دنبال کن

حقوق یک پرستار در ماه چقدر است؟

پرستار

1400/09/24
سلام حقوق پرستار ۸ساعت چقدر میشه
20:46
4 پاسخ
مرکز سو مصرف مواد رودسر
پرستار
استخدام نیروی کار پرستار مرکز سومصرف مواد رودسر مدرک مرتبط پرستاری و یا مامایی یا فوریت پزشکی یا بیهوشی
1400/10/27
سمیه محمدزاده صاحبی
بنظرمن بااین روندگرانی وکارزیادسالمند4500
01:22
1 پاسخ
1401/08/07
احسان کاووسی
سلام به یک خانم جوان جهت پرستاری در منزل احتیاج داریم لطفا تماس بگیرید کار بلد باشد 0**** و0**** 
14:20
1 پاسخ
3 تایید
1401/08/11
احسان کاووسی
سلام به یک خانم جوان جهت پرستاری در منزل حضوری خانم با احترام خوش صحبت باشه 
09:21
1 تایید
پرستار بچه
شرکت کارآفرینان مهر ماد از معدود شرکت هایی که بیشترین رضایت کارفرمایان عزیز را دارا بوده و درصدد جلب اعتماد شما(کارفرما و پرستار) گرامی در قبل قرار داد و همچنین در حین مدت قرارداد همراه شما هستیم، همی...
احسان کاووسی
سلام به یک خانم جوان کار بلد جهت پرستاری در منزل حضوری نیاز داریم لطفا تماس بگیره مشاهده آگهی 
10:07
2 تایید
احسان کاووسی
عالیه قشنگ وزیباست
20:36
1 تایید
احسان کاووسی
به یک خانم جوان جهت پرستاری در منزل حضوری خوب مهربان کار بلد باشه مشاهده آگهی 
20:37
پرستار
استخدام کلینیک فوق تخصصی آریتمی کلینیک فوق تخصصی آریتمی در تهران (منطقه ۶، توانیر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید پرستار جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار ...
1401/12/18
کیوان طهماسبی
سلام به یک خانم پرستار که مجرد باشه وهم  بچه نداشته باشه وساعت کاری 24 ساعته نگهداری از ی خانم پوشاکی نیست  محل منزل نجف آباد 0****  تماس بگیرن خیلی فوریه
08:19
کیوان طهماسبی
پرستار خانم جهت نگهداری از سالمند
08:20
2 تایید
1402/01/25
ترانه احمدپور...۳۸۳۶
بادرود فروان و وقت بخیر..حقوق پرستار ۸ساعته چقدره.و تمام وقت چقدره .؟با نهایت سپاس
13:39
پرستار
استخدام مطب دکتر جهانگیریان مطب دکتر جهانگیریان در تهران (منطقه ۳، قلهک) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید پرستار جنسیت: خانم نوع همکاری: پاره وقت
1402/04/12
حجت اله افسرده
ماهانه ۳۰ میلیون برای شیفت صبح  و عصر
23:23
2 تایید
1402/07/19
فاطمه
سلام ببخشید پرستار خانم میخوای
19:21
2 پاسخ
محمد صمدی
فاطمه
سلام
19:22
پرستار
نیازمند نیروپرستار خانم جهت مراقبت از کودک درمنزل از ساعت ۸صبح تا ۲ظهر فقط نگهداری حقوق توافقی و بالا
محمد صمدی
فاطمه
از کجا هستین
19:22
1402/08/16
زهرا لک
احسان کاووسی
سلام به یک خانم جوان جهت پرستاری در منزل احتیاج داریم لطفا تماس بگیرید کار بلد باشد 0**** و0****
سلام  من پرستاری انجام دادم
15:33
زهرا لک
0**** 
15:34
پرستار
سلام نیازمند پرستار در منزل جهت تمیز کاری و نظافت منزل..پخت و پز غذا..هستم.ترجیحا ساکن فاز ۲ ..پاداد...اراضی پاداد باشد خوش برخورد...صبور و منظم و دقیق باشد.پیام بدین ...
1402/09/24
احسان نعیمی
سلام خانم کسی هست پرستاری قبول کنند 0**** و0**** 
11:39
احسان نعیمی
سلام بله پرستار خانم میخواهم 
11:41
احسان نعیمی
سلام خانم هست بیاد پرستاری کنند مشاهده جواب بده 
17:25
پرستار
به یک پرستار خانم جهت مراقبت از خانم سالمندی در تهران (منطقه ۱، فرمانیه) با شرایط زیر نیازمندیم. پرستار جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: مراقبت از خانم سالمن...
احسان نعیمی
خانم جوان جهت پرستاری در منزل احتیاج داریم  پسری هستم مریض شدم حقوق ماهیانه یا توافقی از شنبه الی پنج شنبه از ساعت هشت صبح الی هفت غروب بچه نداشته باشه ساعت کاری 24ساعته قبول کنند 
17:30
احسان نعیمی
خانم کسی هست بیاد پرستاری کنند 0**** و0**** زنگ بزنید
17:32
احسان نعیمی
سمیه محمدزاده صاحبی
بنظرمن بااین روندگرانی وکارزیادسالمند4500
سلام خوبین پرستاری میایبن
17:49
پرستار
پرستار با تجربه
اعظم ب
سلام قم کسی پرستار نمی‌خواد
17:51
احسان نعیمی
سلام خانم کسی هست بیاد پرستاری کنند حقوق ماه به ماه ماهیانه نیاز دارم گنبد کاووس هستم مشاهده آگهی پیام بده زنگ بزنند 
17:51
احسان نعیمی
سلام خانم پرستار میخواهم خانم کسی هست بیاد پرستاری کنند مشاهده آگهی 
18:56
بیمارستان فرهیختگان
پرستار
استخدام بیمارستان فرهیختگان بیمارستان فرهیختگان در تهران (منطقه ۵، حصارک) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید پرستار جنسیت: خانم، آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع ...
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403، ساعت 11:26