استخدام نمیشی واقعا چکار باید کرد ؟
10:11
1 پاسخ
کارمند اداری
ما یک موسسه آموزشی - فرهنگی هستیم و اگر تمایل به همکاری در یک محیط دوستانه و پر انرژی را دارید، ما منتظر شما هستیم. کارمند اداری جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: برای ما خیلی مهم است ک...
1402/06/11
یاوری
سلام دیپلم کامپیوتر دارم سابقه کار اداری و منشی و دورکاری دارم میتونم کارپاسخگویی  دایرکت هم انجام بدم اگه کاری داشتید در خدمتم
14:00
1402/09/06
زهرا دهانی
من رشتم کاردانی بهداشت مدارس هست ولی هیجا نیرو بهداشت نمی‌خوان همه چی شده پارتی
12:13
1402/10/30
کارپیشه کارپیشه
واقعا سابقه کاری شده معضل هرجامیری استخدام نمیشی واقعا چکار باید کرد ؟
شما می توانید با قوی کردن مهارت هایتان ، عدم نداشتن سابقه کاری را کم رنگ کنید و یا می توانید به صورت آزمایشی در مرکزی شروع به کار کنید 
13:25
1 تایید
کارمند اداری
استخدام مرکز پرستاری نیوشه مرکز پرستاری نیوشه به عنوان مرجع ارائه خدمات و فروش محصولات پزشکی و پرستاری در تهران جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ تهران استخدام می‌نماید. کارمند اداری جنسیت:...
سه‌شنبه 28 فروردین 1403، ساعت 09:07