دنبال کن

حقوق یک بهیار در ماه چقدر است؟

بهیار

1400/09/08
یک کارجو
لطفاً در مورد در آمد بهیار توضیح مختصری بدید
12:32
2 پاسخ
1 تایید
مجتمع تولیدی و صنعتی شمش انزلی
بهیار
استخدام مجتمع تولیدی و صنعتی شمش انزلی مجتمع تولیدی و صنعتی شمش انزلی در استان گیلان، شهر بندرانزلی جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان گیلان استخدام می‌نماید بهیار جنسیت: آقا سابقه کار: ب...
1401/01/07
یک کارجو
اگه منظورتون بهیار دارای مدرک دیپلم بهیاری(گذروندن دوره هنرستان در هنرستان بهیاری) هست؛باید بگم دقیقا مثل شرایط کارشناس پرستاری بستگی به چندتا آیتم داره،اینکه بخش دولتی باشی یا خصوصی،رسمی باشی یا قراردادی و....
اما میشه در عادی ترین و کمترین حالت ممکن گفت با ۱۷۴ ساعت کار درماه حقوق بهیار از  ۵ میلیون تومن شروع میشه.
البته این در بدترین حالتشه‌ها
10:11
2 پاسخ
1401/03/01
زهرا غلام زاده
اگه منظورتون بهیار دارای مدرک دیپلم بهیاری(گذروندن دوره هنرستان در هنرستان بهیاری) هست؛باید بگم دقیقا مثل شرایط کارشناس پرستاری بستگی به چندتا آیتم داره،اینکه بخش دولتی باشی یا خصوصی،رسمی باشی یا قراردادی و.... اما میشه در عادی ترین و کمترین حالت ممکن گفت با ۱۷۴ ساعت کار درماه حقوق بهیار از ۵ میلیون تومن شروع میشه. البته این در بدترین حالتشه‌ها
دولتی بهتره یا خصوصی؟ 
10:00
1401/12/22
لیلا بختیاری
یک کارجو
اندازه یه پرستار کار میکنی ولی دوسه میلیون حقوقت کمتره 
06:42
مرکز MMT
بهیار
1
لیلا بختیاری
اگه منظورتون بهیار دارای مدرک دیپلم بهیاری(گذروندن دوره هنرستان در هنرستان بهیاری) هست؛باید بگم دقیقا مثل شرایط کارشناس پرستاری بستگی به چندتا آیتم داره،اینکه بخش دولتی باشی یا خصوصی،رسمی باشی یا قراردادی و.... اما میشه در عادی ترین و کمترین حالت ممکن گفت با ۱۷۴ ساعت کار درماه حقوق بهیار از ۵ میلیون تومن شروع میشه. البته این در بدترین حالتشه‌ها
واقعا من به عنوان یه بهیار که دیپلم نظام قدیم دارم از شغلی که انتخاب کردم واینده شغلی ام کاملا ناراضی هستم
06:44
1402/01/28
الناز ناصری
سلام دوستان کسی پزشک معرفی میکنه بهم برای کلینیک زیبایی برای مسئول فنی در کرج
21:31
جمعه 7 اردیبهشت 1403، ساعت 01:17