دنبال کن

کار در منزل احتیاج دارم بسته بندی ترجیحا بسیار نیاز به کار دارم چون سرپرست خونه هستم وکرایه خونه

بسته بندی

1401/05/31
کافه ابمیوه بستنی جلاتو هاوس
صندوقدار
یک برند معتبر برای فروشگاه بستنی ایتالیایی خود از نیروهای جوان و باانگیزه برای کار در موقعیتهای شغلی مختلف (آماده سازی، بسته بندی، صندوق، ارسال سفارشات و ...) در شیفت شب با شرایط استثنایی (بیمه، غذا، ...
1401/06/02
کار در منزل نیاز دارم
09:06
1 پاسخ
3 تایید
1401/06/04
امنه
کار در منزل با گوشی سراغ دارم
05:16
1 پاسخ
2 تایید
1401/06/05
نیلوفر شرئفی
سلام سرپرست خانوادم با یک بچه کوچیک نیاز به کار در منزل با حقوق ثابت دارم لطفاً کمکم کنید مشکل مالی زیاد دارم و کسی و ندارم کمکم کنه
13:18
1 پاسخ
1 تایید
آتیه آنالیز تشخیص | ATIEH ANALYSE
استخدام کارشناس بسته بندی
روابط عمومی بالا تابعیت ایرانی با اخلاق و مسئولیت پذیر عدم اعتیاد و سو پیشینه توانایی جسمی انجام کار دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت برای آقایان دارای ظاهری آراسته و موجه بسته بندی در ...
کیمیا
امنه
کار در منزل با گوشی سراغ دارم
سلام میشه بگین چه کاری و شرایط رو هم بفرمایین ؟
13:45
1401/06/07
صدیقه رحیمی
سلام من دخترم را می‌خواهم عروسی اش را بکنم وضع مالی خیلی بد است میخوام جهیزیه برای دخترم بخرم دست م خیلی خالیه لطفا کمک م کنیذ ممنون میشم من مستاجر هستم ماهی سه ملیون کرایه میدم
08:40
1 پاسخ
1 تایید
صدیقه رحیمی
صدیقه رحیمی
سلام من دخترم را می‌خواهم عروسی اش را بکنم وضع مالی خیلی بد است میخوام جهیزیه برای دخترم بخرم دست م خیلی خالیه لطفا کمک م کنیذ ممنون میشم من مستاجر هستم ماهی سه ملیون کرایه میدم
سلام اگه کار بسته بندی در خانه باشد خیلی خوب است چون من یک مادر پیر ومریض روی دستم دارم لطفا کمکم کنید دعایتان میکنم 
08:44
آتیه آنالیز تشخیص | ATIEH ANALYSE
استخدام کارشناس بسته بندی (آقا)
روابط عمومی بالا تابعیت ایرانی با اخلاق و مسئولیت پذیر عدم اعتیاد و سو پیشینه توانایی جسمی انجام کار دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دارای ظاهری آراسته و موجه جهت بسته بندی در کارخانه...
1401/06/10
شهاب حاتمی
دوستان کسی کاردرمنزل باگوشی خواست درخدمتم 0**** واتساپ
23:10
1401/06/11
فاطمه عیدی
کار در منزل نیاز دارم
کجا بچه ها من ساکن امیراباد نجف اباد تروخدا بمن هم معرفی کنین کاردرخانه بخدا مسنجرم ماهی۱۷۰۰کرایه میدم دوتا بچه کوچیک دارم
11:11
فاطمه عیدی
خدا شاهده پول نون بچه هام ندارم وصع ام خوب نیست بچه هام لباس ندارن خودم کفش ندارم قسط هام عقب افتادن اجاره نشینم تروخدا کمک ‌نین
11:12
1 پاسخ
بسته بندی
با سلام نیروی کار و بسته‌بندی با تلاش خانم و آقا پذیرش می‌شه سن از ۱۸ مورد قبول در صورت سابقه نداشتن آموزش رایگان حقوق ماهانه ۸ میلیون به بالا امکان پرداخت روزانه هم هست ساعت کاری چند نیرو برای شیف...
فاطمه عیدی
خواهرا خواهشن ب دادم برسین تروخدا بچه هام گشنه ان
11:13
فاطمه عیدی
ی کاربست بندی توخونه خودم امیراباد نجف اباد
11:14
1 پاسخ
1402/04/19
محمد صمدی
نیلوفر شرئفی
سلام سرپرست خانوادم با یک بچه کوچیک نیاز به کار در منزل با حقوق ثابت دارم لطفاً کمکم کنید مشکل مالی زیاد دارم و کسی و ندارم کمکم کنه
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:37
بارجیل | Barjil
استخدام کارمند ارسال و بسته بندی (شیفت عصر)
حواستان جمع است و اهل کار تیمی هستید؟ ما در تیم بسته‌بندی و ارسال خود نیاز به فردی با روابط عمومی خوب داریم که کنار باقی همکاران به خوبی بتواند به کارش مشغول شود. شرایط رشد و توسعه را هم فراهم کرده‌...
محمد صمدی
فاطمه عیدی
خدا شاهده پول نون بچه هام ندارم وصع ام خوب نیست بچه هام لباس ندارن خودم کفش ندارم قسط هام عقب افتادن اجاره نشینم تروخدا کمک ‌نین
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:38
1402/04/20
محمد صمدی
فاطمه عیدی
ی کاربست بندی توخونه خودم امیراباد نجف اباد
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:36
1402/06/03
محمودی
کاردرمنزل نیازمندم بسته بندی یا بافت تابلو یادوخت ودوز باشه
07:56
آی‌تی‌هوم | Ithome
استخدام کارگر بسته بندی
ما در تیم خود به دنبال کارگر ساده انبار هستیم که در انجام امور ذیل به ما کمک کند : چیدمان قفسه ها بسته بندی سفارشات ثبت ورود و خروج تخلیه و بارگیری ساعت کار شنبه تا چهارشنبه 9:30 الی 18 پنجشنبه ت...
محمودی
کاردرمنزل نیازمندم اگه کاربسته بندی یا تایپ  بافت تابلو یا دوخت سرویس آشپز خونه ،لباس پرستاری ، فرم مدارس یا کارباشه 
08:02
پنج‌شنبه 13 اردیبهشت 1403، ساعت 04:49