دنبال کن

دنبال کار در خانه هستم

بسته بندی

1400/12/08
سلام‌ خسته نباشید،من خانم وسرپرست خانوارهستم به کاردرمنزل وبسته بندی نیازدارم ،تحت پوشش کمیته امدادهستم ودوفرزند دارم ودرآمدی ندارم اگه میشه برام کاردرمنزل داده بشه تابتونم مخارج زندگی وفرزندانم روتامین بکنم .باتشکر
14:01
بسته بندی
باسلام ب 3نفر کارگر آقا ات باع جهت بسته بندی نیازمندیم کار سبک می‌باشد و حقوق نسبت ب کار افزایش دارد با جای خواب حمام دستشویی و...
1400/12/11
سلام خسته نباشیدمن همسرم پاکبانه.کودک شیرخواردارم نمیتونم برم بیرون کارخواهش میکنم ازتون یکارمناسب مثل بسته بندی حبوبات یاحالاهرچی شدبدین ممنونم
23:42
1 پاسخ
بسته حبوبات شکلات لباس هرچی ازتون خواهش میکنم بمن کاربدین من ساکن رشت هستم سپاس گذارم
23:43
1400/12/16
سلام خسته نباشید من خانم سرپرست خانوارهستم کار درمنزل وبسته بندی نیاز دارم سه تافرزنددارم اگه میشودکاردرمنزل داده شودمخارج زندگی و فرزندانم روتامین کنم
08:07
لیاتیم | lia Team
استخدام کارمند انبار (آقا)
ما در انبار لیاتیم به دنبال یک همکار جهت آماده سازی، بسته بندی و تحویل سفارشات مشتریان هستیم . شایستگی‌ها : توانایی مدیریت زمان علاقه مند به کار تیمی روابط عمومی قوی مرتب و منظم مسئولیت پذیر مزای...
1401/01/21
الناز دبیاور
سلام من کار بسته نبدی می خواهم از تبریز باش فقط 

11:12
1402/04/09
محمد صمدی
سلام خسته نباشیدمن همسرم پاکبانه.کودک شیرخواردارم نمیتونم برم بیرون کارخواهش میکنم ازتون یکارمناسب مثل بسته بندی حبوبات یاحالاهرچی شدبدین ممنونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:22
چهارشنبه 6 تیر 1403، ساعت 03:32