دنبال کن

شرح وظایف و مسئولیت‌های یک فروشنده قنادی چیست؟

فروشنده قنادی

1401/05/29
سلام به نظرم فروشنده قنادی بدترین شغل دنیاست چون نه عزا و نه عروسی ونه مهمونی نداری چندتا از دوستان بابته همین شغل زندگیشون متلاشی شده زن و بچه هاشون همیشه شاکی بودن ازشون که چرا هیچ وقت تویه هیچ مراسمی کنارشون نیستن و همه جا بایستی تنها میرفتن و حقوقش اندازه کاری که انجام میدی به هیچ عنوان نیستش با تشکر میثم از کرج
02:35
فروشنده قنادی
باسلام به یک فروشنده ماهر یا نیمه ماهر قنادی واقع در خیابان آخر طالقانی نیازمندیم ترجیحاً با اخلاق و با انظباط
1402/03/21
اصغر آزادی
اگر دوست داشتی من تو قنادی دربخش فروشندگی کار کردمم اگر خواستید با این شماره تماس بگیرد فقط تو خدا جای خواب داشته باشه اینم شماره موبایل منه 0**** 
21:43
1402/03/24
آرزو وهاب
فروشندگی قنادی اگر عشق به کارت داشته باشی لذت بخشترین کاره چون همه کارا سختی خودشو داره یه پرستار هم یا یه دکتر هم بخوای حسابشو بکنی کارشون خیلی سخته شیفت شب مریض داری پس کار سختی خودشو داره فقط باید عشقشو داشته باشی
17:40
1402/03/29
اصغر آزادی
من دوست دارم فروشندگی قنادی رو هر کس خاست من در خدمت شو هستم اینم شماره موبایل فقط  جای خواب هم داشته باشه وتمام بسه دیگه تو خدا هر کس خاست به این شماره زنگ بزنید 0**** حقوق هم هرچی کار فرما بگه قبول فقط جای خواب و حمام داشته باش 
21:12
فروشنده قنادی
نیازمند فروشنده خانم برای قنادی جهانشهر کرج برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید ***********
پنج‌شنبه 30 فروردین 1403، ساعت 22:23